15/06/2021 06:10
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Startuoja TV3 projektas „Ledo žvaigždės“
TV Eteris Irma Jurgelevičiūtė-Sėlenienė, Aras Vėberis, „Mango“, Rolandas Janavičius, „69 Danguje“, Ramūnas Rudokas, realybės šou „Dangus“ dalyvė gražioji karaimė Viktorija Juchnevičiūtė, Milano, „Olialia“ mergaitės, Lietuvos bušido ir karatė čempionas Jordanas Poškaitis, „Tango TV“ laidų vedėjas Gediminas Nadtočis–Natas, Daina Bilevičiūtė, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Informacijos ir komunikacijos katedros docentas Algirdas Budrevičius, Aurimas Dautartas ir Rūta Lukoševičiūtė – štai šie garsūs įvairiausių profesijų, pomėgių ir veiklos sričių atstovai sausio 6-ąją, šeštadienį, 19.05 val. TV3 eteryje stos ant ledo ir bus pradėtos vadinti ledo žvaigždėmis.

„Kas bus jų partneriai ir ar bus projekte daugiau žvaigždžių? Tebus tai pirmosios laidos – didžiojo sausio 6-osios pristatymo šou – intriga, – šypsosi didžiausio TV3 Naujųjų projekto „Ledo žvaigždės“ prodiuseris Vytautas Masalskis. – Neslėpsime, surinkti tiek žvaigždžių projektui buvo nelengva, o ir surinkus jas kai kurios poros pakvipo skyrybomis, kai kurios dėl antipatijų, ambicijų ir traumų išsiskyrė negrįžtamai… Reportažai apie kiekvieną porą, jų pirmuosius žingsnius, simpatijas, intrigas, traumas ir visa, kas nutiko per daugiau nei mėnesį karštų treniruočių ant šalto ledo, – tai dar viena pirmosios laidos intriga žiūrovams.“

Pristatymo šou, kuris vyks sostinės „Akropolio lede“, TV3 žiūrovai pamatys net trylika pasirodymų, tarp kurių bus solo, duetai ir trejetai. Čia paaiškės ir garsenybių čiuožimo partneriai, taip pat komisijos nariai, projekto „Ledo žvaigždės“ taisyklės, nuskambės ir projekto daina, kurią atliks grupės „Kastaneda“ ir „Barbe Q“.

Didysis TV3 televizijos Naujųjų projektas „Ledo žvaigždės“, kurį ves patyrusių čiuožėjų neprofesionalų pora – dainininkė Asta Pylipaitė ir renginių bei TV laidų vedėjas aktorius Dainius Martinaitis, yra kuriamas bendradarbiaujant ir konsultuojantis su Lietuvos čiuožimo federacija. Ledo žvaigždes projektui treniruoja bene visos Lietuvoje esančios geriausios dailiojo čiuožimo trenerės ir čiuožėjos iš Vilniaus, Klaipėdos ir Elektrėnų: keliskart Lietuvos čempionė, dukart Europos ir kartą pasaulio čempionato dalyvė jau 13 metų trenere dirbanti klaipėdietė Edita Vomžodienė, Maskvos dailiojo čiuožimo čempionato prizininkė, Estijos mėgėjų čempionato I ir II vietos laureatė Beata Sabina iš Vilniaus, 13 metų trenere dirbanti ir daug šalies ir tarptautinių čempionatų prizininkų išauginusi vilnietė Violeta Banienė, 41 metus čiuožianti ir 11 metų treniruojanti Miroslava Zacharevič iš Vilniaus, 27-erių Ramunė Satkauskaitė iš Elektrėnų, kurios treniruojami vaikai jau keletą kartų skynė laurus tarptautiniuose čempionatuose, šešerius metus ledo choreografe ir trenere dirbanti tituluota Olga Lobza iš Elektrėnų, beveik dešimt metų jaunimo trenere dirbanti kaunietė Eglė Kliučikienė. Pasirodymams pasiruošti padės čiuožimo instruktoriai, specialius pasirodymus projektui „Ledo žvaigždės“ jau ruošia kone visų Lietuvoje veikiančių dailiojo čiuožimo mokyklų auklėtiniai, tarp kurių ir čempionai.

Projekta „Ledo žvaigždės“ – nuo sausio 6 dienos, šeštadieniais, 19.05 val. per TV3!
Trumpam keičiasi LNK „Lalailos“ vedėjai
TV Eteris „Lalaila“ visą gruodį bus dar juokingesnė, nes iš patyrusių laidos vedėjų vairą trumpam perėmė televizijos naujokai iš muzikinio realybės šou. Todėl pirmadienį laidoje pamatę Agnę ir Radži iš „Kelio į žvaigždes“, nepulkite į paniką ir nevartykite TV programos – su jumis bus „Lalaila“.

Šį pirmadienį „Lalailos“ žiūrovus juokins Radži su Agne, kitą – Simona su Grūdu, o dar kitą – Merūnas su Ramune.

Pirmoji pora, Radži ir Agnė, kaip žinote, yra neišskiriami draugai, beveik brolis ir sesuo. Kaip jin ir jan. Nors jie filmavimo metu ir kaltino vienas kitą bezdėjimu, duetas išėjo puikus.

„Žmonės, mus išvydę šioje laidoje, dabar galvos, kas čia bus. Ar mes dainuosim kaip „Kelyje į žvaigždes“, ar rodysim visokius įdomius dalykus kaip „Lalailoje“, - svarstė Agnė su Radži.

„Kaip mes čia patekome?“, - klausė Merūno Ramunė. „Manau, kad tu labai juokingai elgeisi scenoje, todėl ir patekai čia, nes „Lalaila“ – pati juokingiausia laida apie visokiausius nevykėlius“, - juokėsi Merūnas.

Kaip viskas bus iš tikrųjų, sužinosite visą gruodį pirmadieniais 20.45 val. žiūrėdami „Lalailą“ .
Dėl automobilio dalyviui teko ir apsinuoginti
TV Eteris TV3 laidoje „Stresas“ (20 val. 45 min.) – temperamentinga kompanija: iš namų ištrūkusi jauna motina, du studentai ir Lietuvos čempionas.

Tai – Erika, kažkodėl svajojanti savo vyrui arba broliui kada nors tėkšti panaudotomis sauskelnėmis per veidą. Edita, kurią draugai vadina „Saboniene“. Povilas, kuris ir į „Streso“ atranką, ir pačią laidą atvažiavo kartu su motina.

Ir Sergejus, kuris yra septyniskart šuolių nuo tramplino Lietuvos čempionas.

Pirmajame etape dalyvius sūdytomis silkėmis per veidą talžė ir atsakinėti trukdė neseniai iš jūros grįžę keturi žvejai.

Vėliau trys sodininkai ant žaidėjų purškė vandenį, ir šie baksnodami šlapiais veidais turėjo surasti mygtuką, paslėptą miltų pripiltuose kubiluose.

Paskutinio etapo metu už kiekvieną teisingą atsakymą žaidėjas privalėjo nusimesti po vieną rūbą. Tas, kuris pirmas apsinuogino, ir laimėjo automobilį.

Ir tai dar buvo ne pabaiga. Laimėjęs dalyvis šokiravo visus parodydamas nuogą intymią savo kūno vietą ir prašė už tai nedaužyti priekinio automobilio stiklo. Ar laidos vedėjas Andrius Rožickas leido išsaugoti stiklą, sužinosite šį vakarą.

Profesionalų kuopa skuba eiliniams į pagalbą
TV Eteris Šį penktadienį 19 val. 10 min. TV3 „Penktadienio muzikos šou“ svečiuosis spalvingų veikėjų būrys.

Dainininkė bei visuomenės veikėja Liveta Kazlauskienė ir humoristė Stefa Navardaitienė dėl pagrindinio prizo kovoti padės 18 metų Orintai Auškalnytei iš Šilalės.

Jūžintų didvyris Andrius Rimiškis ir Petras Kazlauskas priešingoje pusėje dainuos ir muzikines mįsles spėlios su 29-erių vairuotoju Arminu Žitkevičiumi iš Kauno.

Visi, kurie girdėjo gandus, kad Edmundas Kučinskas turi labai panašų brolį, tuo galės įsitikinti. Žiūrovai ne tik pamatys, bet ir išgirs, kaip dainuoja „Penktadienio muzikos šou“ vedėjo antrininkas Rimvydas Kučinskas. Neseniai jis debiutavo kitose muzikinėse varžytuvėse – LTV laidoje „Gero ūpo!“.

Laidoje bus išsiaiškinta, kas gi yra A.Rimiškio gyvenimo meilė. Čia viešės dainininkė Giulija ir grupė „Cafe Emigrant“.

Ši grupė – tai naujas muzikinis projektas, kuriame dainuoja žinomi atlikėjai: Edmondas Čivinskas, Romas Dambrauskas ir grupė „Vairas“ bei aktorė Nijolė Narmontaitė. Jau išleistas „Cafe Emigrant“ albumas, kuriame dainuojama apie emigraciją.
Motinos iš iškarpų sukūrė dukterų fotorobotus
TV Eteris TV3 pasimatymų šou „Pagal mamą“ (19 val. 10 min.) herojus – būsimasis teisininkas Nedas.
Šis vaikinas sumanė pergudrauti ir ankstesnius laidų dalyvius, ir motinas, paprašydamas jų sukurti dukterų fotorobotus.
„Susiradau naują pomėgį – karpau merginų dalis iš žurnalų. Ir norėčiau, kad nors viena duktė atitiktų mano reikalavimus“, – baksnodamas į iškarpas, rimtu veidu dėstė vaikinas. Ir, motinoms paskleidęs krūvą iškarpų, pareikalavo iš šių atrinkti panašiausias į jų dukterų kūno dalis.
Nors motinas šokiravo tokia Nedo užduotis, jos negailėjo vaikinui komplimentų. Natalija po pasimatymo prasitarė, kad Nedas panašus į jos pačios pirmąjį vaikiną.
Regina prisipažino, kad Nedas atitinka ir jos pačios, ir dukters skonį: juodaplaukis, garbanotas, mėlynų akių.
Irenai užkliuvo tik vienas vaikino bruožas. Zodiako ženklais besidominti moteris turi ne pačią geriausią nuomonę apie vaikinus, gimusius po Avino ženklu.
Tik ar žodžio kišenėje neieškantis Nedas bus taip pat sužavėtas motinų sukurtais dukterų paveikslais? Ar pasitvirtins jo metodas – rinktis merginą pagal fotorobotą?
„Išsipildymo akcijai“ per pirmą dieną suaukota rekordinė suma – 47 tūkstančiai litų
TV Eteris Vakar, lapkričio 2-ąją, rekordu prasidėjo ketvirtasis tradicinis ir didžiausias Lietuvoje paramos projektas globos namuose augantiems vaikams „Išsipildymo akcija“, kurią organizuoja TV3 televizija ir SEB Vilniaus bankas. Per vieną dieną geros valios žmonės akcijai suaukojo net 47 tūkstančius litų. Tokia suma pernai buvo suaukota per 4 akcijos dienas, o pirmaisiais akcijos metais – per daugiau nei dvi savaites. Kiekvienam akcijai užsiregistravusių globos namų ligoniukui šiandien paramos jau tektų už 35 litus.
Ilgėja ir akcijoje dalyvauti norinčių globos namų sąrašas – „Išsipildymo akcijos“ organizatoriai jau sulaukė laiškų iš 83 Lietuvos kūdikių ir vaikų globos namų, kuriuose auga 5031 vaikas, iš kurių net 1354 vaikams reikalinga medicinos pagalba ir priežiūra. Pagal preliminarius šių pirmųjų globos namų paskaičiavimus, būtiniausios pagalbos vien šiems vaikučiams reikėtų už beveik milijoną litų – maždaug už 837 281 litus. Be pinigėlių ligoniukams, pagalbos, meilės ir paramos reikėtų ir 1023 šiuose globos namuose augantiems vaikams, kurių dokumentai ruošiami ir jau paruošti įvaikinimui.
Paraiškas dalyvauti šiųmetėje akcijoje globos namų vadovai gali rasti TV3 interneto svetainėje www.tv3.lt ir registruotis akcijai iki lapkričio 10 dienos. Pernai akcijoje dalyvavo rekordinis skaičius – 118 globos namų ir 6727 juose augantys vaikai, šiemet laukiama prisijungiant dar daugiau globos namų.
Paaukoti globos namų ligoniukams šiemet geros valios žmonės gali telefonu – skambindami arba siųsdami SMS su žodžiu VAIKAMS trumpaisiais numeriais 1890 (auka 2 Lt) ir 1891 (auka 5 Lt), pirkdami oranžines akcijos paramos apyrankes, kurios „Maxima“ prekybos centruose pasirodys lapkričio pradžioje, pervedant pinigus į specialią sąskaitą banke (sąskaitos numeris SEB Vilniaus banke LT89 7044 0600 0385 2791, banko kodas 70440) ir aplankant vaikučius globos namuose atvirų durų dieną – gruodžio 9-ąją.
Visi ryšio operatoriai – Omnitel, Tele2, Bitė GSM, Teo ir Mediafonas – ir šiemet atsisakė administravimo mokesčio už akcijos žinutes ir skambučius, tad visi suaukoti pinigai atiteks vaikams iš globos namų.
„Išsipildymo akcijos“ lėšas šiemet, kaip trejus metus iki šiol, administruos labdaros fondas „Vienybė“, stebės audito kompanija „KPMG Lietuva“.
Lapkričio 4 dieną TV3 televizija rodys specialų 4 val. trukmės – 13.40 val. – 17.40 val. – praėjusių „Išsipildymo akcijos“ paramos koncertų maratoną „Išsipildymo akcija". Praėjusius metus prisimenant...“. Tai bus puiki proga prisiminti, kiek daug geros valios žmonės jau nuveikė per trejus akcijos metus, įžanga į ketvirtąją „Išsipildymo akciją“ ir viena pirmųjų galimybių paaukoti šiųmetei akcijai.

Specialios „Išsipildymo akcijos“ laidelės – kasdien 18.45 val. TV3 Žiniose!
„Išsipildymo akcijos“ paramos koncertas „Praėjusius metus prisimenant...“ – lapkričio 4 dieną, šeštadienį, 13.40 val. per TV3!
Prie „Išsipildymo akcijos“ prisijungė jau 74 Lietuvos kūdikių ir vaikų globos namai
TV Eteris Šiandien, lapkričio 2-ąją, prasidėjo jau ketvirtasis tradicinis ir didžiausias Lietuvoje paramos projektas globos namuose augantiems vaikams „Išsipildymo akcija“, kurią organizuoja TV3 televizija ir SEB Vilniaus bankas.
„Išsipildymo akcijos“ organizatoriai jau sulaukė laiškų iš 74 Lietuvos kūdikių ir vaikų globos namų, kuriuose auga 4184 vaikai. Šie pirmieji dalyvio paraiškas atsiuntę 74 globos namai iš Alytaus, Anykščių, Elektrėnų, Jonavos, Jurbarko, Kaišiadorių, Kalvarijos, Kauno, Kazlų Rūdos, Kėdainių, Kelmės, Klaipėdos, Kretingos, Marijampolės, Mažeikių, Naujosios Akmenės, Pagėgių, Pakruojo, Panevėžio, Pasvalio, Plungės, Prienų, Radviliškio, Rokiškio, Šiaulių, Šilutės, Švenčionių, Telšių, Trakų, Ukmergės, Utenos, Varėnos, Vilniaus ir Zarasų miestų, miestelių ir rajonų jau pareiškė norą dalyvauti šiųmetėje akcijoje, skirtoje padėti silpniausiems globos namų auklėtiniams – ligoniukams: valstybės nekompensuojamiems arba tik iš dalies kompensuojamiems vaistams pirkti, operacijoms atlikti, jų reabilitacijai, medicininei įrangai ir kitoms reikmėms.
Šiuose 74 Lietuvos kūdikių ir vaikų globos namuose iš 4184 vaikų net 1147 vaikams reikalinga medicinos pagalba ir priežiūra. Pagal preliminarius šių pirmųjų globos namų paskaičiavimus, būtiniausios pagalbos vien šiems vaikučiams reikėtų už daugiau nei pusę milijono litų – maždaug už 603 273 litus. Paraiškas dalyvauti šiųmetėje akcijoje globos namų vadovai gali rasti TV3 interneto svetainėje www.tv3.lt ir registruotis akcijai iki lapkričio 10 dienos. Pernai akcijoje dalyvavo rekordinis skaičius - 118 globos namų ir 6727 juose augantys vaikai, šiemet laukiama prisijungiant dar daugiau globos namų.
Be ligonių, pagalbos, meilės ir paramos reikėtų ir 826 šiuose globos namuose augantiems vaikams, kurių dokumentai ruošiami ir jau paruošti įvaikinimui.
„Jokiu būdu neskatiname aklo įvaikinimo, tik informuojame, kad yra ir tokia galimybė padėti šiems vaikams, kad tų vaikų, laukiančių tėčių ir mamų, laukiančių šeimos, yra daug, – sako akcijos globėja Nomeda Marčėnaitė. – Nufilmavome jau vieną graudų atvejį, kai mergaitę globoti paėmusi šeima atsisakė jos po savaitės, nes ji nuolat reikalavo dėmesio ir labai verkė… Kad taip neatsitiktų, itin svarbiais globos ir įsivaikinimo klausimais – problemomis, biurokratija ir džiaugsmais – visuomenę informuosime specialiose „Išsipildymo akcijos“ laidelėse, kasdienėse TV3 žiniose.“
Ši mažos mergaitės istorija bus rodoma sekmadienį, lapkričio 5 dieną, „Išsipildymo akcijos“ laidelėje 19.05 val.
Aukoti globos namų ligoniukams šiemet geros valios žmonės gali telefonu – skambindami arba siųsdami SMS su žodžiu VAIKAMS trumpaisiais numeriais 1890 (auka 2 Lt) ir 1891 (auka 5 Lt), pirkdami oranžines akcijos paramos apyrankes, kurios „Maxima“ prekybos centruose pasirodys lapkričio pradžioje, pervedant pinigus į specialią sąskaitą banke (sąskaitos numeris SEB Vilniaus banke LT89 7044 0600 0385 2791, banko kodas 70440) ir aplankant vaikučius globos namuose atvirų durų dieną – gruodžio 9-ąją.
Visi ryšio operatoriai – Omnitel, Tele2, Bitė GSM, Teo ir Mediafonas – ir šiemet atsisakė administravimo mokesčio už akcijos žinutes ir skambučius, tad visi suaukoti pinigai atiteks vaikams iš globos namų.
„Išsipildymo akcijos“ lėšas šiemet, kaip trejus metus iki šiol, administruos labdaros fondas „Vienybė“, stebės audito kompanija „KPMG Lietuva“.
Lapkričio 4 dieną TV3 televizija rodys specialų 4 val. trukmės – 13.40 val. – 17.40 val. – praėjusių „Išsipildymo akcijos“ paramos koncertų maratoną „Išsipildymo akcija". Praėjusius metus prisimenant...“. Tai bus puiki proga prisiminti, kiek daug geros valios žmonės jau nuveikė per trejus akcijos metus, įžanga į ketvirtąją „Išsipildymo akciją“ ir viena pirmųjų galimybių paaukoti šiųmetei akcijai.
Lapkričio 2 dieną prasideda ketvirtoji „Išsipildymo akcija“
TV Eteris Lapkričio 2 dieną TV3 eteryje startuoja Kalėdų tradicija tapęs jau ketvirtasis ir didžiausias Lietuvoje paramos projektas „Išsipildymo akcija“, kurį organizuoja žiūrimiausia šalies televizija TV3 ir didžiausias Lietuvoje komercinis SEB Vilniaus bankas.


Per trejus „Išsipildymo akcijos“ metus geros valios žmonės ir verslo visuomenė suaukojo per 5,5 milijonus litų globos namuose augančių vaikų gyvenimo, sveikatos ir mokymosi sąlygoms gerinti, vaikų svajonėms įgyvendinti: pirmaisiais akcijos metais – 4000 tėvų paliktų vaikų iš 58 globos namų suaukota 938 814,51 litai, antraisiais – 6515 vaikų iš 100 globos namų suaukota 1 851 865,21 litai (įskaitant ir 2003-ųjų akcijos likutį 23 441,06 Lt.), trečiaisiais – 6727 vaikams iš 118 globos namų geros valios žmonės suaukojo net 2 739 590,33 litus (įskaitant ir 2004-ųjų akcijos likutį 33 081,71 Lt).


2003-ųjų „Išsipildymo akcijos“ tikslas buvo vaikų svajonių išpildymas, 2004-ųjų – globos namų auklėtinių buities, gyvenimo sąlygų gerinimas, 2005-ųjų – globos namuose augančių vaikučių talentų ugdymas ir sveikatos paslaugų gerinimas globos namuose.


„O šiųmetė akcija skirta silpniausiems ir pažeidžiamiausiems globos namų auklėtiniams – ligoniukams, kuriems padėję šiandien mes iš esmės galime nulemti jų gyvenimą. Žinau, kad nėra vaistų nuo ligos, kurios negali išgydyti meilė, tačiau pabandyti reikia, – 2006-ųjų „Išsipildymo akcijos“ tikslą pristato akcijos globėja N. Marčėnaitė. – Geriausias vilties pavyzdys – ligoniukas Ernestas, kuris nuo kūdikystės buvo „beviltiškas“, „nurašytas“ vaikas, ir galvojome, kad tikrai niekas jo neįvaikins ir iš kūdikių namų dėl sunkios fizinės negalios jam teks keliauti į senelių pensioną. Labai protingas, įdomus, šviesus ir mylintis vaikas… Su globos namų vadove net kūrėme planus, kad gal jį galėtų paimti vienuoliai, jis taptų raštininku, kad tik ne į senelių namus. Ir stebuklas įvyko – po galybės operacijų, užsispyrimo, Ernestas jau pradeda valdyti kūnelį ir šiandien turi savo namus, tėvelius, turi tikrą jį mylinčią šeimą.“

Vienu svarbiausių „Išsipildymo akcijos“ tikslų šiemet, kaip ir trejus metus iki šiol, išlieka ir įsivaikinimo populiarinimas bei skatinimas Lietuvoje.


Šiemet geros valios žmonių ir verslo visuomenės „Išsipildymo akcijai“ suaukotos lėšos bus skiriamos globos namų ligoniukams: valstybės nekompensuojamiems arba tik iš dalies kompensuojamiems vaistams pirkti, operacijoms atlikti, jų reabilitacijai, medicininei įrangai ir kitoms reikmėms. Dėl globos namuose augančių ligoniukų sveikatos „Išsipildymo akcijos“ rengėjus konsultuos garsiausių šalies medikų konsiliumas, globos namuose dirbantys gydytojai: VUVL direktoriaus pavaduotoja medicinai Olga Zimanaitė, Ortopedinio skyriaus vedėjas dr. Kęstutis Saniukas, ortopedas traumatologas gyd. Vidas Misevičius, plastikos chirurgas dr. Darius Radzevičius, neonatalogijos klinikos neišnešiotų naujagimių skyriaus vedėja gydytoja neonatologė Albina Našliūnienė, traumatologijos skyriaus vedėjas dr. J. Vencius ir kiti.


„Dalyvauti šiųmetėje akcijoje oficialiais laiškais jau pakviesti visi iki šiol akcijoje dalyvavę vaikų globos namai. Tų, kurie tik šiemet nusprendė prisijungti, dalyvio anketos laukia TV3 interneto svetainėje adresu www.tv3.lt“, – praneša „Išsipildymo akcijos“ projekto vadovė Inga Šalkauskaitė.
Kasdienės „Išsipildymo akcijos“ laidelės bus rodomos TV3 televizijos 18.45 val. Žiniose nuo lapkričio 2 dienos.
Didysis kasmetinis „Išsipildymo akcijos“ paramos koncertas, į kurį sukviečiami visų akcijoje dalyvaujančių globos namų vaikai, šiemet vyks gruodžio 22 dieną Vilniuje, „Siemens“ arenoje. Šiai vaikams skirtai Kalėdinei šventei surengti SEB Vilniaus bankas trečius metus iš eilės skiria tikslinę 250 000 litų paramą.
Aukoti akcijai šiemet geros valios žmonės gali telefonu trumpaisiais numeriais 1890 (auka 2 Lt) ir 1891 (auka 5 Lt), perkant akcijos paramos apyrankes, kurios šiemet bus oranžinės spalvos ir „Maxima“ prekybos centruose pasirodys lapkričio pradžioje, pervedant pinigus į specialią sąskaitą banke (sąskaitos numeris SEB Vilniaus banke LT89 7044 0600 0385 2791, banko kodas 70440) ir aplankant vaikučius globos namuose atvirų durų dieną – gruodžio 9-ąją. Tai dar viena „Išsipildymo akcijos“ inicijuojama tradicija.

Visi ryšio operatoriai – Omnitel, Tele2, Bitė GSM, Teo ir Mediafonas – ir šiemet atsisakė administravimo mokesčio už akcijos žinutes ir skambučius, tad visi suaukoti pinigai atiteks vaikams iš globos namų.
„Išsipildymo akcijos“ lėšas šiemet, kaip trejus metus iki šiol, administruos labdaros fondas „Vienybė“, stebės audito kompanija „KPMG Lietuva“.
Lapkričio 4 dieną TV3 televizija rodys specialų 4 val. trukmės – 13.40 val. – 17.40 val. – praėjusių „Išsipildymo akcijos“ paramos koncertų maratoną „Išsipildymo akcija". Praėjusius metus prisimenant...“. Tai bus puiki proga prisiminti, kiek daug geros valios žmonės jau nuveikė per trejus akcijos metus, įžanga į ketvirtąją „Išsipildymo akciją“ ir viena pirmųjų galimybių paaukoti šiųmetei akcijai.
„Puikiajame šou“ – magų suvažiavimas
TV Eteris „Šį sekmadienį „Puikiajame šou“ – ne koks nors banalus ar svetimas lietuvio sielai „helovynas“, bet šiltas ir nuotaikingas auksinis rudens karnavalas“, – sekmadienio laidą pristato aštrialiežuvis Vytautas Šapranauskas.
Laidoje gero oro bei taisyklingo žvaigždžių išsidėstymo paslaptis atskleis TV3 „orų berniukas“ sinoptikas ir astrologas Naglis Šulija. Iliuzionistas Arvydas Stonys susitiks su savo klasioke, populiariausia Lietuvoje ragana Vilija Lobačiuviene. Piratų kapitonas Flintas išmokys Arūną Sakalauską užmegzti patį tvirčiausią jūrinį mazgą. O grupė „Funky“ burtų lazdele bus paversti į jūrininkus ir atliks vieną žymiausių Rusijos estrados žvaigždės Olego Gazmanovo dainą „Moriačka“.

Laidoje bus sekamos pasakos apie Elenytę ir Joniuką, bei auksinę žuvelę, kuri išpildė tris senelio norus.

Dainuos ne grupės „B‘avarija“ ar „Kastaneda“, o muškietininkai, arabai, senovės princesės ir egiptietės.

Taip pat laidoje su naujausiais burtais pasirodys magijos teatras „Di Arči“. Šio dueto narys, liuzionistas Arvydas Gaičiūnas, papasakos, kaip kartą apgavo Italijos kišenvagius.

„Puikusis šou“ – Sekmadienį, 19.30 val.
LNK: Vyšniuk, tu mums reikalingas!
TV Eteris Netiesa, kad Ramūnas Vyšniauskas be medalio niekam nereikalingas. Nors jo, grįžusio iš pasaulio čempionato, susirgusio, sulysusio 10 kilogramų nepasitiko draugai, bet nepamiršo LNK. LNK žiūrovai visada buvo ir liks linksmojo Vyšniuko gerbėjai. Šimtai laiškų su prašymais į eterį grąžinti „Lalailą“ su Vyšniuko, Zitos ir Gitos trio, nenuėjo veltui, praneša TV kanalo atstovai.

Nors Vyšniukas ir netapo Pasaulio sunkiosios atletikos čempionu, bet jau šį pirmadienį kaip humoro čempionas pasirodys LNK eteryje su lalailiškiausia laida Lietuvoje „Lalaila“.
„Prisipažinsiu, grįžus iš Dominykos nuotaika ne kokia. Bet ją pataisė žinia, kad „Lalaila“ grįžta į eterį. Vėl apkabinsiu Zitą ir Gitą, kurių jau spėjau pasiilgti. Vasara baigėsi, vakarai ilgėja, kaip juos Lietuva ištvertų be „Lalailos“? – klausimą kėlė sunkumų kilnotojas Ramūnas Vyšniauskas.
Naujojo sezono „Lalailoje“ Lietuvos moterys Vyšniuką išvys ir be sportinės aprangos. Ne, čia ne „Chippendales“ įtaka! Ramūnas nusprendė, kad jis Lietuvai jau pabodo su marškinėliais ir šortais, todėl savo raumeningą kūną papuošti smokingu, kostiumu ar naro kostiumu.
Naujojo sezono „Lalailoje“ bus rodomas naujas, dar nematytų namų vaizdelių paketas, kuriame, pasak Vyšniuko, bus daug jo taip mėgstamų juokingų kadrų iš vestuvių. Ar tai reiškia, kad Vyšniukas ketina pasipiršti savo žaviajai draugei? „Apie vestuves galvoju. Ir dažnai. Jos tikrai bus, bet ne anksčiau, nei po pasaulio čempionato kitais metaus. Kol netapsiu čempionu, tol nevesiu“, - pažymėjo Ramūnas Vyšniauskas.
Laida „Lalaila“ su Ramūnu Vyšniausku, Zita, Gita ir juokingiausias namų vaizdeliais bus rodoma pirmadieniais 20.45 val.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,379,292 unikalūs lankytojai