29/09/2022 07:31
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Jurgita Jurkutė grįžta į eterį: muzikinę laidą ves su Ryčiu Zemkausku
Jurgita Jurkutė grįžta į eterį: muzikinę laidą ves su Ryčiu Zemkausku„Jūs grįžtate namo, o LRT laukia su tuo, kas svarbiausia jums“ – nuo rugsėjo 3 d. startuoja naujasis LRT televizijų sezonas. Viena sezono naujienų – šeštadienio pramoginė laida muzikinis pokalbių šou „Svajonių duetai“. Laidos formatas suteikia unikalią galimybę Lietuvos muzikos žvaigždėms dainuoti duetais, kurie iki šiol atrodė neįmanomi.

Kiekvieną šeštadienį projekto žiūrovai išvys penkis svajones pildančius duetus su gyvomis legendomis ir mus jau palikusiais atlikėjais. Studijoje su dalyviais apie jų muzikinį kelią ir klipų filmavimo įspūdžius kalbėsis laidos vedėjai Jurgita Jurkutė ir Rytis Zemkauskas, rašoma pranešime spaudai.

Dažnas pasvajojame apie galimybę dainuoti scenoje ar muzikiniame klipe su savo mylimiausiais dainininkais ar muzikos grupėmis. Svajoja ir Lietuvos atlikėjai, kuriems didelę įtaką daro kitos Lietuvos ir pasaulio žvaigždės – įkvepia kurti, rodo pavyzdį ir keičia gyvenimus.

Šeštadienio šou „Svajonių duetai“ kvies iš naujo įvertinti Lietuvos ir pasaulio muzikos grandus, išvysti juos gerai pažįstamų atlikėjų akimis bei pamatyti, kaip muzika ir technologijos pildo svajones. Projekto dalyviai dainuos kartu su Freddieʼiu Mercuryʼiu, Dolly Parton, Lady Gaga, Vytautu Kernagiu ir daugybe kitų atlikėjų.

„Technologiniu požiūriu šis projektas – tikras iššūkis. Filmavimai labiau primena kino, o ne televizijos filmavimo aikštelę, kurioje daugiausia lemia šviesa ir kantrybė bei išskirtinai kruopštus grafikos dizainerių darbas. Subūrėme tarptautinę komandą, kurioje darbuojasi LRT televizijos profesionalai, prodiuseriai iš Nyderlandų, vaizdo grafikai bei režisieriai iš Lietuvos ir Latvijos.

Komandą subūrėme tam, kad didelėmis pastangomis įvyktų nedidelė, bet širdį paliečianti televizijos magija“, – apie projektą pasakoja kūrybos namų „Elitaz“ prodiuseris Gediminas Jaunius.

Šou „Svajonių duetai“ sėkmės pirmiausia sulaukė Nyderlanduose, o formato kūrėjai „Talpa“ su šiuo projektu užsienyje dirbs pirmą kartą. „Džiaugiamės matydami, kaip neįtikėtinai sėkmingas ir emocijų kupinas projektas keliauja“, – teigia „Talpa“ tarptautinių pardavimų vadovas Sebastian van Barneveld.

LRT didžiojoje studijoje Lietuvos atlikėjai kalbėsis su žiūrovams atskirai gerai pažįstamais, bet pirmą kartą duetu laidą vedančiais J. Jurkute ir R. Zemkausku. Pasakojimuose ir siužetuose iš klipų filmavimo užkulisių atsiskleis, ką projekto dalyviams reiškia muzika ir kodėl jiems svarbus duetui pasirinktas atlikėjas ar jo kūrinys.

Vieniems atlikėjams tai – pirmoji išgirsta daina ar įsigyta plokštelė, kitiems – muzika, skambėjusi per vestuvinį šokį ar tai, nuo ko prasidėjo jų muzikinis kelias. Dalis atlikėjų savo dainos pasirinkimu siekia įveikti iššūkį dainuoti su atlikėju, kuriuo žavisi, bet patys niekada negalėtų būti.

„Džiaugiuosi, kad naują sezoną pasitinkame su nauju, netikėtu projektu. Manau, kad jis ne tik visiems maloniai primins puikius Lietuvos ir pasaulio muzikos kūrinius bei kūrybingus muzikinius klipus, bet ir leis geriau pažinti mūsų scenos žvaigždžių karjeros kelius, kurie gali būti ir intriguojantys, ir sudėtingi, ir tikrai įkvepiantys“, – apie projektą sako LRT prodiuseris Audrius Giržadas.

Neįmanomus duetus įmanomais pavers ne tik Lietuvos žvaigždžių pastangos, bet ir moderniausia postprodukcijos technika. Projekto dalyviai bus iš anksto nufilmuoti atliekantys dainą prie žaliųjų ekranų, o į tai, kaip atrodys galutinis rezultatas, reaguos prieš kameras studijoje: kaip ir laidos žiūrovai, dalyviai duetus išvys pirmą kartą.
Su kokiais kuriozais Palangos gelbėtojai susiduria iš tiesų?
Su kokiais kuriozais Palangos gelbėtojai susiduria iš tiesų?Juokas ilgina gyvenimą, kuria malonius prisiminimus ir padeda net ne pačių maloniausių situacijų metu – būtent tai įrodys jau šiandien TV3 eteryje pasirodysiantis Tado Vidmanto serialas „Gelbėtojai išgelbėtojai“. Dar vienas juodojo humoro režisieriaus darbas atskleis gelbėtojų gyvenimus, kuriuose, patikėkite, tikrai pasitaiko visko...

„Gelbėtojai išgelbėtojai“ – daugelį pralinksminusio T. Vidmanto serialo „Medikai paramedikai“ tęsinys, kuriame į nuotykių bangas panirs jau kiti gyvybių sergėtojai, rašoma pranešime spaudai.

Be gelbėtojų ir medikų sunkiai įsivaizduotume savo gyvenimus – juk būtent jiems patikime savo gyvybes ir neretai pasitikime net labiau nei artimaisiais. Tačiau tuo pat metu tokių profesijų atstovai yra nuolat priversti susidurti su iššūkiais, kurių absurdiškumas, nori nenori, priverčia nusišypsoti – visų pirma, žinoma, pačius medikus ir gelbėtojus.

Kuriozinės situacijos, kurias Palangoje gelbėtojams tenka spręsti iš tiesų

Kad gelbėtojai sezono metu kiekvieną dieną susiduria su išties kuriozinėmis situacijomis, patvirtina ir Palangos gelbėtojų stoties vadas Jonas Pirožnikas.

„Visko pasitaiko. Būna, šeimynos susipyksta pliaže, pradeda vyras su žmona muštis – bėgame skirti. Kiti vandens motociklais įplaukia į moterų pliažą ir ieško merginų. Tada tenka plaukti ir traukti juos iš motociklų ar stumti į šalį“, – pasakoja J. Pirožnikas.

Šeštadienio rytai – ypatingi. Po linksmybių išvakarėse, kaip taisyklė, gelbėtojai paplūdimyje susiduria su „įspūdingais“ vaizdais.

„Atvažiuojame ir jau septintą valandą ryte randame gulinčių girtų žmonių – be kelnių, be kitų rūbų, be piniginių. Tenka juos kelti ir paraginti eiti namo – jei tokie žmonės dieną eis maudytis, tai bus pavojinga“, – teigia Palangos gelbėtojų vadas.

Kokius gelbėtojus matysime seriale?

Panašių situacijų, kaip pasakoja Palangos gelbėtojų stoties vadas J. Pirožnikas, netruks ir „Gelbėtojai išgelbėtojai“ seriale. Vis dėlto režisierius T. Vidmantas pabrėžia, kad juodąjį humorą privalu pateikti subtiliai – taip, kad auditorijai jis būtų priimtinas.

O kad toks humoro poreikis egzistuoja, anot režisieriaus, įrodė jo „Gauto iškvietimo“ filmų sėkmė. „Esu labai dėkingas TV3 ir Go3 už drąsą žiūrovams rodyti ir tokio žanro serialus“, – sako režisierius.

Jau šiandien TV3 eteryje pasirodysiantis serialas yra parašytas tokiu pat principu, kaip ir „Gauto iškvietimo“ filmai. Nurodęs aiškias gaires ir aprašęs situacijas, T. Vidmantas jas pateikia aktoriams, o tada pastariesiems suteikiama visiška laisvė, kaip visa tai įgyvendinti realybėje.

„Dialogus aktoriai improvizavo vietoje – tokia kūrybinė laisvė aktorius labai išlaisvina, jų vaidyba tampa daug natūralesnė. Nebereikia bandyti prisiminti teksto – jis kuriamas vietoje“, – pasakoja kūrėjas.

Tiesa, nepaisant gerų emocijų, T. Vidmanto filmavimo aikštelėje visada nubrėžiamos aiškios ribos. „Kartais, jei patys mažiau juoktumėmės, galbūt galėtume dirbti greičiau. Bet kai matau, kad viską spėjame, leidžiu tiek sau, tiek komandai labiau atsipalaiduoti – reikia pasimėgauti procesu“, – užkulisiais dalijasi režisierius.

T. Vidmantas neslepia, jog sukurti gerą humoro komediją yra iššūkis. Dar sunkiau juostą filmuoti viešoje vietoje, kurioje sezono metu poilsiauja žmonės.

Tačiau net ir tai patyrusiam režisieriui netrukdo – T. Vidmantas dirbdamas visą dėmesį sutelkia į ekraną. Net įkyriausi praeiviai dažniausiai tai pastebi ir jų nė nereikia ilgai prašyti nelįsti į kadrą.

Vis dėlto pasitaiko ir kiek kitokių situacijų, į kurias nereaguoti – tiesiog neįmanoma. Pavyzdžiui, filmuojant serialą „Gelbėtojai išgelbėtojai“ garsiojoje Palangos J. Basanavičiaus gatvėje, pasirodė keistuolis, atėjęs su automatiniu šautuvu.

„Spėju, kad šratasvydžio, bet vis tiek buvo nejauku“, – prisipažįsta T. Vidmantas ir kviečia serialo premjerą, kurioje tokių situacijų bus apstu, stebėti jau šiandien.

T. Vidmanto juodojo humoro serialas „Gelbėtojai išgelbėtojai“ – jau šiandien, 21 val. per TV3!
LRT laidos „Duokim garo“ žiūrovai TV ekranuose nebeišvys vienos iš vedėjų
LRT laidos „Duokim garo“ žiūrovai TV ekranuose nebeišvys vienos iš vedėjųLRT laidos „Duokim garo“ žiūrovai nebeišvys vienos iš vedėjų, ilgametės žurnalistės Astos Stašaitytės.

Netikėtą žinią Delfi patvirtino LRT atstovė spaudai.

„Džiaugiamės, kad Asta Stašaitytė trejus metus sėkmingai buvo įsiliejusi į „Duokim garo“ laidos komandą, linkime didžiulės sėkmės naujuose keliuose. Nuo rudens laida žiūrovus pasitiks atsinaujinusi. Apie visas sezono naujienas informuosime, kai jau busime pasiruošę naujam sezonui, prie kurio šiuo metu kartu su laidų prodiuseriais intensyviai dirbame“, – patikino LRT atstovė.

A. Stašaitytė laidoje dirbo trejus metus. Visą tą laiką ji palaikė draugiją ilgametei projekto vedėjai Loretai Sungailienei.

Kelių dešimtmečių įvairių žanrų laidų vedėjos patirtį turinti A. Stašaitytė tuomet pasakojo, kad jau per pirmuosius filmavimus lengvai įsiliejo į kūrybinę grupę: „Tai laida, kurioje buriasi žmonės, turintys stuburą, gyvenimo filosofiją ir gebantys džiaugtis mažais dalykais. Juk bemaž visus laidos dalyvius jungia panašios vertybės ir toks pat laisvalaikis. Kita vertus, iš įvairių regionų atvažiavę muzikantai yra nusiteikę pasilinksmint, tai repeticijų ir filmavimų metu kartu prisijuokiam iš jų kalbų, ūsų, tarmių ir kibinimų. Smagiai leidžiam laiką, tikiuosi, tai pajaus ir žiūrovai.“
Vidas Bareikis: „Ilgą laiką sau žadėjau, kad į jokias komisijas tikrai neisiu“
Vidas Bareikis: „Ilgą laiką sau žadėjau, kad į jokias komisijas tikrai neisiu“„Ilgą laiką sau žadėjau, kad į jokias komisijas tikrai neisiu“, – pokalbį pradeda atlikėjas, režisierius, aktorius ir dainų autorius Vidas Bareikis ir priduria, kad vis dėlto nusprendęs nusižengti savo įsitikinimams nepasigailėjo nė sekundės.

„Esu trečiojo LNK televizijos šou „Kaukės“ naujas komisijos narys ir jaučiuosi fantastiškai! Šitas projektas yra kitoks, dėl to ir sutikau. Čia aš labai smagiai leidžiu laiką. Nes tu ateini ir stebi visas tas kaukes ir gali išsakyti savo išprotėjusias mintis. Be to, šiais metais komisijoje labai smagi kompanija ir tiesiog gerai leidžiam laiką. Kartais nusišnekam, kartais durniuojam, kartais esame įveliami į tų kaukių trilerį. Man šiurpas po tris kartus per laidą kyla. Čia turiu labai gerą laiką“, – sako Vidas.

Jau greitai į LNK televizijos eterį sugrįš vienas žiūrimiausių Lietuvoje šou „Kaukės“. Trečiąjį sezoną žiūrovų laukia dar daugiau naujų ir dar niekur nematytų kaukių bei po jomis besislepiančių įžymybių. Maža to, laidos gerbėjus pasitiks ir atsinaujinusi komisija. Antrus metus iš eilės sukčiausias mįsles bandys įminti visą Europą savo balsu sužavėjusi atlikėja Monika Liu, socialinių tinklų žvaigždė Paulius Mikolaitis – Paul de Miko, mados guru, dizaineris Robertas Kalinkinas, pirmojo „Kaukių“ sezono nugalėtoja, įstabaus balso savininkė Rūta Ščiogolevaitė ir aktorius, režisierius bei atlikėjas Vidas Bareikis.

„Man atrodo, kad aš vėl esu naujam projekte. Kadangi esu vienintelė senbuvė ir aplink kiti kolegos, man viskas lyg iš naujo. Praėjusiais metais buvo labai gražios kaukės, bet ką prasidėjus filmavimams matome ant scenos šiais metais, tai yra neįtikėtina“, – įspūdžiais dalinasi Monika Liu.

Dizaineris Robertas Kalinkinas prisipažįsta, kad žiūrėdamas buvusius projekto sezonus ir būdamas ne naujokas televizijoje abejojo jo slaptumu. Tačiau atsidūręs komisijos nario kėdėje buvo netikėtai nustebintas: „Kai atvažiavau į pirmą filmavimą, pamačiau, kad tas slaptumas neišgalvotas. Mes, komisija, esame visiškai kitoje pastato pusėje. Niekas nieko niekam nesako. Mes esame vieni nuo kitų kaip šachmatų figūrėlės stumdomi ir slankiojami, kad tik nieko nematytume. O būti čia man patinka. Aš esu analitikas ir man smagu pasijusti Šerloku Holmsu.“

Tuo metu ne vienerius metus įvairių projektų komisijos nare buvusi atlikėja Rūta Ščiogolevaitė prisipažįsta, kad su nė vienu kolega, išskyrus Vidą Bareikį, nebuvo anksčiau pažįstama ir artėjant pirmiems filmavimams jautėsi neramiai: „Galvojau, kaip čia bus? Kokia bus tarp mūsų atmosfera? Bet tik susirinkę tapome tarsi viena komanda ir viskas vyko labai sklandžiai, labai draugiškai. Man labai patinka būti komisijoje su šiais žmonėmis. Tikiuosi ir žiūrovai per televizijos ekranus pajus tą gerą nuotaiką.“

Nenuostabu, kad garsi moteris dalindamasi įspūdžiais prisiminė ir pirmąjį „Kaukių“ sezoną: „Kas pirmiausia šauna į galvą, tai – labai gerai praleistas laikas. Taip, buvo labai sunku būti po kauke ir tikrai atsimenu kaip eidavau ir galvodavau, kad apalpsiu, nes oro trūksta, karšta, nieko nematai. Bet tas žaidimo jausmas, tas smagumas tikrai viską atpirko. Tuo labiau, kad aš, atlikėja, galėjau labai daug atrasti ir daug daryti dalykų, kurių šiaip nedaryčiau. Aš galėjau paišdykauti, paslėpti balsą, atrasti kitų jo spalvų, padainuoti ko, galbūt, aš visiškai nedainuoju. Buvo didžiulis azartas, ypač klausytis komisijos kai jie spėlioja ir tavęs neatspėja. Dabar sėdint kitoje barikadų pusėje tas azartas niekur nedingo. Jis gal net didesnis!“

„Labai smagiai leidžiu laiką. Kai pirmą kartą pamačiau kaukes, įspūdis buvo neapsakomas. Šiais metais dailininkai labai pasistengė! Mes, visa komisija, tarpusavyje labai daug diskutuojame, mus apėmęs begalinis smalsumas, nes norisi atspėti kas slepiasi po kiekviena iš kaukių. Dar labai patinka stebėti kaip transformuojasi kaukės, pradeda daugiau judėti scenoje, šokti. Tai stebėti nuostabu“, – emocijomis dalinasi socialinių tinklų žvaigždė Paulius Mikolaitis – Paul de Miko.

Daugiausiai diskusijų, smalsumo ir geros nuotaikos dovanojantis įspūdingas šou „Kaukės“ – jau greitai naujajame LNK sezone.
Kaip niekad aktuali tikrų įvykių įkvėpta Baltijos šalių šnipų istorija – jau ir TV ekranuose
Kaip niekad aktuali tikrų įvykių įkvėpta Baltijos šalių šnipų istorija – jau ir TV ekranuoseIstorijos apie šnipus kartais atrodo tik kaip tolimas kriminalinės dramos scenarijus, tačiau iš tiesų tai – realybė, su kuria dar visai neseniai susidūrė visos Baltijos šalys. Naujas, tikrų įvykių įkvėptas serialas „Kurmis“ jau visai netrukus TV3 žiūrovus pakvies neeilinei istorijai, kuri šiandien, karo akivaizdoje, agresorės Rusijos kaimyninėms šalims tampa kaip niekuomet aktuali.

Prieš beveik 30 metų paskutiniai Sovietų sąjungos tankai paliko Baltijos šalis. Tačiau kita dalis giliai įsišaknijusio sovietinio palikimo ir nuolatinės propagandos greitai neatsitraukė, o pastarųjų metų įvykiai įrodė, kad atsikratyti šių nuodų – ne taip jau paprasta, rašoma pranešime spaudai.

„Šis, tarptautinio masto serialas, šiandien tampa ypač aktualiu. Pagrindinis serialo prototipas – vienas aukščiausių NATO generolų, estas Hermanas Simmas, ir jo įvykdyta išdavystė, kuri sudrebino visą NATO. Serialo veiksmas apima visas Baltijos šalis, tad mes tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje bei Estijoje turėjome progą sekti šios įspūdingos istorijos pėdsakais. Tai yra istorija apie tuos, kurie yra arti mūsų, ir kurių tikslai mums ne visada aiškūs ar išvis suprantami. Kalbėti apie tai sąmoningai dabar, ko gero, yra taip aktualu, kaip niekada anksčiau“, – sako vienas iš serialo režisierių, Alvydas Šlepikas.

Serialas „Kurmis“ yra įkvėptas iš tiesų dar ne taip seniai nutikusios istorijos. Estijoje aukštas pareigas užėmęs Rusijos šnipas H. Simmas, net ir šaliai atgavus nepriklausomybę, savo „karjeros“ ne tik nepabaigė, bet ir leido jai įsibėgėti dar sparčiau. Niekam neįtariant, H. Simmas, užėmęs Estijos gynybos ministerijos saugumo vado pareigas, daugiau kaip dešimtmetį Rusijos užsienio žvalgybai nutekindavo slaptą, vidinę NATO informaciją. Šie H. Simmo veiksmai iki šiol yra laikomi didžiausiu smūgiu Aljanso saugumui nuo Sovietų sąjungos subyrėjimo.

Serialas žiūrovus pakvies artimiau susipažinti su slapta veikiančiu Rusijos šnipu Vladimiru Sergejevu, plačiau žinomu kaip „Soares de Figueiredo“ ar tiesiog „Portugalu“ (akt. Andrius Bialobžeskis). Baltijos šalims atgavus nepriklausomybę, šis itin pavojingas šnipas čia ima nuolatos nepastebimai veikti. Tačiau tas, kurio „nėra“, skaudžiai kerta visiems, kurie pasitaiko jo kelyje, mat didžiausias jo tikslas – Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje atkurti buvusį KGB ir Rusijos Federacijos žvalgybos agentų ir šnipų tinklą. Baltijos šalis „Soares de Figueiredo“ pasirinko neatsitiktinai – jos vis dar turi didžiulį sovietinių šalių palikimą, o siekiant valdžios, kai kuriuos vis dar lengva papirkti, įbauginti ar kitaip paveikti…

Serialas „Kurmis“ – nuo birželio 27 d., pirmadieniais-ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3!
TV3 suvienija jėgas su ukrainiečiais: laukia vienas pirmųjų serialų apie karą
TV3 suvienija jėgas su ukrainiečiais: laukia vienas pirmųjų serialų apie karąKaras Ukrainoje kasdien atneša vis daugiau skausmo, tačiau tik retas galime suprasti tai, ką eiliniai ukrainiečiai patiria jau keturis mėnesius. Nuo pat karo pradžios daug Ukrainos labui nuveikusi TV3 žiniasklaidos grupė siekia tai pakeisti – šiandien prasidėjo pirmieji bendro ukrainiečių ir lietuvių serialo „Savo akimis“ filmavimo darbai.

„Nuo pat karo pradžios, TV3 žiniasklaidos grupė daug dirbo padėdama Ukrainai. Šiandien džiaugiamės galėdami pasidalinti ir dar vienu pasiekimu – pradedame naujo serialo „Savo akimis“ filmavimo darbus. Ne tik suteiksime darbo vietas jų netekusiems, prieš karą kino pasaulyje dirbusiems ukrainiečiams, bet ir papasakosime jų išgyvenimus – tokius, kokius jie patyrė ir savo akimis matė patys. Tikimės, kad nuo rudens šis Baltijos šalims skirtas serialas taps prieinamas visose mūsų valdomose platformose“, – apie vieną pirmųjų tokių serialų pasaulyje kalba TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Jautrus, sukrečiantis ir šiandienos realybe paremtas serialas atskleis karo siaubą patyrusių ir vis dar tą išgyvenančių žmonių likimus. Jie vis dar slepiasi bunkeriuose ir kiekvieną dieną bando kovoti su nežinomybe bei nuolatine baime – ne tik dėl savęs, bet ir dėl artimųjų.

Serialo režisierius bei karo pabėgėlis Dmitrijus Goldmanas su šeima į Lietuvą atvyko prieš mėnesį. Jis toks – ne vienas: daug kitų Ukrainos aktorių šiuo metu surado prieglobstį Lietuvoje ir šiandien pradeda filmavimo darbus.

Serialas seks vienos šeimos istorijos pėdsakais, kuri per karą liko skirtinguose Ukrainos miestuose. Karas tęsiasi, o ši šeima visas baimės ir neužtikrintumo persmelktas dienas leidžia atskirai, vis kitoje slėptuvėje. Visa tai serialo „Savo akimis“ komanda patyrė iš tiesų – dar ne taip seniai dauguma aktorių patys slėpėsi bunkeriuose.

Prodiuseriai Andrius Paulavičius ir Mindaugas Papinigis pasakoja, kad prieš karą Ukrainoje per metus būdavo sukuriama daugiau nei 300 filmų ir serialų. Viskam staiga sustojus, Ukrainoje liko šimtai bedarbių žmonių, įskaitant televizijos ir kino kūrėjų profesionalus.

„Mums gimė idėja padėti kolegoms iš Ukrainos ir kartu sukurti TV dramą apie žmones, kurie šiuo metu išgyvena tikrą siaubą. Šiandien Lietuvoje gausu karo pabėgėlių – aktorių, kostiumų dizainerių, profesionalių grimerių ir kitų menininkų, kuriuos mes norime įdarbinti. Taip pat įdarbinsime ir tuos profesionalus, kurie vis dar yra Ukrainoje – rašytojus, redaktorius, kompozitorius ir visus kitus, kurie turės galimybę integruotis ir dirbti Europoje“, – sako prodiuseriai.

Šių dienų realybe paremtas serialas „Savo akimis“ – jau nuo rudens.
Į „Rimtų reikalų“ filmavimo aikštelę sugrįžęs M. Vaitiekūnas apie asmeninį gyvenimą: „Myliu, kvėpuoju, stebiu, klausau, miegu, liūdžiu, džiaugiuosi, pykstu – gyvenu“
Į „Rimtų reikalų“ filmavimo aikštelę sugrįžęs M. Vaitiekūnas apie asmeninį gyvenimą: „Myliu, kvėpuoju, stebiu, klausau, miegu, liūdžiu, džiaugiuosi, pykstu – gyvenu“Dar visai neseniai puikiai Lietuvos žiūrovams pažįstamas aktorius Mantas Vaitiekūnas debiutavo dviejose skirtingose srityse – scenaristo ir režisieriaus. Išbandęs šiuos amplua aktorius džiaugiasi rezultatu ir atskleidžia, kas buvo didžiausias iššūkis. „Galima sakyti, kad viskas įvyko pagal planą – pjesės rašymas, tada jos statymas. Tikėjau savo medžiaga ir aktoriais, su kuriais tai kūrėme, o gavosi puikus rezultatas, spektaklis „Ką/stingas“. Didesnis iššūkis buvo pradėti rašyti, nei režisuoti, bet kai tiki tuo, ką darai, viskas yra įmanoma“, – atviravo aktorius M. Vaitiekūnas.

Nors Mantas gyvena darbingu ritmu, tačiau leidžia sau ir pailsėti. Kartu su šeima ir artimiausiais draugais aktorius netrukus leisis į kelionę, kuri jam asocijuojasi su serialu išleistu dar 1984-aisiais. „Kaip ir kažko ypatingo mano gyvenime nevyksta. Myliu, kvėpuoju, stebiu, klausau, miegu, liūdžiu, džiaugiuosi, pykstu – gyvenu. Planuojame kelionę su šeima ir draugais į Neapolį. Kodėl? Draugai pasiūlė, mes sutikome. Italija, saulė, ko Lietuvoje visiems labai trūksta, mafija ir skaniausios pasaulyje picos. Dėl mafijos juokauju, bet man Italija neatsiejama nuo serialo „Aštuonkojis“ su nerealiuoju Michele Placido“, – savo planais dalinosi LNK serialo „Rimti reikalai“ aktorius.

Mantas ne veltui pajuokavo apie mafiją. Po ilgo už grotų praleisto laiko į serialą „Rimti reikalai“ grįžta jo įkūnijamas personažas Gabris, kuris žiūrovams paruošė kraują stingdančių staigmenų. Aktorius neslepia, kad pasiilgo darbo filmavimo aikštelėje ir atskleidė turintis vieną esminį panašumą su savo personažu.

„Pasiilgau filmavimo aikštelės ir viso to, kas lieka už kadro. Visada gera su susitikti su kolegomis ir draugais gyvenime ir rimtu veidu kurti blogiuko personažą, nors dažnai vos laikaisi neapsisisiojęs iš juoko. Energijai sukaupti žmogui duota naktis, o per naktį, matyt, su žmogumi įvyksta įvairūs procesai, pilnatis, sapnai, žvaigždės ir t.t. Kartais būni labiau energingas, kartais ne taip, bet darbą atlikti reikia, eini ir darai. Gabrį vertinu gerai, man negėda į save žiūrėti kaip į personažą, niuansų taisytinų dar yra, bet palikime tai man. Gabrio personažas – žavus banditas. Kai myli ir nekenti tuo pačiu metu. Tai yra gražiausias jausmas. Be žavesio daugiau panašumų su personažu neturime“, – šypsenos veide neslėpė aktorius.

Manto Vaitiekūno įkūnijamo personažo Gabrio triukšmingas sugrįžimas – jau šį antradienio vakarą. Nepraleiskite paskutinių serialo „Rimti reikalai“ serijų iki pat šio ketvirtadienio, kasdien 21 val. per LNK.
Praskleistas paslaptingos „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ vilos Tenerifėje šydas: kur gyvens 10 išrinktųjų?
Praskleistas paslaptingos „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ vilos Tenerifėje šydas: kur gyvens 10 išrinktųjų?Jau visai netrukus 10 išrinktųjų iš Lietuvos susikraus paskutiniuosius lagaminus ir pasiruoš nepamirštamai vasarai Tenerifėje. Ir nors kol kas jie ir patys nežino, su kuo patirs šį įspūdingą nuotykį bei kas juos priims paslaptingoje viloje, žiūrovai šiandien gali išvysti bent dalį to, kur jau visai netrukus apsigyvens naujo TV3 ir Go3 projekto „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai.

Būtent ši paslaptimis apipinta vila netrukus Tenerifėje taps pačia įdomiausia – žiūrovai kasdien bus kviečiami stebėti kiekvieną realybės šou dalyvių žingsnį, jų emocijas, besipinančius tarpusavio santykius, o gal net ir bręstančius konfliktus… Tačiau ar tokiame rojaus kampelyje gali būti dėl ko nesutarti?

Kaitinanti Tenerifės saulė, atsigaivinti kviečiantis baseinas, idealiai vakarėliams tinkanti vieta ir nesibaigiančios pramogos – to tikisi dalyviai, kurie vis dar tebespėlioja, kaip visam mėnesiui pasikeis įprasti jų gyvenimai. Daugelis jų Tenerifėje lankysis pirmąkart, o ir patirtis realybės šou jiems yra nauja. Ar pavyks nenutrūkti nuo grandinės, susidraugauti su vilos šeimininkais, ir, galbūt, net tapti šou nugalėtoju?

Tenerifėje šiuo metu vyksta paskutinieji pasirengimo realybės šou darbai, o vilos šeimininkai jau ruošiasi priimti svečius. Jie rūpinasi savo vila ir iškart perspėja – gyvenimas čia tikrai bus nepakartojamas, bet nejaugi galvojote, kad vila neturės savo taisyklių, o šeimininkai visuomet svečiams tik šypsosis?

Dalyvių gyvenimą per Go3 nuo gegužės 30 dienos žiūrovai kviečiami stebėti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, o pirmadieniais-ketvirtadieniais jų lauks laidos apie šou dalyvių gyvenimą per TV3. Tačiau kurioje vilos vietoje slėpsis kameros, nežino niekas.

„Nepamirškite apie kameras ir mikrofoną, bet kuo greičiau atsipalaiduokite – laikas čia bus nepamirštamas, o vos išvykę, norėsite sugrįžti ir vėl“, – nekantrauja savo svečius pagaliau pamatyti vilos šeimininkai.

Intriguojantis realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – nuo gegužės 30 d. 24/7 per Go3 ir pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 20.30 val. per TV3!
Lietuviai ir latviai susivienijo bendrai veiklai: kartu narplios kriminalinius įvykius
Lietuviai ir latviai susivienijo bendrai veiklai: kartu narplios kriminalinius įvykiusŠiandien vakare Baltijos šalių žiūrovai jau galės mėgautis pirmąja „Go3” originalaus turinio serialo „Rygos vartai“ serija. Daug žadanti lietuvių ir latvių aktorių komanda, netikėti siužeto vingiai ir įvairios filmavimo vietos Vilniuje, Rygoje bei Taline leis pažvelgti į kriminalinio pasaulio užkulisius. Režisieriaus Ričardo Vitkaičio 12-kos dalių kriminalinis epas nustebins kvapą gniaužiančiomis situacijomis ir dramatiškais tarpusavio santykių posūkiais.

Pagrindinis serialo herojus Erikas, kurį vaidina perspektyvus jaunas lietuvių aktorius Mantas Zemleckas, gyvena tėvo įtakingo milijonieriaus šešėlyje. Erikas ryžtasi ištrūkti iš monotoniškos kasdienybės ir įsilieja į pavojingą narkotikų rinkos pasaulį, kuriame jam tenka balansuoti tarp teisėsaugos ir tarptautinių nusikalstamų grupuočių. Kai Eriką užvaldo kriminalinių reikalų jaudulys, jis nusprendžia „mesti“ savo partnerius ir tapti dar svarbesniu pavojingo verslo dalyviu.

Dėl drąsaus žingsnio jis atsiduria dar sudėtingesnėje padėtyje, ir kelio atgal jau gali nebebūti, rašoma pranešime spaudai.

Serialo siužetą pagyvina įspūdingas latvių ir lietuvių aktorių ansamblis. Kartu su lietuviais Mantu Zemlecku (Erikas), Kęstučiu Macijausku (Liudvikas, Eriko tėvas), Luku Malinausku (Erikas Šilaika - Eriko pusbrolis) vaidina ir gyva Latvijos kino legenda Ivars Kalniņš, Lelde Dreimane, Jēkabs Reinis, Edgars Ozoliņš, Anete Krasovska, Dārda Daneviča ir kiti.

Garsusis Ivars Kalninš, „Rygos vartuose“ įkūnijantis įtakingos mafijos šeimos galvą, atviravo: „Seriale surinkta puiki aktorių iš Lietuvos ir Latvijos komanda - žmonės, su kuriais mielai dirbau ir toliau dirbsiu. „Rygos vartų“ istorija apie kriminalinį pasaulį kupina įvairių asociacijų, o režisierius kartu su aktoriais sukūrė tokią atmosferą ir taip atgaivino istoriją, kad ši viliotų ir džiugintų žiūrovą.“

Pasak charizmatiškojo ir itin emocingo aktoriaus Manto Zemlecko, tik laimingo atsitiktinumo dėka jam atiteko pagrindinio atlikėjo vaidmuo.

„Pirmiausia buvau kviečiamas kitam vaidmeniui ir jau beveik priartėjus filmavimo pradžiai staiga gavau pasiūlymą kurti Eriko personažą. Sunkiausia buvo vaidinti kita kalba, atrodo, su kalba pasikeičia ir mąstymas, ir net charakteris. Įdomus faktas yra tai, kad Eriko vaidmeniui buvo ieškomas toks aktorius, kuris gerai kalbėtų rusiškai, bet scenarijus buvo perrašytas ir dialogai pakeisti į anglų kalbą. Pirmą dieną aikštelėje per pertrauką juokais imitavau vaikystės rajono chuliganus ir pasakiau kažką rusiškai, o visa komanda nustebusi atsisuko į mane ir netrukus po šio įvykio buvo gražinti rusiški dialogai“, - filmavimo užkulisius juokdamasis atskleidžia M.Zemleckas.

„Rygos vartai“ nukels žiūrovus į kelionę kartu su Eriku ir jo sąjungininkais, kurioje jie kovos dėl valdžios, pinigų, meilės ir išlikimo. Nors gyvenimo aplinkybės smarkiai pasikeičia, bet pagrindinis herojus, kaip ir anksčiau, toliau ieško savo gyvenimo prasmė ir bando orientuotis savo vertybių pasaulyje.

Serialu „Rygos vartai“ galima bus mėgautis nuo gegužės 24 d. per naujos kartos televiziją „Go3”.
Aktorius Arnas Ašmonas prisipažino: „Gyvenau mažame miestelyje ir nelabai žinojau, kad aktorystė gali būti profesija“
Aktorius Arnas Ašmonas prisipažino: „Gyvenau mažame miestelyje ir nelabai žinojau, kad aktorystė gali būti profesija“Gimęs ir užaugęs mažame miestelyje Smalininkuose, aktorius Arnas Ašmonas net nebuvo pagalvojęs, kad aktoriaus darbas taps jo gyvenimo dalimi. Dar pradinėse klasėse pradėjęs apie tai svajoti, manė, kad aktorystė nėra rimta profesija. „Kadangi buvau toli nuo didmiesčių, kažkaip niekada nepagalvojau ir nelabai žinojau, kad aktorystė gali būti profesija, maniau, kad tai yra lyg hobis. Ir kai viena mano mokytoja užsiminė, kad yra toks dalykas kaip LMTA, ir ten galima studijuoti vaidybą, iškart supratau, kad to aš sieksiu savo gyvenime ir kad kokią profesija aš noriu įgyti“, – apie pirmą pažintį su šia profesija pasakojo naujas LNK serialo „Rimti reikalai“ aktorius A. Ašmonas.

Premjeros, darbas keliuose teatruose, animacinių filmų įgarsinimas, naujas vaidmuo LNK seriale „Rimti reikalai“ – akivaizdu, kad aktorius gyvena intensyviu gyvenimo rimtu, todėl tik radęs laisvo laiko sau jį leidžia taip, kaip labiausiai mėgsta. „Jei išpuola keletas laisvų dienų, tai dažniausiai renkuosi poilsį ant sofos priešais televizorių ar naršau telefone. Bet jei laisvalaikio atsiranda daugiau, be galo mėgstu keliauti, pažinti kitas šalis, jų kultūras. Beje, kelionėse visada įdarbinu mobilųjį telefoną kaip vaizdo kamerą ir grįžęs visada sumontuoju nedidelį kelionės filmuką. Toli nuo profesijos nepabėgu. Toks kūrybinis poilsis“, – šypsenos neslėpė aktorius.

Artėjant LNK serialo „Rimti reikalai“ ketvirtojo sezono pabaigai, serialo kūrėjai žiūrovams paruošė ne vieną staigmeną, viena iš jų – kriminalistas Viktoras Mirkintas (akt. Arnas Ašmonas), kuris prisijungia prie vieno klastingiausių personažų Simono Šarkio (akt. Mantas Cegelskas). Pasak Arno, jis džiaugiasi prisijungęs prie profesionalios komandos ir teigia, kad vaidmuo išskirtinis.

„Mano personažas – kriminalistas, kuris dirbo finansinių nusikaltimų skyriuje ir perėjo pas Simoną Šarkį į narkotikų skyrių. Ar personažas bus įdomus? Taip! Ar turi paslapčių? Manau, ne vieną! Nekantrauju ir pats pamatyti savo kuriamą personažą ekrane. Gavau Mantą Cegelską, puikų partnerį, ne tik kaip personažą, bet ir kaip aktorių. Manto iki šių filmavimų nepažinojau, tad pirmą kartą susitikau ir susipažinau aikštelėje. Jis puikus kolega, pastabus, rūpestingas ir turi puikų humoro jausmą, todėl aikštelėje juoko netrūksta. Tik įdomu, ar Viktoras apie savo partnerį Šarkį kalbėtų taip pat. Nežinau, bet greit sužinosim“, – trumpai apie naują vaidmenį pasakojo A. Ašmonas.

Aktoriaus A. Ašmono debiutas – jau šį ketvirtadienio vakarą. Nepraleiskite paskutinių serialo „Rimti reikalai“ serijų, nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, 21 val., per LNK.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
7,529,765 unikalūs lankytojai