Netrukus TV eteryje - 6 „Emmy“ įvertinto pasaulinio šokio šou lietuviška versija
Parašė Zaliukas· March 15 2010 14:38:02
Visai neseniai internete pasirodė amerikiečių šou ištrauka, kurioje buvo užfiksuotas įspūdingas lietuvės Ivetos Lukošiūtės pasirodymas. „So You Think You Can Dance“ projektas pasaulį stebina beveik penkerius metus. Sulaukęs milžiniško susidomėjimo ir gausaus gerbėjų būrio, šokių konkursas jau yra adaptuotas Naujojoje Zelandijoje, Ukrainoje, Turkijoje, Izraelyje, Kanadoje, Vokietijoje, Graikijoje, Lenkijoje, Malaizijoje, Norvegijoje, Belgijoje, Olandijoje, Pietų Afrikoje, Didžiojoje Britanijoje, Australijoje ir kitose šalyse.

Netrukus įspūdingais mėgėjų ir profesionalų šokio pasirodymais TV3 žiūrovus džiugins ir lietuvaičiai. Sėkmingai „Lietuvos talentų“ formatą šalyje adaptavusi „TV Manijos“ komanda ruošiasi naujam viesului – projektui „Tu gali šokti!“.

„Sėkmingiausio praeitų metų šou „Lietuvos talentai“ scenoje išvydome daug šokėjų. Iš tiesų mūsų dainingą tautą tai šiek tiek net stebino. Skubame pranešti, kad šį kartą pagal formatą kuriamo pasaulinio šokių projekto atrankos jau prasideda, todėl visi šokėjai kviečiami suklusti ir pildyti anketas TV3 televizijos interneto tinklalapyje“, – sako naujo projekto „Tu gali šokti!“ prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Pagal tarptautinę licenciją kuriamoje laidoje dalyviai komisijai gali rodyti bet kokį šokį ar judesius – nuo klasikos iki gatvės stilių, nuo pramoginių iki tautinių. Projekte gali dalyvauti ir mėgėjai, ir profesionalai. Po atrankų, pamokų ir specialių užduočių iš 40 atrinktų šokėjų liks tik 14 – 7 merginos ir 7 vaikinai.

„Į šou patekę šokėjai turės ne tik parodyti, ką moka geriausiai, bet ir išmokti naujų šokių. Jiems bus skiriamos specialios užduotys, kurias reikės atlikti net ir su konkurentu. Šokėjų pasirodymus vertins profesionalūs choreografai ir žiūrovai“, – pasakoja S. Urbonavičius.

Kai Lietuvos šokėjai skina tarptautinius laurus ir apdovanojimus, pats laikas išsiaiškinti, kas šiandieną šalyje šoka geriausiai. 18–30 metų lietuvaičiai turi puikią galimybę įrodyti, jog gali ir moka šokti. Klasikinių, liaudies, modernių, pramoginių, breiko ar hip-hopo stiliaus šokėjai turi vienodas teises ir galimybes kovoti „Tu gali šokti!“ projekte.

Didžiausiuose Lietuvos miestuose vyksiančiose atrankose kūrėjai tikisi sulaukti gausaus būrio norinčiųjų šokti. Atrinkti šokėjai bus vežami tobulintis su profesionalia choreografų ir stilistų komanda. Pasiruošę kovai naujojo TV3 projekto dalyviai stos prieš žiūrovų teismą ir tiesioginiame eteryje kovos už išlikimą, geriausiojo Lietuvos šokėjo vardą ir piniginį prizą.