22/09/2021 13:50
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kaune pristatyta „Moterų alėja“
TV Eteris Vienos didžiausių šio sezono LNK televizijos intrigų – serialo „Moterų alėja“ - paslapties uždanga praskleista. Vakar viešbutyje „Daugirdas“ Kaune serialo pristatyme žurnalistai ir renginio svečiai galėjo iš arčiau susipažinti su „Moterų alėjos“ aktoriais ir kūrybine grupe.

Aktores išpuošė K. Rimdžius

Stilingas retro stiliaus Rolls-Royce, keturios žavios damos ir vienas vyras jų apsuptyje. Kauno senamiesčio gatvelėse praeiviai nustebę žiūrėjo, kaip prie vos stabtelėjusio automobilio supuolė būrys fotografų. Puikiai nusiteikusios aktorės Olita Dautartaitė, Daiva Rudokaitė, Asta Steponavičiūtė ir Gabrielė Martirosianaitė buvo įsijautusios į savo - Kauno damų - vaidmenis. Aktorius Dainius Svobonas paslaptingai šypsojosi. O kad visi žinotų, kiek bėdų per šias damutes turi iškęsti jo kuriamas personažas Mikas...

Akį traukiančiais drabužiais aktores papuošė žinomas stilistas Kęstutis Rimdžius. Buvusią teatro primadoną ir Kauno poniutę vaidinanti Olita Dautartaitė tviskėjo smetoniškąjį laikmetį primenančiais apdarais, Daiva Rudokaitė alsavo retro dvasia, Asta Steponavičiūtė įkūnijo nūdienos „auksinę“ Kauno merginą, o Gabrielės Martirosianaitės stilius atspindėjo jos seriale kuriamos aikštingos, pankuojančios paauglės, rolę.

Vaidina ir žinomi žmonės

Tarp į viešbutyje „Daugirdas“ pristatymą susirinkusių svečių buvo galima matyti tiek kultūros, tiek politikos atstovų. Daug dėmesio sulaukė pripažintas poetas Gintaras Patackas, kuris beje, taip pat pasirodys kelete serialo epizodų. Beje jis bus ne vienintelis žinomas Kauno žmogus, kuriam serialo kūrėjai pasiūlė nusifilmuoti. „Moterų alėjoje“ taip pat pasirodys ir estrados meistras, dainininkas Egidijus Sipavičius, „Baritonų Trio“, žinomas choreografas, šokių studijos „F.U.“ vadovas Kęstutis Baranauskas, 2004-aisiais Kauno ponia tapusi Eglija Vaitkevičė ir kiti.

Renginyje dalyvavęs Kauno miesto meras džiaugėsi, kad serialo autoriai nutarė veiksmo vieta pasirinkti būtent laikinąją sostinę. „Pamatęs „Moterų alėja“ serijas, supratau, kodėl būtent taip vadinasi serialas: čia daug moterų, o kur moterys, ten intrigos, o be intrigų nebūtų serialo“, - sako Kauno meras Andrius Kupčinskas.

Tai, kad Kaunas gražus ir kameros vertas miestas, pritarė ir serialo scenarijaus autorius Alvydas Šlepikas kuris vylėsi, kad „Moterų alėja“ pagaliau parodys, kiek stiprių ir žavių aktorių turi Kauno teatrai.

„Mikas (akt. Dainius Svobonas) – tai žmogus, kuris bando save surasti dideliame mieste. Labiausiai jis pasimetęs tarp santykių su moterimis – motina, seserimi, dukra, buvusia žmona, meilužėmis. O jos dažniausiai Miku yra nepatenkintos, – apie pagrindinio personažo kelius ir klystkelius pasakojo scenaristas A. Šlepikas. – Štai su savo gyvenimo drauge Kristina, Mikas pykstasi ir taikosi jau dešimt metų...“

Gražuolė dėkojo už galimybę vaidinti

Režisierius Viktoras Valašinas patikino, kad „Moterų alėja“ – išskirtinis serialas. „Kas nori tegul sako: ai serialas... nieko rimto“. Bet aš pažadu – tikrai bus į ką pažiūrėti. Akis dar turiu, - intrigavo režisierius. – Vengiau girti kolegas aktorius aikštelėje, dažniau jau pabardavau... Bet šiandien galiu drąsiai pasakyti, kad jie sukūrė daug įdomių ir stiprių vaidmenų. Jaunuosius aktorius tokius kaip Tomas Erbrėderis ar Ričardas Vitkaitis žiūrovės, oi kaip mylės, o štai Egidijų Stanciką, Kauno Dramos teatro direktorių, pamatysime toli gražu ne kaip teatro vadovą“.

V.Valašinas prisipažino, kad jį patį „Moterų alėjos“ scenarijus sudomino nuo pat pirmųjų epizodų ir tvirtino, kas siužeto vingiai tokie netikėti, kad nepažiūrėjus poros serijų jau bus sunku atsekti įvykius. Režisierius džiaugėsi, kad ir patys aktoriai prisidėjo prie scenarijaus tobulinimo. Antai gatvės išminčių Germantą vaidinsiantis Kauno dramos teatro grandas Antanas Žekas, nuolat papildydavo savo personažo kalbą įvairiais posakiais ir įdomiomis istorijomis iš savo gyvenimo.
Viena jauniausių serialo aktorių Gabrielė Martirosianaitė buvo kukli.

„Aš tenoriu pasakyti ačiū. Ačiū už galimybę. Už tai, kad man buvo suteikta proga dirbti su profesionalais“. Gražuolė neslėpė, kad ne visada jai būdavo lengva filmavimo aikštelėje, o ir režisierius pripažino, kad iš Gabrielės reikalavęs tiek, kiek ir iš profesionalių aktorių.

Serialo centre – prodiuseris Mikas

„Moterų alėja“ prasideda tuo, kad pažadėjęs pagrindinį vaidmenį TV reklamoje savo meilužei Kristinai, prodiuseris Mikas Katulis staiga persigalvoja ir dėl tik jam vienam suprantamų priežasčių atiduoda jį turtuolio verslininko dukrai. Kyla skandalas, kuris Mikui nieko gero nežada. Lyg tyčia į bėdas įsivelia ir jo paauglė dukra Monika. Dėl to Mikui teks išklausyti piktą buvusios žmonos Jolantos tiradą apie tai kaip jis nesugeba prižiūrėti dukters, o jo paties motina Sofija nepagailės aštresnės replikos.

Išmestas meilužės iš namų, primuštas dukters draugų, apibartas buvusios žmonos ir pašieptas mamos – visa tai Mikas patirs per vieną dieną. Ir tai tik viena iš daugelio jo gyvenimo dienų. Beje, ši – jam dar visai laiminga...

Foto rasit čia.
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,593,193 unikalūs lankytojai