Prieš naują startą bus kartojamos ankstesnės „Gedimino 11“ serijos
Parašė Zaliukas· April 27 2010 20:36:15
Jau nuo šio trečiadienio vakaro lietuviškų serialų mėgėjų prašymu TV3 televizija rodys prieš aštuonetą metų nufilmuotą daugiaserijinį filmą „Gedimino 11“. Juo bus priminta, kokios politinės dramos krėtė Lietuvą tais laikais. Šios istorijos kartojimas taps įvadu į naująjį 12 dalių to paties pavadinimo televizijos filmą, kurį neilgai trukus taip pat pamatys TV žiūrovai.

„Kai tik buvo paskelbta, kad TV ims rodyti praeityje populiaraus serialo „Gedimino 11“ tęsinį, žiūrovai užtvindė televiziją prašymais pakartoti ankstesnes serijas. Kanalo vadovybė nutarė tokį pageidavimą patenkinti“, – sako TV3 programų direktorius Jurgis Jefremovas.

Šįvakar 17.40 val. bus parodyta paskutinė šio sezono „Naisių vasaros“ serija, o jau nuo rytojaus panašiu laiku 17.15 val. bus parodytos prodiuserių kompanijos „Videometra“ kitados sukurto serialo „Gedimino 11“ pirmoji ir antroji dalys.

„Tai bus „seni“ prisiminimai, – sako prodiuseris Rolandas Skaisgirys. – Mes tą serialą kūrėme pagal „Mažeikių naftos“ istoriją. Pasirodo, po 8 metų šalyje tebėra ne mažiau problemų – ir politinių, ir ekonominių... Anuo serialu mes nuspėjome labai daug ateities. Tikiuosi, kad ir naujuoju televiziniu filmu „Gedimino 11“ žiūrovai nenusivils. Jie pamatys, kas dedasi politiniuose užkulisiuose ir kas iš to išeina.“

Populiariosios pirmojo ir antrojo serialo „Gedimino 11“ sezonų serijos bus rodomos pirmadieniais–ketvirtadieniais 17.15 val. per TV3.