R.Rudokas TV eteryje pasakos apie nacionalinius atostogų ypatumus
Parašė Zaliukas· July 09 2010 01:17:24
Aktorių Marių Mačiulį, išvykusį pailsėti už Atlanto, nuo liepos 13 dienos naujose TV3 „Nuodėmių dešimtuko“ laidose sutiko pavaduoti Ramūnas Rudokas. „Aš ne toks ir nuodėmingas“, – paprašytas atverti savo sąžinę dievagojosi žinomas aktorius. Jau kitą antradienį 20.10 val. nuodėmingųjų istorijų žiūrovų lauks pasakojimai apie nacionalinius atostogų ypatumus.

Kaip žinia, atsipalaidavę ar į pajūrį atvykę tautiečiai krečia įvairiausias nedorybes – tyliai rezga kurortinius romanus, lėbauja, šiukšlina ir nesaugo Baltijos jūros. Paklaustas, ar taip elgiasi ir naujas laidos vedėjas, R. Rudokas prisiekė, kad nė viena iš šių nuodėmių neslegia jo „krištolinės“ sielos.

„Atostogas praleidau pasaulio pakrašty, tarp debesų, – Gibraltare. Buvo labai gera ir nuostabiai gražu, taigi, nesitikėkite iš manęs išgirsti, kad atostogaudamas pajūryje ištvirkavau, svaiginausi alkoholiu ar ką nors primušiau“, – nepasiduoda provokacijoms Ramūnas.

Kad ir kaip ten būtų, Lietuvoje netrūksta žvaigždžių, kurios atostogomis mėgaujasi iš širdies. Apie nuodėmes pajūryje antradienio vakarą prasitars Natalija Zvonkė ir nauja grupės „Yva“ narė Ieva Stasiulevičiūtė, aktorė Edita Užaitė ir dainininkė Džordana Butkutė.

Nuodėmingosios Lietuvos žvaigždžių atostogos jau nuo liepos 13 dienos naujose „Nuodėmių dešimtuko“ laidose su Ramūnu Rudoku 20.10 val. per TV3.