07/12/2021 11:50
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Sveiki

Ramūnas Rudokas – apie lemtingą sprendimą, kurio niekuomet nesigailėjo: viskas vyko mano akyse
Ramūnas Rudokas – apie lemtingą sprendimą, kurio niekuomet nesigailėjo: viskas vyko mano akyseApie Lietuvos kriminalinį pasaulį pasakojančio serialo „Gaujų karai“ gerbėjams – geros naujienos. Šiandien žiūrovai išvys finalinę, trečiosios dalies „Karveliai“ seriją, o nuo rytojaus TV3 tuo pačiu laiku Lietuvos kriminaliniu pasauliu besidominčius žiūrovus pakvies ketvirtajai, ne ką mažiau intriguojančiai serialo daliai, pavadinimu „Šešėliai“. Pastaroji pasakos apie nelegalaus verslo sritį, narkotinių medžiagų tranzitą per Lietuvą.

„Gaujų karai. Šešėliai“ žiūrovai išvys ne vieną pažįstamą veidą. Tarp jų – ir tuos, kurie matyti ir „Karveliuose“ – Andrius Bimba-Varnas (akt. Karolis Kasperavičius), Brolis (akt. Žilvinas Tratas), Latvis (akt. Ramūnas Rudokas) bei daugelis kitų.

Kaip pasakoja R. Rudokas, ketvirtoji „Šešėlių“ dalis, kurią žiūrovai išvys jau nuo trečiadienio, apims didesnį Lietuvos regioną. Žiūrovai išvys platesnį nusikalstamų grupuočių ratą bei jų tarpusavio santykius. Ši dalis, kitaip nei ankstesnės, nebeseks tik vienos konkrečios nusikalstamos gaujos pėdsakais, bet akcentuos visas ryškiausias Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir kitų miestų grupuotes bei ryškiausius jų vadus.

Paklaustas, kaip pats apibūdintų laukinius 90-uosius, apie kuriuos pasakojama seriale, R. Rudokas atvirauja, kad prisiminimai jo galvoje vis dar labai gyvi ir ryškūs. Jam ir jo kurso draugams anuomet teko neįtikėtina galimybė – mėnesiui išvažiuoti stažuotei į JAV, Niujorką. Ir nors viskas čia žavėjo, Lietuvos ilgesys buvo už viską stipresnis.

„Tais laikais, kai kioskuose nė nebuvo kai kurių žinomų cigarečių, o studentai negalėjo bet kur nusipirkti duonos, mes papuolėme į tokią erdvę, kurioje galima viskas.

Mums tai buvo didžiulis kultūrinis šokas. Kai po mėnesio reikėjo grįžti į Lietuvą, visi labai sprendėme, ar iš tiesų norime tą padaryti. Bet galiausiai grįžome visi. Tad aš ir gyvenau, ir dirbau tais 90-aisias, bendravau su žmonėmis, kurie priklausė įvairioms struktūroms.

Puikiai žinau, kaip tai atrodė, nes viskas vyko mano akyse, beveik mano glėbyje. Ir šitaip, kaip aš, pasielgė visi mano grupės studentai – grįžome į gūdžius 90-uosius, nes mumyse ruseno patriotizmas.

Svajojome pamatyti, kaip atbunda Lietuva. Todėl tik dar kartą pasikartosiu, kad aš labai gerai žinau, kas 90-aisias vyko Lietuvoje“, – sako jis.

R. Rudokas matomas ne vienoje serialo „Gaujų karai“ dalyje. Tiesa, kai kur – tik kaip aktorius, o prie kai kurių dalių jis prisilietė ir kaip režisierius.

„Tie darbai, prie kurių prisidėjau kaip aktorius, man yra ypatingai mieli, faini ir malonūs – galėčiau juos vadinti visais gražiausiais epitetais. O kai tenka ir vaidinti, ir režisuoti, tai tampa ne tik mano darbu ir duona, bet ir mano meile.

Man patinka dirbti ir vienoje, ir kitoje kameros pusėje, o kai esu tik vaizdelyje, tada vėl viskas kitaip. Tenka nusiraminti, daugiau patylėti ir paklausyti kitų, suprasti, kaip tam tikras scenas nori matyti kiti. Bet kokiu atveju, aš labiausiai mėgstu dirbti ir dirbti daug“, – pasakoja jis.

Nepaisant to, kad R. Rudokui mieliausi tie darbai, kuriuos režisavo pats, per visą savo karjerą jis yra sukūręs ir ne vieną įsimintiną vaidmenį. O neretai jie siejami su nusikalstamu, kriminaliniu pasauliu.

„Pasakysiu taip – blogas artistas yra tas, kuris niekuomet nenorėjo suvaidinti Romeo (šypsosi). Bet Romeo vaidmens iki 30 metų negavau, o po 30 supratau, kad ir nebegausiu.

Todėl jo nebeieškojau, o dabar man to ir nebereikia. Esi tas, kas esi, ir kuo gali būti. Manau, kad Romeo vaidmenį gaučiau tik tokiu atveju, jei tai būtų labai savotiškas spektaklis ar filmas. Žinoma, man dažniausiai tenka vaidinti antagonistus. Bet tai man tinka ir patinka. Nebesiplėšau vaidinti geriečio su pūkuotais sparneliais – man gera būti tuo, kuo esu“, – sako jis.

O štai jaunosios kartos aktoriams, su kuriais tenka dirbti įvairiuose serialo „Gaujų karai“ dalyse, R. Rudokas negaili pačių gražiausių žodžių. Dalį jų žiūrovai jau matė, o likusius pamatys ir „Šešėliuose“:

„Karolis Kasperavičius, Simonas ir Ainis Storpirščiai bei daugelis kitų yra tie jaunosios kartos aktoriai, kurie stebina savo talentu, atsidavimu darbui, savo imlumu, reakcijomis ir gebėjimais. Tai – didelių darbų, teatrų, kino verti jauni žmonės.

Jie dirba itin atsakingai, noriai, o mano pareiga yra skatinti juos tai daryti. Daugelis, ką dabar matote seriale, dirba su manimi ar kitais režisieriais ir prie kitų projektų. Tačiau nepaisant kiek talentingų aktorių Lietuvoje bebūtų, atrodo, kad darbų jiems vis dar trūksta.

Kaip galėdami, mes stengiamės užimti didžiąją jų dalį. Smagu dėl talentingos kartos ir tos jaunesnės, kuri dar tik ateis. Esu įsitikinęs, kad tarp jų taip pat bus daug gabių aktorių“, - sako R. Rudokas.

„Gaujų karai. Šešėliai“ – ketvirtoji istorijos apie XX amžiaus pabaigos Lietuvos nusikaltėlių pasaulį dalis. Ankstesnėse serialo dalyse matytas Maksas Dadjanis (akt. Aleksandras Špilevojus) grįžta su nauja tapatybe, tačiau vedinas to paties tikslo – užvaldyti visus nelegalius Vilniaus verslus.

Norėdamos sukontroliuoti nevaldomą nusikaltėlių siautėjimą, Lietuvos specialiosios tarnybos taip pat nesnaudžia: imituoja nusikalstamos veiklos modelį ir į gaujų karų žaidimą pasiūlo įsitraukti bausmę atliekančiam Andriui Bimbai-Varnui (akt. Karolis Kasperavičius).

Be to, kaukaziečių nusikalstama grupuotė taip pat nelieka nuošalyje ir agresyviai sprendžia savuosius reikalus. Su kokia sąlyga Varnas sutinka dirbti ypatingajam skyriui? Ko nepasidalina įtakingiausi Vilniaus nusikaltėliai?

Lietuvos kriminalinių nusikaltėlių pėdomis sekite ir toliau. Šiandien – paskutinė „Gaujų karai. Karveliai“ serija, o nuo rytojaus, pirmadieniais – ketvirtadieniais, nepraleiskite naujos dalies „Gaujų karai. Šešėliai“ serijų.

Serialas „Gaujų karai. Šešėliai“ – jau nuo rytojaus, 20.30 val. per TV3!
Edita Užaitė po ilgos pertraukos grįžo į TV ekranus: „Mano personažas visas problemas sprendžia per lovą“
Edita Užaitė po ilgos pertraukos grįžo į TV ekranus: „Mano personažas visas problemas sprendžia per lovą“Profesionali teatro, kino ir TV aktorė Edita Užaitė šiandien gyvena itin džiugiu ir aktyviu ritmu. Besiruošdama artėjančioms šventėms ji pasinėrė į veiklą, kurią nuošalyje buvo palikusi ne vienerius metus. Ir nors tai buvo jos asmeninis sprendimas, šiandien aktorė teigia, kad jai be galo malonu grįžti į filmavimo aikštelę bei greitą gyvenimo tempą.

„Praėjo nemažas laiko tarpas. Mano pastarasis pasirodymas seriale buvo prieš 10 metų. Žinoma, turėjau pasiūlymų. Vieną rimtesnį pasiūlymą vaidinti gavau, kai mano dukra Marija buvo visai mažutė. Būtų reikėję labai daug dirbti, o aš stengiausi padaryti taip, kad šeima nuo mano darbų nenukentėtų. Tačiau jau buvau pasiilgusi tokių filmavimų“, – apie filmavimąsi LNK seriale „Monikai reikia meilės“ kalbėjo aktorė E. Užaitė.

Praėjęs laikas už serialų filmavimų ribų Editai sukėlė ir šiokių tokių sunkumų, su kuriais jai teko susidurti. Greitas filmavimų tempas, pilni teksto lapai ir prisitaikymas prie partnerio nebėra toks paprastas dalykas, kaip buvo anksčiau.

„Stebėjau, kaip filmavimo aikštelėje mano partneris Josif Baliukevič nardo tarsi žuvis vandenyje, kaip jam lengva įsiminti tekstą. Seriale visai kitas tempas, viskas vyksta greitai, todėl man teko prisiminti, kaip viskas vyksta. Iš tikrųjų buvo reikalų grįžti į tokį ritmą po tokios pertraukos“, – pasakojo Edita.

Kaip teigia pati aktorė, šis vaidmuo išskirtinis, tokį personažą ji įkūnija pirmą kartą. LNK seriale „Monikai reikia meilės“ Edita vadina griežtą, stilingą ir bet kokia kaina savo tikslų siekiančią verslininkę Luką.

„Gyvenime nesu turėjusi tokio vaidmens. Mano personažas visas problemas sprendžia per lovą. Kontroliuoja, reguliuoja kitus žmones. Tačiau Luka yra ir veikli bei konkreti moteris“, – trumpai savo vaidmenį apibūdino E. Užaitė.

Editos Užaitės gyvenime šiuo metu vyksta daug įdomių savarankiškų projektų. Spektaklio prodiusavimas ir rodymas, bendras jos ir kolegės E. Latėnaitės pjesės rašymas, netrukus duris atversiantis jos ir jos vyro Lino Ryškaus meditacijos centras... Atrodo, veiklų tiek daug, jog apie šventes nė nebūtų kada galvoti. Tačiau Edita kitokios nuomonės, šventinis laikotarpis jai labai svarbus.

„Kalėdos man yra labai didelė šventė. Visas šventinis laikotarpis man yra ypatingas. Jo metu aš nedirbu jokių profesinių darbų, skiriu laiką šeimai, įvairiems kalėdiniams užsiėmimams. Man svarbu pasigaminti kažką iš tradicinių patiekalų, jau trečią kartą bandysiu kepti itališką kalėdinį pyragą „Panettone“, nes dar vis nepasiekiau tokio tobulumo, kokio noriu. Labai kruopščiai žiūriu į meniu ir stengiuosi, kad mano namiškiai būtų nustebinti, pamaloninti ir apdovanoti skaniausiais patiekalais ir desertais“, – apie artėjančias šventes mintimis dalinosi aktorė E. Užaitė.

Serialas „Monikai reikia meilės“ su Edita Užaite – kiekvieną pirmadienį-ketvirtadienį, 21 val., per LNK televiziją.
„TV pagalbos“ laidoje – pokyčiai: prie komandos prisijungė dar viena gelbėtoja
„TV pagalbos“ laidoje – pokyčiai: prie komandos prisijungė dar viena gelbėtojaAkyliausi „TV pagalbos“ žiūrovai jau pastebėjo, kad laidose pasirodo kai kam naujas, kai kam jau seniau matytas veidas – po kelerius metus trukusios pertraukos, į televizijos ekranus sugrįžo Monika Ostrenkova, papildžiusi gelbėtojų gretas.

Jau anksčiau Monikos veidas matytas daliai žiūrovų, tačiau prieš ketverius metus moteris nusprendė pailsėti nuo kamerų ir pasimėgauti laiku, skiriamu sau. Tik kad ir per tą netrumpą laiką M. Ostrenkova negalėjo pamiršti taip patikusio darbo televizijoje.

„Kai jau baigiau, išėjau iš ten, atrodė, kad vis tiek kažkokia dalis liko ir apėmė jausmas, kad čia dar ne pabaiga“, – šypsosi pašnekovė.

Sulaukusi pasiūlymo grįžti nesudvejojo

Greičiausiai, stimulas grįžti buvo ir sulaukiamos žmonių žinutės su pagalbos prašymu – net nesirodant priešais kameras, žmonės nebijojo kreiptis papuolus į bėdą ir prisiminė jau gerai pažįstamą gelbėtoją:

„Kažkaip pastebėjau, kad žmonės kreipiasi į mane pagalbos, jeigu kažkas nutinka, jie skambina, klausia, ką daryti. Tikrai žmonės susiranda ir kitą kartą prašo pagalbos arba patarimo, ką daryti vienoje ar kitoje situacijoje.“

Ketverių metų Monikai užteko, kad sulaukusi kvietimo grįžti į laidą ji nė minutės nesudvejojo, mat žinojo, kad čia yra jos vieta, kurioje jaučiasi puikiai.

„Aš ilgai net negalvojau, apsidžiaugiau ir sakiau: „Taip!“. Greitai priėmiau sprendimą“, – pridūrė ji.

Kiti, išgirdę žinią apie Monikos grįžimą į „TV pagalbą“, vis pakraipo galvas – juk ji darbuojasi Žemaitijoje, todėl kiekvieną pirmadienį tenka traukti į Klaipėdą ir praleisti ten kelias dienas, tad daug laiko užima kelionės.

„Man patinka, kaip tik man geriau yra išvažiuoti ir filmuoti. Labai laukiu visada, nežinau, man labai patinka, einu su meile, su šypsena ir man gera, o jeigu gera, jeigu myli darbą, manau, viskas gerai“, – su šypsena pasakoja gelbėtoja.

Vėl pasirodyti prieš kameras sunku nebuvo – užteko vos keleto minučių ir moteris vėl jautėsi esanti savo vietoje, atsipalaidavo ir įsitraukė į laidos herojų istorijas:

„Buvo truputėlį įsitempimas, išsitiesusi visa, kaip styga atsisėdusi klausausi ir po kokių 10 minučių jau buvau savo pozoj, atsipalaidavusi. Aš labai greitai įsijungiu į situaciją, esu tame veiksme, nes viskas vyksta niekada negali žinoti, kaip ten bus – ar bus labai audringa, ar pavojinga, ar kaip tik ne. Niekada nežinai, bet aš pamirštu, kad aplink yra kameros.“

Darbas su žmonėmis užima nemažai laiko, juolab, kad kiekviena istorija išskirtinė ir unikali, o ir spręsti ją gali užtrukti ne valandą ir net ne dieną, kartais pas herojus tenka keliauti ir kelias dienas iš eilės, ir sugrįžti po savaitės ar dviejų.

„Vieną kartą labai greitai išsisprendžia, kitą kartą reikia įdėti daug daugiau darbo. Niekada nežinai, kitą kartą būna, kad istoriją reikia filmuoti ne vieną dieną, būna, kad nuvažiuoji ankstų rytą, kokią 8 valandą ir grįžti tik 1 valandą nakties. Šiame darbe laiko limito visiškai nėra“, – laidos užkulisius praveria M. Ostrenkova.

Kiekvienam ištiesia pagalbos ranką

Ištiesti pagalbos ranką Monikai niekad nebuvo svetima, štai, ir dabar ji pas kiekvieną keliauja atvira širdimi ir yra pasirengusi padaryti viską, ką tik gali, jog padėtų ir palengvintų herojų kasdienybę.

„Atrodo, kad kas čia tėra, bet ne kiekvienas galėtų tai daryti. Man padedant svarbiausias grįžtamasis ryšys, man tai yra viskas. Ir kai žmonės, kai jiems padedi, kitą kartą, atrodo tiek nedaug ir pasako: „Monikute, jūs Dievo dovana, ačiū jums labai“, jūs neįsivaizduojat, aš išeinu pakylėta, man nereikia jokios algos, man užtenka to. Sako, kol neprašo, negali padėti, bet čia žmonės prašo pagalbos, jie mums skambina, laukia mūsų, kitą kartą mes esame jų paskutinė viltis ir mes visada važiuojam su didele meile, su didžiule širdim ir stengiamės, darom viską, ką galim, kad tiktai padėti išspręsti arba palengvinti tą susidariusią situaciją“, – atvirauja pašnekovė.

Nenustebkite, jei žiūrėdami laidą išvysite ne tik Monikos šypseną, bet ir ašaras – ji neslepia, jog prieš kameras yra tokia pati, kaip realybėje ir savęs nevaržo, paprasčiausiai, kaip pati sako, neapsimetinėja.

M. Ostrenkovos atvirumą bei nuoširdumą pajaučia ir pagalbos prašantys herojai, kurie, net ir pasitikę priešiškai, galiausiai atsiveria ir pradeda kalbėti:

„Užmegzti ryšį man asmeniškai nėra sunku, aš esu ganėtinai komunikabili ir šitoj vietoj niekad neturėjau problemų, prie manęs nereikia taikytis, aš greitai perprantu ir prisitaikau prie to žmogaus. Tikrai būna, kad atvyksti ir, pavyzdžiui, antra pusė slepiasi ir nenori kalbėti, pyksta, keikiasi, o paskui kartu važiuojam gerti kavos.“

Per filmavimus užsimezga draugystės

Kad ir kaip įeinant pro duris pasitinka, didžiausias siekis išeiti išklausius visas puses ir atrasti geriausią sprendimo būdą, kad nei vienas neliktų nuskriaustas ar neišgirstas.

„Viena pusė, ta, kuri kvietė, ji labai laukia pagalbos, o antra pusė įvairiai – būna, kad priima labai gražiai, o būna, kad atvirkščiai, bet reikia sušildyti atmosferą. Būna visaip, žmonės labai skirtingi. Mes visada esam linkę išklausyti abiejų pusių nuomonę, nes dažnai būna, kad išklausai kitą nuomonę ir pasirodo, kad viskas visai kitaip negu buvo nupiešta“, – pastebi gelbėtoja.

Geriausios istorijos tos, iš kurių pavyksta išsinešti ne tik geras emocijas ir pasidžiaugti jų laimingomis pabaigomis, bet tos, kuriose užsimezga artimas ryšys. Štai, dar iš senesnių laidų moters galvoje įsirėžusi istorija, kurios, greičiausiai, niekad nepamirš.

„Istorija buvo filmuota anksčiau, kai dirbau prieš ketverius metus. Moterį vežiau koduoti nuo alkoholio ir jos gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, nors realiai ji tą galėjo padaryti ir pati, bet jai reikėjo žmogaus, kuris pasikalbėtų, patartų, motyvuotų.

Po viso to taip viskas pasikeitė, ji pradėjo puoštis, baigė įvairiausius kursus – ir dažytojos, ir konditerės. Iki pat dabar bendraujam ir ji rašo: „Monika, labas, aš teises laikausi!”. Galvoju, vau. Ji turi savo elektroninę parduotuvę šiai dienai, tai ji iki pat šiolei yra dėkinga, o aš nemoku paaiškinti, ant kiek esu laiminga, kai padedu kitam žmogui ir jam ta pagalba buvo reikalinga, jis ją priėmė ir pasikeitė. Iš dalies prie jo laimės esi prisidėjęs ir tu, kas gali būti geriau?”, – nuoširdžiai šypsosi M. Ostrenkova.

Sugrįžimas į filmavimus apvertė gyvenimą aukštyn kojomis, tačiau, kad ir kas benutiktų, gelbėtoja šypsosi, kad stengsis ištiesti pagalbos ranką kiekvienam ir prisibelsti į giliausius jų širdies kampelius – tokiu nusiteikimu ji žengia į kiekvieną darbą, kurio imasi:

„Tikiuosi, kad mano žinios, mano meilė jiems patiems padės kuo daugiau išspręsti. Tikrai, norisi padėti žmonėms, norisi pakeisti jų gyvenimus, nes tikrai visi juos galime pakeisti, nors ir atrodo sunku, bet visada ateina gražus, šviesus rytojus.

Aš einu padėti žmogui spręsti jo bėdas, einu su mintimi, kad padarysiu gera žmogui, padėsiu, pagelbėsiu ir man nuo to džiaugiasi širdis, o visi kiti dalykai yra antraplaniai. Gal kiti juoksis, bet man taip yra, visuose savo darbuose aš pirma žiūriu į žmogų.“
Lietuvos gaujos, apie kurias kalbėti nedrąsu: „Visi juos žinojo, bet niekas nenorėjo su jais turėti reikalų
Lietuvos gaujos, apie kurias kalbėti nedrąsu: „Visi juos žinojo, bet niekas nenorėjo su jais turėti reikalųDar visai neseniai Lietuva buvo kitokia – įvairūs plika akimi pastebimi nusikaltimai vykdavo net ir dienos metu. Ir nors visi apie tai žinojo, ne visi apie tai išdrįsdavo kalbėti garsiai. O kai kuriems apie tai prabilti nejauku ir iki šiol. Tai, apie ką taip nenoriai kalba biržiečiai – 90-ųjų Lietuvos realybę – jau šį vakarą išvysime ir TV3 eteryje, seriale „Gaujų karai. Karveliai“, kuris pakvies sekti nusikalstamos Biržų grupuotės pėdsakais.
Visą straipsnį galite rasti

„Karveliai“ veikė tik Biržuose, tačiau jų elgsena ir bruožai atspindi tai, ką anuomet patyrė visa Lietuva.

TV3 Kūrybos direktorius Arvydas Rimas įsitikinęs, kad serialas „Gaujų karai. Karveliai“ puikiai atskleis ano meto realybę. „Atgauta Nepriklausomybė mūsų šaliai atnešė daug tikėjimo ir vilties, o kartu – ir kitokį, ne visuomet šviesų, bet tikrai įdomų periodą. Tačiau būtent tokia anuomet buvo Lietuva – kupina įvairiausių spalvų. Dabar galime sakyti, kad kriminalinio pasaulio gaujos jau yra neatskiriama to meto ir mūsų istorijos dalis. Visa tai netrukus išvys ir TV3 televizijos žiūrovai, kurie, esu įsitikinęs, stebėdami serialą „Gaujų karai. Karveliai“, net ne vieną kartą pagalvos, kad tai, ką regi – jau kažkur matyta ar patirta ir jų pačių…“ – intriguoja jis.

Nemažai prisiminimų iš anų laikų prikaupęs turi ir serialo režisierius Ričardas Vitkaitis. Jis puikiai prisimena situacijas turguje, vaikinus su odinėmis striukėmis ar istorijas, kai niekuo nenusidėję žmonės tapdavo nusikalstamų grupuočių reketo aukomis… O ypatingai tai paliesdavo tuos, kurie turėjo kavinę ar dar kokį kitą verslą.

R. Vitkaitis tikina, kad tokių grupuočių narių niekaip nebūdavo įmanoma įbauginti. „Pasitaikydavo, kad įvairūs nusikaltimai vykdavo net Laisvės alėjoje. Čia važinėdavo akį traukiantys „BMW“ automobiliai, o juose sėdėdavo įvairių grupuočių nariai. Jei jie pamatydavo gatve einančią žavią merginą, bandydavo ją įsisodinti į mašiną tiesiog dienos metu. Būdavo riksmų, keiksmų, kiti žmonės dar bandydavo merginoms kažkaip padėti. Bet, deja, veltui… Niekas iš tokių nusikaltėlių nesislėpė – jie vaikščiojo gatvėmis, o prisėdęs restorane, net ir nežinodamas vidinių tokių grupuočių reikalų, iš manierų ir jų veikimo būdų žinodavai, kad tai – jie“, – sako jis.

Anot režisieriaus, dabar kriminalinė padėtis Lietuvoje yra smarkiai pasikeitusi. Kitokia čia ir atmosfera: „Nepalyginsi šių laikų su 90-aisiais, kai net ir stovėdamas troleibuso stotelėje nesijausdavai saugus, o eidamas nepažįstamu rajonu iškart žinojai, kad turėsi problemų. Šitaip paprastai vaikštinėti tikrai negalėdavai – nusikaltimai vyko tiesiog gatvėje.“

Pradėjęs dirbti su „Gaujų karais“, į nusikalstamos „karvelių“ gaujos gyvenimą R. Vitkaitis ėmė dar daugiau gilintis ir pats, o iš prisiminimų nuotrupų, kurias išgirdo iš pažįstamų, susidarė aiškų vaizdą, kokie buvo „karveliai“.

Apie juos yra girdėjęs kiekvienas biržietis – grupuotė kontroliavo turgavietes, reketavo vietinius verslininkus bei ūkininkus, stengėsi įgyvendinti praktiškai visas tuo metu populiarias neteisėtas praturtėjimo schemas. Biržai – nedidelis miestas, kuriame visi šią grupuotę žinojo, tačiau niekas su jais nedrįso turėti reikalų.

„Kai kurie tokių nusikalstamų grupuočių veidai dabar yra verslininkai, solidūs veikėjai. Tačiau savo kūriniu mes nieko nekaltiname – tik bandome atspindėti tai, kas vyko tų laikų Lietuvoje“, – sako R. Vitkaitis.

Tad sunkiausia, anot režisieriaus, filmuojant serialą buvo ne perteikti tuometines situacijas, bet rasti puikiai tam tinkančias vietas. Nors ir praėjo ne tiek daug metų, panašu, kad Lietuva kardinaliai pasikeitė.

„Kai reikėdavo filmuoti pastatus, gatves, supratome, kad autentiškų jų likę jau labai mažai. Rasti 90-ųjų atributus būdavo be galo sunku. Lietuva dabar tikrai kitokia, o tai riboja ir kameras. Visur naujos parduotuvės, vitrinos…“ – sakė R. Vitkaitis.

Trečiasis serialo „Gaujų Karai“ sezonas atskleis vieną tamsiausių nepriklausomos Lietuvos istorijos etapų ir jo metu vykusias negailestingas kovas tarp nusikaltėlių grupuočių visoje šalyje. Pagrindinis istorijos veikėjas – Andrius Bimba (akt. Karolis Kasperavičius), po 7 metų, praleistų Daugpilio kalėjime už jaunystėje padarytą nusikaltimą, grįžta į gimtuosius Biržus. Vaikinas iškart atsiduria absoliučiai pasikeitusiame pasaulyje, kuriame kiekviena diena – kruvina kova už būvį, o jo šeima nuolat patiria reketą.

Nors Andrius ir nenori susieti savo gyvenimo su kriminaliniu pasauliu, jam nepavyksta to išvengti. O kur dar skaudžios netektys ar su „karvelių“ lyderiu susidėjusi buvusi mylimoji…

Tuometinė Biržų ir visos Lietuvos realybė seriale „Gaujų karai. Karveliai“ – jau nuo šiandien, pirmadieniais-ketvirtadieniais, 20.30 val. tik per TV3!
Paaiškėjo, kurios įžymybės varžysis dėl „Teleloto“ vedėjų vardo
Paaiškėjo, kurios įžymybės varžysis dėl „Teleloto“ vedėjų vardoSekmadienį LNK eteryje startuos naujasis „Teleloto“ sezonas. Pirmoje laidoje bus pristatytos dvi įžymybių poros, kurios, balsuojant žiūrovams, varžysis dėl „Teleloto“ vedėjų vardo. Paaiškėjo, kad žiūrovų simpatijas eteryje bandys užkariauti Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Remigijus Žiogas bei Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Dainius Palivonas.

Naująją vedėjų porą išrinks „Teleloto“ žiūrovai, balsuodami internetinėje svetainėje www.perlas.lt. Daugiau balsų surinkę prisijungs prie „Teleloto“ senbuvių – laidą vedančių Skaivos Jasevičiūtės ir Jono Radzevičiaus bei Deivio ir Renatos Norvilų. Atsinaujinusią televizijos loteriją „Teleloto“ visi vedėjai ves pakaitomis: kiekvieną savaitę – vis kita vedėjų pora.

„Pirmoje naujojo „Teleloto“ sezono laidoje žiūrovai ne tik galės savo akimis išvysti naująsias į vedėjų vietą pretenduojančias įžymybių poras, bet ir bus pakviesti atiduoti savo balsą tiems, kurie eteryje sukels daugiau simpatijų. Atsakomybę išrinkti „Teleloto“ vedėjus žiūrovams atidavėme pirmąkart – taip būsime tikri, kad vedėjų vietą išties užims patys mylimiausi“, – sako „Teleloto“ prodiuseris Arūnas Valinskas.

Pasakodamas apie pretendentus „Teleloto“ vedėjų vietai užimti A. Valinskas atkreipia dėmesį, kad visi jie – didelę patirtį turintys scenos vilkai, gebantys įtraukti žiūrovus ir nuteikti juos pramogai.

„Abi merginos – Irūna ir Nijolė – atlikėjos, kurioms jau teko ragauti televizijos laidų vedėjų duonos. Jos puikiai išmano darbo eteryje subtilybes, be to, nesyk pademonstravo gebančios lengvai bendrauti su įvairiais žmonėmis ar išsisukti iš netikėtų situacijų. Tuo tarpu Remigijaus ir Dainiaus patirtis renginių vedimo srityje smarkiai pasitarnaus kuriant pramogą – neabejojame, kad bet kuris iš jų, užėmęs „Teleloto“ vedėjo vietą, laidai suteiks naujų spalvų ir gero, kokybiško laisvalaikio elementų“, – sako A. Valinskas.

Prisistačiusios žiūrovams pirmoje naujojo sezono „Teleloto“ laidoje, abi įžymybių poros turės ir galimybę pasimatuoti loterijos vedėjų vietą – rugsėjo mėnesį pakaitomis ves po vieną „Teleloto“ laidą siekdamos užkariauti žiūrovų simpatijas ir pelnyti daugiau balsų.

Kuri pora – I. Puzaraitė-Čepononienė ir R. Žiogas ar N. Pareigytė-Rukaitienė ir D. Palivonas – taps nuolatiniais „Teleloto“ vedėjais, paaiškės spalio pradžioje, susumavus visus žiūrovų balsus.

„Teleloto“ organizuoja loterijų bendrovė „Olifėja“. 8 proc. nuo kiekvieno parduoto loterijos bilieto skiriama sporto paramai ir keliauja Lietuvos olimpiečių rengimui. Naujasis „Teleloto“ sezonas prasidės rugsėjo 12 d., LNK eteryje.
Aktorė Oneida Kunsunga atskleidė, kodėl net prieš filmavimus nesinaudoja vizažisčių paslaugomis
Aktorė Oneida Kunsunga atskleidė, kodėl net prieš filmavimus nesinaudoja vizažisčių paslaugomisJau šį pirmadienio vakarą, 21 val., startuosiančiame trečiajame LNK serialo „Monikai reikia meilės“ sezone vaidinanti aktorė Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė įsitikinusi, kad laiko švaistyti veltui negalima. O kiekvieną norą, apie kurį galvoji ilgiau nei vieną dieną, būtina pildyti. Būtent todėl ji prieš keletą metų atvėrė visiškai svetimas sau duris.

„Nusprendžiau, kad reikia to pasimokyti profesionaliai. Ir kai buvo daugiau laisvo laiko, pamaniau, kad reikia to imtis. O kada daugiau?“ – intrigavo aktorė O. Kunsunga-Vildžiūnienė

Niekada šypsenos ir geros nuotaikos nestokojanti profesionali teatro ir televizijos serialų aktorė prieš keletą metų pasinėrė į spalvų ir kruopštumo pasaulį, kuriuo mėgaujasi ir gyvena iki šiol.

„Man visada buvo įdomu. Man visada patiko spalvos, teptukai ir gražus makiažas. Dirbu tokioje sferoje, jog dailus ir žmogui tinkantis grimas yra neatsiejama dalis. Turbūt viskas prasidėjo teatre, vis dažniau prieš spektaklius paimdavau teptuką į rankas ir bandydavau sau kurti makiažą. Todėl profesionaliai išmokau visų makiažo subtilybių, kurios man praverčia ne tik dėl asmeninių priežasčių darbe, bet taip pat atsivėrė naujos galimybės pačiai dirbti už kadro grimuojant aktorius kine. Kai pandemijos metu teatrai buvo uždaryti, mane gelbėjo antroji profesija – grimavau „Netflix“ produkcijos kuriamuose serialuose“, – teigė serialo „Monikai reikia meilės“ aktorė Oneida.

Tiesa, aktorė gražinasi ne tik prieš šventes ar spektaklius, bet ir prieš televizijos kameras. Nors įprasta, kad televizijoje aktorius puošia ir dailų makiažą daro grimerės, Oneida viską atlieka pati ir vizažisčių paslaugomis nesinaudoja.

„Nėra taip, kad nepasitikėčiau mūsų merginomis, kurios kiekvieną pamainą grimuoja aktorius. Pačioje serialo kūrimo pradžioje su grimere susiderinome, koks mano personažo įvaizdis turėtų būti ir aš pati save grimuodama Nikolės vaidmeniui to laikausi. Svarbiausia, man patinka grimuoti, todėl prieš kiekvieną filmavimą grimuojuosi pati“, – atskleidė aktorė O. Kunsunga

Jau šį pirmadienio vakarą startuoja naujas, trečiasis LNK serialo „Monikai reikia meilės“ sezonas. Nepraleiskite ir po trumpos pertraukos susitikite su jau pamėgtais serialo personažais! Nuotykiai ir kuriozinės situacijos prasideda 21 val. per LNK televiziją.
„Teleloto“ laukia pokyčiai: naujus vedėjus išrinks žiūrovai
„Teleloto“ laukia pokyčiai: naujus vedėjus išrinks žiūrovaiJau 26 metus skaičiuojanti populiariausia loterija šalyje „Teleloto“ ruošiasi pokyčiams. Kaip pasakoja „Teleloto“ prodiuseris Arūnas Valinskas, naujajame televizijos sezone žaidėjų laukia ne tik nauji žaidimai ir gausybė vertingų prizų, bet ir nauja loterijos vedėjų pora, kurią išrinkti jau netrukus bus patikėta žiūrovams.

„26-eri metai televizijos eteryje – retas ir įspūdingas rezultatas, įrodantis, kad „Teleloto“ užima svarbią vietą televizijos žiūrovų širdyse. Esame pažadėję žaisti, kol laimės visa Lietuva, todėl nuolat dedame visas pastangas siekdami dovanoti žiūrovams vien geriausias emocijas, išlikti šiuolaikiški ir plėsti žiūrovų bei dalyvių auditoriją. Būdas tai padaryti – tiksliniai pokyčiai laidoje, žadinantys žiūrovų smalsumą ir įsitraukimą“, – sako A. Valinskas.

Bemaž svarbiausias pokytis naujajame „Teleloto“ sezone – nauji vedėjai, kurie pakeis vieną iš trijų iki šiol loterijai dirigavusių vedėjų porų. Unikalu tai, kad pirmąkart „Teleloto“ istorijoje naujuosius vedėjus išrinks patys žiūrovai.

„Savo žiūrovus stebiname nuolatos, todėl kartelė kasmet kyla. Šįkart nusprendėme į jų rankas patikėti bemaž svarbiausią sprendimą – kas gi turėtų stovėti prie „Teleloto“ vairo. Jau netrukus žiūrovams pristatysime dvi naujas, į vedėjų vietą kandidatuojančias žinomų žmonių poras, ir klausime: kuri iš jų turėtų tapti naujaisiais „Teleloto“ veidais? Ta pora, kuri surinks daugiau žiūrovų balsų, ir laimės vietą televizijos eteryje – galimybę dovanoti prizus visiems laimingiesiems „Teleloto“ žiūrovams“, – sako A. Valinskas.

Balsuoti už savo favoritus „Teleloto“ žiūrovai galės internetu, specialioje balsavimo platformoje. Apie balsavimo pradžią žiūrovams bus pranešta pirmoje naujojo „Teleloto“ sezono laidoje, rugsėjo 12-ąją.

Pasak „Teleloto“ filmavimus rengiančios bendrovės „Perlas Network“ marketingo direktorės Renatos Mozuraitės, spręsdami, kam atiduoti savo balsą, žiūrovai taip pat turės galimybę išsamiau susipažinti su poromis-kandidatėmis.

„Būsimas žiūrovų sprendimas – ypač svarbus ir lemiamas viso naujojo „Teleloto“ sezono atžvilgiu, todėl norime sudaryti visas sąlygas jį apgalvoti ir palyginti kandidatuojančias vedėjų poras tarpusavyje. Juk naujieji vedėjai su žiūrovais iš televizijos ekranų sveikinsis kas trečią sekmadienį, ištisus metus“, – sako R. Mozuraitė.

„Teleloto“ organizuoja loterijų bendrovė „Olifėja“. 8 proc. nuo kiekvieno parduoto loterijos bilieto skiriama sporto paramai ir keliauja Lietuvos olimpiečių rengimui. Naujasis „Teleloto“ sezonas prasidės rugsėjo 12 d., LNK eteryje.
Aktorė Kristina Radžiukynaitė svaigsta iš laimės: dabar yra pats geriausias mano gyvenimo etapas
Aktorė Kristina Radžiukynaitė svaigsta iš laimės: dabar yra pats geriausias mano gyvenimo etapasSerialo filmavimai, renginiai, naujų dainų pristatymai, kūrybinės vaikų stovyklos, koncertai – tokia šiuo metu įtempta ir kupina veiksmo dienotvarkė lydi aktorę ir atlikėją Kristiną Radžiukynaitę. Karantino metu prikaupusi kūrybos atlikėja jau dalinasi ja su klausytojais ir žada dar ne vieną siurprizą.

„Dabar įrašinėju savo pirmąjį albumą. Mini albumą, todėl pristatinėju dainas vieną po kitos. Tai man šiuo metu tai yra didžiausias įvykis ir svarbiausias momentas, ties kuriuo ir koncentruojuosi. Apie tai svajojau jau labai seniai ir pagaliau prasidėjo šios svajonės įgyvendinimas”, – atskleidė K. Radžiukynaitė

Intensyviai koncertuojanti Kristina, pasislėpusi po sceniniu vardu KaYra, džiaugiasi, kad ši vasara kitokia, įkvepianti ir gyvybinga. O pagaliau grįžęs nuovargis jai teikia tik geriausias emocijas, bet ir grąžino gyvenimo ritmą, kuris jai yra itin artimas. „Galutinės datos, kada albumas bus išleistas, neturime, tačiau rudenį pasirodys trečioji mano albumo daina. Labai džiaugiuosi, nes po truputį atrandu savo, kaip atlikėjos stilių. Kadangi dauguma mane labiau žino, kaip aktorę, o ne atlikėją, tai čia yra labai svarbus mano gyvenimo etapas“, – pasakojo pirmadienį, rugsėjo 6-ąją startuosiančio LNK serialo „Monikai reikia meilės“ aktorė.

Jau trečiajame LNK serialo „Monikai reikia meilės“ sezone vaidinsianti aktorė pripažino, kad šis sezonas ypatingas. Filmavimo aikštelė su kolegomis tapo tarsi antri namai ir labiau primena laisvalaikį nei darbą. „Šis sezonas bus kitoks, nei pirmieji du. Pirmą kartą filmavimai vyksta vasarą, todėl tai bus labai vasariška ir gaivu. Ypatingas dėmesys bus skiriamas serialo draugių draugystei, jų vieningumui sprendžiant įvairias problemas. Tačiau įgyvendinti nebus taip ir sunku, kadangi su Skaiste Vievese ir Oneida Kunsunga labai gerai sutariame ir realybėje. Galiu jas vadinti ne tik kolegėmis, bet ir draugėmis“, – gražių žodžių aktorėms negailėjo Kristina

Šiuo metu ypatingai daug muzikuojanti aktorė K. Radžiukynaitė atskleidė, kad mielai savo muzikinę kūrybą išgirstų ir seriale. „Niekada negali žinoti! Gal kuri nors iš naujausių mano dainų nuskambės ir seriale, kuriame pati vaidinu! Reikės pasikalbėti su prodiuseriu“, – šypsenos neslėpė Kristina.

Yra posakis, jog laimė mėgsta tylą, jo laikosi ir niekada šypsenos nestokojanti aktorė Kristina. Su savo mylimuoju Justu Girdvainiu susipažinusi šokių projekte ji nedaugžodžiavo ir trumpai apibūdino šiuo metu ją supančius jausmus. „Kai tiek veiklų šiuo metu turiu, tai Justas tiesiog varo mane iš namų... Juokauju! Ką galiu pasakyti, esu labai laiminga ir turiu begalinį jo palaikymą. Kai nori, laiko randi viskam, man pavyksta viską suderinti. Dabar yra pats geriausias mano gyvenimo etapas, liko tik metai iki mano trisdešimtmečio, jaučiu tarsi brandos ir moteriškumo periodą. Labai įdomus laikotarpis“, – kalbėjo serialo „Monikai reikia meilės“ aktorė K. Radžiukynaitė

„Aš labai pamilau šokį, tai nutiko projekto ir mano partnerio dėka. Supratau, kaip mano kūnas gali judėti, pajutau savo kūną. Juk šokdamas irgi gali pasakoti savo istorijas, išsireikšti kūrybiškai. Su Justu šokame ir toliau, todėl rudenį padovanosime ne vieną šokį žiūrovams, tai bus tarsi atskiras projektas“, – apie ateities planus atviravo K. Radžiukynaitė

Trečiasis LNK serialo „Monikai reikia meilės“ sezonas kartu su naująjį sezoną pradėsiančia LNK - jau nuo rugsėjo 6 dienos, 21 val. pirmadieniais – ketvirtadieniais.
„Lietuvos balsas“ grįžta su nauju formatu
„Lietuvos balsas“ grįžta su nauju formatuVienas populiariausių televizijos formatų pasaulyje „The Voice“, mūsų šalyje žinomas kaip „Lietuvos balsas“, pristato naujausią projekto versiją „Lietuvos balsas. Šeimos“, į kurį LNK skelbia atranką. Naujausiu „The Voice“ formatu, kuris pasaulinėje rinkoje žinomas pavadinimu „The Voice. Generations“, jau susidomėjo daugybė šalių ir kartu su Lietuva viena pirmųjų valstybių, kurios žiūrovai išvys naująjį projektą, bus Australija.

„Šlovę pelnęs formatas „The Voice“ pasaulyje švenčia savo 10-metį. Naujajame sezone per LNK startuos nematyta šio formato versija „Lietuvos balsas. Šeimos“. Projekte galės dalyvauti ne tik giminystės ryšiais susiję duetai ar grupės. Žodį „šeima“ čia reikėtų suprasti platesne prasme. Juk šeima gali vadintis ir gerai „susigrojęs“ darbo kolektyvas, sėkminga sporto komanda ar tiesiog neišskiriamų draugų kompanija. O, svarbiausia, kad vienu metu scenoje matysime įvairiausių kartų atstovus, ir tai pavers šį projektą savaitgalio pramoga visoms Lietuvos šeimoms“, – pranešime spaudai sako LNK programų direktorius Jurgis Jefremovas.

LNK transliuos jau devintąjį „Balso“ sezoną, visus juos sėkmingai įgyvendino Kūrybos namų „ELITAZ“, vadovaujama Gedimino Jauniaus.

„Drauge su LNK televizija devynerius metus sėkmingai plėtodami „The Voice“ franšizę Lietuvoje, įgijome reikšmingą pasitikėjimą iš formato savininkų „ITV Studios”, leidusį naujausią TV formato versiją LNK žiūrovams pasiūlyti vieniems pirmųjų pasaulyje“, – sako vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius.

Pasak prodiuserio, kaip pasaulyje, taip ir Lietuvoje „Balsas“ niekada nestovi vietoje, dėl to gimsta įdomios naujovės, o ši – skirta ypatingai plačiai auditorijai ir garantuojanti kokybišką bei smagų laiko praleidimą visai šeimai.

„Šiuo projektu išryškinamos ir itin svarbios bendrystės vertybės, skatinančios telktis, suvokti bendrumo svarbą. Esu tikras, žiūrovai pasiilgo jaudinančio gyvo šou, kurį galima ne tik stebėti per TV ekraną ar sekti socialiniuose tinkluose, bet ir tapti gyvų muzikinių įvykių dalyviais – planuojame filmavimo studijos duris plačiai atverti „Balso“ gerbėjams ir gyvai pasimatyti ir grandioziniame finaliniame šou, kurį surengsime vienoje šalies didžiųjų arenų”, – pasakoja Kūrybos namų ELITAZ vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius.

Pasak G. Jauniaus, dalyvauti „Lietuvos balsas. Šeimos“ projekte gali visi, kurie mėgsta dainuoti ne vieni ir kuriuos sieja muzikinė bendrystė. „Tai nepriklauso nuo amžiaus, socialinio statuso ar ryšių, visi, kurie dainuoja kartu šeimoje, darbe, vakarėliuose. Šįkart ant scenos vyks itin daug veiksmo, kuriamo charizmatiškų, muzikalių įvairaus amžiaus ir stiliaus atlikėjų“, – pabrėžė G. Jaunius.

Į šou jau galima registruotis ir pildyti anketą televizijos internetinėje svetainėje.
Indrė Kavaliauskaitė išdavė, ko daryti niekad neišdrįstų: būčiau iš karto demaskuota
Indrė Kavaliauskaitė išdavė, ko daryti niekad neišdrįstų: būčiau iš karto demaskuotaTelevizijos laidų vedėją, socialinių tinklų žvaigždė Indrę Kavaliauskaitę ir vėl išvysime neįtikėtino populiarumo sulaukusiame slapčiausiame LNK projekte „Kaukės“.

„Man patinka puoštis, neslėpsiu. Neturiu vieno stiliaus, o mėgstu išbandyti įvairius derinius ir gyvenu spalvingą gyvenimą. Televizija – puiki vieta eksperimentuoti su skirtingais įvaizdžiais ir deriniais“, – garsi moteris neslepia, kad antrajam sezonui ruošėsi itin atsakingai.

Maža to, Indrė juokiasi, kad nebesuskaičiuoja kiek suknelių teko pasimatuoti ruošiantis filmavimams, rašoma spaudos pranešime.

„Esu dėkinga stilistams ir visai komandai bei savo artimiems bičiuliams, kad padėjo įgyvendinti viską, apie ką svajojau. Man patinka atrasti naujus kūrėjus, ypač Lietuvos, ir parodyti juos plačiai auditorijai. Buvo ir taip, kad išsvajota suknelė atvyko tiesiai į filmavimą, ją geras bičiulis atsiuntė su kurjeriu, kad tik viską suspėtume! Žinoma, gerai atrodyti padėjo ir mano seni draugai. Pamenu, viename salone vis žiūrėdavau į vieną suknelę ir, kaip tyčia, niekaip nepavykdavo jos gauti. Smagu, kad būtent laidos „Kaukės“ viename iš filmavimų man pavyko ja pasipuošti“, – džiaugėsi Indrė.

Buvusiai sportinių šokių šokėjai ir BTV laidos „Muzikinė kaukė” vedėjai muzika gyvenime labai svarbi. Tačiau ji neslepia, kad vis dėlto pati užsidėti kaukę ir dainuoti ant scenos kol kas nedrįstų.

„Savo dainavimo galimybes vertinu labai adekvačiai. Nemoku dainuoti ir bijau, kad, jeigu man tektų tapti šio nuostabaus šou dalyve, būčiau akimirksniu demaskuota. Išgirsti mane dainuojančią galima tik automobilyje”, – juokiasi moteris ir priduria, kad nė vieno savo ryto neįsivaizduoja be „Coldplay“ dainos „Magic”.

„Ši daina man yra geros dienos garantas. Rytais jos klausydama kartoju sau, kad diena bus stebuklinga ir, žinokite, tai veikia!” – sako Indrė.

„Mes patys viską susikuriame savo galvoje. Todėl žmonės kas dieną turėtų susikurti sau šventę. Mano mėgstamiausias posakis yra „Mes kuriame teigdami, o ne neigdami”, – atskleidžia Indrė.

Visada visiems sakau, kad reikia pastebėti kas gražu ir patinka, ir džiaugtis mažais dalykais kiekvieną dieną. „Aš labai džiaugiuosi, kad man suteikta galimybė antrus metus iš eilės būti šiame projekte. Man tai yra didelė dovana. Visada visiems sakau, kad visi: prodiuseriai, apšvietėjai, operatoriai, kostiumų dailininkai ir galų gale žmonės, kurie slepiasi po kaukėmis, yra stebukladariai. Būtent šios komandos dėka yra sukuriama šventė kiekvienuose namuose”, – džiaugsmo neslepia projekto komisijos narė.

Nors šiame projekte visi yra pasirašę itin griežtas konfidencialumo sutartis ir negali net artimiausiems šeimos nariams atskleisti nė menkiausios šou detalės, Indrė sako galinti šiek tiek praskleisti paslapties šydą. „Jau prasidėjo pirmieji filmavimai. Ir žinote, kas sunkiausia? Tylėti ir saugoti visas paslaptis iki žiemos. Dar viena įdomi detalė, kad šiais metais būtent žiūrovai nuspręs, kas laimės projektą. Todėl laukiu nesulaukiu pabaigos. Įdomu, ar komisijos ir žiūrovų simpatijos sutaps.”

Maža to, Indrė Kavaliauskaitė prisipažįsta: „Mano didžiausia klaida, kad smegenyse turėjau užsidėjusi blokus. Iš karto atmečiau kai kuriuos žinomus žmones, nes maniau, jog jie neturi laiko arba niekada nesutiktų dalyvauti šiame šou. Tai yra didžiausia klaida. Vos pamačiusi, kas slepiasi po pirmosiomis kaukėmis, likau be žado. Ne veltui ši laida yra tokia populiari, nes čia sutinka dalyvauti ryškiausios Lietuvos žvaigždės.”

LNK projektas „Kaukės” praėjusiais metais buvo labai populiarus. Didžiausia intriga čia – atspėti, koks garsus mūsų šalies žmogus slepiasi po kauke. Būtent šis smagus žaidimas nepaliko abejingų, o nuotaikingos spėlionės – kas slepiasi po kauke – skambėjo visur. Todėl šį sezoną išvysite naujas, dar įspūdingesnes kaukes, po kuriomis savo veidus slėps žinomiausi šalies žmonės.

Naujas „Kaukių“ sezonas – jau nuo rugsėjo 12 dienos, sekmadieniais, per LNK.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,821,357 unikalūs lankytojai