N.Šulija turės savo rubriką „Puikiajame šou“
Parašė Zaliukas· March 04 2009 15:48:46
Jau kovo 8 dieną į TV3 žinių komandą sugrįžta žiūrovų mėgiamas orų pranešėjas Naglis Šulija. Kodėl Naglis į TV3 televiziją grįžta būtent kovo 8-ąją? Ar tai sutapimas, ar simboliška dovana Lietuvoms moterims – žiūrovai gali tik spėlioti. Beje, Naglio sugrįžimą lydės ir daugiau staigmenų. Viena jų – pasikeitimas TV3 orų pranešimo rubrikoje. Konkretesnių detalių sinoptikas kol kas neatskleidžia, tačiau mielai papasakoja apie naują savo ampluą pramoginėje laidoje „Puikusis šou“.

Jau artimiausiu laiku šiame nuotaikingame šou Naglis turės savo rubriką.

„Niekam ne paslaptis, kad aš turiu ir astrologinių pomėgių, todėl esu labai dėkingas TV3 televizijai, kuri pasiūlė man projektą, susijusį būtent su astrologija. „Puikiajame šou“ turėsiu savo rubriką. Šis šou, mano manymu, yra talentų pristatymas. Ant mano pečių taip pat guls atsakomybė pristatyti talentus iš astrologinės pusės“, – sako N. Šulija.

Paklaustas, ar nebijo imtis darbo, visiškai priešingo rimtai informacinei laidai, – N. Šulija šypteli ir sako, kad kiekvieno mūsų gyvenime yra ir darbo, ir pramogų. Todėl orų prognozavimą žiniose jis prilygina rimtajai gyvenimo daliai, o naująją rubriką „Puikiajame šou“ sieja su pramoga ir pomėgiais. Sinoptikas teigia nevengiantis į gyvenimą žiūrėti su humoru.