Atsinaujinusi laida apie naujausias technologijas NKTV grįžta į eterį
Parašė Zaliukas· October 04 2010 16:06:15
Jau ateinantį sekmadienį “Lietuvos ryto“ TV eteryje atgims laida - NKTV. Ne vienerius metus žiūrovus supažindinusi su technologinėmis naujienomis laida NKTV yra pasiruošusi sugrįžti į TV eterį ir vėl tapti nepakeičiamu pagalbininku skaitmeninio pasaulio labirintuose. Patyrusi laidos kūrybinė grupė kartu su ilgamečiu laidos vedėju Ernestu Janušu sekmadienio rytais paprastai, aiškiai ir įdomiai pasakos apie sparčiai kintančias technologines naujienas.

“Per tą laiką, kol mūsų nebuvo, pasaulis vietoje nestovėjo, todėl grįžtame gerokai atsišviežinę. Esame pasiruošę žiūrovus supažindinti su naujausiais daikčiukais, kuriuos pristato S. Jobsas, B. Gatesas ir kiti IT grandai. Pasakosime apie žaidimus, kurie valandų valandoms prikausto prie kompiuterių ekranų bei aplink esantį pasaulį nugramzdina į nebūtį. Supažindinsime su specialiais interneto tinklalapiais, kalbėsime apie tai, kas susiję su IT. Paprastai ir aiškiai – taip, kaip seniau“, - apie būsimą laidą pasakoja ilgametis jos vedėjas E. Janušas.

Laidos kūrėjai tikisi, kad iš naujo atgimstanti laida NKTV padės geriau žmonėms suprasti skaitmeninio pasaulio technologijų naudą ir jų reikšmę paprastam vartotojui.

NKTV kiekvieną sekmadienį 11 val.