08/05/2021 01:16
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Mirė aktorius Gediminas Girdvainis
Mirė aktorius Gediminas GirdvainisMirė 76-erių metų aktorius Gediminas Girdvainis. Žinią Delfi patvirtino aktoriaus žmona, aktorė Kristina Andrejauskaitė.

Moteris vos rinkdama žodžius sakė, kad vyro gyvybė užgeso antradienį.

„Atsitiko taip, kad sustojo širdis. Anksčiau buvo problemų su širdimi... O dabar sustojo. Jį dabar išvežė... aš negaliu kalbėti, supraskite mane“, – kalbėjo žinoma aktorė.

BNS šią informaciją patvirtino ir Vilniaus mažojo teatro vadovė Daiva Baltūsytė-Len.

„Ką tik kalbėjau su dukra, šita liūdna žinia pasitvirtino. Artimiausiu metu, matyt, rytoj pranešime dėl laidotuvių detalių“, – teigė teatro vadovė.

G. Girdvainis gimė 1944 metais Kretingoje, baigė Lietuvos konservatoriją, nuo 1994 metų jis vaidino Vilniaus mažajame teatre, anksčiau yra dirbęs Šiaulių bei Jaunimo teatruose.

Aktorius teatro spektakliuose yra atlikęs eilę žinomų vaidmenų, taip pat nuo 1968 metų vaidino kine, o vienas žymiausių jo vaidmenų – televizijos seriale „Giminės“ atliktas geležinkeliečio Jogailos vaidmuo.

G. Girdvainio vaidyba buvo temperamentinga, improvizacinė, ypač raiškūs komiški, tragikomiški vaidmenys.

Aktorius 2004 metais apdovanotas Vytauto Didžiojo ordino Karininko kryžiumi, 2007 metais – Vyriausybės kultūros ir meno premija.

Aktorių Gediminą Girdvainį žinojo kiekvienas mylintis teatrą ar kiną žiūrovas. Beveik 50 metų pašvęstų darbo scenoje negrimzta į užmarštį, žmonių prisiminimuose išliko daugybė aktoriaus suvaidintų personažų.

Gediminas Girdvainis save vadino vienišiumi, uždaru žmogumi. Interviu duoti jis nemėgo, nedaug jų ir tėra. Aktorius buvo taupus žodžiui, tačiau išraiškingos jo akys ne retai pasakė daugiau ir tiksliau nei išbaigti sakiniai.

„Patyriau labai daug neteisybės, o kovoti – aš nekovoju. Todėl, kad yra beprasmiška. Būdavo be galo skaudu... <...> tas tęsiasi, žinote, visą gyvenimą... Na ir dabar“, – interviu metu sakė teatro mohikanas.

Gediminas Girdvainis buvo profesinės meistrystės etalonas, nuo pat jaunystės daug ir sunkiai dirbęs vardan savo pašaukimo. Norisi tikėti, kad šiandienos jaunų aktorių karta, kuri ir nevadina teatro namais, suvokia savo profesijos perspektyvas. Aktoriaus brandai reikia laiko, sugebėjimo išlaukti savo vaidmens, valios ir nepertraukiamo darbo.

Dalinamės išskirtiniu videointerviu su aktoriumi G. Girdvainiu.

Videointerviu
„Lietuvos balsas“ išrinko nugalėtoją – septintąjį projekto sezoną laimėjo Justino Jaručio komandos dalyvė Evita Cololo
„Lietuvos balsas“ išrinko nugalėtoją – septintąjį projekto sezoną laimėjo Justino Jaručio komandos dalyvė Evita CololoSekmadienio vakarą LNK televizijos eteryje įvyko didysis „Lietuvos balso“ septintojo sezono finalas, kuriame paaiškėjo, kas tapo viso projekto nugalėtoju. Šou metu scenoje pasirodė ir kūrinius atliko dvylika finalistų: Simona, Jokūbas, Edgars, Simonas, Evita, Elizaveta, Miglė, Elizabeth, Karolina, Katerina, Juozas ir Justina.

Karantino metu pasirodymai buvo nufilmuoti iš anksto dar praėjusią savaitę, tačiau šį vakarą visi dvylika finalistų, projekto mokytojai ir kiti projekto gerbėjai šį šou savo automobiliuose gyvai stebėjo didžiuliame ekrane ant Ozo prekybos centro stogo. Čia tiesiogiai vyko ir keturių superfinalistų bei nugalėtojo paskelbimas. Vakaro metu susirinkusieji transliaciją stebėti didžiuliame ekrane turėjo unikalią galimybę išvysti ir gyvus „Lietuvos balso“ žvaigždžių pasirodymus. Scenoje šou sukūrė pirmojo „Lietuvos balsas. Vaikai“ sezono nugalėtoja Milėja, antrojo „Lietuvos balsas. Vaikai“ sezono nugalėtojas Matas bei penktojo „Lietuvos balso“ sezono žvaigždės Paulina ir KaYra.

Finalo metu žiūrovai balsavo dviem etapais. Pirmojo balsavimo metu iš viso buvo surinkta 20 299 balsų. Žiūrovai už finalistus balsavo taip: 3933 - už Evitą, 3126 - už Simoną Jakubėnaitę, 2476 - už Jokūbą, 2408 - už Karoliną, 1953 - už Elizabeth, 1936 - už Miglę, 1929 - už Simoną, 934 - už Kateriną, 624 - už Juozą, 531 - už Justiną, 322 - už Edgars, 127 - už Elizavetą.

Po pirmojo balsavimo etapo tiesiogiai ant Ozo prekybos centro stogo Rolandas Mackevičius paskelbė keturis daugiausiai žiūrovų balsų surinkusius superfinalistus – Evitą, Simoną Jakubėnaitę, Jokūbą ir Karoliną. Už juos žiūrovų balsavimas buvo paskelbtas dar kartą ir visi balsai buvo skaičiuojami iš naujo. Žiūrovai turėjo vos kelias minutes nuspręsti, kas taps viso sezono nugalėtoju.

Po antro balsavimo etapo žiūrovai nusprendė – septintojo sezono nugalėtoju tapo Justino Jaručio komandos dalyvė Evita Cololo. Už keturis superfinalistus iš viso balsavo 4896 kartus. Evita surinko 2139 balsus, Simona - 1462 balsus, Jokūbas - 718 balsus, o Karolina - 577 balsus.

Nugalėtojo paskelbimas įvyko tiesiogiai ant Ozo prekybos centro stogo. Jam atiteko LNK įsteigtas piniginis prizas – 15 tūkst. eurų ir kontraktas su ELITAZ Music.

Evita neslėpė džiaugsmo: „Dar nejaučiu, kad laimėjau. Man tuoj turėtų ateiti tas jausmas. Balsai labai keitėsi viso finalo metu. Manau, kad didžiausią įtaką jiems padarė mano pasirodymas, kuris buvo paskutinis. Bet aš dabar nesuvokiu, kad laimėjau“, - scenoje kalbėjo Evita.

Nugalėtoja džiaugėsi ir kūrybos namų ELITAZ, prodiusuojančių „Lietuvos balso“ projektus vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius: „Viso projekto metu Evita stabiliai lyderiavo atsižvelgiant į žiūrovų simpatijas ir jai skiriamą dėmesį socialiniuose tinkluose. Jos pergalė nėra netikėta, tačiau labai pelnyta. Džiaugiuosi, kad tokia talentinga ir graži mergina reprezentuos „Lietuvos balsą“. Labai linkiu jai drąsos scenoje ir jau nekantriai laukiu susitikimo, kuomet aptarsime jos tolimesnius muzikinius planus su ELITAZ Music.“

„Lietuvos balsas“, „Lietuvos balsas. Senjorai“ ir „Lietuvos balsas. Vaikai“ projektai jau pradėjo dalyvių registraciją į naują sezoną. Projektai į LNK televizijos eterį sugrįš jau netrukus. Pildyti anketas galima www.lnk.lt
„Lietuvos balsas. Vaikai“ išrinko nugalėtoją – dešimt tūkstančių eurų atiteko Monikos Marijos mokiniui Matui
„Lietuvos balsas. Vaikai“ išrinko nugalėtoją – dešimt tūkstančių eurų atiteko Monikos Marijos mokiniui MatuiŠį vakarą „Lietuvos balsas. Vaikai“ LNK televizijos eteryje įvyko didysis projekto finalas. Karantino metu filmuotas šou sulaukė didžiulio žiūrovo dėmesio - už savo favoritus žiūrovai balsavo tiesiogiai viso šou metu ir pirmame balsavimo etape išrinko tris superfinalistus, kurie eterio metu pasirodė ir dar kartą ir atliko kūrinius, su kuriais pateko į projektą.

Po pirmojo žiūrovų balsavimo iš šešių finalistų: Grėtės, Kotrynos, Mato, Dovydo, Barboros ir Nikoletos į superfinalą pateko Donato Montvydo komandos dalyvė Grėtė, Monikos Marijos komandos dalyvis Matas ir Manto komandos dalyvė Barbora. Finalo metu iš viso buvo surinkta 18 107 balsų. Žiūrovai už finalistus balsavo taip: 3444 balsų buvo už Barborą, 3730 - už Matą, 1905 - už Nikoletą, 4389 - už Grėtę, 1565 - už Dovydą ir 3074 - už Kotryną.

Po tiesioginio superfinalistų paskelbimo LNK televizijos eteryje, vaikai neslėpė džiaugsmo ir dėkingumo juos palaikiusiems žiūrovams. Vaikai pripažino, kad gavo labai daug palaikymo tiek iš draugų, tiek iš visiškai nepažįstamų, tačiau projektą stebėjusių žmonių. Po trijų superfinalistų paskelbimo balsavimas buvo paskelbtas iš naujo ir trys vaikai scenoje pasirodė dar kartą.

Visų šešių dalyvių superfinalo pasirodymai buvo nufilmuoti iš anksto, o eteryje buvo parodyti tik trys, kuriuos patys žiūrovai tiesioginio balsavimo metu išrinko geriausiais. Super finalo metu naują premjerą pristatė ir pirmojo „Lietuvos balsas. Vaikai“ sezono nugalėtoja Milėja, kuri negailėjo patarimų, kaip nugalėtojui elgtis laimėjus projektą bei kur išleisti didžiulį piniginį prizą, kurį įsteigė LNK televizija – dešimt tūkstančių eurų.

Po antro balsavimo etapo, žiūrovai nusprendė – antrojo sezono nugalėtoju tapo Monikos Marijos komandos dalyvis Matas. Už superfinalistus iš viso balsavo 10138 kartus. Barbora surinko 3287 balsus, Grėtė surinko 2821 balsų, Matas surinko 4030 balsų.

Pagyrų nugalėtojui negailėjo ir kūrybos namų ELITAZ, prodiusuojančių „Lietuvos balso“ projektus vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius. „Sveikinu Matą, tapus antrojo sezono nugalėtoju, linkiu kad surinkta žiūrovų meilė virstų ištikimu ryšiu, su nekantrumu lauksime nugalėtojo pirmojo singlo. Matas žiūrovus pakerėjo nuo primojo pasirodymo ir buvo vienas iš argumentų įsijungti „Lietuvos balsas. Vaikai” laidą kiekvieną sekmadienį. Didžiuojamės, kad Mato žvaigždė suspindo būtent Lietuvos balse. Neabejoju, kad Mato laukia didelė ir įspūdinga ateitis scenoje.”

Po paskelbimo Matas, kartu buvusi jo mama bei Mato mokytoja Monika Marija neslėpė emocijų ir laimės ašarų, o pats nugalėtojas galėjo tik pridurti: „Labai laimingas esu. Tai buvo mano svajonė. Dėkoju visiems mane palaikiusiems. Man tai labai svarbu“.

Projekto nugalėtojui trofėjus ir piniginis prizas bus įteiktas pirmadienį nuotoliniu būdu. O jau kitą sekmadienį, LNK televizijos eteryje įvyks ilgai lauktas „Lietuvos balso“ septintojo sezono finalas, kuriame paaiškės, kas iš dvylikos stipriausių šio sezono balsų taps projekto nugalėtoju ir penkiolikos tūkstančių eurų laimėtoju.

„Moterys meluoja geriau“ žvaigždžių ryšys nedingsta ir išjungus kamerą: atskleidė įdomių detalių
„Moterys meluoja geriau“ žvaigždžių ryšys nedingsta ir išjungus kamerą: atskleidė įdomių detaliųDidžiulio populiarumo susilaukusios komedijos „Moterys meluoja geriau. Robertėlis“ kūrėjai turi džiugių naujienų – spalį gerbėjus pasieks kurioziškų nuotykių kupinas filmo tęsinys, rašoma pranešime spaudai.

Pagrindinis komedijos herojus, Robertėlis su žmona jau ruošiasi grįžti iš povestuvinės kelionės, kai jų romantišką nuotaiką oro uoste sudrumsčia gero nežadanti žinia – dėl karantino į gimtinę parskristi taip lengvai nepavyks.

Koronaviruso pandemija sužlugdo poros planus ir herojai, kurių vaidmenis atliks aktoriai Nerijus Gadliauskas ir Justina Žiogaitė, pakliūva į nepavydėtinų situacijų virtinę.

Filme pasirodysiantys išsiilgti aktoriai jau nekantrauja grįžti prie darbų. Karantino laikotarpiu sukauptas mintis ir patirtis filmavimo aikštelėje komedijos herojai pradės realizuoti, tikimasi, vasarą.

„Filmavimų laukiu su nekantrumu. Be to, smagu, kad vėl susitiksiu su savo miela kolege Justina Žiogaite“, – su šypsena kalba Nerijus Gadliauskas.

Komplimentų aktoriui negaili ir jo filmavimo aikštelės žmona. „Labai įdomu iš šito žmogaus mokytis, klausyti jo pastebėjimų. Aš net gi esu linkusi visada paklausti jo nuomonės, nes jo patirtis yra visai kitokia nei mano“, – patikino Justina Žiogaitė.

Nepaisant karantino laikotarpiu įvestų draudimų ir profesinės veiklos nebuvimo, aktorius N. Gadliauskas stengiasi neprarasti optimizmo. „Pagaliau atsirado labai daug laiko sau, knygai ir gamtai“, – pasidžiaugė jis.

Savo dėmesio aktorius negaili ir artimiesiems, na, o artėjančios Mamos dienos proga ruošiasi paskambinti ir savo mamai iš ekrano – aktorei Kristinai Andrejauskaitei. „Gyvenime ji man tokia pat brangi, kaip ir filmavimo aikštelėje. – sakė jis, o, paklaustas, kurios mamos Irenos savybės jam pačios svarbiausios, negalėjo išskirti nė vienos. – Mane džiugina visos jos savybės, nes ką ji bedarytų – ar pyktų, ar džiaugtųsi – viską daro iš meilės sūnui“.


K. Andrejauskaitė taip pat su nekantrumu laukia prasidėsiančių filmavimų. „Su Robertu pasisveikindami visuomet vienas kitą vadiname „mama“ ir „sūneliu“. Nerijus yra labai šiltas žmogus. Nepaisant to, kad nesu tikra jo mama, man jis – labai dėmesingas“, – džiaugiasi aktorė.

Už ryškų ir nepakeičiamą savo vaidmenį seriale „Moterys meluoja geriau“ ir filme „Moterys meluoja geriau. Robertėlis“ K. Andrijauskaitė šalyje yra užsitarnavusi bene reikliausios mamos titulą. Vis dėlto aktorė sako, kad gyvenime jos auklėjimo įgūdžiai toli gražu neatitinka Robertėlio mamos Irenos įsitikinimų.

„Esu tikrai dėmesinga visiems gyvenimo momentams, visada stengiuosi padėti, pasidalyti patarimais. Tačiau taip įkyriai, kaip seriale, į šeimos reikalus tikrai nelendu. Man tai atrodo negražu. Šis personažas – visiškai ne aš. Bet kūrėme būtent tokią mamą, nes tokių, kaip Irena, tikrai daug. Šeimoje taikau tik vieną prievolę. Aš tik visada prašau vaikų, kad, kai kur nors išvažiuoja, man praneštų, kur yra ir grįžę paskambintų. Tuomet aš būnu rami“, – prisipažino Kristina.

Deja, dėl koronaviruso pandemijos šiemet Kristina pirmą kartą negalės apsikabinti su savo artimaisiais – dėl Santariškių klinikose dirbančios dukters Jurgos užimamų pareigų su jos šeima bendrauja tik telefonu.

„Kadangi ji dirba, galima sakyti, pačiame židinyje, iš pradžių buvo labai neramu, net kankino nemigo naktys... Dabar jau esu šiek tiek apsiraminusi. O kadangi dėl visų saugumo stengiamės nesusitikti, šiemet artimieji neatvyks ir per Mamos dieną. Dukra, kaip ir aš – mama. Tad mums ši diena labai svarbi. Įprastai ir dukra su žentu, ir anūkas pirmąjį gegužės sekmadienį atvažiuoja į svečius. Tai – rami, jauki šventė tarp savų“, – pasakojo K. Andrejauskaitė.

Tuo tarpu J. Žiogaitė prasitarė, kad šį sekmadienį savo mamą aplankyti žada. „Kadangi mano ir vyro tėvai puikiai sutaria, šią dieną įprastai sutinkame visi kartu. Dažniausiai stalą dengiame griliaus patiekalais. Tą planuojame veikti ir šįkart“, – pasakojo aktorė.

J. Žiogaitė, kuri 2018 m. rugsėjį pati tapo mama, patikino, kad ši šventė dabar yra įgijusi visai kitą atspalvį. „Aš dar labiau įvertinau savo mamą ir kokį didžiulį darbą ji turėjo nudirbti, kad užaugintų savo vaiką. Jai dabar jaučiu dar didesnę meilę ir pagarbą. Na, o mano vaikas savo naujais gebėjimais ir meile mane džiugina ne tik pirmąjį gegužės sekmadienį, bet ir kiekvieną dieną “, – kalbėjo J. Žiogaitė.
Naujo azartiško šou kapitonu tapęs Katleris turės stiprų konkurentą: žada nepasiduoti
Naujo azartiško šou kapitonu tapęs Katleris turės stiprų konkurentą: žada nepasiduotiJau gegužės 2 d. TV3 eteryje startuos naujas, įtraukiantis, ekspresyvus ir linksmas šou „galvOK“. Prie laidos vedėjo vairo stojo žinomas aktorius Andrius Žiurauskas, o komandų kapitonais tapo publikos numylėtiniai Marijus Mikutavičius ir Mantas Katleris.

Žaidimo „galvOK“, išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį.

Kiekvienoje „galvOK“ laidoje dalyvaus po dvi komandas, kurios tarpusavyje varžysis ieškodamos atsakymų į žaidimo vedėjo užduotus klausimus. Kiekvieną komandą sudarys kapitonas, jo kviestinis svečias (aktorius, muzikantas ar kitas žinomas asmuo) ir palaikymo komanda, kuri galės padėti savo kapitonui laimėti dvikovą. Žaidimo azartą dar labiau kurstys piniginis prizas – komandos už teisingus atsakymus gauna taškus, kurie konvertuojami į eurus, taigi, laimėjusi komanda gaus piniginį prizą.

„Jau atlikome tam tikrus paruošiamuosius darbus, taigi, drąsiai galiu sakyti, kad „galvOK“ bus neįtikėtinai azartiškas, intelektualiai smagus šou šeštadienio vakarui. Tai nebus žinių patikrinimas, bet smagi, praturtinanti patirtis ir azartiška kova. Ši laida sukurta pagal Europoje labai populiarų „Fremantle“ formatą „Who Knew?“. Kartu su „Fremantle“ komanda adaptavome žaidimą dabartinei karantino situacijai – scenoje bus tik vedėjas ir kapitonai su svečiais, o jų palaikymo komandos – TV žiūrovai – dalyvaus virtualiai, kiekvienas iš savo namų. Nieko panašaus mūsų televizijose dar nebuvo. Šou žiūrovai išvys įspūdingą sceną, visus atsakymus į įdomius klausimus lydės vaizdžiai pavaizduoti atsakymai, kai kurie iš jų bus net gyvai scenoje pademonstruoti. Žaidimui šarmo pridės ir superinė komanda – Andrius Žiurauskas, Mantas Katleris ir Marijus Mikutavičius, kurie kiekvienoje laidoje turės vis kitus svečius. Taigi, TV žiūrovų laukia daug naujovių, netikėtumų ir tikro azarto”, – daugiau detalių apie naująjį šou atskleidė TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

„galvOK“ vedėju tapęs mūsų šalyje gerai žinomas aktorius ir režisierius Andrius Žiurauskas neslepia, kad iki šiol neturėjo daug laidų vedimo patirties, bet tai buvo jo sena svajonė.

„Visada norėjosi pabandyt daugiau. Bet siūlytis nemėgstu. Tai teko palaukti. Ir štai sulaukiau puikaus pasiūlymo. Labai dėl jo nudžiugau. Žinoma, laidų vedimas nėra mano kasdienė duona. Jaudinausi, kur aš čia brendu. Anksčiau neteko kartu dirbti nei su Marijonu, nei su Mantu, tai irgi bus nauja, įdomi patirtis. Bet komanda tikrai labai šauni, tai neabejoju, kad viskas bus puikiai. Be to, žaidimo klausimai išties labai įdomūs, priverčia nusišypsoti. Ir kas svarbiausia – jie nenumuša ūpo, kad nežinai kažkokios datos ar dar kažko. Tai yra linksmoji enciklopedija iš to kas mus supa kasdieną“, – entuziastingai kalbėjo žaidimo vedėjas A. Žiurauskas.

Tuo tarpu komandų kapitonai Marijus Mikutavičius ir Mantas Katleris neslepia ambicijų laimėti.

„Tikiuosi nepasirodyt durnesnis už Mikutavičių. Mane daug kur parodo kvailesnį negu esu iš tikrųjų, taigi, mano tikslas reabilituoti save. Mane motyvuoja tik pergalės, tik pergalės kvapas. Pinigai ateina ir išeina, o pergalės lieka“, – su užsidegimu kalbėjo vienos komandos kapitonas Mantas Katleris apie tai, kas jį motyvuoja žaidime.

Kad gera nuotaika, smagi komanda ir azartiška kova motyvuoja labiau nei piniginis prizas M. Katleriui pritarė ir kitos komandos kapitonu tapęs Marijus Mikutavičius.

„Aš visada mėgstu laimėti. Aš tas žmogus, kuris bet ką darydamas nori laimėt. Žinoma, daug priklausys ir nuo partnerio, ir nuo klausimų, kurie teks. Labai svarbu ir žaidimo atmosfera, kartais netgi svarbiau nei pats laimėjimas. Bet, jei prapilčiau visus žaidimus tai tikrai nuliūsčiau“, – sakė M. Mikutavičius.

„galvOK“ – jau nuo gegužės 2 d. per TV3 – geros emocijos garantuotos ir žaidžiantiems, ir stebintiems žaidimą!
Neįprasta užduotis aktoriui Tadui Gryn – seriale pakeisti Dainių Kazlauską
Neįprasta užduotis aktoriui Tadui Gryn – seriale pakeisti Dainių KazlauskąLietuviškų serialų žvaigždė, LNK serialo „Visi vyrai kiaulės“ aktorius Tadas Gryn šiuo metu užsiima tuo, ką labiausiai mėgsta – vaidyba. O sulaukęs netikėto skambučio iš LNK serialo „Monikai reikia meilės“ režisieriaus Džiugo Siaurusaičio, aktorius liko ne tik maloniai nustebintas, bet ir nedvejodamas priėmė pateiktą pasiūlymą.

„Su Džiugu esame labai seniai pažįstami, todėl iš pradžių pagalvojau, kad gal tiesiog pasiteirauti apie kažką nori, paklausti. Tačiau nesitikėjau, kad jis pasiūlys atlikti tokį ryškų vaidmenį seriale. Jis pasakė, kad reikės įkūnyti aktoriaus Dainiaus Kazlausko personažą, kuris, besislapstydamas nuo banditų, pasidarė veido plastinę operaciją. Žinoma, buvo malonu sulaukti tokio skambučio. Su Džiugu labai lengva dirbti, jis žino, ko nori, ir supranta, ką daro. Tai bent iššūkis pagalvojau ir sutikau“, – atvirauja aktorius Tadas Gryn

Nuo pirmojo serialo „Monikai reikia meilės“ sezono D. Kazlauskas atliko Kasparo vaidmenį. Tad aktoriui T. Gryn patikėta išties nemenka užduotis, kuri, kaip jis teigia pats, reikalauja daug pastangų. Tadas turi ne tik įkūnyti personažą, tačiau ir įsijausti į aktoriaus Dainiaus Kazlausko vaidybą bei manieras, kad pasiektų geriausią rezultatą.

„Šį personažą ir jo atlikimą man nėra paprasta apibūdinti, reikia įkūnyti ne tik patį personažą, bet ir įkūnyti jį taip, kaip tai darė Dainius. Todėl peržiūrėjau nemažai serialo serijų, kad galėčiau geriau suprasti, įsijausti į Dainiaus vaidybą ir koks gi tas Kasparas yra iš tikrųjų. Juk žmogaus manieros nepasikeičia po plastinės operacijos, tai norisi, kad jis būtų kuo arčiau jau visiems žinomo Kasparo. Tikiuosi man pavyko įgyvendinti scenarijuje aprašytą idėją“, – teigia naujas serialo „Monikai reikia meilės“ aktorius T. Gryn

Sunkumų nelinkęs vertinti ir tik pozityvius dalykus stengdamasis įžvelgti aktorius džiaugiasi galėdamas dirbti darnioje komandoje, kurioje jaučiasi tarsi antruose namuose. Nors iš aktoriaus lūpų girdėti tik gražūs žodžiai ir emocijos, jis prisipažįsta, jog filmavimų metu susidūrė su esminiu sunkumu.

„Aikštelėje jaučiuosi labai gerai, reiktų pagirti prodiuserį Andrių Urbanavičių, kad pavyko surinkti tokią draugišką ir organišką komandą. Kadangi esu susidūręs su ne viena filmavimo aikštele, o joje kartais būna įvairių situacijų ir žmonių, todėl šįkart aš maloniai nustebintas. Nebuvo nei vieno filmavimo, kuriame pavyktų sutramdyti juoką scenų metu. Neslėpsiu, kad kartais net sunku susikaupti, ypač, kai ateina ta nenumaldoma juoko banga, tačiau malonu, kai darbo vietoje jautiesi puikiai. Didžiausias sunkumas yra paslėpti gerą nuotaiką ir juoką!“ – pasakoja T. Gryn

Tadą Gryn ir kitus garsius aktorius galite išvysti seriale „Monikai reikia meilės“ kiekvieną pirmadienį–ketvirtadienį, 21 val., per LNK televiziją.

TV3 pristato naujovę – žaidimas „galvOK“ nustebins net daug ko mačiusius
TV3 pristato naujovę – žaidimas „galvOK“ nustebins net daug ko mačiusiusTV3 žiniasklaidos grupė reaguodama į dėl koronaviruso susiklosčiusią padėtį ir išaugusį poreikį suteikti žmonėms pozityvo, užimti juos, įtraukti į įdomias, turiningas veiklas, sukūrė visiškai naują, smagią pramogą – žaidimą „galvOK“, kurį bus galima žaisti ir prie TV ekranų, ir radijuje, ir internete.

Žaidimo „galvOK“, išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį. Tai – ne žinių patikrinimas, o smagi, praturtinanti patirtis.

„Kai tu įdedi šiek tiek pastangų ir pagalvoji, tau viskas gerai gaunasi: sugalvojai vakarėlio temą – turi puikų pasilinksminimą sau ir savo draugams, apgalvojai savo gyvenimo žingsnius – tikrai tave lydės sėkmė ir taip – kalbant apie viską. Kai tu galvoji savo galva, tada viskas būna OK. Apie tai ir yra mūsų naujas žaidimas – galvok, bet galvok linksmai, išmaniai, pasinaudok tuo, ką žinai, prisimink, ką kažkur kažkada girdėjai ar matei. Čia niekas netikrins istorinių datų ar cheminių formulių, nors žaidimo klausimai, paremti mokslu, bet jie visai kitokie – praplečiantys mūsų akiratį, suteikiantys daug įdomios informacijos apie pasaulį. Taigi, čia visi gali laimėti ir netikėtai pralaimėti. Bet pažadam, kad tikrai bus linksma visiems“, – apie naują projektą kalbėjo TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

Žaidimas „galvOK“ – išskirtinis ne tik savo pobūdžiu, bet ir tuo, kad tai bus visiems prieinama pramoga. Jį žaisti galima bus visose TV3 žiniasklaidos grupės valdomose media platformose – jis vyks radijo stoties „Power Hit Radio“ eteryje, internete – kad būtų galima žaisti bet kur, bet kokiu patogiu metu ir televizijoje – šeštadienio vakarais vyks „galvOK“ šou.

„Kalbant apie „galvOK“ žaidimą televizijoje, tai bus tikras šou, su išskirtiniais, niekur nematytais elementais bei labai stipria vizualine dalimi. Visi atsakymai į tuos keistus ir įdomius klausimus bus vaizdžiai parodomi, pristatomi ir paaiškinimą studijoje. Nieko panašaus mūsų šalyje dar nebuvo. Tai tikrai taps nauja, nuotaikinga, intriguojančia pramoga visai šeimai prie TV ekrano”, – apie TV laidą kalbėjo A. Rimas.

Kiekvienoje „galvOK“ TV laidoje dalyvaus po dvi komandas, kurios tarpusavyje varžysis ieškodamos atsakymų į žaidimo vedėjo užduotus klausimus. Kiekviena komanda susideda iš kapitono, kviestinio svečio – aktoriaus, muzikanto ar kito žinomo asmens, kuriam juokas, šmaikštūs postringavimai ir drąsių atsakymų į klausimus ieškojimai yra kasdienybė, bei palaikymo komandos, kuri sufleruoja ir kitaip padeda savo kapitonui laimėti dvikovą. Žaidimo azartą dar labiau kurstys piniginis prizas – komandos už teisingus atsakymus gauna taškus, kurie konvertuojami į eurus, taigi laimėjusi komanda gaus piniginį prizą, kurį po lygiai pasidalins. Geros emocijos garantuotos ir žaidžiantiems, ir stebintiems žaidimą. „galvOK“ šou TV3 eteryje pasirodys jau gegužės 2 d.

Kol vyksta naujojo TV šou paruošiamieji darbai, kviečiame tapti „galvOK“ palaikymo komandos nariu! Prie „galvOK“ prisijungti ir tapti palaikymo komandos nariu, gali visi, kas mėgsta įdomius klausimus, galvosūkius, yra žingeidūs ir sumanūs. Tereikia užpildyti registracijos anketą čia. „galvOK“ – dalyvauk, patirk, laimėk!

„galvOK“ – jau nuo gegužės 2 d. per TV3!
LNK grupė pristato naują pramoginį kanalą „2TV“
LNK grupė pristato naują pramoginį kanalą „2TV“Žiūrimiausia Lietuvoje LNK kanalų grupė, valdanti televizijų šeimą su LNK, BTV, TV1, „Info TV“ kanalais ir interneto televizija lnk.lt, pristato naują ženklą televizijų rinkoje – „2TV“.

Naujas pramoginis televizijos kanalas „2TV“ transliacijas eteryje pradeda kovo 30-ąją ir keičia anksčiau buvusį „Liuks!“. Jis bus matomas visoje Lietuvoje, transliuojamas ir HD formatu.

„LNK kanalų grupę stipriname nuosekliai. Be pagrindinio kanalo LNK, nuolat investuojame ir auginame savo mažuosius kanalus. Iš pradžių investicijos buvo skirtos TV1, vėliau įsigijome BTV, itin stipriai atnaujinome „Info TV“ kanalą, išplėtėme interneto televiziją lnk.lt, kurdami papildomą, originalų, tik internetui skirtą turinį. Pastaruoju metu nuspręsta investuoti į iki šiol mažiausią buvusį mūsų kanalą“, – sako UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“ generalinė direktorė Zita Sarakienė.

Pasak Z. Sarakienės, pavadinimo „Liuks!” nuspręsta atsisakyti, nes naujas turinys neturės nieko bendra su buvusiu pavadinimu. „Tai bus visiškai naujas kanalas, su naujomis muzikos laidomis, atnaujinta muzikinių klipų baze iš garsiausių kompanijų „Universal Music Group“ ir „Warner Music Group“, su naujais vedėjais, specialiomis lnk.lt laidomis“, – sako LNK generalinė direktorė.

Naujas kanalas bus orientuotas į aktyvią, muziką mėgstančią, entuziastingą auditoriją, kuri čia galės pasinerti į muzikos naujienas, pramogas ir mėgautis jomis ištisą parą.

Naujajam „2TV“ kanalui turinį kurs prodiuserinė kompanija „Urbs TV”, rinkai pristačiusi populiarius serialus „Monikai reikia meilės“, „Rimti reikalai“.

Pasak kompanijos prodiuserio Andriaus Urbanavičiaus, „2TV“ eteryje prasideda nauja pramoginio kanalo era. „Džiaugiuosi, kad pagaliau Lietuvos atlikėjai turės naujus namus, kuriuose bus visada laukiami, o mes padarysime viską, kad jų kuriamą muziką ir vaizdo klipus išgirstų ir pamatytų kuo daugiau Lietuvos gyventojų. Pateiksime gausybę laidų, kokybiškų muzikinių vaizdo klipų ir iki šiol tik internete rodyto turinio.

Svarbu paminėti, kad kiekvieną penktadienį bei šeštadienį bus rodomi Lietuvos DJ pasirodymai. Pasaulyje DJ jau seniai dirba kartu su žinomais atlikėjais kaip lygūs su lygiais, tad aš tikiu, kad ir pas mus tam atėjo laikas – visi džiaugiamės mūsų Dynoro pasiekimais. Dėkoju visai Lietuvos muzikantų bendruomenei už palaikymą kuriant naująjį kanalą, labai tikiuosi, kad visi jie jausis lyg tikruose namuose”, – sako prodiuseris A. Urbanavičius.

Visas kanalo naujienas pristatys nauji „2TV” kanalo vedėjai: Dalia Belickaitė, Timūras Augucevičius ir Marija Silickaja-Šmatavičienė.

„Pabun2“, „Nenuobo2“, „Pa2kim“, „2dzgės“, „Sal2“, „Pagaminta Lietuvoje“, „Amžini hitai“, „Savaitės TOP“, „DJ Klubas“ – tai naujos „2TV“ laidos. Eteryje pasirodys ir smagūs, nuotaikingi bei pamokantys lnk.lt video iš laidų „Trečia lentyna“, „Atsakyk“, sporto guru A. Pauliukevičiaus dienoraščių.

Naujas kanalas „2TV“ žiūrimiausią LNK kanalų šeimą papildys jau nuo kovo 30-osios.

Tamsiosios Lietuvos praeities atspindžiai – sukrečiančiame naujajame Go3 seriale
Tamsiosios Lietuvos praeities atspindžiai – sukrečiančiame naujajame Go3 serialeTai buvo 90-ieji. Paskutinysis XX a. dešimtmetis ir pirmieji Lietuvos Nepriklausomybės metai – laikas, kai staiga į Lietuvą atėjo vakarai, kai socialistinę stagnaciją pakeitė kapitalistiniai dėsniai, kai, atrodė, galima buvo viskas…

Balandžio 20 d. Lietuvos žiūrovai galės pamatyti naująjį, tikrai įvykiais įkvėptą, didžiausios vaizdo transliacijų internetu platformos Baltijos šalyse Go3 sukurtą serialą „Gaujų karai. Smaugliai“, rašoma pranešime spaudai.

Pasak kūrėjų, 14-os serijų kriminalinė drama žiūrovus perkels į vieną pavojingiausių laikmečių Nepriklausomos Lietuvos istorijoje.

Trumpa pažintis su netrukus pasirodysiančiu ypatingu serialu:„Filmo laikmetis ir pasirinktos istorijos sukelia skirtingų prisiminimų, tačiau be viso kito, tai buvo ir labai įdomūs, prieštaringi ir spalvingi laikai, atrodytų – beribių galimybių metas – teigia serialo idėjos autorius Rolandas Skaisgirys.

Išskirtinio Go3 sukurto serialo „Gaujų karai. Smaugliai“ serijose netruks tikrų to meto įvykių interpretacijų. O daugelis veikėjų yra artimi tikroms tuo metu gyvenusių ir veikusių kriminalinio bei politinio pasaulio asmenybėms. Žiūrovų laukia net 14 įsimintinų, sukrečiančių serijų, pasakojančių apie nusikalstamą pasaulį, asmenines dramas ir skaudžius pasirinkimus, žmogišką tragediją ir meilės vingius.

Vieną didžiausių Go3 sezono naujienų, kriminalinę dramą „Gaujų karai. Smaugliai” žiūrovai išvys gerokai anksčiau, nei tai buvo numatyta: ypatinga situacija pasaulyje didesnę šalies gyventojų dalį privertė daugiau laiko praleisti saviizoliacijoje namuose, tad nuspręsta šį serialą visuomenei pristatyti gerokai anksčiau.

„Dabar, kaip niekad, daug laiko praleidžiame namuose ir žiūrime daugiau vaizdo turinio nei įprastai. Džiaugiuosi galėdamas pristatyti pirmąjį Go3 sukurtą serialą „Gaujų karai. Smaugliai“. Naujasis serialas sukurtas specialiai mūsų platformai, kad žiūrovams pateiktume išskirtinį, originalų turinį. Nekantrauju kada pasirodys pirmoji serija“, – įsitikinęs serialo sėkme Jan Wykrytowicz, TV3 Grupės „PayTV Baltics“ generalinis direktorius.

Kriminalinėje dramoje vaidmenis atliks daug puikiai pažįstamų kino bei teatro aktorių, tarp jų: Aleksandras Špilevojus, Mykolas Vildžiūnas, Liubomiras Laucevičius, Gailė Butvilaitė, Mindaugas Ancevičius ir kiti.

Pribloškiantis Go3 sukurtas serialas „Gaujų karai. Smaugliai“ jau nuo balandžio 20 dienos!
Legendiniai Vaigauskai grįžta: pakvies į specialią TV3 laidą „#IšNamų“
Legendiniai Vaigauskai grįžta: pakvies į specialią TV3 laidą „#IšNamų“Nuo balandžio 6 d. kiekvieną pirmadienio vakarą TV3 eteryje gerą nuotaiką kurianti, optimistinė laida – „#IšNamų“ – apie tai, kokie me esame namuose, kuo užsiimame, kaip pramogaujame, keliame ūpą sau ir kitiems karantino metu.

Laidos vedėjai – legendinė vedėjų pora Orestas ir Džilda Vaigauskai kalbės apie aktualijas, apžvelgs, kas vyksta čia ir dabar, kalbins žinomus žmones ir pridės dar daugiau aštrių humoro pipiriukų prie juokingiausių video ir foto vaizdelių iš Lietuvos bei viso pasaulio.

Specialiai laidai „#IšNamų“ Mindaugas Stasiulis ir Stanislavas Stavickis-Stano sukūrė humoristinę dainą – neabejotinai tapsiančią karantino superhitu. Dainos video klipas netrukus bus pristatytas TV3 eteryje. Dainos žodžiai, muzika, klipas ir pačios laidos – viskas kuriama, filmuojama namuose, laikantis griežčiausių karantino reikalavimų.

„Laida pozityvi ir įkvepianti. Šia laida norime įkvėpti visiems Lietuvos žmonėms optimizmo ir parodyti, kad ir namuose yra kas veikti. Karantinas – reikalas rimtas, bet gali būti ir labai smagus. Net ir būnant namuose galima pasilinksminti ir puikiai praleisti laiką. Tereikia atsipalaiduoti ir įkvėpti optimizmo“, – neprarasti geros nuotaikos karantino metu ragino TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

Kaip sako A. Rimas, dabar visas gyvenimas vyksta namuose. „Dabar čia dirbame, mokomės, sportuojam, pramogaujam, bendraujam. Mes patys sau išsikėlėm tikslą – padėti žmonėms įdomiai ir turiningai leisti laiką namuose. Taigi, per kelias savaites sukūrėme ne vieną naują internetinį ir TV projektą. Taip gimė „TV3Play sporto klubas“, kviečiantis į jogos, meditacijos, fizinio pasirengimo treniruotes, „TV3Play svajonių sodai“ mokantys auginti daržoves, puoselėti aplinką, humoro laida „#IšNamų“ ir kiti“, – pasakojo Arvydas.

Kūrybos direktorius neslepia, kad daug ką teko daryti pirmą kartą, mokytis naujų dalykų ir prisitaikyti dirbti naujomis sąlygomis.

„Daug kas buvo iššūkis mums patiems, kaip pavyzdžiui, praeitą šeštadienį tiesiogiai transliuotas didžiausias virtualus medikų paramos koncertas „M.A.M.A iš namų“. Bet jis pavyko puikiai, sulaukėme daugybės teigiamų atsiliepimų ir šį šeštadienį žiūrovams pristatysime dar vieną unikalų koncertą – „X Faktorius #IšNamų“ – ryškiausi projekto atlikėjai surengs pasirodymus iš namų, o juos vertins teisėjai – irgi iš namų. Taigi, tęsiame pozityvią liniją ir šeštadienį užkurtą gerą nuotaiką kviečiame pratęsti pirmadienį su nauja laida „#IšNamų““, – kalbėjo A. Rimas.

TV3 kviečiame prie laidos „#IšNamų“ prisidėti visus norinčius – siųskite smagius vaizdelius čia: arba pridėkite grotažymę #ISNAMU savo socialiniuose tinkluose – ir galbūt jūsų vaizdelis taps TV laidos „#IšNamų“ dalimi ir jį pamatys visa Lietuva. Kurkime smagią nuotaiką kartu!

Humoro laida #IšNamų“ – jau balandžio 6 d., 19:30 val. per TV3!

Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,234,899 unikalūs lankytojai