Kas Aušrai Kilkuvienei padės susirasti darbą?
Parašė Zaliukas· March 30 2010 12:27:41
Viena po kitos besikaupiančios buities problemos. Rūpestis dėl to, kad ji – moteris pačiame jėgų žydėjime – nebeturi darbo. Kad prieš septynerius metus pradėtos svajonių namo statybos stovi vietoje. O pinigų stygius negailestingai žlugdo šeimos santykius. Lyg to būtų maža, buvusiai televizijos laidų vedėjai Aušrai Kilkuvienei likimas neseniai atsiuntė dar vieną išmėginimą. Vos keletą kartų pasirodžiusi LNK „Žvaigždžių duetuose“ ir pasidžiaugusi į jos gyvenimą sugrįžusiu dėmesiu bei pripažinimu, Aušra tapo skaudžios ir visiškai banalios nelaimės įkaite – lūžo koja.

Ar prieš trejetą savaičių netikėtai patirta Aušros Kilkuvienės trauma jau paskutinė nesėkmė šiais metais? O gal lemtis buvusiai televizijos žvaigždei yra paruošusi dar didesnių išmėginimų? Ir kokios nuojautos turėjo kamuoti šią moterį, jeigu ji, lydima LNK laidos „Gyvenimas pagal moteris“ kamerų, išeities sutiko ieškoti... būrimo salone?

Kokius metus Aušrai Kilkuvienei išpranašavo garsi Kauno būrėja? Ar tiesa, jog vardan eterio buvusi televizijos žvaigždė buvo nusprendusi netgi pasidaryti plastinę operaciją? Ir ar gali būti, kad profesinis „bankrotas“, kaip sklido gandai, Aušrą ištiko vien dėl to, jog ji – nesugyvenamo charakterio?

Atviras pasakojimas apie nelengvas užgesusios eterio žvaigždės dienas ir darbo paieškas laidoje „Gyvenimas pagal moteris“ – jau antradienį 21.00 per LNK.