Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Sveiki
Dainius
Dainius filmavimai jau baigėsi tad Zaliukas.xxi.lt portale nebeišvysit naujų laidos Dainius anonsų . Paskutinę Dainius laidą LNK žiūrovai išvydo 2007-06-23 .

 

Ar nekaltybė - vertybė?

Merginos nekaltybė per amžius buvo laikoma vertybe. Laikai keičiasi, ir skaisti 20-metė neretai tampa pajuokos objektu. LNK laidos „Dainiaus“ studijoje 17 val. 50 min. - intriguojanti diskusija „Ar nekaltybė tebėra vertybė?“, kurioje savo nuomones išsakys žinomi Lietuvos žmonės.

Daugelio pažinčių svetainių įkūrėjas ir savininkas Radvilas Bubelis teigia, kad „nekaltybė moterims - vertybė, o vyrams - bėda“. Tačiau jis patvirtino, kad internetinėse pažinčių svetainėse nemažai yra siūlančių didelius pinigus už skaistybę.

LNK projekto „Kelias į žvaigždes“ dalyvė Solveiga jau ilgą laiką gyvena su striptizo šokėju Laimonu. Jai šis vyras buvo pirmas ir mergina teigia, kad nekaltybės praradimas jai buvo tarytum meilės įrodymas, tačiau prieš žengdama šį žingsnį ji ilgai mąstė.

Grupės „Mango“ narė Lina įsitikinusi, kad meilė ir mylėjimasis yra neatsiejami dalykai, todėl skaistybės ilgai saugoti neverta, tik reikia žinoti, ar tavo mylimasis yra tas žmogus, su kuriuo tave sies ilgalaikiai ryšiai.

Tikrą galvosūkį žiūrovams pateiks „O lia lia“ mergaitė Kristina. Ji kviečia atspėti: ar trejus metus gyvendama su draugu tebėra skaisti?

TV3 šou „Ledo žvaigždės“ dalyvis dainininkas Natas, ilgą laiką draugavęs ir neseniai išsiskyręs su konservatyviomis pažiūromis į skaistybę pasižyminčia karaime dainininke Viktorija, ir dabar teigia, kad jo žmona bus tik nekalta mergina.
 

 

Kiek investuoti į vaiką?

LNK pokalbių šou „Dainius“ (17 val. 50 min.) nutarė pasidomėti, kiek turtingi tėvai investuoja į savo vaikus.

Gimdamas negali pasirinkti, kas bus tavo tėvai. Tačiau tėvai beveik visada turi galimybę rinktis, kaip auklėti savo vaiką — ar suteikti jam viską, kas įmanoma, ar leisti vaikui pačiam susirasti gyvenimo kelią. „Dainiaus“ diskusija tema: „Tėvai — gamtos duotas bankas?“.

Milijonierius Algirdas Karalius nuo pat vaikystės žinojo, kaip nelengvai uždirbami pinigai, ir didžiuojasi, kad pats anksti išmoko užsidirbti. O į vaikus, jo įsitikinimu, reikia investuoti žinias ir mokyti juos gyventi savarankiškai. Savo meilės nereikia demonstruoti pinigais.

Po skyrybų su žmona Elada ilgą laiką dukters Gustės nematęs radijo laidų vedėjas Aurimas Dautartas teigia, jog ir Mėnulį nuo dangaus nukabintų, kad tik galėtų būti kartu su Guste.

Milijonierius Antanas Bosas dukteriai skolino pinigus verslo pradžiai, tačiau vėliau juos tiesiog padovanojo ir tokio savo poelgio nevadina dukters lepinimu. Jo nuomone, tai — patikima investicija.

LNK seriale „Nekviesta meilė“ Liną vaidinanti Laura Karvelytė sakė visko pasiekusi savo jėgomis. Jos tėvai gyvena kukliai, ir nuo pat vaikystės Laura žinojo kiekvieno lito vertę. Ji džiaugiasi, kad tėvai ją išmokė savarankiškumo, ir vadina tai didžiausia jų dovana.
 

 

Grožis — natūralus ir sukurtas

Šiais laikais graži moteris neretai sukelia abejonių: jos grožis natūralus ar sukurtas plastikos chirurgų? Kiekviena nori kuo ilgiau išlikti jauna.

Jaunystės eliksyras dar neišrastas, todėl dažnai žymios moterys kreipiasi į plastikos chirurgus. Apie tai 17 val. 50 min. bus kalbama LNK laidoje „Dainius“.

Verslininkė Sabina Repčenkienė neslepia, kad pasidarė plastinę operaciją. Ji sakė tam pasiryžusi ne dėl savęs, o dėl to, kad šeimai reikia gražios, savimi pasitikinčios žmonos ir motinos.

Leidėja Eva Tombak vertina tik natūralų grožį ir nebijo pasenti. Evai net kasdieninis makiažas atrodo nenatūralus dalykas. Nusigrimavusi E.Tombak jaučiasi kaip su kauke.

Modeliui ir televizijos laidų vedėjai Giedrei Rusytei krūtų didinimo operacija atrodė būtina. G.Rusytė sakė, kad jei reikės, ji dar ne kartą gulsis ant operacinio stalo.

Grafikė Jūratė Rekevičiūtė pritaria Giedrei. Ji mano, kad plastinės operacijos reikalingos tiems žmonėms, kurių karjerą lemia gera išvaizda. Tačiau jei tų operacijų nuolat daugėja, tai jau ne grožio reikalas, o sutrikusios psichikos požymis. Dainininkas Vytautas Šiškauskas teigia, kad ir be plastikos chirurgų moteris gali atrodyti gražiai ir seksualiai. Plastinės operacijos, jo nuomone, nepadės atjaunėti, jei to nenori širdis.

 

Ar vyras, kuris daro manikiūrą, yra gėjus?

LNK laida „Dainius“ (17 val. 50 min.) šį kartą pateiks ne vieną šokiruojantį klausimą. Pasak laidos vedėjo Dainiaus Ožalo, naujoji vyrų karta nemano, kad leisti pinigus grožiui yra kvaila.

„Grožio produktus vyrams gaminančios kompanijos skaičiuoja pelną ir ruošiasi kovoti dėl kiekvieno kliento. Tačiau kaip tokius vyrus vertina visuomenė? Ar teisinga nuomonė, kad daug dėmesio sau skiriantis vyras darosi panašus į moterį?“ - klausia laidos vedėjas.

Laidoje dalyvavęs Gintaras Kuculis, kuris atstovavo Lietuvai „Mister World“ konkurse, tvirtino neskiriantis savo išvaizdai daug dėmesio, bet prisipažino, kad pešioja antakius. Dainininkas Milano sakė, kad dabar vyrui negėdinga darytis manikiūrą, naudoti kosmetiką, dažyti plaukus.

Prodiuseris Egmontas Bžeskas tvirtino, kad vyrui būti gražiam ir stilingam - ne nuodėmė, o privalumas. Dainininkas Igoris Kofas prisipažino, kad jei nebūtų dainininkas, sau tiek daug dėmesio neskirtų, nors išvaizda rūpinasi kur kas daugiau nei kiti ir nevengia naudoti kosmetikos.

Visuomenės veikėjas Linas Karalius naudojasi grožio procedūromis, daug dėmesio skiria aprangai, rekomenduoja visiems vyrams darytis pedikiūrą.

Dainiaus į laidą pakviesta Mama Rock'n'Roll sakė, kad Dievas ne veltui sukūrė moterį ir vyrą, o kai vyras labai rūpinasi savimi, jis tampa panašus į moterį. Vyriausiąja Lietuvos ragana vadinama Vilija Lobačiuvienė yra dar griežtesnė. Ji tvirtino, kad moteriškėjantis vyras eina prieš gamtos dėsnius.
 

Meilės per atstumą iššūkiai

 Pamilus žmogų, norisi kuo daugiau laiko praleisti su juo. Tačiau kartais gyvenimas susiklosto taip, kad įsimylėjėlius skiria šimtai ar net tūkstančiai kilometrų. Kaip tokiu atveju elgtis?

Ar karšti jausmai nesiliauja liepsnoję? To šį šeštadienį pašnekovų klaus laidos „Dainius“ (LNK, 17 val. 5O min.) vedėjas Dainius Ožalas.

Klaipėdietės aktorės Eglės Jackaitės draugas gyvena Amerikoje, tad pora bendrauja tik per atostogas. Tiesa, Eglė dėl to per daug neliūdi ir, kalbėdama apie savo jausmus, yra stebėtinai atvira: „Nealpstu iš meilės, kad pulčiau pas jį, todėl ir atstumas nėra didelė problema“.

Populiarios vilniečių grupės „Funky“ vokalistė Beata yra įsitikinusi, kad pora būtinai turi gyventi kartu. Neseniai išsiskyrusi su vyru Rolandu Judicku, jauna moteris nemano, kad skambučiai, laiškai ir reti susitikimai yra tinkama artimų santykių palaikymo forma. Todėl jos mylimasis brazilų futbolininkas Gleytonas Barbosa neprieštaravo dainininkės reikalavimui kartu su ja gyventi Lietuvoje.

Japonas Fumito Tomoi ilgą laiką su savo mergina bendravo tik internetu, mat jis gyveno Lietuvoje, o ji — Japonijoje. Tačiau toks bendravimas abiem buvo per sunkus išbandymas. Laidoje šį vakarą Fumito atsisveikins su Lietuva.

Pikantiškų fotosesijų modelis Jurgita Tvarijonaitė mano, kad atstumas kartais išeina į naudą. Užsienyje daug laiko praleidžianti moteris mano, kad jei su širdies draugu nuolat laiką būtų leidę kartu, šis bendravimas jau būtų nutrūkęs.

Išrinktas į Seimą ir persikėlęs į Vilnių klaipėdietis Eligijus Masiulis su žmona penkerius metus gyveno atskirai ir susitikdavo tik savaitgaliais. Ar tokie reti susitikimai nepaveikė Masiulių šeimos santykių?

 

Skyrybos - bilietas į sėkmę?

Skiriasi žvaigždės, verslininkai, politikai ir paprasti žmonės. Dažniausiai skyrybos palieka ilgai negyjančias žaizdas ir nuoskaudas. Tačiau LNK pokalbių šou „Dainius“ svečiams skyrybos buvo naujo, geresnio ir įdomesnio gyvenimo pradžia. Apie tai šiandien 17 val. 50 min.

Žymaus dirigento Gintaro Rinkevičiaus žmona Tatjana dabar jaučiasi daug laimingesnė nei gyvendama santuokoje ir džiaugiasi, kad neliko vyro šešėlyje. Ji atrado savyje naujų talentų, apie kuriuos net neįtarė.

Dainininkė Rosita Čivilytė, išgyvenusi ne vienas skyrybas, įsitikinusi, kad jeigu vyras nemoka moters nešioti kaip gintaro ant delno, tai geriau gyventi be jokio vyro.

Darnia santuoka galinti pasidžiaugti Agnė Zuokienė teigia, kad jeigu šeimos pagrindas yra meilė, tuomet tarpusavio nesutarimus galima išspręsti kitokiais būdais, o ne skyrybomis.

„Jeigu dviem žmonėms kartu gyventi nebegera, tuomet nereikia bijoti skyrybų“, - sakė kitas laidos vedėjo Dainiaus Ožalo pašnekovas aktorius Gintaras Mikalauskas.

Visas įžymybių paslaptis žinanti kirpėja Loreta apgailestavo pati per vėlai išsiskyrusi, nes netikėjo, kad po skyrybų galima taip gerai gyventi.

 

Meilė — kviesta ir nekviesta

 „Ko gero, kiekvienas iš mūsų žino, ką reiškia iš meilės pamesti galvą. Meilė — akla. O jos objektu netikėtai gali tapti jau vedęs žmogus, nuoga mergina nuo žurnalo viršelio ar iki gyvo kaulo įgrisęs kolega.

Tarp žymių Lietuvos žmonių tokių meilės istorijų yra daug“, — apie savo būsimą laidą „Dainius“ (LNK) sakė jos vedėjas D.Ožalas.

Aktorių Saulių Siparį netikėta meilė trenkė kaip žaibas iš giedro dangaus. Jis įsimylėjo draugo dukterį ir ją vedė. Aktoriaus pirmoji žmona įsimylėjo jo draugą ir už jo ištekėjo.

Nijolei iš grupės „69 danguje“ pamilti prodiuserį Egmontą Bžeską nesutrukdė net ir tai, kad jis tuo metu draugavo su kita grupės nare — Karina.

Nijolės ir Egmonto meilė truko metus. Bet tai, kaip teigia pati Nijolė, pramogų pasaulyje — nemažas laiko tarpas.

Meilės romanų autorės Ugnės Barauskaitės gyvenime taip pat netrūko netikėtų meilės istorijų, kurias ji vos spėja aprašinėti savo knygose.

Atlikėja ir renginių vedėja Donalda pati paprašė ją pristatyti kaip meilės reikalų ekspertę. Ji sakė, kad šiuo metu vedęs vyras jai yra tabu, tačiau audringoje praeityje buvo ir tokia meilės istorija.

Grupės „4Fun“ narių Julijos ir Laimono geriausias draugas — buvęs Julijos vyras. Su juo pora draugauja.

Apie visa tai atvirai — šį vakarą 17 val. 50 min.

 

Apkūnumas - ne kliūtis

Dainininkė Daina Bilevičiūtė pati sau metė dar vieną iššūkį. Šį pavasarį kartu su Aušriu Kriščiūnu-Tynta ji atstovaus Lietuvai Osle vyksiančiame modernaus šokio festivalyje.

Apie pasirengimą šiam festivaliui jie pasakos šiandien 17 val. 50 min. LNK laidoje „Dainius“, kurią veda Dainius Ožalas. D.Bilevičiūtė ketina paaiškinti, kodėl jos apkūnumas - ne kliūtis čiuožti ir šokti.

Kiti „Dainiaus“ pašnekovai - Goda iš grupės „69 danguje“ ir atlikėjas Milano pagaliau prisipažins, kad jie jau du mėnesius yra pora. Juodu tikina, kad ir toliau būtų slėpę savo santykius, jeigu viena artima draugė apie juos nebūtų išplepėjusi.

Laidoje taip pat svečiuosis ir Agnė su Radži iš realybės šou „Kelias į žvaigždes II“.

„Dainius“ bandys išsiaiškinti, ar jų pykčio protrūkiai kilę ne iš meilės. Atsakyti į šį klausimą padės į studiją atvykęs Merūnas.

Dar vieni svečiai - dainininkė Vitalija Katunskytė ir kirpėjas Ramūnas, jau dalyvavę laidoje prieš kelias savaites. Tuomet jų susitikimas buvo lemtingas. Juodu įsimylėjo vienas kitą ir nutarė nebesiskirti.

Bet, kaip turbūt suprantate, viskuo pernelyg tikėti neverta. Juk - balandžio 1-oji.

 

Žinomi žmonės — apie savo mylimuosius

Realybės šou „Kelias į žvaigždes“ (LNK) dalyvė Vilija Matačiūnaitė šiuo metu vieniša. Tačiau kodėl iširo jos draugystė su Marijanu?

Atsakyti į šį klausimą bus bandoma šį vakarą 17 val. 50 min. LNK laidoje „Dainius“, kurią veda Dainius Ožalas. Studijoje Vilija netikėtai išvys savo buvusį vaikiną.

Laidos tema: „Jei klausia žiniasklaida — mylimojo aš neturiu“.

Kai kurie žinomi žmonės nevengia kalbėti net ir apie intymius santykius su mylimaisiais. Tačiau yra tokių, kurie mylimus žmones stengiasi apsaugoti nuo pašalinių akių.

Dainininkas Stano tikina, jog nė viena jo mergina nesidžiaugė tuo, kad jis yra populiarus. Šiuo metu atlikėjas taip pat turi draugę, tačiau net jos vardą slepia.

Irma Jurgelevičiūtė—Sėlenienė visuomet pabrėžia, kad yra laimingai ištekėjusi. Tačiau jos vyras žiniasklaidos dėmesio vengia. Todėl pora viešai kartu pasirodo retai.

Alanas Chošnau nuo pašalinių akių taip ilgai slėpė savo merginą, kad net buvo imta abejoti, ar atlikėjas tikrai yra tradicinės seksualinės orientacijos.

Tuo tarpu dainininkė Eva atvirai pasakoja apie savo buvusį vyrą, jų skyrybas ir vaikus. O neseniai ji viešai pristatė naują mylimąjį.

 

Ar verta sudaryti vedybų sutartį?

Kaunietei Ingai po skyrybų su pirmuoju vyru atiteko tik skalbimo mašina ir vaiko lova. Tekėdama antrą kartą, moteris nusprendė apsidrausti ir pasirašyti vedybų sutartį. Tačiau paaiškėjo, kad skyrybų atveju jai atitektų toli gražu ne tiek, kiek ji tikėjosi...

Inga su savo sutuoktiniu Dariumi šį vakarą 17 val. 50 min. dalyvaus LNK laidoje „Dainius“, kurią veda D.Ožalas. Laidos tema - „Vedybų sutartis - civilizuotos santuokos požymis“.

Studijoje viešės ir kita pora - Lina ir Egidijus. Kai vaikinas pasipiršo merginai, ji iškėlė sąlygą - turės būti pasirašyta vedybų sutartis. Ar tokiu būdu mergina parodo, jog nepasitiki vaikinu? Ką apie tai mano Egidijus? Atsakymai - laidoje.

Antroji laidos tema - „Kai tu gimei, aš jau buvau vedęs“. „Dainiaus“ studijoje viešės sutuoktiniai Vaida ir Stasys. Stasiui tai - penktoji santuoka. Be to, Vaida už jį jaunesnė net 36 metais.

D.Ožalas kalbins ir kitą sutuoktinių porą - Jūratę ir Leopoldą. Jis už žmoną vyresnis 22 metais.

Ar tokios šeimos gali būti patvarios? Apie tai - pokalbis su psichologu Gediminu Navaičiu.

Kodėl sostinėje dega namai?

LNK eteryje šeštadienį 17 val. 50 min. — nauja pokalbių laida „Dainius“. Šįkart jos tema — „Mano namus padegė“.

„Gyvenantys kai kuriose sostinės vietose žmonės rizikuoja, kad jų kuklus būstas gali būti padegtas. Vertingų sklypų šeimininkai yra nuolat terorizuojami nekilnojamojo turto agentų. Jų politika paprasta: jei neparduodi, lauk gaisro“, — sakė naujos laidos vedėjas Dainius Ožalas.

Laidoje savo istoriją pasakos Irenos ir Stanislavo šeima, kurios namas sudegė. Nekilnojamojo turto agentai jiems nuolat siūlė parduoti namus ir sklypą, bet jų netenkino agentų siūloma pardavimo kaina. Dabar visas šeimos turtas virto pelenais.

Kitas laidos herojus Algirdas taip pat patyrė gaisrą. Nors buvo surasta padegėja ir aptiktas jos ryšys su nekilnojamojo turto agentūra, bylos baigtis juokinga: įtarimai agentūrai dingo, o padegėja sulaukė tik minimalios bausmės.

„Į laidą mums pavyko pasikviesti nekilnojamojo turto agentūros atstovą, kuris atvirai papasakos apie tai, kokius darbo metodus naudoja agentūrų darbuotojai, norėdami priversti turto savininkus parduoti jiems priklausantį namą ar sklypą“, — sakė D.Ožalas.

Bet gal nekilnojamojo turto bendrovėms nupirkus sklypus ir vietoj senų medinių namukų pastačius naujus, modernius pastatus pagražėtų mūsų sostinės veidas? Atsakymai į šiuos klausimus — „Dainiaus“ laidoje.

„Dainius“ – nauja pokalbių laida per LNK

Besibaigiant žiemai, vasario pabaigoje, LNK savo žiūrovams pristatys dar vieną naujieną - valandos trukmės pokalbių laidą „Dainius“. „Naujoji laida – tai aktualūs pokalbiai be verkšlenimų ir graudulio, orientuoti į įvairesnę, jaunatviškesnę ir išsilavinusią auditoriją nei įprasta Lietuvos televizijų pokalbių laidose“, - sako laidos kūrėjai.

Laidos „Dainius“ autoriai mano, kad įdomūs ne tik graudūs pokalbiai, o apie ką paplepėti turi ne tik namų šeimininkės, bet ir aktyvūs bei neretai velnių priėdę jaunesni žmonės. Laida „Dainius“ bus skirta būtent tokiam žiūrovui.

Pokalbių laidos „Dainius“ tematiką lems ir jaunas bei naujas televizijos veidas – vedėjas Dainius Ožalas, laidos premjeros dieną švęsiantis savo trisdešimties metų jubiliejų. Dainius ne naujokas televizijoje, jis turi pokalbių laidos vedėjo patirties.

„Atviras ir nuoširdus pokalbis man yra didžiausias gyvenimo malonumas. Didžiausia nelaimė būtų, jei kas nors atimtų kalbos dovaną“, - sako Dainius, naujos pokalbių laidos vedėjas.

Dainius yra aistringas krepšinio žaidėjas. Jeigu vaikystėje nebūtų pabūgęs vidurinę mokyklą iškeisti į sporto, Lietuva galbūt būtų turėjusi dar vieną krepšinio žvaigždę. Dainiui patinka ekstremalūs pojūčiai. Jis yra lenktyniavęs kartingų trasoje, dabar su savo tėvu yra įkūręs kartingų klubą. Dainius atvirai prisipažįsta, jog bijo aukščio, tačiau yra įsitikinęs, kad tai galima nugalėti ir netolimoje ateityje imsis lėktuvo pilotavimo ir šuolių parašiutu.

Be laikraščių, žinių ir interneto Dainius neįsivaizduotų savo gyvenimo. O labiausiai mėgsta fantastinę literatūra, kuri anot jo, lavina vaizduotę ir sukelia kūrybinių idėjų antplūdį. Dainiaus galvoje jau kuris laikas sukasi idėja rimtam romanui.

Naujosios pokalbių laidos „Dainius“ prodiuseris – Justinas Milušauskas ir UAB „Just.TV“.

Pokalbių laida „Dainius“ – šeštadieniais per LNK nuo vasario 24-osios.

 Sveiki, klausimus ,
pasiūlymus siųskit elektroniniu paštu
zaliukui@gmail.comtik norint
pakomentuoti.

komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Member Polls
TV3 ar LNK ?
Shoutbox
You must login to post a message.
No messages have been posted.