15/05/2021 17:17
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
„Abipus sienos“ vedėjas - vadovas katalikiškoje stovykloje ir diskžokėjus
TV Eteris Viena populiariausių TV3 laidų – „Abipus sienos“ baigia darbingą sezoną ir nuo kitos savaitės išeina atostogų. Jos vedėjas Giedrius Leškevičius galės kelis mėnesius pailsėti nuo rimtosios publicistikos, pranešime spaudai rašo TV3.

„Ką veiksiu? Turiu tiek planų, kad net nežinau, ar viską suspėsiu padaryti iki rudenį prasidėsiančio sezono. Liepos 4-ąją švęsiu gimtadienį, laukia naujo būsto įkurtuvės. Be to, vasarą labai daug renginių, į kuriuos mane kviečia kaip diskžokėjų. Esu prisiekęs muzikos gerbėjas ir neretai stovėdamas prie pulto nustebinu pažįstančius mane tik iš ekrano žmones“, – pasakoja G. Leškevičius.
„Abipus sienos“ vedėjo atostogų kalendoriuje jau suplanuotos dvi rugpjūčio savaitės, kurias Giedrius praleis stovykloje netoli Vievio.
„Tai tarptautinė katalikiška jaunimo stovykla. Važiuoju į ją kasmet kaip vadovas. Čia susirenka jaunuoliai iš Lietuvos, Vokietijos, Čekijos ir net Ispanijos. Muzikuojame, tapome, vaidiname, rengiame žygius po lietuviškas „džiungles“, žodžiu, smagiai pramogaujame“, – pasakoja publicistinės laidos vedėjas. Ilsėtis užsienyje šią vasarą Giedrius nežada: „Galbūt palauksime, kol čia atšals ir tuomet su žmona Gina lėksime kur nors į egzotišką kraštą pasišildyti“.
Kitą savaitę startuoja trečiasis „Meilės trikampis“
TV Eteris Po ilgo ir audringo Joninių savaitgalio birželio 27 dieną TV3 eteryje jau trečiąjį sezoną su antros gyvenimo pusės ieškančiais dalyviais iš visos Lietuvos pradės populiariausias vasaros realybės šou „Meilės trikampis“. Pirmąją savaitę romantiškąjį „Meilės trikampį“ išbandys vilniečiai 22-ejų Vitalija ir Alina, ir 27-erių Justas, kaunietės 22-ejų Diana ir 26-erių Deimantė ir gargždiškis-klaipėdiškis 30-etis Nerijus, sakoma pranešime spaudai.

„Dalyvauti „Meilės trikampyje“ man tiesiog būtina, nes reikia susirasti pabrolį pusseserės vestuvėms. Jeigu iki to laiko vaikino neturėsiu, šventė bus sugadinta“, – atėjusi į TV3 realybės šou atranką dėstė Diana iš Kauno.
„Noriu dar kartą pabandyti laimę „Meilės trikampyje“. Gal šįsyk pavyks, juk trečias kartas nemeluoja“, – vilties kupinas susirasti savo antrąją pusę prieš šou filmavimus kalbėjo Klaipėdoje dirbantis gargždiškis Nerijus, kuris laimę bandė dar pirmajame „Meilės trikampyje“, tačiau mergina tuomet jį atstūmė.
„Viliuosi pamiršti visas praeities nesėkmes ir iš naujo atrasti meilę. Su meile man tikrai nesiseka, vos įsimyliu, tuoj viskas žlunga. Neseniai išsiskyriau su vaikinu ir praradimo nuotaikos many vis dar rusena. Noriu kažko nepaprasto, romantiško ir skaidraus, noriu viską pradėti iš naujo“, – atviravo pirmosios savaitės dalyvė Vitalija iš Vilniaus.
„Turėjau gal 20 merginų, tačiau tik dviem pasakiau, kad jas myliu. Trečiajame „Meilės trikampyje“ viliuosi sutikti trečiąją ir tikriausią savo gyvenimo meilę“, – surimtėti žada vilnietis Justas.
„Nepamilčiau melagio, vulgaraus ir storžievio. Tokio man nesiųskite“, – tvirtai prodiuseriui prieš filmavimą nurėžė aerobikos grupių instruktorė iš Kauno Deimantė, kuri pasimatymus mieliau išmaino į knygas ir 15 kilometrų bėgimo trasą.
Romantiškų staigmenų, gerų vaikinų, protingų merginų, malonių pokalbių ir dar malonesnės draugijos, kaip „Meilės trikampio“ prodiuseris Saulius Bartkus žada, tikrai šiemet netrūks: „Dalyvauti projekte ir dar kartą pabandyti susirasti mylimą žmogų šiemet ryžosi vyresni nei visada dalyviai. Meilės žaidimas jau prasidėjo lyg melodrama su pavydo protrūkiais ir intrigomis. Pirmieji į „Meilės trikampį“ atėję žmonės tvirtai žino – jiems reikia poros, todėl, pamatę patinkantį priešingos lyties atstovą, kovoja dėl jo visais įmanomais būdais“.
Šiemet „Mielės trikampio“ dalyviai įsikūrė itin romantiškoje vietovėje netoli Vilniaus – jaukus naujai įrengtas namelis yra prie pušyno, už kurio atsiveria įspūdingas vaizdas į ežerą.
Atostogų pamokos: kaip keliauti už gražias akis?
TV Eteris Paskutinėje šį sezoną laidoje „Labirintai“ (TV3, 19 val. 10 min.) - vasariška ir karšta istorija. Pasiskųsti laidai panoro Vova. Jam ėmė kelti įtarimų draugės Gitanos pomėgis keliauti po Europą. Mergina pasakodavo, kad keliauja kartu su savo Londone gyvenančia drauge. Ir vaikinas draugę ramiai išleisdavo.
Tačiau vieną dieną paaiškėjo, kad merginos po svečias šalis keliauja ne vienos, bet lydimos, pasak Vovos, „rėmėjų“.
Atėjus vasarai vėl iškilo konfliktas - Gitana su savo drauge ruošiasi vykti į egzotiškas salas. Ir vėl su tais pačiais geraisiais vyrukais, kurie neva tik iš draugiškumo už dyką į kompaniją priima ir abi merginas.
Laidos vedėja Audronė Daugėlytė studijos svečiams pasiūlė pasvarstyti: ar įmanoma, kad vaikinai vežasi merginas tiesiog šiaip sau - už gražias akis, kaip teigia Gitana?
Vova tuo nebetiki. Įsiplieskė audringa diskusija.
Laidos pabaigoje - linksmiausi viso sezono „Labirintų“ epizodai.
Taip pat - ir per „Labirintus“ išgarsėjusio Minedo daina.
Šaipūnai su žiūrovais atsisveikina visam laikui
TV Eteris „Kas gera, prisiminkime, kas bloga - lai išblės“, - su tokiu šūkiu šį vakarą 19 val. 10 min. TV3 ekrane pasirodys laida „Be tabu savaitė“.
Aštuonerius metus gyvavusią laidą matysime jau paskutinį kartą. Rudenį į ekranus ji nebesugrįš.
Ta proga laidos vedėja Ramunė Kurienė ekrane žadėjo išspausti tikrą ašarą.
O jos kolega Vytas Tulevičius - visų žiūrovų akivaizdoje „įkalti“ vieną kitą bokalą alaus, o po to ryžtingai protestuoti prieš laidos uždarymą.
Tačiau kiti „Be tabu savaitės“ kūrėjai tvirtino, kad laida numirė natūralia mirtimi - nuo senatvės.
Tiesa, jėgų ši senutė turėjo dar labai daug.
Sociologai teigia, kad šią laidą žiūrėdavo kiek daugiau nei septyni procentai žmonių. Praėjusį mėnesį „Be tabu savaitė“ buvo penkta pagal populiarumą TV3 laida.
Paskutinėje „Be tabu savaitės“ laidoje matysime pokalbius su Seimo nariais apie planuojamas jų atostogas, reportažą iš baikerių šventės. Taip pat - originaliausios grimasos konkurso finalą.
Į „TV pagalbą“ trumpam sugrįš visi buvę gelbėtojai
TV Eteris Nuo birželio 19 iki liepos 5 dienos į Palangą persikelsiančioje laidoje „TV pagalba“ TV3 žiūrovai pamatys visus per keturis projekto sezonus dirbusius gelbėtojus. Nuo pat laidos gyvavimo pradžios „TV pagalboje“ vis dar dirba trys senbuviai – laidos vedėja Aušra Kilkuvienė ir „gelbėtojai“ Andrius Žemaitis bei Gediminas Jaunius.

Netrukus jau pirmajame laidos „TV pagalba“sezone prie jų prisijungė ir iki šiol dirbantis „gelbėtojas“ žurnalistas Jonas Stanevičius, sakoma pranešime spaudai.

„Nuo Palangos tilto transliuojamoje laidoje „TV pagalba“ vėl pamatysite kažkada žiūrovų pamėgtus buvusius gelbėtojus Stasį ir Laurą, vieną pirmųjų gelbėtojų Raimundą Bingelį, taip pat - Neringą, Liutaurą, Eriką, Reną, Dovilę ir Laimį. Tai bus puiki ir linksma proga pamatyti, kaip keitėsi mūsų laida, kaip per pirmuosius sezonus atrodė „gelbėtojai“, ir prisiminti įdomiausias keturių laidos gyvavimo sezonų gelbėjimo istorijas“, – sako laidos „TV pagalba“ projekto vadovas „gelbėtojas“ Andrius Žemaitis.
„Kaip kokie dinozaurai, tikriausiai, išlikome todėl, kad dar prieš pradėdami dirbti laidoje „TV Pagalba“ jau buvome bandę televizijos duonos. Buvome užsigrūdinę, pamilome šį projektą ir paprastų žmonių bėdas“, – vienu balsu tvirtina laidos „TV Pagalba“ senbuviai Aušra, Andrius, Gedas ir Jonas.
Po Palangos „TV pagalbos“ komanda ilsėsis vos keletą savaičių – jų laukia intensyvūs pasiruošimai naujajam jubiliejiniam laidos sezonui.
Ar ragana galėtų užburti muzikantą?
TV Eteris Skirtingo amžiaus poros
Paskutiniame šį sezoną TV3 realybės šou „Keičiu žmoną“ (20 val. 30 min.) – išbandymas, kuriam ryžosi ir vos prieš pusmetį susikūrusi šeima. Tai – vyriausiąja Lietuvos ragana vadinama Liaudies medicinos centro vadovė Vilija Lobačiuvienė ir Mokslų akademijos bibliotekos Leidybos skyriaus vadovas Darius Sabaliauskas.
18 metų už vyrą vyresnei Vilijai dešimčiai dienų teko keliauti į namus, kur šeimininkavo beveik tiek pat metų už savo žmoną vyresnis sutuoktinis.
Nors Vilija bei Darius laidos redaktorius tikino, kad savo šeimoje metų skirtumo nejaučia, šiems pasirodė, kad temperamentingoji „ragana“ nevengia pamokyti savo mažiau patyrusį sutuoktinį.
Šiauliuose V.Lobačiuvienės laukė taip pat gyvenimo išmintimi su savo jaunesne žmona mėgstantis dalytis pučiamųjų orkestro muzikantas Algimantas Butnorius.
Jo žmona Vita, mokanti choreografijos pradinėje mokykloje, šeimos galvos klauso.
Tačiau V.Lobačiuvienės vyras D.Sabaliauskas dar prieš porų susikeitimą pajuokavo, kad naujasis Vilijos „vyras“ greitai pasigailės ryžęsis tokiai avantiūrai.
„Vienintelis lengvas dalykas šiame susikeitime bus tai, kad po manęs Dariui nebus sunku su jokia moterimi“, – juokavo ir V.Lobačiuvienė.
Sieja tik interesai
V.Lobačiuvienė iš anksto laidos rengėjus įspėjo, kad nėra paprasta namų šeimininkė.
Ji niekada negamina savo vyrui valgyti, jos žodis visada yra lemiamas, o nuomonė beveik nepakeičiama.
Bet Vilija įsitikinusi, kad jų šeimoje ji – ramesnė, sugebanti išlaikyti „raganišką“ orumą. Darius – impulsyvesnis.
„Mūsų šeima nuo daugybės kitų skiriasi vien tuo, kad mūsų nesieja nei kartu užgyventas turtas, nei vaikai. Esame kartu todėl, kad mums tai įdomu, ir būsime kartu tol, kol tai bus mums įdomu“, – taip savo šeimą pristatė V.Lobačiuvienė.
Būrė iš kavos tirščių
Vos susipažinę su savo naujomis „antrosiomis pusėmis“, ir Vilija, ir iš jos kai kurių paslapčių išmokęs Darius nusprendė paburti iš kavos tirščių. Darius Vitai išbūrė šokėjos karjerą, o Vilija Algimantui – didelį turtą.
Vilija į šiauliečio namus atsivežė net virgules – išsiaiškinti, ar geras ten energetinis laukas.
Vita ir Algimantas prieš filmavimą neslėpė nerimaujantys, ar televizija nesugadins jų gyvenimo. Susipažinę prieš visus dešimt metų, drauge jie irgi neseniai – nuo tada, kai prieš kelerius metus subyrėjo ankstesnės jų poros.
Dabar Algimantas vadovauja orkestrui, o Vita ne tik mokytojauja, bet ir šoka pilvo šokį privačiuose vakarėliuose.
„TV pagalba“ vasarai vėl keliauja į Palangą
TV Eteris Nuo birželio 19 dienos TV3 laida „TV pagalba“ ir jos vedėja Aušra Kilkuvienė tradiciškai persikelia į Palangą. Žiūrovų laukia vasariškas Palangos tiltas, pajūrio naktinio gyvenimo aktualijos ir dvidešimt pačių įdomiausių istorijų iš ketverių laidos gyvavimo metų.

„Šiuo metu mūsų komanda karštai diskutuoja atrinkinėdama įdomiausias ir linksmiausias pagalbos istorijas, kurias tikrai verta prisiminti. Be to, nekantrauju vėl tiesioginiame eteryje pasisveikinti su žiūrovais nuo Palangos tilto, šios transliacijos kasmet man suteikia daug gerų emocijų. Neabejoju, kad su mumis puikiai laiką leidžia ne tik vasariškai nusiteikę poilsiautojai, bet ir tie, kurie neatostogauja. Žiūrėdami mūsų laidą jie gali bent mintimis pabūti prie Baltijos jūros“, – pasakoja laidos vedėja Aušra Kilkuvienė.
Į Palangą persikelia ir gelbėtojas Gediminas Jaunius – neįmanoma įsivaizduoti vasarinės „TV pagalbos“ be „orų berniuko“ ir jo pajūrio orų prognozės.
„Visas tiesiog drebu ir net keliai linksta, kaip pasiilgau Palangoje poilsiaujančių mūsų laidos gerbėjų. Kadangi šiemet pranašaujama šaltoka vasara, ypatingą dėmesį kreipsiu į karštus pramogų ir naktinio gyvenimo orus, dvelkiančius Lietuvos pajūryje. Padėsiu susigaudyti painiose pramogų džiunglėse ir įrodysiu, kad net ir esant žemesnei temperatūrai Palangoje galima ne tik įkvėpti jodu prisotinto oro, bet ir karštai praleisti laiką“, – sako laidos „TV pagalba“ „orų berniukas“ Gediminas Jaunius.
Palangoje TV3 gelbėtojai darbuosis iki liepos 5 dienos, tądien žiūrovai sužinos, kuri „TV pagalbos“ operacija per ketverius metus buvo įdomiausia.
Žiūrimiausia gegužės televizija – TV3
TV EterisGeriausiais filmais, serialais ir įdomiais projektais žiūrovus traukianti TV3 televizija gegužės mėnesį buvo žiūrimiausia televizija Lietuvoje. Tyrimų bendrovės „TNS Gallup“ duomenimis, šią televiziją vidutiniškai žiūrėjo 23,3%, LNK – 22,8%, LTV – 15,8%, BTV – 9,3% visos auditorijos (4+ amžiaus grupė). 15-35 žiūrovų amžiaus grupėje TV3 vidutiniškai teko 26,1%, LNK – 23,3%, LTV – 13, BTV – 9% auditorijos dalies.

Na, o didžiausi TV3 gerbėjai gegužę buvo vaikai ir paaugliai. Amžiaus grupėje 4-14 TV3 televizijai teko net 32,1%, LNK – 26,6%, BTV – 12,7%, LTV – 10,6% auditorijos dalies.

TV3 vaikus pradžiugins ir birželį – specialiai jiems birželio 9 dieną, penktadienį, 20.00 val. bus transliuojama įspūdinga, magiška ir spalvinga tradicinių TV3 projekto „Vaikų balsas 2006“ apdovanojimų ceremonija.
„Nomedoje“ - ketvirtojo sezono pabaigtuvės
TV Eteris Paskutinėje šį sezoną TV3 pokalbių laidoje „Nomeda“ (17 val. 40 min.) kūrybinė grupė bandys sutalpinti visa, ką norėjo pasakyti keliais šimtais laidų, nufilmuotų per devynis sezono mėnesius.

„Kodėl, ilgus metus gyvendami po vienu stogu, patirdami kasdienius rūpesčius ir džiaugdamiesi maloniais dalykais, vyras ir moteris neišdrįsta vienas kitam pasakyti, ką iš tiesų jaučia ir ką norėtų keisti?

Kodėl tėvai mano, kad vaikai nenori jų girdėti, o vaikai įsitikinę, kad tėvai nesupranta jų problemų? Kodėl vieni žmonės bendrauja lengvai bei turi daug draugų, o kiti gyvena vieniši, jausdamiesi nuskriausti?

Tai klausimai, į kuriuos atsakymų ieškome ketvirtus metus, - kalbėjo laidos vedėja N.Marčėnaitė. - Svarbiausia, ką supratome, - išsikalbėti ir dalytis patirtimi yra būtina“.

Dešimties žmonių „Nomedos“ komanda per sezoną pasidalyti patirtimi į studiją pakvietė apie 1000 žmonių.

„Esu dėkinga visiems, kurie, įveikę viešumo baimę, išdrįsta ateiti ir papasakoti savo istoriją. Kartais pokalbiai būna linksmi, kartais liejasi ašaros - taip, kaip ir gyvenime“, - sakė N.Marčėnaitė.

Laidoje, kurioje žiūrovai pamatys daug trumpų įdomiausių ketvirtojo sezono temų ištraukų, kalbės ir laidos partneriai - psichologai.

„Pradėję šį projektą greitai supratome, kad negalime išleisti po laidos žmogaus, nepabandę patarti, ką jis turi keisti savo gyvenime. Ir tai turi daryti profesionalai, - sakė N.Marčėnaitė. - Psichologai įsitikino, kad viena yra pažiūrėti laidą per televizorių ir komentuoti žmogaus elgseną, kita - įvardyti pašnekovo klaidas žiūrint jam į akis“.

„Tango TV“ vasarą sutinka su nauju televizijos veidu ir pramogomis
TV Eteris Šiuolaikiška ir jaunatviška „Tango TV“ vasarą pasitinka savo žiūrovams dovanodama daugybę naujovių ir pramogų. Nors įprasta, kad televizijos vasarą baigia sezoną, jaunimo kanalas imasi laužyti šią taisyklę ir žada nemažus pasikeitimus jau nuo birželio 1 dienos.

„Svarbiausia naujiena – visiškai keičiasi „Tango TV“ veidas. Žiūrovus džiugins naujas, spalvingas logotipas ir vaizdo grafika. Nuo šiol visų šios televizijos gerbėjų šūkis „O man Tango! – praneša „Tango TV“ vadovė Laura Blaževičiūtė. – Be to, mes plečiamės – iki šiol „Tango TV“ matė tik didžiųjų miestų gyventojai, o dabar ir mažesniuose Lietuvos miestuose gyvenantys žiūrovai galės rasti šią televiziją daugumos kabelinių televizijų pagrindiniame pakete“. Visą sezoną intensyviai kulinarinius šedevrus laidoje „Skanus savaitgalis su Maratu“ gaminęs Maratas Sargsyanas bei karščiausias stiliaus naujienas „Tango stiliuje“ pasakojusi Eglė Vaičytė birželio 26 dieną išeina vasaros atostogų. Tačiau „Tango TV“ savo žiūrovams nuobodžiauti tikrai neleis.

Vietoje atostogaujančių laidų „Tango TV“ siūlo labai linksmus ir seksualius realybės šou „Tapk žavinga“ ir „Bepročių namai“, diskžokėjų čempionatą, formulės kvalifikacines varžybas, informacinį šou apie garsenybių paklydimus ir skandalus „Nešlovingieji“, o sezoną baigusio serialo „Seksas ir miestas“ fanams – šmaikštaus serialo „Laukiniai“ premjerą.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,258,827 unikalūs lankytojai