„Aistrų pakrantėje“ startuoja karštas dvyliktukas
Parašė Zaliukas· June 22 2010 13:00:40
Išaiškėjus pirmajai porai, žengsiančiai į „Aistrų pakrantės“ superfinalą, rojaus kampelis Viduržemio jūros pakrantėje sulaukė naujų gyventojų. Naujas kovas pradeda karštas ir seksualus naujasis dvyliktukas.

Šįkart iš devynių vaikinų sau poras rinksis trys žavios merginos. Tačiau tai ne vienintelis pasikeitimas karštajame vasaros projekte – vietoje į Lietuvą išvykusių komisijos narių Inetos Stasiulytės ir Deivido Meškausko dalyvių aistras vertins „Tina Dance“ studijos įkūrėja ir vadovė Tina bei šokėjas, daugkartinis pasaulio ir Europos čempionas Andrius Butkus.

Kol Tina mėgaujasi kurorto privalumais, Andrių nuo pat ryto galima matyti liejant prakaitą viešbučio treniruoklių salėje. „Kol kas jų veikla gana skirtinga“, – apie naujus komisijos narius pasakojo „Aistrų pakrantės“ rengėjai.

Pagal individualią treniruočių programą dirbantis profesionalus šokėjas A. Butkus teigė, kad sportavimas treniruoklių salėje yra puikus būdas ne tik palaikyti sportinę formą, bet ir pailsėti. „Kai raumenys dirba – protas ilsisi“, – juokėsi šokėjas.

Tina ir Andrius nebus vieninteliai žinomi veidai naujose „Aistrų pakrantės“ serijose. Šokių partnerius iš devynių vaikinų sau rinksis ir jau Lietuvos žiūrovams pažįstamos praeitų metų „Šok su manimi“ dalyvės: su humoristu Justinu Jankevičiumi šokusi Rasa Židonytė ir su „Neo“ dainininku Mariumi Kiltinavičiumi tik per plauką į projekto finalą nepatekusi Eglė Straleckaitė. Trečioji projekto mergina – būsimoji medikė Brigita.