Netrukus eteryje pasirodys serialo „Nemylimi“ tęsinys – „Svetimi“
Parašė Zaliukas· January 19 2010 01:41:35
Vasario pradžioje TV3 žiūrovų laukia ypatinga premjera – Edvino Kalėdos populiariaus romano trilogijos antroji dalis – „Svetimi“. Naujas susitikimas su lietuviško serialo „Nemylimi“ aktoriais įtrauks į įtampos ir dramos siužetą. Po ilgų kalėjime praleistų metų Viktoras grįžta į taip svajotą laisvę. Tačiau realybė ir vėl nedžiugina – jo buvusi žmona Asta verčiasi prostitucija, o dukra auga vaikų namuose. Laisvės gurkšnį pajutusį vyrą persekioja praeities našta ir prarastos meilės šešėlis.

„Šioje dalyje netrūks herojų blaškymosi tarp neapykantos ir meilės, keršto, ir draugui tiesiamos pagalbos rankos“, – pasakoja serialo vykdomasis prodiuseris Rimvydas Martinaitis.

Pagrindinio herojaus Viktoro brolis Normantas, kaip ir iš kalėjimo grįžęs jaunėlis, negali ramiai džiaugtis meile. Nors vedė Ingą, jo širdis priklauso Živilei. Ji žino Normanto paslaptį, tik ar ilgai mylinti moteris galės taikstytis su meilužės statusu?

Populiarūs, TV3 žiūrovams jau pažįstami ir nauji serialo „Svetimi“ aktoriai įtrauks dramos mėgėjus į didžių išgyvenimų, nusikalstamo pasaulio ypatumų bei meilės peripetijų verpetą. Tadas Gryn, Asta Vaškevičiūtė, Evaldas Jaras, Kristina Kazlauskaitė, Marius Mačiulis, Ramūnas Rudokas ir kiti Lietuvos teatro ir kino aktoriai daugiaserijinio filmo mėgėjams pasirodys nuo vasario 8 dienos.

Meilės išgyvenimai, įprasminantys viską naikinančią ugnį, lietuviškame seriale „Svetimi“ – per TV3.