29/09/2022 07:16
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
„TV pagalbos“ vedėjai pasiruošę kiekvienam suteikti vilties: kai kurių atvejų negali pamiršti iki šiol
„TV pagalbos“ vedėjai pasiruošę kiekvienam suteikti vilties: kai kurių atvejų negali pamiršti iki šiolKiekvieną rudens sezoną TV3 televizija pasitinka su naujienomis. Tačiau yra ir tokių programų, kurios išlieka nepakeičiamos. Žiūrovų pamilta, ne vieno gyvenimą pakeitusi ir šį sezoną dar daugybei žmonių padėsianti laida „TV pagalba“ – viena iš jų.

Kiekvieną rudens sezoną TV3 televizija pasitinka su naujienomis. Tačiau yra ir tokių programų, kurios išlieka nepakeičiamos. Žiūrovų pamilta, ne vieno gyvenimą pakeitusi ir šį sezoną dar daugybei žmonių padėsianti laida „TV pagalba“ – viena iš jų.

Didžiulė „TV pagalbos“ komanda puikiai žinoma visiems – visi jie atsidavę savo darbui ir vertinantys kiekvieną savo herojų. O kol iki laidos starto dar liko keletas akimirkų, trys gelbėtojai iš gausaus jų būrio – Renata Šakalytė-Jakovleva, Gerda Žemaitė ir Paulius Morkūnas – dalijasi mintimis apie artėjantį sezoną.

„Kiekvieną sezoną išliekame savimi. Visi esame labai skirtingi, bet savo vertybes ir principus kartu su savimi nešamės nuo pat pirmojo sezono. Niekas iš mūsų pusės nepasikeitė, o noras padėti išliko didžiulis. Tą jaučiame visi – ir toliau esame pasirengę išspręsti visas, net ir pačias kebliausias bėdas“, – pasitikdama naują sezoną sako gelbėtoja G. Žemaitė.

Laida per tiek gyvavimo metų išklausė daugybę žmonių, padėjo savyje rasti atjautos tam, kuris yra šalia ir paskatino kalbėtis net tuomet, kai ieškoti kompromisų – be galo sunku.

Kolegei pritaria ir R. Šakalytė-Jakovleva. Moteris įsitikinusi – „TV pagalba“ iš tiesų keičia gyvenimus. Besiruošiant naujajam sezonui, Renata ir Edgaras Navickas dar kartą tuo įsitikino patys, susitikę su vienu iš ankstesnių metų herojų.

Tąkart jo asmeninis gyvenimas panašėjo į košmarą – dėl priklausomybės alkoholiui griuvo jo santykiai su mylimąja, šeima. Vyras nežinojo, kaip iš viso to išsikapstyti, kol nesikreipė į „TV pagalbą“. O tuomet prasidėjo ilgas, tačiau reikalingas jo reabilitacijos kelias.

„Kai dabar susitikome vėl, šis herojus pripažino, kad mes jį pavertėme visai kitu žmogumi. O mes, stebėdami jo pokyčius, puikiai suvokėme, kad tai nėra vaidyba. Juk net ir pats žmogaus veidas pasikeitęs – jis tapo šviesus, atsirado šypsena. Tu matai realų pokytį žmogaus gyvenime. Ir, svarbiausia, negali nepastebėti jo dėkingumo – net ir patys tuomet pasijaučiame taip, tarsi būtume laimėję aukso puodą.

Gera atvesti žmones į teisingą kryptį. Bet visus sprendimus, ką daryti po to, jie priima patys. Mes galime padėti, suteikti galimybes. Mes duodame meškerę, bet žuvį susižvejoti turi pats žmogus“, – teigia R. Šakalytė-Jakovleva.

Veterinaro P. Morkūno teigimu, į kiekvieną savo pašnekovą visi gelbėtojai žiūri kaip į sau lygų ir nuoširdžiai išgyvena dėl jo problemos, bet kokiais būdais stengiasi rasti sprendimą. Anot Pauliaus, tai yra priežastis, kodėl laida sulaukia tiek daug dėmesio, yra plačiai stebima žiūrovų.

„Žmonėms patinka natūralumas. Visuomet sakau, kad mes stengiamės įsijausti į kiekvieną žmogų, į jo šeimą, jo vidų. Manau, kad tai ir yra mūsų stiprybė – mes nežiūrime į tai, kaip į darbą. Žiūrime į tai kaip į jausmus“, – prideda jis.

Paulius įsitikinęs, kad „TV pagalba“ jau eilę metų padeda ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams. Pastarieji daugeliui tapo lygiai tokiu pats svarbiu šeimos nariu, kartais atstojančiu net artimą. Anot veterinaro, laidoje galima rasti visko – lygiai taip pat, kaip ir gyvenime.

Su juo sutinka ir G. Žemaitė. „Mes atskleidžiame tą realią pusę, kurią matyti, galbūt, nori ne visi. Tačiau mes tikime, kad visas problemas geriau parodyti, jog kartu galėtume jas išspręsti. Tai – kur kas geriau nei apsimesti, jog jos išvis neegzistuoja. Galiu išvardinti labai daug pavyzdžių, kai žmonės po mūsų laidos pakeitė savo gyvenimą iš esmės ir šiandien gyvena visiškai kitaip, negu tą darė iki skambučio į TV Pagalbą“, – šypteli ji.

„TV pagalba“ – nuo naujojo sezono, darbo dienomis per TV3!
Naują TV laidą kursianti Nomeda Marčėnaitė bandys sukti kitu keliu
Naują TV laidą kursianti Nomeda Marčėnaitė bandys sukti kitu keliuNors jau tapo įprasta TV eteryje gyvenimo būdo laidose matyti žinomus žmones ir klausytis jų istorijų, naujosios laidos vedėja Nomeda Marčėnaitė bando sukti kitu keliu. Ji keliauja į svečius pas tuos, kurie nėra žvaigždės, tačiau turi, ką papasakoti apie save: išdrįsusius nerealias idėjas paversti realybe.

„Man įdomus kiekvienas žmogus, – pranešime spaudai sako Nomeda Marčėnaitė. – Ir esu tikra, kad pasaulis pilnas nuostabių asmenybių, kurių istorijos gali būti įkvėpimas kitiems.“

Nomedą domina žmonės, kuriuos traukia tikri dalykai ir kurie vis dar klausia „kodėl?“, kurie rizikuoja ir laimi, o jei ne – moka pradėti iš naujo.

Nomeda Marčėnaitė – TV eterio profesionalė. Prieš kelis dešimtmečius pradėjusi vesti pokalbių laidas ji greitai įtikino žiūrovus, kad geba prakalbinti pačius įvairiausius pašnekovus ir pelnė simpatiškiausios pokalbių vedėjos vardą. Jai teko vesti labdaros renginius, TV studijoje kalbėti nepatogiomis ir kontraversiškomis temomis, bendrauti su skirtingų patirčių žmonėmis. Antra vertus, ji ir pati ne kartą buvo savo pašnekovų vietoje – atsakinėjo į asmeniškiausius žurnalistų klausimus.

Žiūrovų kiekvienoje laidoje lauks dvi istorijos. Nomeda aplankys savo herojus namuose, kartu vyks į vietas, susijusias su gyvenimą pakeitusiais įvykiais. Taip pokalbiui bus suteikiama daugiau autentiškumo.

Pirmoje laidoje Nomeda svečiuosis pas animatorių Meinardą Valkevičių, kuris negali gyventi be sportinių iššūkių, nes šie jam padeda siekti svarbiausio tikslo – parvežti Lietuvai Oskarą už geriausią animacinį filmą.

„Svečiuose Nomeda“ – nuo rugsėjo 8 d., ketvirtadieniais, 19.30 val. per LRT.
Aktorius Josif Baliukevič sulaukė netikėtos staigmenos iš artimo žmogaus: „Tai buvo pirmosios mūsų atostogos kartu“
Aktorius Josif Baliukevič sulaukė netikėtos staigmenos iš artimo žmogaus: „Tai buvo pirmosios mūsų atostogos kartu“Artėjant naujam LNK televizijos sezonui serialo „Rimti reikalai“ žvaigždė, aktorius Josif Baliukevič džiaugiasi, kad šią vasarą gerokai sulėtino tempą. Pasak jo, praeitų metų vasara buvo tarsi parduota, daugybė darbų, daug skirtingų projektų, todėl šiais metais aktorius nusprendė daugiau laiko skirti sau.

Josif su džiugesiu praneša, kad prieš keletą mėnesių prasidėję serialo filmavimai tęsiasi iki šiol, ir tęsis dar ilgai, kadangi kūrėjai žiūrovams paruošė ne vieną siurprizą. „Siužetinės linijos nenorėčiau atskleisti, juk žiūrovams įdomiau viską pamatyti patiems, ką jau galės padaryti nuo rugsėjo mėnesio. Su serialo scenaristu E. Kalėda bendradarbiaujame ir esame pažįstami virš 10 metų, aš puikiai atpažįstu jo rašymo stilių, tačiau jis vis dar sugeba mane nustebinti. Tad skaitydamas šio, naujojo, sezono scenarijų radau ne vieną intriguojantį dalyką, kuris sukėlė lengvą šoką. Neabejoju, kad ir žiūrovai nenusivils“, – apie artėjantį LNK serialo „Rimti reikalai“ sezoną pasakojo J. Baliukevič.

Šiltąjį sezoną paskyręs poilsiui aktorius prisipažino, kad buvo išvykęs paatostogauti pas savo šeimą, kurie gyvena užsienyje. O grįžęs sulaukė netikėto skambučio. „Vos spėjau grįžti, sulaukiau tėčio skambučio, kad, žinai, aš irgi sugalvojau atostogauti ir į Lietuvą atskristi poryt. Tad šią vasarą nemažai laiko praleidau su šeima“, – su šypsena veide apie staigmeną kalbėjo Josif.

Savaitę kartu su tėčiu atostogavęs aktorius neleido laiko veltui, abu jie nusprendė vykti į lietuviškąjį pajūrį ir ten ne tik pasimėgauti saule, bet ir užsiimti tuo, ką labiausiai mėgsta. „Ekspromtu sugalvojome nuvažiuoti į pajūrį. Net neįprasta, nes niekada su tėčiu neatostogavome tik dviese. Turėjome labai gerą ir įdomų laiką. Tėčiui pavyko paskraidyti virš Drevernos marių parasparniu, o mano gerokai pašokinėti per Baltijos jūros bangas vandens motociklu“, – įspūdžiais dalinosi serialo „Rimti reikalai“ aktorius Josif Baliukevič.

Naujas, kupinas netikėtumų serialo „Rimti reikalai“ sezonas – jau nuo rugsėjo 5 dienos, pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val., tik per LNK.
Broliai Lavrinovičiai prisijungia prie „Šeškinės 20“ laidos vedėjų komandos: „Čia didžiausia šios vasaros naujiena“
Broliai Lavrinovičiai prisijungia prie „Šeškinės 20“ laidos vedėjų komandos: „Čia didžiausia šios vasaros naujiena“Dar birželio mėnesį krepšininkai broliai Kšyštofas ir Darjušas Lavrinovičiai savo gerbėjams surengė tikrą šou, kuriuo paminėjo daug metų trukusios krepšinio karjeros pabaigą. Kaip teigia abu sportininkai, naujas etapas jų negąsdina, atvirkščiai, kelia tik pačias geriausias emocijas. „Dabar vasara, pats geriausias laikas praleisti daugiau laiko su šeima, skirti daug dėmesio vaikams. Skirti dėmesio ne tik kaip vaikams, bet ir kaip sportininkams. Nuo krepšinio toli nepabėgome, su broliu tapome naujojo BC „Wolves“ klubo ambasadoriais“, – apie permainas kalbėjo D. Lavrinovičius.

Daug pasiekimų ir ne vieną įspūdingą titulą iškovojusiems broliams Alytaus miestas kelia itin gerus prisiminimus. Ten jie pradėjo savo sportines karjeras, o dabar prisijungė prie klubo, kuris savo debiutinį sezoną žais būtent Alytuje. Prisimindami paauglystę, broliai paatviravo, kad tarpusavio nesutarimų buvo daug. „Oi, iki 14-15 metų net ir pasimušdavome, pykdavomės dėl daug ko, tai, kad tu to nepadarei, tai to trūksta, kad aš pirmas, tau daugiau, man mažiau. Broliška konkurencija buvo visą laiką. Bet dažniausiai kivirčai vykdavo dėl krepšinio, net prieš keletą dienų žaidėme ir apsipykome. Bet to pykčio nelaikome, viskas būna iš emocijų arba juoko forma. Brolis yra geriausias mano draugas, kuris žino visas paslaptis“, – prisiminimais dalinosi Kšyštofas.

Nuo šio rudens abu broliai Lavrinovičiai neria į naują veiklą – jiedu prisijungia prie LNK laidos „Šeškinės 20“ vedėjų komandos. Televizija jiems nėra svetima – du pastaruosius sezonus broliai buvo detektyvais populiariausiame šou „Kaukės“.

Artėjant šiam rugsėjui tiek Kšyštofas, tiek Darjušas neslepia didelio jaudulio. Anot jų, nesinori nuvilti ne tik žiūrovų, bet ir visos kūrybinės grupės. „Čia turbūt pagrindinė ir didžiausia šios vasaros naujiena, prisijungiame prie Giedriaus ir Džiugo šou! Jaučiame didelę atsakomybę, jaudinamės, bet ir manome, kad taip turi būti, juk išgyveni dėl dalykų, kurie tau svarbūs. Kai dingta jaudulys, vadinasi, ne taip ir rūpi. Smagu, kad turėsime galimybę pabendrauti su daugybe skirtingų žmonių, pasisemti žinių ir patirties. O dirbi su tokiais vedėjais, kurie veda „Šeškinės 20“, bus tikra garbė. Naujas sezonas paruošė ne vieną staigmeną, tad ruoškitės, žiūrovai“, – vienas kitą papildydami kalbėjo broliai Lavrinovičiai.

Naujasis laidos „Šeškinės 20“ sezonas – jau nuo rugsėjo 7 dienos, trečiadieniais, 20 val., tik per LNK.
Į TV eterį grįžta legendinė laidų vedėja Algimanta Žukauskienė
Į TV eterį grįžta legendinė laidų vedėja Algimanta ŽukauskienėRugsėjo 3 d. eteryje startuos laida „Mano pasas meluoja“, kurią ves į LRT grįžtanti Algimanta Žukauskienė. Laidos žiūrovų kiekvieną šeštadienį lauks pasakojimai ir pokalbiai apie žmones, kurie nekreipia dėmesio į sidabro spalvos plaukus ir nesiruošia sustoti – toliau dirba, kuria, keliauja ir mokosi.

„Amžius dažnai būna be skaičių. Juk tai ne vairavimo teisės, kurios turi galiojimo laiką. Dažnai vyrauja nuomonė, jog jaunimui vyresni Žmonės yra neįdomūs. Vyresni žmonės patys puikiai žino, kuo jie gyvena, o ši laida bus kaip tarpininkas tarp vyresnės ir jaunesnės kartos“, – pranešime spaudai apie naująją laidą pasakoja A. Žukauskienė.

Visose laidose žiūrovai išvys du pasakojimus apie žavius ir aktyvius vyresnio amžiaus žmones bei pokalbį su kviestiniu svečiu. Pasakojimus rengs meluojančių pasų savininkai Henrikas Vaitiekūnas ir Zina Paškevičienė, o jų herojais taps žmonės iš visos Lietuvos – tiek žiūrovams jau puikiai pažįstami, tiek paprasti, bet gyvenantys ne ką mažiau įdomų gyvenimą.

Kviestinius laidos svečius kalbins A. Žukauskienė, o ekspertės vaidmuo teks informatikos mokslų daktarei ir knygos apie prasmingą gyvenimo būdą „Niekada nevėlu gyventi“ autorei Janinai Radvilei.

Anot laidos prodiuserio Juro Jankevičiaus, laida palies daugelį ekonominių ir socialinių problemų, su kuriomis šiandien susiduria sulaukusieji vyresnio amžiaus: „Norime parodyti, kad šiandiena yra visiems. Neteisus darbdavys, kuris sako, jog jei tau 70, tu negali dirbti. Vyresnio amžiaus žmonės – dalis mūsų gyvenimo, jie gali prisidėti, tik galbūt keičiasi jų funkcijos.“

„Mano pasas meluoja“ debiutuos su pasakojimu apie „Sūduvos močiučių“ klubo futbolininkes, kurios, propaguodamos aktyvų gyvenimo būdą, sėkmingai laužo nusistovėjusį stereotipą, jog aktyvus sportas – tik jaunimui. Studijos svečio kėdėje išvysime humoristą Paulių Ambrazevičių, kuris su J. Radvile diskutuos apie tai, kaip derėtų kreiptis į vyresnį žmogų ir ar tikrai tinka tokie kreipiniai kaip „senjoras“, „močiutė“, „pensininkas“.
Laidoje „Gero vakaro šou“ – pokyčiai
Laidoje „Gero vakaro šou“ – pokyčiaiArtėjant dar vienam sezonui, kuriam ruošiasi ne tik žiūrovai, bet ir laidos „Gero vakaro šou“ vedėjai, Mindaugas Stasiulis pasakoja apie didžiausias laidos naujienas, pašnekovus, kuriuos svajoja pakalbinti ir laidoje nutikusius įvykius, kurių pats iki šiol negali pamiršti.

Nusprendė eiti pas žiūrovus

Anot M. Stasiulio, kai laida pradeda savo septintąjį sezoną, tai būtų galima prilyginti stebuklui – su tuo sutiktų ir visi „Gero vakaro šou“ žiūrovai.

„Reikėtų padaryti eksperimentą – visiems paskelbti, kad „Gero vakaro šou“ nebebus. Va tada ir pamatytume, kokia būtų karšta žiūrovų reakcija! O kalbant rimtai, džiaugiuosi galėdamas būti laidoje, kuri transliuoja džiugesį“, – pranešime spaudai sako Mindaugas.

Tačiau būtent šį, naująjį sezoną, laida pasitinka su pokyčiais. Pats Mindaugas, Justinas Jankevičius ir Dijora Petrikonytė žada pasirodyti tokiuose amplua, kokiuose dar nesame jų matę.

„Nusprendėme, kad reikia pakelti sėdimąsias nuo fotelių ir eiti pas žiūrovus. Nuo šiol kiekvienoje laidoje parodysime reportažus iš mūsų klajonių po Lietuvą. Imsimės įvairiausių darbų: dainuosime bare Palangos Basanavičiaus gatvėje, gręšime kariesus odontologijos klinikoje ir net dirbsime vestuvinių suknelių nuomos salone“, – intriguoja žiūrovus Mindaugas apie tai, ką jau visai netrukus išvys ir žiūrovai.

Koks įvykis laidos vedėjui ir pačiam iki šiol kelia juoką?

Per visus „Gero vakaro šou“ sezonus žiūrovai jau išvydo krūvą įsimintinų įvykių – kai kurie iš jų tapo tikromis interneto sensacijomis. Tačiau M. Stasiulis įsitikinęs – būtų sunku permušti įvykį, kai laidos metu baleto primarijus Nerijus Juška bedarydamas suktuką netyčiomis užvožė J. Jankevičiui per galvą.

Tačiau tokių neplanuotų istorijų – ne viena. „Dar buvo graudžiai smagi istorija su vaikais šokėjais, kurie buvo apsirengę burundukais ar kažkokiomis meškomis. Pasirodymo metu pastebėjau, kad vienas „rudakailis“ dingo. Tęsiantis šokiui, su Justinu ėjome jo ieškoti ir radome užkritusį už scenos. Ištraukėme „burunduką“ sveiką gyvą, o tas nepamiršo savo profesionalumo ir kaip niekur nieko šoko toliau“, – šypsenos neslepia prisimindamas jis.

Tokie atvejai, kai laidos metu pokalbis ar žaidimas pasisuka ne ta linkme, kaip buvo planuota, „Gero vakaro šou“ studijoje nutinka nuolat. Kaip pastebi M. Stasiulis, jau būtų galima drąsiai sakyti, kad tai – vizitinė laidos vedėjų kortelė.

„Tiesiog imame ir pokalbio metu iš tiesaus kelio nuvažiuojame į griovį ir pradedame improvizuoti. Tada ir gimsta geriausi pašnekesiai ir istorijos. Mes nesame gyvenimo būdo ar įprastinių pokalbių laida, mūsų tikslas – atskleisti pašnekovą naujoje šviesoje. O jei jis nenori su mumis „svaigti“, tada mes su Justinu tiesiog kalbame už jį. Galų gale laidos svečias vis tiek atsipalaiduoja ir pradeda linksmintis kartu“, – laidos užkulisius atskleidžia Mindaugas.

Kokio pašnekovo vis dar tikisi sulaukti?

Daugelis Mindaugą pavadintų tikru pramogų pasaulio senbuviu, turinčiu krūvą gerbėjų. Tačiau realybėje ir pats M. Stasiulis neslepia esantis kitų, ne ką mažiau žinomų Lietuvos žmonių fanas. Kai kurias iš tokių žvaigždžių jis jau džiaugiasi pakalbinęs laidoje, o pasišnekėti su kitomis vis dar svajoja ateityje.

„Kažkodėl iškart pagalvojau apie Stano ir Zvonkų. Tačiau tikrai esame turėję svečių iš didžiosios raidės, kurie žavi savo pasiekimais ar tiesiog asmenybės spindesiu. Tai – Asmik Grigorian, Nerijus Juška, Džordana Butkutė, sodų ir daržų dievas Algirdas Amšiejus, Jonas Valančiūnas, Donatas Montvydas ir daugelis kitų. Dar būtų nuostabu, kada nors svečiuose sulaukti Šarūno Jasikevičiaus“, – pripažįsta jis.

Neretai pasitaiko ir taip, kad kai kurie pašnekovai nustebina ypatingai – būtent taip nutiko prieš keletą metų, kai šou apsilankė iš TV3 laidos „Svajonių sodai“ pažįstamas A. Amšiejus. Pokalbis su juo, kaip pripažįsta Mindaugas, kol kas jį sužavėjo labiausiai.

„Kažkada atėjęs į mūsų laidą, jis padarė tokį šou apie bites, kad iki šiol to nepamirštu. Tai buvo viena geriausių laidų per visą mūsų karjerą. Į geriausiųjų topą patektų ir buvęs generalinis policijos komisaras Linas Pernavas. Iš aukšto rango pareigūno tikrai nesitikėjome tokios „bajerių“ lavinos.

Ir... Be jokios abejonės, kepurę nusiimu prieš brolius Herkų ir Ajų Vitulskius, bei super seses Martyną ir Emiliją. Susiraskit internetuose šiuos vardus ir pamatysite, kad aš nė kiek nemeluoju“, – apie geriausius pokalbius primena jis.

„Gero vakaro šou“, nuo rugsėjo 7 d., nauju laiku, 20 val. per TV3.

Laidoje „Dviračio žinios“ – pokyčiai: prie komandos jungiasi nauja vedėja
Laidoje „Dviračio žinios“ – pokyčiai: prie komandos jungiasi nauja vedėjaNuo rugpjūčio 15 d. LRT TELEVIZIJOS žiūrovai išvys atsinaujinusią aktualijų humoro laidą „Dviračio žinios“, ji skaičiuoja 29-ąjį televizijos sezoną. Pirmadienį laidoje debiutuos nauja vedėja – talentingoji aktorė Milda Noreikaitė. Populiarieji „Dviračio žinių“ peliukai Sūrskis ir Mauzeris niekur nedings. Jie ir toliau puoselės šnekamosios buitinės politologijos žanrą.

„Sulaukusi pasiūlymo tapti laidos „Dviračio žinios“ vedėja labai apsidžiaugiau, nors vėliau pradėjau abejoti. Juk esu aktorė, o mano tvarkaraštis primena dėlionę, kurią kartais nelengva sudėlioti.

Su šia laida užaugau, ji man visada kurdavo jaukumo jausmą. Girdi, jau prasideda – laida tapo kasdienybės dalimi. Būtent dėl šio ryšio ir priėmiau šį pasiūlymą. Man labai svarbu, kad būtų geras ryšys tiek su darbu, tiek su kolegomis. O čia kolegos tikrai puikūs!

Nekantriai laukiu naujos pradžios. O ar baisu? Bijoti nėra ko, juk ne baubas. Aišku, visada truputėlį neramu, kai pradedi kažką naujo, bet visada džiugu išbandyti naujus dalykus“, – teigia aktorė ir naujoji „Dviračio žinių“ vedėja Milda Noreikaitė.

„Dviračio žinios“ jau daug metų stengiasi labai rimtai paaiškinti, kas vyksta šalyje ir pasaulyje, bet žmonės tik žiūri ir juokiasi, rašoma pranešime spaudai.

„Laidos temos naujame sezone išliks tokios kaip visada – apie viską nuo politikos iki invazinių augalų naikinimo (kas šiais laikais irgi jau yra politika). Beje, „Dviračio žinios“ jau šiandien pradeda ruoštis pavasarį vyksiantiems savivaldybių tarybų ir merų rinkimams (ir daro tai kur kas anksčiau už pačius kandidatus)“, – teigia laidos prodiuseris Haroldas Mackevičius.
Arčiau žmogaus: naują sezoną „Karštai su tv3.lt“ laida pasitinka atsinaujinusi
Arčiau žmogaus: naują sezoną „Karštai su tv3.lt“ laida pasitinka atsinaujinusiIki smulkiausių detalių nugludinti reportažai, daugeliui iš mūsų artimos, tačiau vis dar klausimus keliančios temos bei paprasto žmogaus išgyvenimai esant nepaprastoms sąlygoms – naująjį TV3 sezoną žiūrovų pamėgta laida „Karštai su tv3.lt“ pasitinka įsiklausydama į kiekvieną iš mūsų. 

Laidos vedėjas bei antro skaitomiausio naujienų portalo Lietuvoje tv3.lt vyriausias redaktorius Artūras Anužis šypteli – toks laidos pavadinimas pasirinktas tikrai ne veltui. Nors naujausią „Karštai su tv3.lt“ laidą žiūrovai pamato tik pirmadienio vakarą, pasirengimas jai trunka visą savaitę, o kartais ir daugiau. Ir tikrai būna labai karštas…  

Dar skvarbesnis žvilgsnis į kiekvieną iš mūsų 

Naujajame TV3 sezone laida „Karštai su tv3.lt“ turi naują tikslą – būti arčiau žmogaus. Kaip pastebi laidos redaktorius ir vedėjas A. Anužis, žmonėms įdomiausia kalbėti apie tai, kas liečia juos pačius, todėl kiekvieno pirmadienio pagrindine laidos tema taps ta, kuri yra svarbiausia žiūrovams.  

„Nesudėtingais žodžiais stengsimės paaiškinti sudėtingus dalykus. Norime, kad temos, kurias aptarsime laidoje, būtų artimos kiekvienam – visai to paties, paskelbę šūkį „Kiekvienam savas“, siekiame ir tv3.lt portale.

Nuo naujojo sezono, aiškindamiesi vieną ar kitą temą, laidoje kreipsimės ne tik į ekspertus, bet ir į paprastus žmones. Galbūt jie ne visuomet bus plačiai žinomi, tačiau mes tikime, kad kiekvienas turi teisę būti išgirstas – juk neretai problemos, su kuriomis susiduriame kaip visuomenė, kiekvieną iš mūsų paliečia skirtingai“, – įsitikinęs A. Anužis.  

Laidoje, kaip ir anksčiau, netrūks ne tik diskusijų, bet ir daugybės reportažų, kuriuose žmonės išsakys savo nuomonę, o pagrindinė tema bus aptarta iš visų pusių – nuo šio rudens žvilgsnis į tai, kas svarbu, bus metamas ir dar skvarbiau.   

„Svarbiausia, kad kalbėsime ne tik apie tai, kas yra „ant bangos“ ar sulaukia audringų reakcijų socialiniuose tinkluose, bet ir apie tai, kas žiniasklaidoje paliesta mažiau, bet turi didelę reikšmę kasdieniam gyvenimui. Kartais tereikia žmonėms priminti, kad apie tai diskutuoti tikrai verta ir ne ką mažiau būtina“, – sako laidos vedėjas. 

Kas sezoną – vis ryškesnis tv3.lt vaidmuo

Kaip pasakoja A. Anužis, prasidėjus naujam sezonui, visos jo mintys ima suktis apie tai, ką žiūrovai išvys kiekvieną pirmadienį.  

„Būdamas ne tik laidos vedėju, bet ir antro skaitomiausio naujienų portalo Lietuvoje vyriausiuoju redaktoriumi, apie aktualijas galvoju nuolat – stebiu kitų žmonių pasisakymus, aplinką, kurios dalimi esu pats.   

Kiekvienai laidai skiriame labai daug dėmesio, o su komanda aptardami galutinę savaitės temą, neretai įsiveliame į giliausias diskusijas. Neslėpsiu, būna visko. Ginčių – taip pat. Kartais susitikę aptarti, ką parodysime žiūrovams, visi galvoje turime tik vieną, tą pačią ir tikrai svarbiausią temą. O kartais pasitaiko ir taip, kad visa komanda į pasitarimą ateina su kardinaliai skirtingomis temomis. Tačiau visa tai yra gerai – tokiu būdu galime suprasti, kad visi esame skirtingi ir mums rūpi skirtingi dalykai. Visai taip, kaip ir tiems, kurie laidą stebi“, – prideda laidos vedėjas.   

Kiekvienas „Karštai su tv3.lt“ matomas reportažas, anot A. Anužio, yra nugludintas iki paskutinių detalių. Visi jie yra rengiami ne tik laidos kūrybinės komandos, bet ir tv3.lt žurnalistų. Didžioji dalis temų, kurias žiūrovai išvysta laidoje, taip pat gimsta ne kur kitur, o čia pat, portalo redakcijoje.

„Laidoje nuolat pasisako ir patys tv3.lt žurnalistai – patyrę, dirbantys ne vienerius metus, turintys kompetencijos ir žinomi visoje Lietuvoje. Visa tai parodo, kad laidą ir portalą sieja ne tik pavadinimas – viskas iš tiesų yra labai persipynę“, – sako A. Anužis.

Kodėl šis ruduo kiekvienam iš mūsų taps svarbus? 

Kaip pastebi A. Anužis, būtent šis, 3-iasis laidos sezonas, daugeliui taps ypatingas, mat prieš daugiau nei pusmetį prasidėjęs karas, neišvengiamai palietė visų mūsų gyvenimus.

„Žmonėms šis ruduo bus labai svarbus, o taip pat visų mūsų laukia išbandymus žadanti žiema, mat dujų ir elektros kainos bei artėjanti recesija gali ne vienam išmušti pagrindą iš po kojų. Kol ukrainiečiai iš tiesų kariauja su rusais, mes kariaujame kitame fronte, ekonominį karą. Kartu su visu likusiu pasauliu jau kurį laiką gyvename kitokioje realybėje – karas iš tiesų keičia visų gyvenimus. 

Todėl ir šiame sezone viskas bus kiek kitaip. Apie tą pačią infliaciją, augančias kainas ar karą laidose kalbėsime taip, kad kiekvienas iš mūsų ir vėl atsimerktų supratęs, jog karas ir jo sukeltos problemos niekur nedingo, alsuoja mums į nugaras“, – sako A. Anužis. 

Laidos anonso užkulisiai – kupini kuriozų

Naująjį sezoną A. Anužis pradėjo su misija išgirsti kiekvieną. Būtent todėl filmavimo metu laidos vedėjui teko įkūnyti sau gana neįprastą rolę – slaptąjį agentą. Jo misija – aiškiai ir suprantamai pateikti opiausias Lietuvos problemas ir surasti didžiausius visuomenės skaudulius, kuriuos galima išspręsti su pareigūnų, politikų, ir, žinoma, paprastų žmonių pagalba.

Laidos anonsą galite pamatyti čia:Tiesa, nors anonso klipo trukmė nesiekia nė minutės, filmavimui sugaišti prireikė ne vieną valandą – procesas užtruko nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro. O filmuojant netrūko ne tik kuriozinių, bet ir skaudžių akimirkų.

„Klipo režisierius Mindaugas Rainys „slaptajam agentui“ turėjo pastabų, esą per lėtai leidžiuosi geležiniu strypu žemyn. Žinoma, teko paspartinti savo tempą. Tik vietoje to, kad greičiau nusileisčiau, aš beveik nušokau nuo strypo iš poros metrų aukščio. Smūgis buvo nemažas, tačiau dėl įtampos, nugaros iš karto neskaudėjo – tikrąjį „džiaugsmą“ pajutau kitą rytą. Dabar aktyviai ieškau stuburo specialisto“, – šypsosi A. Anužis.  

„Karštai su tv3.lt“ nuo rugsėjo 5-osios, nauju laiku – 20 val. per TV3! 
Didžiausia TV3 sezono naujiena – laida „Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu“
Didžiausia TV3 sezono naujiena – laida „Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu“Nebūtina visą dieną sekti aktualijų – pakanka vakare pamatyti svarbiausią pokalbį. Būtent taip skelbia didžiausia TV3 sezono naujiena, laida „Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu“. Eilę metų įtakingiausiu šalies žurnalistu tituluojamas E. Jakilaitis kas vakarą su žiūrovais dalinsis nepamainoma ir reikšmingiausia kiekvienos dienos įvykių informacijos doze.

Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio tiesioginiame eteryje vyksianti pusvalandžio trukmės laida žiūrovus pakvies įsigilinti į aktualiausią kiekvienos dienos temą bei išgirsti svarbiausius įvairių sričių specialistų komentarus.

Laidos „Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu“ anonsas:„Kurdami savo naujo sezono tinklelį, visuomet reaguojame į tai, kas vyksta pasaulyje, o šiandienos fone žiniasklaida neša dar didesnę atsakomybę nei be kada anksčiau. Laikais, kai informacijos srautas yra milžiniškas, socialinėse medijose apstu melagienų ir žmonės gyvena beprotišku tempu, svarbu rasti patikimą, objektyvų, lengvai prieinamą ir koncentruotai svarbiausius dienos įvykius suteikiantį šaltinį. Atsirinkti – nelengva, tačiau mes, televizijoje, padedame tą padaryti.

TV3 žinios metai iš metų yra žiūrimiausios, puikius rezultatus pirmadieniais demonstruoja ir antro skaitomiausio naujienų portalo Lietuvoje laida „Karštai su tv3.lt“. O šiandien mes jaučiame savo žiūrovų poreikį į kiekvienos dienos aktualiją įsigilinti ir padėti ją suprasti ir dar giliau. Būtent tą padarys bei į visiems rūpimus klausimus atsakys didžiausia šio sezono naujiena, laida „Dėmesio centre“, – sako TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

E. Jakilaičio šiandien pristatyti jau nebereikia – vienas ryškiausių interviu žanro specialistų Lietuvoje per daugiau nei 25 metus trunkančią savo karjerą yra kalbinęs ne tik mūsų šalies, bet ir viso pasaulio galinguosius, kitas išskirtines asmenybes.

„Kiekvienas dirbantis su informacijos srautu žino, kad pasaulyje per dieną įvyksta lygiai tiek įvykių, kiek jų telpa žinių laidoje. Tai reiškia, kad daugelis įvykių yra lygiai tiek svarbūs, kiek ir nesvarbūs.

Man, savo ruožtu, patinka nagrinėti tik vieną temą, nes tai tikrai yra svarbiausias dienos įvykis. Nuo naujo sezono TV3 kanale startuosianti mano vedama laida, tikiu, taps išskirtine, nes bus pati išsamiausia ir kokybiškiausia, o svarbiausia tema išnagrinėta giliausiai. Aš tuo neabejoju, nes tai sufleruoja vien jos trukmė. Tiesiog turėsime daugiau galimybių“, – sako laidos vedėjas E. Jakilaitis.

Su laida „Dėmesio centre su E. Jakilaičiu“ Edmundas į eterį grįžta po beveik dvejų metų pertraukos. Žurnalistas neslepia, jog pastarieji dveji metai buvo ganėtinai neįprasti, nes pakeisti per daugelį karjeros metų susiformavusios įpročius – ne taip jau lengva.

„Kiekvieną rytą skaitai naujienas, nuo jų neatitrūksti ir tokiu būdu tarsi ruošiesi tam, ko nėra. Taip jau esu įpratęs gyventi, kad kiekvieną vakarą – laida. Pasiilgau to santykio, artumo su žmonėmis bei pokalbių“, – sako žurnalistas.

Nepaisant pertraukos, E. Jakilaitis įsitikinęs, kad tokie atotrūkiai net ir nuo mylimos veiklos galiausiai išeina į naudą. „Grįždamas jaučiu nemažai jaudulio. Kalbėti su žmonėmis nėra tas pats, kas važiuoti dviračiu – įgūdžius reikia lavinti. Todėl nesitikiu, kad pirmosios laidos bus labai lengvos. Atvirkščiai, galvoju, kad jos bus sunkios. Bet tame yra ir daug žavesio“, – šypsosi E. Jakilaitis.

Kiekviena „Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu“ laida bus transliuojama tiesiogiai – pro žiūrovų akis neprasprūs niekas. Tačiau, kaip sako E. Jakilaitis, būtent tai jį traukia labiausiai.

„Tiesioginis eteris – labai mobilizuojantis dalykas. Man atrodo, kad tuo metu smegenų neutronai, protonai ar pilkosios ląstelės, kaip sakė Puaro, pradeda dar greičiau suktis ir judėti, iš tiesų pagreitėja mąstymas. Tai sukuria papildomą stresą, jaudulį, bet kartu yra ir labai romantiška, turi daug žavesio. Tačiau net ne pats eteris, o tas momentas iki jo mane jaudina labiausiai. Nes kai nuskamba vinjetė – viskas. Tu įjungi kitą režimą ir kelio atgal nebėra“, – sako jis.

Tą, kad nė vienas žodis tiesioginio eterio metu nebegali būti sugrąžintas, jaučia ir E. Jakilaičio pašnekovai. Nepaisant turimos patirties, jaudulys kartais nugali ir juos: „Būna ir taip, kad rimti vyrai ar patyrę politikai, po laidos paduoda visiškai šlapią delną. Eteris daro savo. Bet nepasakyčiau, kad tai yra mano privalumas prieš kitus – visi mes esame tose pačiose sąlygose.“

Darbo dienomis ištikimai E. Jakilaičio pokalbius seksiantys žiūrovai išvys daugybę skirtingų pašnekovų. Anot garsiausio šalies žurnalisto, būtų klaidinga teigti, kad „Dėmesio centre“ – laida vien apie politiką.

„Ji yra apie gyvenimą. O gyvenime yra visko – ir politikos, ir socialinių santykių, ir sporto, ir žvaigždžių. Sakyčiau, kad ši laida yra pasmerkta būti puikia aktualių pokalbių laida, nes suteiks galimybę turėti tiesioginius pasijungimus, daug lygiagrečių pašnekovų ir išsamiai įsigilinti į kiekvieną temą. Tikiuosi, kad vedėjas visko nesugadins“, – šypteli E. Jakilaitis.

Modernioje TV3 televizijos studijoje nuo pirmadienio iki ketvirtadienio E. Jakilaitis kalbins svarbiausios dienos naujienos herojų ar herojus, įvairių sričių ekspertus, o techniniai sprendimai leis pašnekovams interaktyviai dalyvauti ir reikšmingais komentarais pasidalinti iš bet kurios pasaulio vietos.

„Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu“ – naujajame TV3 sezone, pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 19.30 val. per TV3!
Naujas TV3 sezonas – jau netrukus: ryškiausios naujienos, pamiltos programos ir visa tai, kas rūpi žiūrovui
Naujas TV3 sezonas – jau netrukus: ryškiausios naujienos, pamiltos programos ir visa tai, kas rūpi žiūrovuiVisi mes esame skirtingi. Yra žmonių, besimėgaujančių lietingo rudens dargana, o kitiems džiugesį atneša tropinė kaitra. Vieni iš mūsų yra kūrybiški istorijų pasakotojai, o kiti – neprilygstami klausytojai. Kai kurie iš mūsų nepraleidžia nė vienos Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kovos, o kiti – dar vienos „Simpsonų“ serijos. Tačiau nepaisant to, kuo save laikome ir kur esame, mus visuomet palydi televizija – geriausias mūsų pačių atspindys. Būtent tokius unikalius ir skirtingai nuostabius savo žiūrovus šį rudenį pasitinka naujasis TV3 sezonas!

Praėjusiais metais paskelbusi šūkį „Skirtingai nuostabūs“, TV3 televizija naujajame sezone jį tęsia toliau. Nėra tų pačių žmonių, identiškų istorijų ar to, apie ką kalbėti neverta – žiniasklaidos grupė priima ir išklauso visus.

Pamatykite naujojo TV3 sezono anonsą:„Pasaulis nuolatos keičiasi, mes prisitaikome, tačiau kai kas lieka nepakitę – žmonės visais laikais save realizuoja per istorijas. Tokias svarbias, reikšmingus pokyčius lemiančias, empatiją skatinančias ar pralinksminančias istorijas pasakoja ir televizija. Tarp televizijos ir žiūrovų nuolat mezgasi abipusiai, nesibaigiantys mainai, kurių metu ne tik kartu patiriame gyvenimą, bet ir vieni kitiems dovanojame naujas, praturtinti gebančias patirtis. Todėl įsiklausę į žiūrovų poreikius, kiekvieną TV3 sezoną pasitinkame ne tik atsinaujinę ir dar aktualesni, bet ir ištikimi tiems, kurie palydi mus visą šį kelią“, – sako TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Visą vasarą Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę svarbiausiose kovose lydėjusi TV3 žiniasklaidos grupė rudenį pakvies laukiamiausiam metų įvykiui – Europos čempionatui. Nepamirštamą patirtį dovanos ne tik daugybė krepšinio rungtynių, bet ir galimybė jas grupės valdomose platformose stebėti kiekvienam pačiu patogiausiu būdu.

Kartu su šia net kelias savaites truksiančia krepšinio fiesta prasidės ir naujasis televizijos sezonas, kuriame kiekvienas ras tai, kas jam yra artima ir rūpi labiausiai. Kaip pastebi L. Blaževičiūtė, taip yra dėl to, jog kasmet programų tinklelį padiktuoja pats gyvenimas – nuo svarbiausių

Aktualijų, artumą vienas kitam skatinančių laidų ar tokių programų, kurios pakelia nuotaiką, padeda pailsėti ir tiesiog gerai praleisti laiką.

„Aktualijas į priekį ir toliau ves bei atsirinkti milžiniškame naujienų sraute padės jau daugybę metų žiūrimiausios ir pelnytai objektyviausiomis vadinamos TV3 žinios. Jau kelis sezonus iš eilės sėkmingus rezultatus pirmadieniais demonstruoja ir antro skaitomiausio naujienų portalo Lietuvoje laida „Karštai su tv3.lt“, kuri šiemet atsinaujins ir taps dar artimesnė kiekvienam iš mūsų. Galiausiai, šiandienos įvykių fone, jaučiame žiūrovų poreikį į svarbiausią kiekvienos dienos aktualiją įsigilinti ir dar labiau. Būtent šią vietą mūsų eteryje užpildys ir į visus rūpimus klausimus atsakys įtakingiausias šalies visuomenininkas, žurnalistas Edmundas Jakilaitis, didžiausioje mūsų šio sezono naujienoje, laidoje „Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu“, – sako L. Blaževičiūtė.

Geriau suprasti vienas kitą ir taip reikalingą atjautą žmogui pajausti kvies kitos nepamainomos, laiko patikrintos ir žiūrovų jau pamėgtos laidos. „Farai“ ir vėl įrodys, jog prieš įstatymą lygūs visi, „TV pagalba“ kvies įsiklausyti ir pabandyti suprasti, o daugiau nei 20 metų eteryje karaliaujanti žurnalistinių tyrimų laida „Prieš srovę“ – atrasti atsakymus tada, kai jų nebegali rasti niekas kitas.

„Dar viena televizijos misija – dovanoti pramogą, pradžiuginti ir praskaidrinti kasdienybę. Mūsų tinklelyje tokios istorijos pavirto į laidas, pamėgtus ir atsipalaiduoti leidžiančius serialus bei filmus. Žiūrovų dėmesiui šį rudenį – jubiliejinis „X faktorius“, kuris į kiekvieno namus įneša džiugesio, augina talentus ir kiekvieną sekmadienį leidžia pasijusti taip, tarsi dalyvautumėte geriausiame koncerte. Jubiliejų šiais metais švęs ir 15-ajam sezonui pakvies serialo „Moterys meluoja geriau“ personažai bei visus pralinksminti gebanti „Gero vakaro šou“ laida. Penktadieniais visą šeimą prie ekranų pritrauks tradicija tapęs „Didysis penktadienio filmas“, o šeštadienį pramogaukite su linksmu, bet intelektualumo prieskonį turinčiu ir visose mūsų platformose prieinamu žaidimu „galvOK“, – vardina TV3 generalinė direktorė.

Savaitgaliais TV3 ir toliau kvies lankytis įspūdingiausiose Lietuvos ūkiuose ir gaminti iš čia randamų gėrybių kartu su Gian Luca Demarco ir laida „La maistas“. Į kulinarinius pasakojimus pakvies „Virtuvės istorijos“, o lengvi, tačiau skanūs laidos „Gardu gardu“ receptai paskatins gaminti net ir to anksčiau nedariusius.

Garsiausi Lietuvos žmonės savo paslaptis patikės Kristinai Rimienei laidoje „Pasaulis pagal moteris“, o laida „Lietuvis pas lietuvį“ ne tik suvienys po visą pasaulį išsibarsčiusius mūsų tautiečius, bet ir pakvies pamatyti gražiausias užsienio šalis pro ten gyvenančių lietuvių akis. Sodininkystės ir žemės ūkio darbų subtilybes tradiciškai perprasti padės laidos „Svajonių sodai“ ir „Svajonių ūkis“.

Taip pat savaitgaliais lauks ir keletas neabejotinai žiūrovus patrauksiančių naujienų. Laida „Į sveikatą“ sveiką gyvenimo būdą parodys taip, kad nejučiomis pagausite save planuojantį rytinį pasibėgiojimą, o nepakeičiamas Audrius Bružas, pasitelkęs improvizacinius gebėjimus, pakvies „Sėkmės istorijoms“…

Naujas ir intriguojantis TV3 sezonas – jau netrukus!
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
7,529,760 unikalūs lankytojai