Paaiškėjo naujojo serialo „Emilija“ pagrindinio vaidmens atlikėja
Parašė Zaliukas· August 05 2009 17:00:10
Nors Justei Zinkevičiūtei dar tik dvidešimt, mergina į teatro sceną lipa nuo septynerių. Ji gali pasigirti dramos festivalių apdovanojimais ir debiutu televizijoje – nauju vaidmeniu lietuviškame seriale „Emilija“.

„Šiuo metu studijuoju lietuvių filologiją ir režisūrą, tobulėju ir įgyju žinių. O mano aktorės karjera prasidėjo nuo spektaklio „Grybų karas“. Tada man buvo septyneri. Sukūriau gležnos ir jautrios ūmėdės personažą, kuri per visą spektaklį sušuko tik vieną frazę: „Aš apalpsiu, kur kėdė!“
Pamenu, tada be proto jaudinausi, drebėjo rankos ir kojos. Dabar taip pat prieš eidama į sceną jaudinuosi, bet, kai tik pasirodau scenoje, visa baimė dingsta ir tada visas jėgas ir mintis sutelkiu į vaidmenį“, – šypsosi Justė, naujame TV3 seriale vaidinsianti Emiliją Stankevičiūtę.

Pasak TV3 pranešimo spaudai, pagrindinė naujausio Rolando Skaisgirio darbo herojė – jauna, dar tik bepradedanti pažinti gyvenimą mergina, kuri įkliūna į klastingos bankininkės Apolonijos intrigas, aklai pasitiki žmonėmis ir už savo naivumą ir gerumą sumoka kuo brangiausiai: praranda tėvų turtą, namus, sesių globą. Galiausiai mergina galutinai palūžta ir jai prireikia daug pastangų ir drąsos išlikti pilname aferų negailestingame pasaulyje.

Nors ir naujojo lietuviško serialo herojė, ir ją vaidinanti aktorė yra studentės, netrukus su TV3 žiūrovais susipažinsianti mergina sako, kad jos charakteris toli gražu neatitinka Emilijos.

„Manau, vienintelis mūsų panašumas tas, kad abi esame studentės. Iš tikrųjų tai tarp mano ir Emilijos gyvenimo ir charakterio – nieko bendra, nors, kas manęs gerai nepažįsta, sakys, kad aš vaidinu save. Juk visuomet tuo ir yra įdomi vaidyba, kad vaidindamas tu gali būti toks, koks nesi ir gali elgtis taip, kaip gyvenime nieku gyvu nepasielgtum“, – mintimis dalijasi Justė.

Justės Zinkevičiūtės debiutas seriale „Emilija“ – naujame TV3 sezone nuo rugpjūčio 24 dienos.