Dėl televizijos G.Juodeika jau atsikratė 25 kg
Parašė Zaliukas· January 04 2011 16:36:58
Šiuo metu LNK laidos „24 valandos“ vedėjas Gediminas Juodeika, kaip pats tikina, yra optimalios formos - niekas net neįtaria, kiek pastangų jam kainavo svajonė grįžti į televiziją ir kaip sunku buvo vėl įsisprausti į klasikinį kostiumą. Dvidešimt penki kilogramai vos per tris mėnesius. Toks yra naujas Gedimino svorio metimo rekordas.

„Siaubingai sustorėjau. Slėpiausi nuo žmonių ir nuo kamerų, nes iš tiesų atrodžiau baisiai“, - prisiminęs laiką po realybės šou sako jis ir neslepia niekada neužmiršiantis tų dienų, kai gatvėje jį atpažinę praeiviai badydavo pirštais ar nesidrovėdami kuždėdavosi: „Storas kaip kiaulė“.

Kas gi Gedimino kasdienybėje nutiko po realybės šou, kuriame jo kilogramai tirpo be jokio vargo? Ar gali būti, kad jis iš tiesų vartojo kokius nors draudžiamus, pavojingus preparatus, kuriuos nutraukus svoris žaibo greičiu šovė į viršų?

Naujas sotus ir ramus gyvenimo būdas neliko be pėdsakų. Televizijos studijoje išnykę kilogramai per keletą mėnesių grįžo į pradinę padėtį. O dar po gero pusmečio Gediminas jau turėjo gražaus pliuso.

Laidos vedėjas neslepia neslepia: galimybė grįžti į eterį tikrai žavėjo. Tačiau tuomet, kai gavęs ne vieną ir ne du darbo pasiūlymus pažvelgė į veidrodį, suprato: pasirodyti viešumoje... tiesiog nepadoru. Gražuolis sportiškas vaikinas buvo virtęs rubuiliu restorano savininku.

Nuo praėjusios vasaros Gediminas, palaikomas žmonos ir dviejų sūnų, vėl teisingame kelyje. Sveikas maistas, įtemptas darbas ir sporto klubas.

Šiandieną akivaizdu - stengtis buvo verta. Nes svajonė vėl dirbti ekrane - jau įgyvendinta. Tačiau, pasiekęs tikslą, laidos „24 valandos“ vedėjas nežada sustoti.

Apie savo figūros pokyčius G.Juodeika pasakos laidai „Neišgalvoti gyvenimai“ antradienį 20.30 val. per LNK.