Madam Skaiva – „Lietuvos perlų“ dvaro šeimininkė
Parašė Zaliukas· August 03 2009 23:47:52
Anketas į „Lietuvos perlai. Šauniausios damos rinkimai“ pildančios damos ir TV3 žiūrovai po truputį skleisdami laidos užkulisius sužino naujo projekto veidus, kurie dalyvaujančioms moterims padės patirti naują gyvenimo iššūkį. Šalia laidos vedėjo Gedimino Jauniaus naują amplua išbandys ir Skaiva Jasevičiūtė. Šį kartą jos laukia nauja patirtis – dvaro šeimininkės vaidmuo.

„Lietuvos perluose“ būsiu Madam. Ji – dvaro šeimininkė ir prižiūrėtoja, įnoringa ir aikštinga, be to, kiek pamišus dėl gero tono ir puikių manierų. Madam mokys damas etiketo ir elgesio, tinkamo dvare. Taip pat prižiūrės dalyves ir sugalvos joms įvairiausių užduočių“ – apie naują projektą pasakoja į TV3 televiziją grįžtanti Skaiva.

Šiame išskirtiniame projekte radijo ir TV laidų vedėja bei redaktorė nusprendė dalyvauti dėl naujos patirties.

„Man labai idomu nors kartą televizijoje būti ne Skaiva, o sukurti personažą. Madam bus už Skaivą vyresnė. Bet, kaip ir Madam, aš etiketu domiuosi seniai – mano mama yra etiketo ir protokolo dėstytoja. Jei reikės pagalbos, manau, ji būtinai padės mano personažui tapti nepriekaištingu. Be to, aš nekantriai lauskiu atvykstant visų damų, nes tikiu, kad iš brandaus amžiaus moterų galima pasimokyti gyvenimo išminties ir nesuvaidinto nuoširdumo. Net neabejoju, kad projekto pabaigoje visos mūsų damos pranoks pačią Madam“, – apie pasiruošimą „Lietuvos perlams“ pasakoja būsima dvaro šeimininkė.