G.Alijeva ves LNK laidą „24 valandos“
Parašė Zaliukas· April 05 2011 01:30:54

Po dviejų metų pertraukos į LNK televiziją grįžta viena žaviausių laidų vedėjų Lietuvoje – dainininkė Goda Alijeva. Nuo antradienio moteris pradeda vesti LNK aktualijų laidą „24 valandos“. „Laida taps šiltesnė, pozityvesnė, moteriškesnė, juk laidos vedėja moteris duoda kitokį atspalvį, - sako Goda Alijeva. – Keliame ir kelsime problemas tam, kad galėtumėme jas išspręsti, o ne tik kalbėti“.

Pasak moters, šis jos pasirodymas per televiziją bus kitoks nei ankstesni. „Esu mama ir mano požiūris į daug ką pasikeitė. Man rūpi tai, kas vyksta mūsų šalyje, rimtai žiūriu į Lietuvos ateitį, nes čia augs mano dukrelė“, - sako „24 valandos“ vedėja.

Goda sako, kad bandys įrodyti žiūrovams, jog gali būti ne tik pramoginių laidų vedėja. „Noriu įsitraukti į šalies visuomeninį gyvenimą“.

Goda tikina, kad į televiziją grįžta puikiai nusiteikusi, bet šiek tiek nedrąsiai. Jos dukrytei Tėjai gegužę bus vieneri. Moteris prisipažįsta, kad į pirmuosius bandymus filmuotis ji atvažiuoja kartu su dukrele.

„Lai ugdosi“, - šypsosi moteris.

Goda jau ne pirmą savaitę stebi „24 valandų“ kolegų darbą už kadro.

Alijevų šeima netrukus iš Kėdainių turėtų persikelti į Kauną, iš kurio vyksta laidos „24 valandos“ transliacijos, todėl tai buvo dar vienas akstinas, paskatinęs jauną mamą sugrįžti į televiziją.

„24 valandos“ su Goda Alijeva – antradienį 17 val. 30 min., per LNK.