15/06/2021 06:12
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Agnės gimtadienis – draugų rate
TV Eteris Buvusi „gelbėtoja“, o dabar laidos „Top 10“ vedėja Agnė Jagelavičiūtė paslapčia atšventė savo 26-ąjį gimtadienį. Komunikabilumu ir draugiškumu garsėjanti mergina apie savo šventę prasitarė tik artimiausiems draugams ir juos sukvietė į sostinės barą „Absento fėjos“.

Sukaktuvininkės pasveikinti atbildėjo Agnė Armoškaitė-Šemberienė, dizaineris Kęstutis Rimdžius, laidos vedėjas „Mados reidas“ stilistas Mantas Petruškevičius, gyvenimo būdo vadybininkas Dovydas Tagonidzė, prodiuseris ir atlikėjas Egmontas Bžeskas, stilistė Eglė Mickevičienė, festivalio AXX prodiuseris Mindaugas Vosylius ir dar daugelis kitų.
L.T. nepraleido progos pasmalsauti, ką Agnė gavo dovanų iš mylimų draugų.
„Iš tikrųjų labiausiai įsiminė, kad gavau laidotuvių gėlių krepšelį. Jį įteikė Mindaugas Vosylius. Kodėl? Kad palaidotų mano praėjusius metus“, – džiaugėsi A.Jagelavičiūtė. Kitos dovanos praktiškesnės – papuošalai, šlepetės, absento butelis.
„Kodėl paslapčia švenčiau? Ne paslapčia. Tiesiog nenorėjau, kad mano gimtadienis taptų valstybine švente, todėl žiniasklaidai ir nesakiau“, – teisinosi Agnė.
Iki trečios valandos nakties susirinkusieji linksminosi bare, o kai jis užsidarė, patraukė švęsti toliau. Ir ne bet kur, o į senamiestyje gyvenančio K.Rimdžiaus namus. Kiek ten užsitęsė linksmybės, istorija nutyli, bet galime patikinti, kad saulę Agnės draugai sutiko.
Gyvačių tramdytoja ir peilių svaidymo pamokos
TV Eteris Dviejų laidos vedėjų Vytauto Šapranausko ir Arūno Sakalausko pakviestas TV3 „Puikiajame šou“ (19 val. 30 min.) apsilankė politikas Petras Auštrevičius, kuris papasakojo apie savo laisvalaikio pomėgį — senovinių žemėlapių kolekcionavimą.
Vienas iš P.Auštrevičiaus kolekcijos perlų — XVII amžiaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žemėlapis — laidoje bus nepataisomai sugadintas. Įdomiausia, kad jį sugadins pats svečias. Kodėl, žiūrovai sužinos laidoje.
Laidos rengėjai žada ir smauglių bei gyvačių tramdytojos pasirodymą.
Filmuojant šou paaiškėjo, kad V.Šapranauskas jau parašė testamentą. Tai buvo proga aptarti, kaip Lietuvoje tvarkomi turto paveldėjimo reikalai. Žiūrovai pamatys, ką lietuviai veikia Airijoje ir kodėl ten draudžiama važiuoti gražiausiai vakarėlio merginai.
Laidoje svečiuojasi 2005 metų pasaulio peilių svaidymo čempionas Jurijus Bykovas, kuris ne tik pasakoja apie šią sporto šaką, bet ir pademonstruos, kaip tai atrodo iš arti.
Susižavėjęs šia sporto šaka V.Šapranauskas vietoj taikinio pastatė Arūną Sakalauską. Legenda apie Vilių Telį atgaivinta — ant galvos šis ryžosi palaikyti melioną.
Telefoninis teroristas ir veikli šeimininkė
TV Eteris TV3 laidos „TV detektyvai“ (20 val. 45 min.) bendradarbiams teko ieškoti telefoninio persekiotojo. Įkyriais gerbėjais ar telefoniniais teroristais skundėsi ne viena televizijos ar pramogų pasaulio žvaigždė.
Liguistai reiškiama meilė jiems ne lengvesnė nei grasinančios žinutės.
Dainininkė Irma Jurgelevičiūtė šitokį persekiotoją įgijo prieš kelerius metus. Nuolat gaudama jo žinutes, jautėsi lyg būtų nuolat sekama.
Tiesa, prieš kurį laiką šitas „gerbėjas“, mėgdavęs rašyti žinutes su seksualine potekste, aprimo. Bet kai dainininkė šią istoriją papasakojo žurnalistams, dėmesio trokštančio persekiotojo „polėkis“ atgijo.
Laidos „TV detektyvai“ rengėjams pavyko jį surasti. Irmos ir Roberto akistata bus parodyta laidoje.
Kitas „TV detektyvų“ herojus - verslininkas Algirdas, prieš kurį laiką įtaręs, kad namų tvarkytoja iš namų išneša ne tiktai šiukšles, bet ir pinigus. „TV detektyvai“ Algirdo namuose įtaisė filmavimo kameras ir įsitikino, kad pagal skelbimą surasta moteris turėdavo ir kitokios įdomios veiklos.
Ievutė laimėjo aštuonias savaites trukusį LNK realybės šou Alfa.lt
TV Eteris Šeštadienį, rugsėjo 30 d., paskutinį kartą nuskambėjo vienintelio tokio pasaulyje - žurnalistinio realybės šou šaukiniai ir žiūrovų nuosprendis. Aušra gavo 1944 balsus, o Ievutė beveik šešiais šimtais balsų daugiau – 2534.

Naujienų tinklalapio “Alfa.lt“ direktorius Virgis Valentinavičius įteikė Ievutei Zubavičiūtei didžiulę sibolinę vizitinę kortelę, kurią ji galės pasikeisti į tikrą jau spalio 2 d., įsidarbinusi čia. Nugalėtoja taip pat dovanų gavo “Sony alfa“ skaitmeninį fotoaparatą bei individualius mokymus BBC mokymų centre, kurių datą laimėtoja galės pasirinkti pati.

Dovanų vargais negalais išvengė vedėja Rūta Grinevičiūtė. Pasiryžusį nuo visų šou dalyvių jai įteikti simbolinį kaktusą Jogintą Palavinską Rūta ir vėl nusodino: “Sėsk, Jogintai, pats ant to kaktuso – tai bus paskutinė mano dovana tau“…

Šįvakar buvo primintos įspūdingiausios aštuonių savaičių šou akimirkos ir pirmosios nesėkmės. Galbūt Ievos Špečkauskaitės frazė prie Rusijos ambasados “Lietuvoje reikia kalbėti tik lietuviškai!“ taps auksine. Tačiau pirmasis darbas kaip diena ir naktis skyrėsi nuo finalistų reportažų.

“Ievutė ir vėl prisidirbo. Ruoškite jai vietą kalėjime, - pajuokavo R.Grinevičiūtė, prieš parodant Ievutės siužetą apie prekybą moterimis. – Tai bus bomba. Vėl prašytume atkreipti dėmesį policijos pareigūnus“.

Ievutės slapta nufilmuotas pokalbis su sąvadautoju – pirmasis toks žurnalistinis darbas Lietuvoje. Todėl R.Grinevičiūtė pasiūlė jai pratęsti šią temą LNK laidoje “Paskutinė instancija“.
Juoko studijoje – arši armėno ir dzūkų kova
TV Eteris Šį vakarą 20 val. 45 min. per TV3 – naujos tiesioginės laidos „Juokovizija 2006“ premjera.
Lietuvos humoro profesionalų čempionatui diriguos žinomas Lietuvos juokdarys aktorius Mindaugas Sėjūnas.
Pirmieji prie starto linijos stos neišsenkantis juokų ir tostų meistras, „Tango TV“ kulinaras Maratas Sargsyanas ir humoro trupė iš Lazdijų „Dzyvų dzyvai“.
„Nors priešininkų – visa komanda, aš prieš juos stosiu vienas, – sakė Maratas.
Jau dvi savaites iš atminties klodų traukiu Kaukazo žmonių šmaikštybes.
Dėl žiūrovų balsų kovosiu iki paskutinės minutės“.
Dzūkai irgi nepėsti: „Maratai, laikykis!
Mes žiūrovus žadinsim trankia muzika, stebinsime specialiai šiam čempionatui pasiūta apranga, juoksimės iš savęs ir kitų“.
O laidos vedėjas M.Sėjūnas žada: „Bus daug juoko.
Juoko iki ašarų. Ir ne tik šį, bet ir kiekvieną ketvirtadienio vakarą.
Visi čia dalyvaujantys humoro meistrai puikiai vaidina ir sugeba net iki skausmo žinomą anekdotą papasakoti taip, kad žiūrovams iš juoko paskaus žandikauliai“.
Užgrūdintos močiutės intymūs patarimai
TV Eteris „Mes jamam šitą darbą!“ – ryžtingai tarė „Ragų“ (LNK) herojai Bronius (Algis Ramanauskas) bei Česlovas (Rimas Šapauskas) darbo biržos direktoriaus kabinete ir tapo konsultantais vienoje vidurinėje mokykloje. Jų nuotykius matysime 22 val. 40 min.
Mokykloje nešvankuoliai turėjo antramečius antrokus parengti trečiai klasei. Tačiau čia jie ilgai neužsibuvo.
Bėgdami nuo pedagoginės rutinos, vyrai atsidūrė Indijoje. Šioje šalyje vienas kitam sėkmingai atvėrė po trečią akį ir po keturias čakras intymiausiose vietose.
Laidos žiūrovų laukia nauja rubrika – „Močiutės Bronės klausk drąsiai“.
Tai bus patarimai lytinio gyvenimo klausimais.
Tiesa, Bronė specialių mokslų baigusi nėra. Tačiau ji turi didelę intymaus gyvenimo patirtį – per ją perėjo Pirmasis ir Antrasis pasauliniai karai, kovos dėl nepriklausomybės.
Jauniesiems žiūrovams močiutė nori perduoti šią milžinišką patirtį, kad nereikėtų jos neštis į kapus.
Uždavinys motinoms – išrinkti dukteriai vyrą
TV Eteris Trys moterys – dainininkės Aušra Cicėnaitė, Rasa Juzukonytė ir Liveta Kazlauskienė turėjo progą pagalvoti, kaip jausis tapusios uošvėmis. Dukteris jau užauginusios dainininkės TV3 eteryje pirmosios išbandė pasaulyje populiaraus realybės šou lietuvišką versiją „Pagal mamą“ (19 val. 10 min.).
Motinos čia svarbesnės nei dukterys – vaikinas vienos jų dukterį turi pasirinkti net nematęs. Apsispręsti jis turi įvertinęs motiną. Kaip sakė laidos režisierius Audrius Giržadas, „žentai“ vadovaujasi taisykle, kad obuolys nuo obels netoli tenurieda.
Motinos šiame žaidime nėra vien statistės: priklausomai nuo to, kiek joms patinka kandidatas, jos gali dukterį girti arba nieko nesakyti.
Į trijų savimi pasitikinčių moterų rankas patekusiam pirmajam vienišiui nebuvo lengva – motinos klausinėjo jį intymiausių dalykų, aiškinosi intelekto koeficientą ir net ar myli gyvūnus.
Visų jų pastangos bus atlygintos. Šou rengėjai nesuka galvos dėl to, ar bendraus tokiu būdu suporuoti jaunuoliai. Jiems nežadamos nei kelionės, nei romantiški savaitgaliai. Dovanas gaus įžvalgios ir žavingos motinos.
Nervingoje laidoje – pirmasis dalyvių kraujas
TV EterisDvi 20 metų merginos ir du jų bendraamžiai tapo pirmosios TV3 ekrane debiutuojančios laidos „Stresas“ (20 val. 45 min.) herojais.

„Jie bus žudomi elektra bei naikinami ginklais“, – žadėjo „Streso“ rengėjai. Po filmavimo jie gyrėsi, kad premjera buvo aplaistyta krauju, ir tikino nemanę, jog Lietuvoje pavyks atrasti tokių išprotėjusių žmonių, kokie susirinko į pirmąją laidą. Dėl naujo automobilio, kuris turėjo atitekti nugalėtojui, konkurentai buvo pasiryžę vienas kitam perkąsti gerklę.

Kelias į pergalę buvo klotas spygliuotomis rožėmis – laidos vedėjas Andrius Rožickas dalyvius iš anksto įspėjo, kad laimės tas, kuris atsakys į daugiausia jo klausimų. Bet tai nėra paprasta.

Tuo įsitikino „Lietuvos ryto“ televizijos vedėja Jovita Valeikaitė, kuriai su A.Rožicku teko bendrauti stilistui vaizduojant, kad baigia nukirpti jai plaukus.

Atsipalaiduoti negalima net nugalėtojui. Kai mėlynėmis nusėtas laimėtojas rengėsi išvažiuoti naujuoju automobiliu, jo konkurentai grįžo į šou ir iš keršto gerokai aplamdė jo prizą. A.Rožickas neprieštaravo.
Ką šiemet rodys TV3, žiūrovai pamatys rugsėjo 3-ąją
TV Eteris Sekmadienį, rugsėjo 3 dieną, 19.05 val. TV3 eteryje suskambės fanfaros ir žvaigždžių klegesys, sužibs fejerverkai ir puošniausios suknelės, pasigirs mylimiausios dainos ir plojimai, stebins stebukladarių triukai ir netikėti duetai, juokins šmaikštūs ir žvaigždėti filmukai apie naujausias ir mėgstamiausias laidas bei jų vedėjus – taip TV3 pradės savo naująjį sezoną „Tavo nuostabus pasaulis“ ir žiūrovams pristatys, kokią programą, laidas, filmus, serialus ir žaidimus jie šiemet matys.

Kaip rašoma pranešime spaudai, naujojo sezono pristatymo išvakarėse trumpai apie TV3 sezoną: šį rudenį TV3 televizija pradeda net su šešiomis naujienomis: pirmadieniais prie TV3 ekranų kvies buvusi gelbėtoja Agnė Jagelavičiūtė su gyvenimo būdo žurnalu apie Lietuvos garsenybių gyvenimą „TOP 10“ ir Andrius Rožickas su skandalingiausia sezono naujiena ekstremalių išbandymų laida „Stresas“.

Antradieniais – mamų ir detektyvų diena su realybės šou „Pagal mamą“, kurį pradės trys garsios Lietuvos mamos – Aušra Cicėnaitė, Rasa Juzukonytė ir Liveta Kazlauskienė, ir su Daliumi Skamaraku ir jo naujausių sekimo technologijų laida „TV detektyvai“; trečiadieniais – dvi stiprios ir pamiltos senbuvės: „Lietuvos ryto televizija“ ir „Abipus sienos“ su Jovita Valeikaite ir Giedriumi Leškevičiumi.
Ketvirtadieniais TV3 žiūrovai išvys ašaras ir juoką nusikaltimų realybės dokumentikoje „Komanda“ ir Lietuvos humoro profesionalų lygą su Mindaugu Sėjūnu „Juokovizija 2006“ (tiesioginės transliacijas).
Penktadieniais eteryje karaliaus stipriausi filmai ir dainų karaliai Violeta Riaubiškytė ir Edmundas Kučinskas „Penktadienio muzikos šou“. Kasdien šiokiadieniais nuo 15.40 val. dvi valandos skirtos telenovelių gerbėjoms ir populiariausiems serialams „Geidžiamas kūnas“ ir „Audra“, o nuo 17.40 val. TV3 rodys jubiliejinį sezoną pradedančią aktualių pokalbių laidą „Nomeda“ su Nomeda Marčėnaite.
Pirmadieniais-ketvirtadieniais 20.15 val. – aktyvioji „TV pagalba“ su dviem naujais gelbėtojais Juste Milušauskiene ir Žilvinu Žitkumi. Patogesniu žiūrovams laiku – 21.30 val. bus rodomos TV3 vakaro „Žinios“, o 22.00 val. – TV3 skelbia „Kultinio serialo valandą“ ir kas vakarą rodys šiuos naujausius ir garsiausius pasaulyje serialus: „Nusivylusios namų šeimininkės“ su penkiomis žaviomis nusivylusiomis namų šeimininkėmis – Gabriele, Lynete, Suzana, Bree ir Edie – ir jų net 22 „Emmy“ ir 10 „Auksinių gaublių“ įvertomis istorijomis.
„Kalėjimo bėgliai“ su dviem broliais – Linkolnu ir Maiklu, įtemptu siužetu ir nepaprasta pabėgimo iš kalėjimo istorija. Šiemet šis kultinis serialas pretenduoja į „Auksinį gaublį“ kaip geriausias metų draminis serialas.
„Spec.būrys“ su slaptosiomis Jungtinių Tautų operacijomis Bosnijoje, Rusijos ir Irano „atominiu bendradarbiavimu“, Amerikos misionierių išlaisvinimo operacija Indonezijoje, karinėmis pratybomis Afrikoje ir nuslėpto karo istorijomis; „Kobra 11“ – žiūrimiausio vokiečių serialo naujausias sezonas, kuriam jau nereikia jokių apibūdinamųjų žodžių…
Taip pat pirmadienio-ketvirtadienio vakarais iškart po „Kultinio serialo valandos“ 23.00 val. TV3 žiūrovų lauks net trys „CSI kriminalistų“ naujausi sezonai „CSI Majamis“, „CSI Niujorkas“ ir „CSI Las Vegasas“ bei šokiruojančios dokumentikos ciklas.
Savaitgaliais be jau pamiltų laidų TV3 šeimų 14.30 val. laukia naujutėlaitė populiarų serialą „Dingę“ primenanti versija vaikams „Dingę vaikai“, popiet naujausias animacinio šedevro „Simpsonai“ sezonas, o vakarais net du muzikiniai humoro šou: šeštadieniais – „Kreivas veidrodis“, sekmadieniais – sezono naujiena „Puikusis šou“ su dar puikesniu duetu Vytautu Šapranausku ir Arūnu Sakalausku.
Būtent šis SaŠa duetas, talkinamas „Policijos akademijos“ ir „Dviejų Agnių“ duetų, šį sekmadienį ir pristatys naująjį TV3 sezoną.
Savaitgalio rimtieji projektai – geriausias Rusijos kinas šeštadieniais („Bumeris“, „Bumeris 2“, „Brolis“, „Brolis 2) ir analitinė laida „Savaitės komentarai“ su Jolanta Butkevičiene sekmadieniais.
Be TV3 ir „Tango TV“ televizijos žvaigždžių naująjį TV3 sezoną rugsėjo 3-ąją 19.05 val. žiūrovams pristatys visas būrys Lietuvos muzikos estrados žvaigždžių: „Yva“, „InCulto“, Stano, Česlovas Gabalis, „Rebelheart“, „Mokinukės“, Linas ir Simona, Jonas ir Raselė, mažasis Rytis Cicinas, „Kastaneda“, Alanas, Neda, stebukladarys Arvydas Stonys, pradanginsiantis net patį televizijos bokštą, ir Atlanta, kuri kvies į savo laidotuves…
Šmaikštus, muzikinis, nuoširdus ir juokingas, kitoks nei visada, tačiau kaip niekad artimas kiekvienam – toks naujasis TV3 sezonas, kuriame kiekvienas ras dalį savo nuostabaus pasaulio… Toks ir TV3 naujojo sezono pristatymo šou, kuriame kiekvienas ras iš ko juoktis, kuo žavėtis, ką apkalbėti ir dėl ko ginčytis…
TV3 naujojo sezono pristatymas – jau rugsėjo 3 dieną 19.05 val. per TV3.
A.Jagelavičiūtė ves naują laidą „TOP 10“
TV Eteris Rudenį naujajame TV3 sezono tinklelyje startuos nauja laida „TOP 10“ su buvusia „gelbėtoja“ Agne Jagelavičiūte priešakyje. Laidoje skelbiamo geriausių iš geriausiųjų dešimtuko kuratoriais galės būti ir DELFI skaitytojai.

Agnė bus ne tik laidos apie savo netradicine veikla ar pomėgiais pasižyminčius žmones vedėja, bet ir projekto kūrybinės grupės dalis. Valandą truksiančios laidos metu Agnė ne tik bendraus su žiūrovais, bet kartu su visą laidą kuriančia komanda ruoš reportažus, kalbins pašnekovus.
Pasak laidos prodiuserio Sauliaus Bartkaus, laidos esmė – geriausiųjų rinkimai. Pagal objektyvius kriterijus atrinkti pretendentai bus paskelbiami laidos metu ir visą savaitę skaitytojai DELFI portale galės balsuoti už, jų manymu, pirmosios vietos verčiausią kandidatą. Balsavimo rezultatai bus paskelbti kitos laidos metu.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,379,297 unikalūs lankytojai