29/09/2022 07:44
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
„Tango TV“ vasarą sutinka su nauju televizijos veidu ir pramogomis
TV Eteris Šiuolaikiška ir jaunatviška „Tango TV“ vasarą pasitinka savo žiūrovams dovanodama daugybę naujovių ir pramogų. Nors įprasta, kad televizijos vasarą baigia sezoną, jaunimo kanalas imasi laužyti šią taisyklę ir žada nemažus pasikeitimus jau nuo birželio 1 dienos.

„Svarbiausia naujiena – visiškai keičiasi „Tango TV“ veidas. Žiūrovus džiugins naujas, spalvingas logotipas ir vaizdo grafika. Nuo šiol visų šios televizijos gerbėjų šūkis „O man Tango! – praneša „Tango TV“ vadovė Laura Blaževičiūtė. – Be to, mes plečiamės – iki šiol „Tango TV“ matė tik didžiųjų miestų gyventojai, o dabar ir mažesniuose Lietuvos miestuose gyvenantys žiūrovai galės rasti šią televiziją daugumos kabelinių televizijų pagrindiniame pakete“. Visą sezoną intensyviai kulinarinius šedevrus laidoje „Skanus savaitgalis su Maratu“ gaminęs Maratas Sargsyanas bei karščiausias stiliaus naujienas „Tango stiliuje“ pasakojusi Eglė Vaičytė birželio 26 dieną išeina vasaros atostogų. Tačiau „Tango TV“ savo žiūrovams nuobodžiauti tikrai neleis.

Vietoje atostogaujančių laidų „Tango TV“ siūlo labai linksmus ir seksualius realybės šou „Tapk žavinga“ ir „Bepročių namai“, diskžokėjų čempionatą, formulės kvalifikacines varžybas, informacinį šou apie garsenybių paklydimus ir skandalus „Nešlovingieji“, o sezoną baigusio serialo „Seksas ir miestas“ fanams – šmaikštaus serialo „Laukiniai“ premjerą.
Paskutinė šiame sezone „Nomeda“ – po atviru dangumi
TV Eteris Baigdama itin darbingą ir sėkmingą sezoną TV3 televizija ruošiasi naujiems vasaros projektams, o intensyviai plušėjusios laidos – užtarnautoms atostogoms. Pirmoji – mėgautis atostogų malonumais išeina populiariausios kasdienės pokalbių laidos „Nomeda“ kūrybinė komanda.

Jau šį penktadienį, birželio 2 dieną, TV3 žiūrovai pamatys paskutinę šio sezono „Nomedos“ laidą. Ji bus visiškai kitokia, nei įprasta, ir filmuota po atviru dangumi.

„Jau ketverius metus kiekvienos darbo dienos vakarą beldžiuosi į savo žiūrovų namus. Per tiek laiko vieni kitus pažinome, pamilome. Kad neliktų beveik jokių paslapčių, nusprendėme sezoną baigti išėję iš įprastos mums studijos ir pažvelgti į laidą tarsi iš šalies. Čia išgirsite tai, ką labiausiai noriu pasakyti savo žiūrovams, papasakosiu, kaip gimsta laida ir su kokiomis problemomis susiduriame. Tai bus dar artimesnis ir dar atviresnis pokalbis su žiūrovu“, – sako laidos vedėja Nomeda Marčėnaitė.
Beje, iki birželio 26 dienos įprastu laiku „Nomedos“ gerbėjai galės matyti geriausių šio sezono laidų kartojimus.
Tarp juoko ir ašarų
TV Eteris Į „TV antenos“ klausimus atsako LNK laidos „Dviračio šou“ aktorė Rimantė Valiukaitė.

Dosjė. 36 metų Rimantė - vilnietė. 1988-1992 metais Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijavo aktoriaus meistriškumą. Nuo 1990 m. su pertraukomis - Nacionalinio dramos teatro aktorė. 2002-2004 metais vaidino LTV improvizacijų šou „Pagauk kampą“. Trečią sezoną vaidina „Dviračio šou“. Išsiskyrusi, duktė Morta (15 m.)

- Prieš kelerius metus, pakviesta vaidinti serialuose, baiminotės televizijos paviršutiniškumo ir skuboto darbo. O dabar dirbate kasdienėje laidoje.

- Dabar turiu tiek darbų, kad grėsmė nubėgti paviršiumi - visą laiką greta. „Dviračio šou“, teatras, filmuojuosi seriale „42“.

Bijau paviršutiniškumo. Bet tai suvokdama, galiu ir stabtelėti, ir paieškoti gilesnių prasmių. Nors manau, kad ir prasmingi dalykai gali būti pasakyti linksmai ir paprastai. Nebūtina viską dramatizuoti.

- Ar taip manėte visada, ar patirtis išmokė?

- Gal išmokau. Kai prisimenu paauglystę ir jaunystę, ašaromis nukapsėtus dienoraščių lapus... Dramos vyko baisios.

- Gal visa drama buvo dėl kokių nors susikurtų fizinių „trūkumų“?

- Lyg ir ne dėl to. Nieko konkretaus nebuvo - tik kažkokios svajonės, meilė, baimės. Ir, be abejo, gyvenimas atrodė neturintis prasmės ir žiaurus.

Ir šiaip buvo apėmęs totalus skausmas. Įsivaizduoju, kaip sunku dabar mano dukteriai.

- Bandote apie tai su ja pasikalbėti?

- Morta - uždaroka. Pasakau, kad suprantu ją, o duktė atšauna, kad aš šunį myliu labiau nei ją!

- Šunį išsirinkote trejus metus jį stebėjusi. O kiek laiko jums trunka įsitikinti, kad bendraujate su tikru draugu?

- Turbūt ilgai. Turiu tik keletą artimų draugių. Neseniai buvome apsipykusios su geriausia drauge - stiliste Karina Leontjeva, tai apsiverkiau po nežinia kokios pertraukos.

- Kartą esate sakiusi, kad visada baisu klausimo, kylančio pasibaigus projektui: „Kas toliau?“ Dar pavartote darbo skelbimus?

- Pavartau! Didelę profesinę pauzę - beveik ketverių metų - jau ištvėriau. Nes darbas „Dviračio šou“ yra tik malonumas, hobis, suderintas su darbu. Teatre pastarąjį kartą premjeroje suvaidinau 2002 metais Jeano Anouilho „Bamboje“. O kai neturi darbo, neišvengiamai imi manyti, kad ne tą profesiją pasirinkai.

Bet šiuo metu lyg ateina šviesus periodas - jau žinau, kad nuo rudens turėsiu darbų. Dabar repetuoju ir Kosto Smorigino režisuojamame monospektaklyje pagal Sigito Parulskio pjesę „Urvinė moteris“.

- Pokštausite apie moterų ir vyrų nesusikalbėjimą?

- Tikrai nebus vien standartiniai pokštai apie lyčių nesusikalbėjimą. Kita vertus, ar įmanomas moters gyvenimas be vyro?! Aišku, kad ne.

O juokingiausia, kad, pažiūrėjusi spektaklį „Urvinis žmogus“, supratau, jog aš - vyras! Visą spektaklį palaikiau vyrišką poziciją ir nieko sau nepritaikiau iš to, kas buvo kalbama apie moteris.

- O ką santykiuose su moterimis sunkiausiai sekasi suvokti vyrams?

- Viską jie suvokia. Žinote, moterys vyriškėja, vyrai moteriškėja... Aš optimistiškai žiūriu į vyrų ir moterų santykius. Nors kartais ir atrodo, kad kalbame skirtingomis kalbomis.

- Kaip apibūdintumėte vienu žodžiu savo asmeninį gyvenimą?

- Nesusipratimas. (Juokiasi.) Jis - keistas, netelpantis į jokius rėmus. Ir tie rėmai niekada neatsiras. Niekada neturėsiu laimingo asmeninio gyvenimo - bent jau standartiškai įsivaizduojamo.

Man miela matyti, kaip jaunystėje susituokę žmonės užaugina vaikus ir dar gražiai bendrauja. Pavydžiu. Bet man taip neišėjo, ir žinau, kad to nebus. Specialiai ir nemodeliuoju kuria nors kryptimi gyvenimo.

Kreipiu save labiau į darbą nei į asmeninį gyvenimą. Nežinau kodėl - ar dėl to, kad nenusisekus asmeniniam gyvenimui lieka atsidėti darbui, ar nuo pat pradžių taip buvo.

- Gyvenate name. Kas rūpinasi jo priežiūra?

- Aš rūpinuosi. Na, Vytas (Rimantės gyvenimo draugas aktorius Vytautas Šapranauskas. - Red.) padeda, bet jis irgi nemėgsta buities darbų.

- Neretai pavarčius moterų nuotraukų albumus atrodo, kad bėgant metams jos tik gražėja. O kaip jaučiatės jūs?

- Gal laikui bėgant atsiranda kokia moteriška paslaptis. Pavyzdžiui, artimiausias žmogus man sako, kad aš vis dar gražėju. Bet kada nors tas procesas, aišku, sustos, ir tada jau prasidės kitas procesas...

Niekada nelaikiau savęs gražuole. Kai kas nors pagiria, galvoju, ko jis siekia.

- Ar pati mokate sakyti komplimentus, pagirti?

- Pasakau komplimentų ir vyrams, ir moterims. Ir artimiausiam žmogui pasakau. Bet net malonų dalyką sakant man visada norisi pridėti druskos - kad nebūtų per saldu. Ir atvirkščiai - nemalonius dalykus stengiuosi pasakyti juokaudama.

- Koks laimingiausias jūsų gyvenimo periodas?

- Viskas eina juostomis: šviesi, tamsi, šviesi, tamsi. Ir, ko gero, tai priklauso nuo to, ką dirbi ir su kokiais žmonėmis bendrauji.

- Gal dabar, kai atsiranda darbų teatre, atsisakysite televizijos?

- Bet jeigu viską suspėju, gal niekam netrukdo, kad dirbu televizijoje? Televizijoje dirbu ne iš vargo. Man malonumas dirbti su „dviratininkų“ kompanija.

- Pagal išvaizdą jums lyg labiau tiktų draminiai vaidmenys. O pastaruoju metu vis pokštaujate.

- Aš pati manau, kad esu tragikomiško amplua. Ir mieliausia man, kai teatre yra ir juoko, ir ašarų.

- Koks personažas „Dviračio šou“ - jūsų mėgstamiausias?

- Mano meilė - ta Andžela, kuri neseniai tapo blondine. Smagi man ta herojė - švelni, meili, nuoširdžiai kvaila mergina.

- O landžios bei primityvios „Apatinių baltinių“ žurnalistės personažą, atrodo, irgi kuriate su meile...

- Bet jis tikrai neturi vieno prototipo. Tai - visų televizijos gyvenimo būdo žurnalų vedėjų parodija.

Pirmadienis – ne visada sunki diena
TV Eteris Įsijautė švęsti

Kas pasakė, kad pirmadienis – sunki diena? Tik žmogus, neturintis fantazijos.

Šį teiginį, kaip ir kiekvieną pirmadienio vakarą, 19 val. 10 min. per TV3 bandys patvirtinti pramoginė laida „Be tabu“ savaitė.

Per Velykas ir Motinos dieną Lietuvos piliečiai turėjo du laisvus pirmadienius. Atrodo, kad juos švęsti tapo įpročiu.

Tuo įsitikino „Be tabu“ komanda, pirmadienį po švenčių atvykusi į vieną sostinės gydymo įstaigų. 14 valandą čia ūžė puota ir skimbčiojo taurės.

Puotos – viena mėgstamiausių „Be tabu“ temų. Iš pradžių medikai ir Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai net nesuvokė, kad juos, švenčiančius kolegos jubiliejų, filmuoja ne draugai ar giminaičiai, o televizija. Po to buvo per vėlu. Vaišių dalyviams teko grįžti prie darbų – pas ligonius.

Kuklus žavesys

Mylimiausiu praėjusių metų politiku „Be tabu“ savaitės išrinktas Darbo partijos narys milijonierius Antanas Bosas laidai svetingai atvėrė savo būsto Palangoje duris.

Jį puošia medžio inkrustacijos ir židiniai. Lauke šeimininkas parodė zoologijos sodą su salamandromis, papūgomis, kanarėlėmis, šunimis ir katėmis.

Čia įrengti keli tvenkiniai, kuriuose plaukioja auksiniai karpiai. Ši rausvos spalvos žuvis kainuoja apie 800 litų.

Svečių pageidavimą jų paragauti iškeptų šeimininkas praleido negirdomis. Tačiau iš kuklios A.Boso buveinės žurnalistai išėjo skaniai pamaitinti.

„Be tabu“ žmogus

Pagaliau paaiškės, kas taps praėjusių metų „Be tabu“ žmogumi. Jį šį kartą rinko žiūrovai, kurie pamatė 10 serijų apie trijų pretendentų nuotykius Gran Kanarijoje.

Antanas ir Sėkla surinko po penkis balsus, o Brigita papuošė vyrų kompaniją.

Visi jie patyrė smagių nuotykių. Brigita iki pat kelionės pabaigos išsaugojo nepakantumą Antanui. Šis liko abejingas seksualiai merginai ir tvirtino, kad jam labiau patinka paslaptingos Gambijos moterys.

Antanas kurorte jautėsi, kalbėjo ir elgėsi kaip marsietis. Vaikinas atsigaudavo tiktai gavęs progą padainuoti koncerte. Sėkla demonstravo toleranciją, retsykiais virstančią būsena „dzin“.

Kam atiteks tradicinis „Be tabu“ apdovanojimas – lazda su bronzine ožio galva, – paaiškės šio pirmadienio vakarą. Žiūrovai spręs, kam atiduoti paskutinį – lemtingą šeštąjį balsą.

„Naujųjų lietuvių“ ir „69 danguje“ staigmenos
TV Eteris Šį vakarą, 19 val. 10 min., TV3 laidoje „Penktadienio muzikos šou“ - daug netikėtumų.

Dėl pagrindinio prizo varžysis 42 metų Danguolė Barauskienė iš Kėdainių. Baigusi dramos režisūrą, ji dirba kultūrinės veiklos organizatore: vaidina teatro studijoje „Logos“, vadovauja vaikų dramos būreliui.

Pagrindinis žaidėjas vyrų pusėje - 27-erių vilnietis Gytis Balčiūnas. Jis - radijo laidų ir renginių vedėjas. Gyčiui laidoje talkins mįslingo bei skandalingo šokių muzikos kolektyvo „Naujieji lietuviai“ vaikinai.

Moterų pusėje kausis seksualiosios grupės „69 danguje“ merginos. Prieš pusantrų metų jos karjerą pradėjo trise. Kalbama, kad dabar trio papildė pabėgėlė iš didžiausių „69 danguje“ konkurenčių grupės „Yva“ - šokėja Goda.

Gandus patvirtino laidos vedėjas Edmundas Kučinskas. Jis ėmėsi burtų, ir studijoje pasirodė grupės naujokė Goda.

Šio vakaro svečiai - dainininkas Egidijus Sipavičius, grupės „Delfinai“ ir „Kastaneda“.

Pradedama atranka į "Alfa.lt" greitojo reagavimo žurnalistų pajėgas
TV EterisRugpjūčio 7-ąją per LNK startuoja naujas realybės šou „Alfa.lt“, kuriame dalyvaus esami ir būsimi žurnalistai.

Laimingieji, komisijos ir balsavusių internautų sprendimu patekę į realybės šou, gyvens ir kurs tikroje redakcijoje. Šou žiūrovai su jų darbo rezultatais galės susipažinti kasdien internete, turės teisę vertinti dalyvių darbą, rašyti apie juos komentarus.

Greitojo reagavimo žurnalistų būrio stovykla truks 8 savaites. Kas savaitę būrys rinks savo vyriausiąjį redaktorių, kuris savaitės pabaigoje atleis du darbuotojus. Vieną iš jų žiūrovai sugrąžins atgal į greitojo reagavimo žurnalistų pajėgas.

Norintys stoti į greitojo reagavimo žurnalistų pajėgas, turi atlikti kovinę užduotį - užpildyti anketą puslapyje www.alfa.lt ir parašyti rašto darbą. Siūlomos trys rašto darbo temos: „We are the winners of “Eurovision“; „Kodėl Lietuva neturi kosmonautų“ ir „Kodėl blondinėms (-ams) nepadeda Dievas“.

Rašinio forma - laisva, atspindinti autoriaus mąstymo laisvę ar stilių. Draudžiama cituoti, plagijuoti kitus žiniasklaidoje nuskambėjusius ar publikuotus pasisakymus, straipsnius. Rašinio apimtis neturi viršyti 3000 ženklų su tarpais. Rašto darbas vertinamas atsižvelgiant į šiuos kriterijus: sugebėjimą plėtoti pasirinktą temą, argumentuoti, iliustruoti faktais, įdomiomis detalėmis; rašinio kompozicijos originalumą, stiliaus savitumą, aiškumą, gramatikos ir stiliaus klaidas.

Iki „Alfa.lt“ pradžios liko 83 dienos!

Daugiau info – www.alfa.lt
Vyrai - apie malonius tėvystės išbandymus
TV Eteris LNK laidoje „Nuo... iki...“ 20 val. 5 min. - įdomios tėviškos meilės istorijos.
Apie tėvo pareigas laidos vedėjai Rūtai Mikelkevičiūtei pasakojo buvęs „Žinių radijo“ vadovas trijų vaikų tėvas Eduardas Eigirdas, vienturtę dukterį auginantis buvusios BTV žinių vedėjos Birutės Budginaitės vyras, komunikacijų specialistas Paulius Bartaševičius ir kol kas dar tik būsimas tėvas LNK laidų vedėjas Algis Ramanauskas.
Algis tėvu taps jau netrukus.
Rūta įsitikino, kad jis neblogai įsivaizduoja, kaip pasikeis gyvenimas namuose atsiradus naujam šeimos nariui.
„Mes įpratę, kad apie vaikus ištisas valandas gali plepėti motinos. O filmuodami šią laidą turėjome progą įsitikinti, kad ta tema malonu šnekėti taip pat ir vyrams“, - gyrė pašnekovus R.Mikelkevičiūtė.
Laidos herojai svarstė, kas yra vyriškumas. Kodėl auginti savo vaiką daugeliui tėvų vis dar atrodo nejauku ir gėda.
O štai išdidūs tėvai laidoje dėstė, kokias pasakas seka vaikams, kaip juos maitina, keičia sauskelnes ir net išdavė, kokie ypatingi metodai padeda greitai užmigdyti mažylius.
„Tango TV“ eteryje startuos laida mamoms „Supermamos!“
TV Eteris Gegužės 21 dieną, sekmadienį, 10.50 val. „Tango TV“ eteryje startuos laida mamoms „Supermamos!“, kurią ves buvusi TV3 žinių orų mergaitė keturių atžalų – 15-ečio Arno, 10-ties Gabrielės, 5-erių Viliaus ir vos vienerių Oskaro – supermama Birutė Šaltytė-Belousovienė.

„Tereikia tik panorėti ir viskas pildosi“, – šypsosi į TV ekraną po pusantrų metų pertraukos sugrįžtanti laidos „Supermamos!“ vedėja. – Eidama motinystės atostogų svajojau kada nors vesti laidą apie šeimą, mamas, namus. Maniškiai, kaip ir aš, labai džiaugiasi šia laida ir naujuoju mano darbu. Tai man puikiausia gimtadienio dovana“.

Pasak B. Šaltytės-Belousovienės, susitvarkyti su nauja laida jai bus lengva, nes mamos „darbas“ jai itin malonus, o visi su vaikais susiję rūpesčiai, buities kasdienybė jos nė kiek nevargina: „Manęs tikrai nepavadinsi nusivylusia namų šeimininke. Esu veikli ir net su mažyliu Oskaru mes sugebame nuveikti galybę darbų per dieną: apkeliauti parduotuves, pasipuošti, surinkti brolius ir seseris iš mokslų, paruošti valgį, papramogauti ir net patarti draugėms, ką daryti susirgus jų vaikams. Noriu, kad ši laida pakeistų požiūrį į motinystę – tai ne vargas, o Dievo dovana“.
Pasak laidos „Supermamos!“ prodiuserio Vyginto Prebergo, ši laida bus skirta ne tik namuose su mažyliais likusioms, o ir aktyviai dirbančioms mamoms: „Laidą kurs pačios mamos: bendrame interneto forume kviesime jas išsakyti savo norus, diskutuoti aktualiausiomis temomis, klausime, kas joms šiuo metu svarbiausia. Laidoje netrūks patarimų ir apie grožį, moteriškumą, nes mama pirmiausia yra moteris ir jeigu ji laiminga, laimingi ir jos vaikai“.
Tiesa, laidoje įdomybių galės rasti ir tėčiai, o ateityje planuojama sukurti ir specialią laidos rubriką „Supertėčiai!“. Naujoji „Tango TV“ laida vykdys ir paramos projektą, kuriame mamos galės padėti vienos kitoms išaugtais vaikų rūbeliais, pinigėliais šeimą ištikus nelaimei ir t.t. Atviras laidos forumas vyks interneto svetainėje Supermama.lt (www.supermama.lt).
Laida mamoms „Supermamos!“ su supermama Birute Šaltyte-Belousoviene – sekmadieniais 10.50 val. per „Tango TV“!
Rūkaliams su šiais metais baigsis katino dienos
Lietuvos naujienos2007 m. sausio 1 d. bus uždrausta rūkyti restoranuose, kavinėse, baruose, kitose viešojo maitinimo įstaigose, klubuose, diskotekose, išskyrus specialiai įrengtus cigarų ar pypkių klubus.

Už šio įstatymo nustatyto reikalavimo pažeidimą juridiniai asmenys bus baudžiami nuo vieno tūkstančio iki penkių tūkstančių litų bauda.

Seimas nepritarė Vyriausybės siūlymui uždrausti rūkyti maitinimo įstaigose nuo 2008 metų pradžios.

"Tai vienas iš reikšmingiausių šios kadencijos Vyriausybės ir Seimo priimtų sprendimų sveikatos apsaugos srityje", - pareiškė Sveikatos apsaugos ministras Žilvinas Padaiga. Liberaldemokratas Julius Veselka tikino, kad draudimas rūkyti maitinimo įstaigose gali paskatinti narkotikų vartojimą.

Liberalo Eligijaus Masiulio nuomone, valdžia labai nenuosekliai elgiasi savo piliečių atžvilgiu: „Iš pradžių buvo aiškūs reikalavimai iki gegužės 1 d. pertvarkyti kavinių patalpas pagal Europos Sąjungos higienos reikalavimus, kas pareikalavo tikrai daug pinigų, įvedant modernias vėdinimo technologijas“. Pasak Seimo nario, nuo 2007 m. sausio 1 d. uždraudus rūkyti, verslininkų investicijos įrengiant modernias vėdinimo technologijas „nueina šuniui ant uodegos“.

Pasaka apie ištvirkusią Eglę žalčių karalienę
TV Eteris Bronius (Algis Ramanauskas) ir Česlovas (Rimas Šapauskas) sukūrė planą, kaip apgauti darbdavį.

Jie nusprendė garažą parduoti, dalį pinigų pragerti, o už likusius emigruoti į Airiją. Ten abu herojai turėjo susirasti gerą darbą, praturtėti ir grįžti milijonieriais.

Tačiau planas nepavyksta - garažo savininkas juos nutveria ir gerokai išspardo abiem užpakalius.

Kvapą užgniaužiantys Broniaus ir Česlovo nuotykiai - laidoje tik vyrams „Ragai“ (LNK), kuri rodoma 22 val. 40 min.

Išvytiems iš garažo laidos herojams pavyksta įsidarbinti lavoninėje. Čia darbas nesudėtingas - jiems tereikia švariai nuplauti lavonus. Tačiau, išgirdę Broniaus ir Česlovo blevyzgas, numirėliai vienas po kito prisikelia ir paknopstom grįžta pas savo artimuosius.

Šioje laidoje taip pat išgirsite pasaką apie pasileidusią Eglę žalčių karalienę, kuri Antrojo pasaulinio karo metais vienu metu mylėdavosi ir su vokiečių kareiviais, ir su sovietiniais partizanais.

Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
7,529,813 unikalūs lankytojai