Ramunė Kurienė grįžta į LNK
Parašė Zaliukas· August 11 2009 15:59:48
Po 11 metų pertraukos į LNK eterį grįžta TV laidų vedėja ir aktorė Ramunė Kurienė. Savo televizijos karjerą Ramunė prieš daugiau kaip dešimtmetį pradėjo LNK infošou „N-14“, kurią vedė kartu su Redita Dominaityte. „LNK – mano pirmoji darbovietė, esu kupina jai sentimentų. Su šia televizija susiję tik geriausi prisiminimai. Vien atmosfera ten kokia buvo, koks puikus kolektyvas. O kokia vieta – Lapės...“, - prisiminimais dalijosi Ramunė Kurienė.

Naująjį sezoną LNK televizijoje Ramunė vaidins humoro laidoje „Laba diena“.

„Tai man – tikras išbandymas, einu su baime, nežinomybe ir jauduliu. Humoro laida man – naujas žanras, tai yra kur kas sunkiau nei prieš kamerą paskaityti tekstą. Čia reikia daug improvizacijos. Prajuokinti žmones daug sunkiau, nei suvaidinti dramą. Tikiuosi, kad man pavyks ir žmonėms patiks mano kuriami personažai“, - sakė Kurienė.

Pasak Ramunės, ji pasiilgo aktorystės.

„Gilioje kertelėje širdies labai norėčiau grįžti vaidinti. Gal net į teatrą? Man atrodo, kad tikrojo aktoriaus vieta – teatras. Norčiau suvaidinti ir lietuviškame kine, pas gerą režisierių, kurių Lietuvoje netrūksta“, - prisipažino moteris.

Humoristinėje LNK laidoje „Laba diena“ Ramunė vaidins kartus su Vilniaus Mažojo teatro aktoriumi Arvydu Dapšiu, aktore Renata Kutinaite, dainininke Vitalija Katunskyte.

Praėjusį sezoną moteris kūrė TV3 laidą „Grįžta vyrai“.