21/09/2021 17:21
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Šeštoji TV3 „Išsipildymo akcija“ dėmesį skirs vaikų vidiniam pasauliui
TV Eteris Penktadienį žinomi šou verslo atstovai, susikibę rankomis su savo mažyliais, broliukais ar sesutėmis skubėjo į viešbutį „Crown Plaza“, kur buvo paskelbta – prasideda šeštoji TV3 „Išsipildymo akcija“. Įrašę gražiausius palinkėjimus, scenos žvaigždės vaikams dovanojo savo knygas, o visus kitus kvietė nelikti abejingais. Per penkis metus surinkusi daugiau kaip 11 mln. litų ir padariusi daugybę gražių darbų, šiemet akcija dėmesį skirs ir vaikų vidiniam pasauliui bei jų integracijai.

Psichologinė parama ir integracija

Šiemet „Išsipildymo akcija“ prisijungia prie organizacijos „Gelbėkit vaikus“ programos ir svarbiausiu jos tikslu tampa atkreipti dėmesį į dvasinį vaikų pasaulį, padedant specialistams, psichologams.

„Kai globos namų vaikai šypsosi, jų akys būna labai liūdnos. Čia jie dažnai patenka iš šeimų, kuriose buvo smurtaujama, geriama, kur jie matė atviras sekso scenas. Jiems reikalinga ypatinga pagalba, - pasakojo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ generalinė sekretorė Rasa Dičpetrienė. - Kaip ir darbuotojams, nešantiems sunkią naštą“.

Pasak jos, labai svarbu padėti globos namų darbuotojams spręsti psichologines auklėtinių problemas, ruošti juos savarankiškam gyvenimui, kad užaugę jie galėtų sukurti pilnavertes šeimas, turėtų nuolatinį darbą, būtų lygiateisiai visuomenės piliečiai.

Šiemet šalia anksčiau buvusių akcijos tikslų atsiranda dar vienas, jos brandą parodantis tikslas – suteikti vaikams galimybę plėsti akiratį, vežti juos į spektaklius, muziejus, keliones ir kitas ugdymui svarbias vietas.

Skatins įsivaikinti ir sveikus, ir neįgalius vaikus

Kaip ir anksčiau, dėmesys bus skiriamas tam, kad kuo daugiau globos namuose gyvenančių vaikų rastų tikruosius namus. Lapkričio pradžioje TV3 pradės transliuoti įvaikinimą skatinančią socialinę reklamą ir taip ragins žmones priimti tėvų meilės ir globos netekusius vaikučius į savo namus bei šeimą.

Šeštosios akcijos pristatyme dalyvavusi LR Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė atkreipė dėmesį į tai, kad nors ir Lietuvoje didėja norinčiųjų įsivaikinti šeimų skaičius, vis dar bijoma į šeimą priimti ligotą mažylį, net jeigu jis serga išgydoma, išaugama liga. Taip pat – kad dėl įsivaikinti norinčių žmonių neapgalvotų poelgių, išskiriami broliai ir seserys, kurie ateityje vis tiek bando vienas kito ieškoti.

Pasak jos, per 2007 metus iš Lietuvos globos įstaigų buvo įsivaikinti 229 vaikai, per pirmąjį šių metų pusmetį – 122. Tuo tarpu kasmet be globos lieka keli tūkstančiai vaikų – pernai globa nustatyta 2824 vaikams.

Nuo penktadienio jau galima paaukoti globos namų vaikams paskambinus „Išsipildymo akcijos“ telefonais 1890 (auka 2 Lt), 1891 (auka 5 Lt), 1892 (auka 10 Lt). Finansinė parama bus skiriama labiausiai jos pasigendantiems, likimo nuskriaustiems ir gydymo reikalaujantiems vaikučiams.

Žinomi žmonės taps globėjais

Šiemet visų laukia dar viena naujiena – gruodžio 1-ąją TV3 pristatys išskirtines istorijas, kurių globėjais tapo Lietuvoje gerai žinomi ir nusipelnę žmonės. Viena iš jų - Nomeda Marčėnaitė, kuri tapo 15 metų Mantuko globėja.

Kitos istorijos taip pat bus apie labiausiai likimo nuskriaustus vaikus, kurių gydymui ar slaugymui reikalinga speciali pagalba, taip pat užaugusiems vaikų globos namuose, kuriems stinga paramos atsistoti ant kojų po negailestingų likimo išbandymų.
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,591,007 unikalūs lankytojai