29/09/2022 07:46
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Rusakalbiams Lietuvoje – naujas TV kanalas
Rusakalbiams Lietuvoje – naujas TV kanalasTV3 žiniasklaidos grupė nuo birželio mėnesio pradžios pristato naujieną – kanalą Lietuvoje gyvenantiems rusakalbiams TV3 Plus. Skaičiuojama, kad rusakalbiai sudaro 13 proc. visų Lietuvos gyventojų.

Nuo vasario mėnesio Lietuvoje nutraukta daugiau nei 32 rusiškų kanalų retransliacija, tad daugybė Lietuvoje gyvenančių rusakalbių žmonių ėmėsi ieškoti alternatyvių informacijos šaltinių. Siekiant patenkinti jų poreikį, Lietuvoje nuspręsta įsteigti naują, rusakalbei auditorijai skirtą kanalą TV3 Plus.

TV3 Plus kanalo žiūrovai čia ras platų pramoginio turinio pasirinkimą – TV laidas, serialus ir filmus. TV3 Plus žiūrovams bus pateikiamas tik rusiškai įgarsintas, aukštos kokybės modernus pramoginis turinys, įsigytas ne iš Rusijos Federacijos.

„Ilgą laiką rusakalbė auditorija Lietuvoje buvo priklausoma nuo propagandinių kanalų, o uždraudus šių kanalų retransliaciją, nerimą kelia sparčiai plintančios piratinės alternatyvos bei kiti bandymai rasti prieigą prie minėtų kanalų. Nauju TV3 Plus kanalu rusakalbei auditorijai suteiksime turinį jai suprantama kalba, o taip pat supažindinsime ir su vakarietiškais formatais. Tikimės, kad šio kanalo turinys sudomins ir rusiškai kalbančius ukrainiečių pabėgėlius, kurių Lietuvoje jau yra daugiau nei 52 tūkst.“, – teigia TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Pasak L. Blaževičiūtės, tikimasi, kad prie rusakalbei auditorijai skirto kanalo TV3 Plus sklaidos aktyviai prisidės ir mokamų kabelinių televizijų operatoriai, įtraukdami kanalą į jau žmonių prenumeruojamus paketus. Toks palaikymas padėtų efektyviau pasiekti ir dar didesnę Lietuvoje gyvenančių rusakalbių dalį, netekusių galimybės žiūrėti televiziją jiems suprantama kalba.

TV3 Plus kanalo žiūrovai išvys daugybę populiarių, rusakalbės auditorijos jau pamėgtų, tačiau ne iš Rusijos kilusių projektų, kaip „Oryol i Reshka“, „Dvorniazhka Lyalya“, „Mir naiznanku“, Ukrainos kilmės serialus, filmus ir laidas bei rusiškai įgarsintus Holivudo filmus, vakarietišką ir lietuvišką produkciją.

TV3 Plus kanalą nuo birželio mėnesio žiūrovai taip pat kviečiami stebėti ir per naujos kartos televiziją „Go3“.
LRT atnaujino septynių kanalų logotipus
LRT atnaujino septynių kanalų logotipusŠiandien LRT žiniasklaidos grupė atsinaujina ir savo auditorijai pristato atnaujintą LRT vizualinį identitetą ir pakitusius visų septynių kanalų logotipus. Nuo ankstyvo ryto televizijų žiūrovai, radijų klausytojai, portalo skaitytojai išvys naujus logotipus, juos jungia speciali kampanija, kurios šūkis: „Tai, kas svarbu, – kinta, tai, kas svarbiausia, – išlieka.“

„Atnaujinti kanalų logotipai tampa augančio, įvairiapusiško, atviro ir modernaus transliuotojo išraiška, atspindinčia esminius LRT tikslus – informuoti, kurti, telkti“, – teigia LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

LRT per paskutinius keletą metų įgyvendino daug kokybinių pokyčių: sustiprintos naujienų tarnybos, atnaujinti televizijų tinkleliai, autorinės laidos, kokybiškas festivaliuose rodomas kinas, atsinaujinusios visos trys radijo stotys.

Taip pat augantis naujienų portalas LRT.lt, kuriame informacija pateikiama ne tik lietuvių, bet ir anglų, rusų, ukrainiečių kalbomis, šimtais įrašų per savaitę papildomos radiotekos ir mediatekos platformos, rašoma LRT pranešime žiniasklaidai.

„Ši kampanija ypatinga tuo, kad jos klipe filmuojasi ne aktoriai, o tikri žmonės su tikromis istorijomis, kurios ir diktuoja klipo scenarijų: visi turi svajonių ar rūpesčių, kurie šiandien atrodo svarbūs, bet nebūtinai tokie bus ryt, o štai svarbiausi dalykai – ilgaamžiai.

Besikeičiantis LRT vizualinis identitetas taip pat atspindi svarbius šiandieninius LRT pokyčius, tačiau esmės nepakeičia. Iki šiol buvusi prekės ženklų architektūra leido suvienyti LRT kanalus ir komunikuoti jų priklausymą visuomeniniam transliuotojui, tačiau trukdė kurti skirtingų LRT kanalų prekės ženklų atpažįstamumą, nepakankamai atskleidė kanalų įvairovę, trūko išsamių prekės ženklo vizualinio identiteto gairių, kurios padėtų užtikrinti nuoseklią vizualinę komunikaciją visuose kanaluose“, – pasakoja LRT Komunikacijos ir rinkodaros departamento vadovė Rūta Putnikienė.

LRT pokytį pristatančiame kampanijos vaizdo klipe nusifilmavo 7 trumpo pasakojimo herojai. Dar prieš filmavimą kūrybinė komanda bendravo su kiekvienu herojumi ir uždavė du klausimus: kas jums yra svarbu ir kas jums yra svarbiausia? Šių žmonių atsakymai – kampanijos vaizdo klipe.

Naujas vizualinis identitetas sukurtas bendrai LRT grupės komunikacijai ir LRT kanalų – LRT TELEVIZIJA, LRT PLIUS, LRT LITUANICA, LRT RADIJAS, LRT KLASIKA, LRT OPUS ir LRT.lt – prekės ženklams. Paskutinį kartą visa LRT prekės ženklų šeima buvo atnaujinta 2012 metais.

Vienas pagrindinių uždavinių buvo sukurti bendrą dizaino sistemą, kurioje individuali 7-ių LRT kanalų komunikacija turėtų savitą vizualinę kalbą, tačiau kartu žiūrovams ir klausytojams būtų lengva identifikuoti, jog visi kanalai yra lygiavertė tos pačios grupės dalis.

Šiandien pristatomą pokytį skatino ir ištikimi LRT televizijų žiūrovai. Atnaujinti prekės ženklai ir pradėtos transliuoti naujos vinjetės. LRT TELEVIZIJOS vinjetės nebuvo keistos jau šešerius metus, LRT nusprendė jų atnaujinimą atidėti ir susieti kartu su prekės ženklų pasikeitusia vizualine išraiška.

Į televiziją grįžęs aktorius Sigitas Račkys debiutuoja seriale „Rimti reikalai“
Į televiziją grįžęs aktorius Sigitas Račkys debiutuoja seriale „Rimti reikalai“Puikiai žinomas Lietuvos aktorius Sigitas Račkys jau daugelį metų yra nepakeičiamas televizijos ekranuose. Neseniai aktorius prisijungė ir prie LNK serialo „Rimti reikalai“, kuriame gavo sau neįprastą vaidmenį. Sigitas džiaugiasi pagaliau jaučiantis ramybę dirbdamas mylimą darbą bei gyvendamas kaime. „Pabaigęs visus darbus, grįžtu į kaimą, gyvenu su šunimi, esu pensininkas, džiaugiuosi saule ir labai gerai ilsiuosi. Labai sunkiai dirbau pastaraisiais metais – nervingai. Aš labai džiaugiuosi tokia ramybe. Ir šunys išveda vaikščioti mane po tūkstantį kartų, ko šiaip nedaryčiau. Dabar malkas skaldžiau. Paskui vaikščiosiu, paskui į baseiną važiuosiu. Toks dabar aktyvus ir geras gyvenimas. Klevų sulos atsigeriu ir gyvenu puikiai“, – dalinosi aktorius.

Bet S. Račkys neslepia, kad ramybę drumsčia dabartiniai įvykiai Ukrainoje. Kad ir kaip aktorius stengtųsi užsiimti įvairiomis veiklomis, vis tiek mintys apie karą grįžta ir neramina. „Iš kitos pusės, dabar gi kariaujam. Ir aš kariauju už Ukrainą. Pirmomis savaitėmis iš viso po dvidešimt valandų sėdėdavau prie televizoriaus, dabar rečiau. Bet vis tiek kariauju, labai išgyvenu dėl šito. Dabar keliauti net nesinori, net ranka nekyla, net kojos nekyla, labai didelė nežinomybė. Tokia situacija, kuri liečia kiekvieną. Aš šiek tiek nervingas, užtat sėdžiu ir liūdžiu. Mintyse kovoju, žudau ir šaudau“, – atvirai pasakojo Sigitas Račkys.

Nepaisant situacijos Ukrainoje, aktorius stengiasi ieškoti pozityvumo ir džiaugtis gyvenimu. Ypač dabar, kai gavo naują vaidmenį seriale „Rimti reikalai“. Sigitas yra be galo yra laimingas dėl filmavimo aikštelės komandos ir dėkingas režisieriui Džiugui Siaurusaičiui, su kuriuo yra draugai jau daugelį metų. Sigitas prisipažino, kad būtent naujas Kanarskio vaidmuo jam yra nepažįstamas, bet džiaugiasi, kad turi galimybę išbandyti kažką naujo. „Vaidmuo šiek tiek netikėtas. Personažas nusimano ekonomikoje, o aš visai nenusimanau. Bet aktorių darbas – įtikinti žiūrovus. Kai Džiugas man paskambino ir pasiūlė vaidinti, su malonumu sutikau. Labai džiaugiuosi ir esu nustebęs filmavimo aikštelės draugiškumu. Atmosfera tikrai puiki“, – džiaugsmo neslėpė aktorius.

Nepraleiskite S. Račkio debiuto jau šį pirmadienio vakarą, seriale „Rimti reikalai“, 21 val., tik per LNK.
Laura Blaževičiūtė Kovo 11-ąją kviečia praleisti su „Lietuvos garbės“ herojais: „Jų apdovanojimas – kiekvieno iš mūsų pergalė“
Laura Blaževičiūtė Kovo 11-ąją kviečia praleisti su „Lietuvos garbės“ herojais: „Jų apdovanojimas – kiekvieno iš mūsų pergalė“Kovo 11-oji Lietuvai yra ypatinga – šiandien minime savo šalies nepriklausomybės atkūrimo dieną ir labiau nei bet kada anksčiau vertiname ir švenčiame savo laisvę. Galbūt esame maža šalis, bet tikrai esame didelių žmonių šalis. Todėl tradiciškai, jau septynioliktus metus iš eilės, TV3 televizija kviečia šią dieną praleisti kartu, stebint nacionalinius apdovanojimus „Lietuvos garbė“.

Visi drauge pasidžiaugime nepaprastais paprastų žmonių darbais, kurie prisideda prie to, kokioje Lietuvoje gyvename dabar ir kokioje gyvensime ateityje.

„Šiandien, Kovo 11-ąją, švenčiame savo vardą ir bendrystę. Laisvės skonis šiomis dienomis tapo dar svarbesnis, o sveikinant Lietuvą su nepriklausomybės atkūrimo diena, norisi pasidžiaugti mūsų šalies vienybe ir stiprybe – ir tada, kai reikia palaikyti artimą, ir tada, kai pagalbos reikia tiems, kurie yra visai čia pat mūsų. Jei atrodė, kad pandemija mus supriešino, pastarųjų savaičių įvykiai įrodė priešingai – visų mūsų širdys pradėjo plakti vienu ritmu. Nuo šios šventės neatskiriamais tapo ir TV3 televizijos rengiami nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“, kurių metu, metai iš metų, apdovanojame didžiausius savo šalies herojus. Visi kartu džiaugiamės nepaprastais paprastų žmonių darbais, kurie mūsų Lietuvą daro dar gražesne. Tikiu, kad tokių herojų, apie kuriuos išgirsime jau šį vakarą, Lietuvoje turime ir daugiau. Tačiau būtent jų apdovanojimas gali tapti tokia pat pergale bei paskata ir kiekvienam iš mūsų – kad ir kokie skirtingai nuostabūs bebūtume“, – lietuvius sveikina TV3 televizijos generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Šį vakarą Lietuva išgirs 7 širdį virpinančias šių metų „Lietuvos garbės“ istorijas. Kai kas padeda savo geriausiam draugui, kai kas pagalbos ranką tiesa visai tautai. Tačiau kiekvienas iš jų yra vertas apdovanojimo ir mūsų padėkos. Visi herojai save laiko paprastais žmonėmis ir savo darbų nesureikšmina – jų manymu, taip turėtų elgtis kiekvienas. Visi iki vieno jie myli Lietuvą ir stengiasi mūsų šalį daryti tokia, kad čia gyventi jauku ir gera būtų kiekvienam.

Specialų apdovanojimą šiais metais įteiks ir renginio partneris „Švyturys nealkoholinis“, kuris garsina Lietuvą ne tik meistriškumu, bet ir tradicijomis. Yra žmonių, kurie savo užsidegimu ir darbais keičia ne tik savo, bet ir kiekvieno iš mūsų gyvenimą. Tokių žmonių yra ir Lietuvoje – būtent jie nušviečia mūsų kraštą pačia ryškiausia šviesa. Neatsitiktinai jie yra vadinami „Lietuvos švyturiais“, o vieną iš jų mes išvysime jau šį vakarą.

Nacionaliniuose apdovanojimuose TV3 televizijos žiūrovų laukia įspūdingas koncertas, kurio metu nenusigręšime nuo to, kas vyksta visai netoli – visa savo širdimi būsime su tais, kurie kovoja už laisvę Ukrainoje. Renginyje garsiausi šalies atlikėjai skirs savo kūrinius ir Lietuvai, ir Ukrainai bei dainuos ne tik sava kalba, bet ir tos šalies, kuriai šiandien palaikymo reikia labiausiai.

„Lietuvos garbės“ scenoje šiandien pamatysime palaikymo Ukrainai dainą atliksiančią grupę „LT United“, ukrainietiškai uždainavusią grupę „Sisters on Wire“, su ukrainiete mergaite Alana pasirodysiantį Stanislavą Stavickį-Stano. Taip pat – Justiną Jarutį, Jessicą Shy, Vidą Bareikį, specialiai renginiui lietuviškai uždainuosiantį „X faktoriaus“ nugalėtoją Antoine Wend bei daugelį kitų.

Renginio vedėjais taps tie, kurie nuo „Lietuvos garbės“ neatskiriami jau eilę metų. Tai – Audrė Kudabienė, Mindaugas Stasiulis ir Marijus Mikutavičius.

Nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“ – jau šiandien, 19.30 val. per TV3!
Seriale nusikaltėlio vaidmenį atlikęs dainininkas Deividas Norvilas: „Grįžęs po filmavimo save graužiau“
Seriale nusikaltėlio vaidmenį atlikęs dainininkas Deividas Norvilas: „Grįžęs po filmavimo save graužiau“Dainininkas ir dainų autorius Deividas Norvilas kaip niekada nenustygsta vietoje. Po truputį į darbingas vėžias grįžtantis Deivis, teigia, kad, nepaisant pertraukų darbuose, jis vis tiek su šeima planuoja atostogas. Ir turi net keletą idėjų. „Planų su šeima turime nemažai, tik viskas ant klaustuko, kadangi nenorime, kad tos atostogos prasitęstų priverstinai. Planuojame ir į Paryžių nuvykti, ir į Turkiją – ko mes tik neplanuojame. Tačiau vienareikšmiškai man pati geriausia kelionė su vaikais yra į Turkiją. O į Paryžių noriu vykti tik todėl, kad parodyčiau vaikams Disneilendą“, – atostogų planais dalinosi Deivis

Nors daugelis įpratę D. Norvilą matyti teatre arba dainuojantį, šį kartą po trumpos pertraukos jis grįžta į televizijos ekranus. LNK seriale „Rimti reikalai“ dainininkas atliko nusikaltėlio Redžio vaidmenį, kuris kartu su vienu pagrindinių serialo aktoriumi Valentinu Kirejevu turėjo įsijausti į mafijos ir narkotikų pasaulį.

„Man labai patiko, visiems dabar labai patinka vaidinti blogiečius, aš jo blogiečiu nevadinčiau, nes tokie personažai yra labiau charakteringesni. Ir, mano manymu, jie yra kur kas įdomesni nei tie teigiami herojai. Todėl buvo tikrai labai įdomu“, – apie vaidmenį kalbėjo Deivis.

Kaip teigia Deivis, vaidinti prieš kamerą yra gerokai sunkiau nei tiesiog stovėti scenoje prieš žiūrovus. Ir nors jam atrodo, kad vaidindamas galėjo padaryti ir geriau.

„Nors aš vaidinu ir teatre, pastoviai dainuoju, vaidinu, čia tai papuoliau. Supratau, kad reikia gerokai įsivažiuoti. Tai yra visiškai kitoks dalykas nei teatras. Po filmavimo grįžęs graužiau save, kad gal ne taip turėjau daryti, gal kitaip, bet taip ir yra todėl, kad reikia įsivažiuoti, nes ta kamera, tie rakursai... Teatre reikia visko rodyti daug, viską reikia sakyti garsiai. O filmuojantis seriale tą paprastumą turbūt ir yra sunkiausia išlaužti. Reikės sukąsti dantis ir žiūrėti, kaip man ten pavyko. Aš ir šiaip nemėgstu į save žiūrėti“, – sakė Deivis.

Deivio Norvilo vaidmuo LNK seriale „Rimti reikalai“ jau šį antradienio vakarą, 21 val., per LNK.
Ramūnas Rudokas žada intriguojantį serialo „Prakeikti 4“ sezoną: „Apkaboje turime dar labai daug šovinių“
Ramūnas Rudokas žada intriguojantį serialo „Prakeikti 4“ sezoną: „Apkaboje turime dar labai daug šovinių“Nuo šio pirmadienio žiūrovus prie TV3 ekranų pritrauks tamsiąją pasaulio pusę bei nusikaltėlių kasdienybę atskleidžiantis serialas „Prakeikti 4“, kuriame laukia dar daugiau įtampos, veiksmo ir paslapčių. Taip pat – ir staigmenų, kadangi būtent šiame sezone žiūrovai išvys ir daugybę naujų veidų.

Vieni jų – jau matyti ir žiūrovams puikiai pažįstami, o kiti prie senbuvių prisijungę neseniai. Tačiau, kaip sako serialo režisierius Ramūnas Rudokas, darbas su antrąją šeima patapusiais kolegomis yra toks įdomus, jog kiekvieną dieną priartėjus prie darbų pabaigos, neretai to daryti nė nesinori, rašoma pranešime spaudai.

Kalbėdamas apie tai, kaip serialas keitėsi bėgant metams bei prisimindamas ankstesnes sagos dalis – „Nemylimi“, „Svetimi“ ir „Pasmerkti“ – R. Rudokas teigia, kad to, kas buvo anksčiau, ir to, ką žiūrovai išvys jau šiandien, nė neįmanoma sulyginti. Siekdamas tai įrodyti, jis kviečia žiūrovus ne tik šiandienos premjerai, bet ir peržvelgti keletą pirmojo sezono serijų.

„Šiuo metu artėjame prie kino formato ir žiūrovams pateikiame daug brandesnį, širdžiai ir akiai mielesnį formatą. Manau, kad šiuo sezonu tikrai pradžiuginsime savo gerbėjus, nes atgimstame su nauja jėga, ištisa puokšte naujų veidų. Turime, ką pasakyti – turime dar labai daug šovinių apkaboje“, – intriguoja R. Rudokas.

Taip pat režisierius įsitikinęs, kad šis sezonas, kuriam būtų galima suteikti psichologinės kriminalinės dramos žanrą, pritrauks dar daugiau įvairaus amžiaus gerbėjų. „Šis sezonas ypatingas savo netikėtumais scenarijaus vingiuose, netikėtais, naujais personažais, kurie papuoš „Prakeikti 4“ kriminalinį pasaulį bei veikėjų tarpusavio santykius. Čia netrūks ir šiuolaikiško požiūrio į žmonių gyvenimą, problemas ir jų sprendimą. Publikos ratas, tikiu, išsiplės, nes tai serialas, kuris taps priimtinesnis ir jaunesniam, ir vyresniam žiūrovui. Gyvensime „Prakeiktų“ gyvenimą kartu“, – sako režisierius.

Šį sezoną prie jau pamiltų aktorių prisijungs ir naujokai. Ar jiems lengva prisijungti prie scenos vilkų? R. Rudokas juokauja, kad per visus šiuos metus visa komanda tapo tarytum šeima. „Ta šeima kiek keičiasi, gausėja, o tiksliau – keičiasi tik vaikai. Branduolys – mama, tėtis – išlieka tas pats“, – šypteli jis.

Tačiau R. Rudokas kartu su komanda visuomet mielai dėmesį atkreipia į tuos, kurių filmavimo aikštelėje dar nesame matę, ar kurie labai norėtų čia būti. Tam yra rimtas paaiškinimas: „Kai žmogus yra talentingas, jis yra talentingas visomis prasmėmis, nes tai – dievo dovana. Toks žmogus greitai viską pagauna, perpranta savo vaidmenį, pradeda jį vystyti. Manau, kad jaunam žmogui prisijungti nėra sunku. Kitiems sekasi sunkiau, tačiau tuo atveju jie ir neužsibūna. Tačiau dažniausiai žmonės ir patys puikiai supranta, ką daro, todėl noriai ateina čia patys“.

Lygiai toks pats įvairus ir niekuomet nevienodas yra ir režisieriaus darbas. Filmavimams vis dar nesibaigus, R. Rudokas neslepia, kad visi dega tuo, ką daro. Net ir tais atvejais, kai nuotaikos – nepastovios: „Jos keičiasi nuostabiai, tikriausiai taip, kaip ir gamta – vieną dieną gražu, prisnigę, kitą – jau lyja lietus“ (juokiasi).

Ir visgi būtent apie tokį darbą, kuriame niekuomet nebūtų jokios rutinos, R. Rudokas prisipažįsta visuomet svajojęs. Vien jau vasarą dažniausiai jam tenka režisuoti kitą žiūrovų pamiltą serialą „Moterys meluoja geriau“, o rudenį jis paskiria kriminaliniam pasauliui kartu su „Prakeikti 4“.

„Visą gyvenimą norėjau tokio darbo, kurio nė neturėčiau vadinti darbu ir daugiau laikyčiau jį gyvenimo būdu. Serialo gamyba šioje vietoje yra mano gyvenimo būdas. Kiekvieną rytą atsikėlęs jaučiuosi puikiai, nes netrukus visiems ištarsiu „pradedam“. Ir tą patį vakarą niekuomet nesinori pasakyti „baigėm“. Bet kitą dieną visada laukia kitos istorijos... Ir, pasikartosiu, svarbiausia – jokios rutinos“, – sako jis.

O ar dirbant su Ramūnu filmavimo aikštelėje yra kokios taisyklės, kurių laikytis – privalu? Režisierius teigia, kad taisyklių daug nėra – viskas panašu į tas, kurių prašoma laikytis ir bet kuriame kitame darbe. Tik šiame, kitaip, nei kitur, svarbiausia mokėti tekstą – aktorių prašoma puikiai žinoti savo žodžius. O besijuokdamas jis dar prideda, kad taip pat iki vakaro – jokių gėrimų.

PRAKEIKTI 4

Ketvirtojoje sagos dalyje žiūrovų laukia dar daugiau netikėtumų ir staigmenų. Fredo Kogano dienos už grotų ilgai netruko – įtaka ir pažintys leido jam anksčiau laiko išeiti į laisvę. Grįžęs į gyvenimą, Fredas su šviežia jėga ėmėsi naujų iššūkių – šį sykį jo taikinyje atsidūrė stambi informacinių technologijų kompanija. Ar Fredui pavyks klasta ir apgaule perimti likimo smūgių purtomo visuomenėje gerbiamo verslininko Algirdo Statkaus verslą? Ar vis stiprėjančios jo psichinės sveikatos problemos nesugriaus visų jo planų? Kokie praeities šešėliai jį prisivys šį sykį?

„Prakeikti 4“ – jau nuo šiandien, pirmadieniais-ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3!
Gerdos Žemaitės sūnus atsidūrė ligoninėje: to patirti nelinki niekam
Gerdos Žemaitės sūnus atsidūrė ligoninėje: to patirti nelinki niekamGerdos Žemaitės sūnui prireikė medikų pagalbos – berniukas su mama trečiadienį atsidūrė ligoninėje, kur ketvirtadienį jam buvo atlikta operacija.

Socialiniuose tinkluose moteris atskleidė, jog mažyliui buvo išoperuota pilve susiformavusi cista. Įrašu Gerda sutiko pasidalyti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.

„Tai buvo pačios ilgiausios valandos mano gyvenime!

Ačiū, Dievui, kad tai jau praeityje! Nikolas jau po operacijos, buvo prabudęs, o dabar saldžiai miega!

O aš, nors bluosto nebuvau sudėjusi beveik visą savaitę, vistiek žvelgiu į miegantį sūnelį ir negaliu užmigti! Tik šį kart jau ne iš nerimo, baimės ir nežinomybės.. O iš džiaugsmo!! Kad blogiausios mano mintys nepasitvirtino, ir viskas jau liko praėjusiam laike!

Rašau šį tekstą tik todėl, kad noriu pasidalinti savo patirtimi! Kad kartais į bet kokį reiškinį (net ir nejaučiant simptomų) būtina atkreipti dėmesį!

„Išpūstas vaiko pilvukas, normalu, juk visų vaikų pilveliai atsikišę“: šią frazę girdėjau ne kartą! O ir pati nebūčiau atkreipusi dėmesio, jei ne darbas su gyvūnais vet klinikoj kartą per savaitę! Jeigu ne matymas, kokios diagnozės gali grėsti „išpūsto pilvo“ atveju.

Nikolo atveju, tai buvo didžiulė 20 cm skersmens cista, kuri spaudė visus vidaus organus ir žarnyną! Ir neaišku kaip būtų baigęsi, jei būčiau „praleidusi“ pro akis... Ji bet kada galėjo trūkti, o pasekmės galėjo būti labai skaudžios!

Niekam nelinkiu to patirti! Kiekvienai mamai vaiko liga, tolygi pasaulio griūčiai! Bet svarbiausia kartais tiesiog laiku pastebėti! Ir pasitikrinti!

Nėra tokių žodžių, kuriais galėčiau išreikšti dėkingumą nuostabiam, stebukladariui, vaikų chirurgui Artūrui Kildai! Ir visam Kauno kliniku vaikų chirurgijos skyriaus personalui! Jūs Dievo siųsti Angelai šioje žemėje! Po savo sparnais glaudžiantys kiekvieną čia patekusį vaiką!“ – rašė G. Žemaitė.

Naujienų portalui tv3.lt moteris atskleidė, jog vienintelis berniukui pasireiškęs simptomas buvo išsipūtęs pilvukas. Visgi, padarius tyrimus, paaiškėjo, jog padėtis tikrai rimta.

„Nikolui buvo diagnozuota cista. Kol „neįlindo“ į pilvą, negalėjo tiksliai gydytojai pasakyti, kad tai tiksliai ir bus. Visą šią savaitę kaip ant adatų vaikščiojome, kol pasitvirtino diagnozė, šiandien išvis streso daug buvo.

Cista buvo tikrai didžiulė, dvidešimties centimetrų. Aš kartais juokaudavau, kad Nikolas balioną prarijo. Žinote, kartais žodžiai mūsų pasąmonėje užprogramuoja tai, kas iš tiesų įvyks. Tiesiogine prasme užaugo balionas pilve“, – pasakojo G. Žemaitė.

Pasak G. Žemaitės, operacija pavyko puikiai, o dvimetis Nikolas jaučiasi tikrai neblogai:

„Ačiū Dievui, viskas gerai. Gulinėja dabar, neatsigavęs dar nuo narkozės, bet jau blogiausia praeityje, viskas dabar gerai.

Puikus chirurgas operavo jį. Jau turbūt mūsų tauta jį žino visa ir stebukladariu vadina, tiek jis vaikučių gyvybių išgelbėjęs. Pasitikėjome juo pilnai. Panašu, kad mus jau rytoj namo paleis“, – džiaugiasi žinoma mama.

Komplimentų moteris negaili ir Kauno klinikoms, kuriose šiuo metu guli. Pasak jos, minėtoje ligoninėje tiek mama, tiek ir sūnus jaučiasi puikiai.

„Mano patirtis tikrai labai gera. Mes pirmiausia patekome į palatą su kita mama su mergaite, bet dabar jau esame vienutėje. Aš nematau didžiulio skirtumo, bet privatumas vistiek yra gerai. Mums labai pasisekė, nors aš ir nesu iš tų, kurie reikalauja sau išskirtinių sąlygų.

Visas skyrius labai gražiai išremontuotas, nieko netrūksta. Maistas čia geras, vakar pati valgiau vištieną, Nikolas valgė varškėtukus mielai. Šiandien bulvių apkepas su mėsa. Maistas tikrai geras“, – teigia G. Žemaitė.
Agnė Jagelavičiūtė prisiminė darbą „TV pagalboje“: „Ir kaip to nepasiilgti?“
Agnė Jagelavičiūtė prisiminė darbą „TV pagalboje“: „Ir kaip to nepasiilgti?“Kad ir ko besiimtų, nuomonės formuotoja Agnė Jagelavičiūtė visuomet yra ryški. Stilistė, knygų autorė, TV laidų vedėja ir net „TV pagalbos“ žvaigždė išbandė save ne vienoje srityje, o čia įgyta patirtimi mielai dalijasi ir su įspūdingu būriu savo sekėjų socialiniuose tinkluose. Šį trečiadienį TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankiusi moteris dalimi viso to pasidalins ir su žiūrovais.

„TV pagalboje“ Agnė praeityje dirbo 5 metus. Anot žinomos moters, tie laikai – išties įspūdingi. Ko tik nėra buvę – ir juokingų situacijų, ir tokių, kai nėra aišku, kuriam iš laidos herojų padėti, mat visų istorijos atrodydavo to vertos, rašoma pranešime spaudai.

„Aš kartais ilgiuosi „TV pagalbos“. Ten būdavo įdomių dalykų… Aišku, po to jų gyvenime pamačiau ir pati (juokiasi). Tu paprastai viską turi žinoti iš visų pusių. Savo darbe – nors stiliste jau nebedirbu – bent kartą per metus darau didžiulę fotosesiją tam, kad „palaikyčiau raumenį“ ir darbuotojai nepradėtų meluoti, kad čia labai sunku ir reikia labai daug pinigų“, – atviraus A. Jagelavičiūtė.

Ko iš tų laikų, kai filmavosi laidoje, Agnė pasiilgsta labiausiai? „Pasakysiu vieną iš geriausių bajerių – ir kaip to nepasiilgti? Važiuojame per kažkokį kaimą, nuvažiuota jau 300 kilometrų, yra visiška naktis, žiema, ir nėra jokių navigacijų, nes čia dar ne tie laikai. Mes su Gedu išlendame iš mašinos ir beldžiame į kažkokį namelį, nes mums – jau šakės, pasimetėme. Žmonės atidaro duris, paaiškina, kur mums važiuoti ir tada sako: „O kada rodysit?“ Bet, kad mes buvome be kamerų…“ – juoksis laidoje įvykius, patirtus kartu su tuometiniu kolega Gediminu Jauniumi, prisiminusi ji.

Negana to, „TV pagalba“ neretai priversdavo išlipti ir iš komforto zonos – pavyzdžiui, kas žino, kad dėl laidos A. Jagelavičiūtei teko išsilaikyti vandens motociklo teises? O kur dar tas kartas, kai vasarą teko vaidinti pavasarį…

„TV pagalba“ turėjo sezonus Palangoje. Tačiau tada, kai viską filmavome, buvo balandžio 1 diena – nes juk niekada tiems, kurie dirba už kadro, nėra gailų tų, kurie dirba kadre. Balandžio 1-ąją tu ateini su maudymosi kostiumėliu ir atsisėdi į vandenį. O vandens temperatūra – gal tik 8 laipsniai… Vanduo tau kala, bet tu vis tiek turi būti seksuali. O finale dar yra toks kadras, kai Gedas per tą vandenį besitaškant neša mane ant rankų“, – pasakos ji.

Tačiau dabar visa tai jau yra praeityje. Neseniai A. Jagelavičiūtė save atrado dar vienoje srityje – moteris savo „YouTube“ kanale ėmė dalintis tuo, kas jos gyvenime užima didžiausią vietą – būsto statybomis.

Tačiau ir statybos, pasirodo, nėra vien malonus reikalas… „Viskas, buvo labai smagu, ačiū, nebenoriu nieko (juokiasi). Esu toje būsenoje, kai realiai nesu tikra, ar finansiškai ir morališkai išgyvensiu šią žiemą, nes yra statybos... Aš „YouTube“ esu visai neseniai ir ten darau laidą apie remontą. Svarbiausia, kad aš visą laiką būnu atvira ir viską pasakau taip, kaip yra, nieko nemeluoju. Tai ir šiame buto remonte, jei liksiu be bapkių, tą ir pasakysiu – kad likau be bapkių“ – sakys ji.

Neįtikėti A. Jagelavičiūtės prisiminimai, archyviniai kadrai iš „TV pagalbos“ laikų, patarimai, ką apsirengti ir priežastis, kodėl socialiniuose tinkluose neleidžia savęs sekti vaikams, jau šį vakarą.

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 19.30 val. per TV3!
Serialo žvaigždė Josif Baliukevič pristato pirmąją savo kūrybos dainą „Reikia keltis ir eit“
Serialo žvaigždė Josif Baliukevič pristato pirmąją savo kūrybos dainą „Reikia keltis ir eit“„Neslėpsiu, ši mintis man kirbėjo jau keletą metų“, – su šypsena pokalbį pradeda aktorius ir naujosios dainos autorius Josif Baliukevič.

Jau šį pirmadienio vakarą prasidės ketvirtasis LNK televizijos serialo „Rimti reikalai“ sezonas, kurį jau penktus metus kuria prodiuserinė kompanija „Urbs TV“. Kaip teigia vienas pagrindinių jo aktorių Josif Baliukevič, dar tik pradėjus filmuoti pirmąjį serialo sezoną jo neapleido mintis sukurti dainą, specialiai skirtą serialui. „Praėjo jau trys sezonai, todėl nusprendžiau, kad atėjo tam laikas. Sužinojęs, kad greitu metu prasidės nauji filmavimai, pradėjau galvoti apie patį serialą, apie scenarijų, jo eigą ir susimąsčiau, kodėl serialo titulinėje dainoje nėra jokio teksto“, – apie idėją pasakojo aktorius.

Kadangi pagrindinė Josif mintis buvo parašyti ne bet kokį kūrinį, o specialiai jį sukurti serialui, jam reikėjo pasitarti su „Urbs TV“ prodiuseriu A. Urbanavičiumi dėl išskirtinės idėjos.

„Visada palaikau žmonių iniciatyvumą ir naujas idėjas. Nei aš, nei pats Josif nežinojo, ar pavyks padaryti tinkamą variantą serialui. Tačiau išgirdęs kūrinį supratau, kad jis tinkamas naudoti ne tik kaip foninė muzika ar užimti titulinės dainos vietą, bet vertas ir vaizdo klipo. Džiaugiuosi, kad tiek daina, tiek vaizdo klipas atitinka serialo dvasią“, – apie Josif kūrybą kalbėjo Andrius Urbanavičius.

Taip gimė pirmasis Josif Baliukevič kūrinys „Reikia keltis ir eit“. „Kurdamas galvojau apie patį personažą, serialo atmosferą, apie mano, kaip aktoriaus poziciją ir po truputį pradėjau dėlioti tekstą. Su muzika man labai padėjo mano draugas ir kolega Eligijus Žilinskas, o vaizdo klipo kūrimu užsiėmė pati „Urbs TV“ kūrybinė grupė. Vertinti save sunku, todėl neturiu tvirtos nuomonės nei apie kūrinio atlikimą, nes dainuoju pats, nei apie vaizdo klipą, kuriame taip pat esu aš. Tikiuosi, kad daina nepaliks abejingų ir serialui atneš naujų spalvų“, – apie savo pirmąjį kūrinį teigė Josif.

Dainą „Reikia keltis ir eit“ klausytojai galės išgirsti ne tik seriale, bet ir jos vaizdo klipą pamatyti muzikaliausiame 2TV kanale.

Naujausias, ketvirtasis serialo „Rimti reikalai“ sezonas – jau šį pirmadienio vakarą, 21 val., per LNK
Mindaugas Stasiulis – apie vaidmenį su Justinu Jankevičiumi: „Galėjome varyti kaip Santa Barbara, bet režisierius liepė važiuoti namo“
Mindaugas Stasiulis – apie vaidmenį su Justinu Jankevičiumi: „Galėjome varyti kaip Santa Barbara, bet režisierius liepė važiuoti namo“Kai režisierius Tadas Vidmantas kūrė serialą „Medikai paramedikai“, viešumoje ne kartą nuskambėjo jo frazė, kad medikų humoras yra dar juodesnis už jo paties. Be medikų šiais laikais savo gyvenimo nebeįsivaizduojame, o be jų pagalbos – pražūtume. Jau nuo šiandien TV3 televizija į medikų gyvenimą pakvies pažvelgti kitu kampu, o įsižiūrėjus į čia pasitaikančius pacientus, neretai atpažinsime ir save.

„Medikuose paramedikuose“ pamatysime net 70 profesionalių aktorių ir žymių Lietuvos žmonių, kuriems teko suvaidinti itin netikėtus personažus ir situacijas. Tarp čia suvaidinusių – ir „Gero vakaro šou“ vedėjai, Mindaugas Stasiulis ir Justinas Jankevičius.

Netikrus pusbrolius suvaidinę kolegos neslepia, kad laikas, praleistas filmavimo aikštelėje, buvo ypatingai malonus. „Aš vaidinu Kęstį („ę“ tariasi trumpai), o Justinas – Raimį. Pas žemaitį Kęsti kažkada užklydo Raimis iš Kauno, jie gerai „užbaliavojo“ ir pastarasis liko gyventi kalvotoje Žemaitijoje. Kęstis – geras žmogus, bet jo bandymus tapti sėkminga asmenybe dažnai pristabdo „vienas alaus“ iš ryto. Aišku, ir Raimis neprisideda prie stabilesnės situacijos kūrimo“, – su šypsena pasakoja M. Stasiulis.

Kaip pasakoja Mindaugas, jo ir Justino personažai – tiesiog sutverti nesąmonių darymui, todėl viskas filmavimų metu ėjosi it per sviestą. „Sužinome tam tikros situacijos scenarijų ir pasileidžiame plaukus. Tos kelios filmavimo dienos – šventė. Valgome sausainius, geriame kavą, žvengiame, pasivartome po purvynus. Tobula. Baigdami filmuoti trečiąjį sezoną („Gelbėtojai išgelbėtojai“) pajautėme, kad personažai jau visiškai prilipo prie mūsų odos ir galėtume varyti dar 30 sezonų kaip Santa Barbara, bet tada režisierius liepė važiuoti namo“, – juokiasi jis.

Tiesa, kitaip nei J. Jankevičiui, kuris aktoriaus rolę išbando jau ne pirmą kartą, Mindaugui tai – ganėtinai nauja. Vis dėlto aktoriumi savęs jis pavadinti nedrįstų ir dabar: „Norint save vadinti „fūristu“, reikia turėti tam tikrą vairuotojo pažymėjimą. Norint įsivardinti aktoriumi – nepamaišytų diplomas. Tokio neturiu, tad sau sakau tik tiek, kad filmavausi seriale „Medikai paramedikai“. Tęsiant „fūros“ sugretinimą, sakykime, kad režisierius mums davė pavairuoti aktorystės sunkvežimį.“

Mindaugas atvirauja besidžiaugiantis, kad suvaidino seriale, o ne dramos spektaklyje, tad jo vaidybos niekas pernelyg kritiškai vertinti negalėtų. Pats sau jis visuomet stengiasi kelti aukštus reikalavimus, todėl džiaugiasi gavęs vaidmenį, kurį perprasti jam pavyko be didesnio vargo.

„Šiaip esu sau negailestingas ir mintyse dažnai nusiplaku savikritikos dilgėle. Bet šiuo atveju ne kažin ką blogo galiu pasakyti. Personažas kalba mano gimtąją žemaičių tarme ir tai yra gana autentiška. Rimti, gyvenimo užgrūdinti žemaičiai panašiai ir kalba – garsiai ir su tokia emocija, lyg būtų kokie italai“, – sako jis.

Mindaugas neslepia, kad juodas humoras, kurio netrūksta seriale, nėra svetimas ir jam pačiam. Visgi šiuolaikiniame tolerancijos ir korektiškumo pasaulyje, anot jo, ne visur galima švaistytis juodojo humoro pagaliu.

„Juokas atsiranda iš paradoksų, iš dviejų žiauriai skirtingų dalykų, kurie yra sugretinami į vieną vietą. Medicina irgi yra ta sritis. Gydytojai susikaupusią įtampą turi nuimti visiškai priešinga emocija. Ir dažnai tai būna juodas humoras. Esu dalyvavęs daugybėje renginių, todėl galiu pasakyti, kad gydytojų ištarti „bajeriai“ yra geriausi. Negana to, manau, kad gydytojo pasakytas juokelis pacientui, gydo geriau už tabletes“, – teigia jis.

Mindaugas įsitikinęs, kad juoktis galima iš visko – tiesiog kartais tam reikalingas tinkamas kontekstas, ir, žinoma, saikas. „Jei sritis – labai jautri, reikėtų rinktis kamerinę (siaurą) juokavimo aplinką. Bet... Tokiu atveju aš labiau palaikyčiau juoką iš savęs, bet ne iš kitų, jei situacija tikrai yra subtili. Saviironija tinka net gulint „smerties“ patale“, – šypteli jis.

Lietuvos šeimos gydytojai, alternatyvios medicinos atstovai, chirurgai, morgo darbuotojai, paramedikai ir vaistininkai yra šaltų nervų, visko matę žmonės. Jie mus gydo, paguodžia, gelbsti ir traukia iš mirties gniaužtų, bet tai daro su šypsena ir priverčia juoktis. Tuo žiūrovai jau visai netrukus galės įsitikinti ir patys.

Juodojo humoro serialas „Medikai paramedikai“ – nuo šiandien, pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. per TV3!
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
7,529,815 unikalūs lankytojai