Pasaulį per TV3 gelbės „Angelai“
Parašė Zaliukas· February 06 2009 09:59:24
Jau visai netrukus TV3 eterį užkariaus trys žavios merginos, lyg angelai sargai saugosiančios tuos, kuriuos ištiks bėda. Jų žvitrios akys seks karščiausius įvykius Lietuvoje ir reaguos į visas televizijos žiūrovus užklupusias problemas. Žavi, miela ir draugiška Eglė, kiek santūresnė, bet gyvenimo iššūkiams ir kūrybai nusiteikusi Justina bei ekstremalų sportą dievinanti Laura – jos visos nuo šiol savo pagalba ir gerais darbais ruošiasi užkariauti pasaulį.

„Gal kam reikia patarimo, kaip išsisukti iš kėblios padėties, o gal negalite išspręsti vieno ar kito šeimyninio klausimo? Gal jus kamuoja sunki padėtis Lietuvoje, gretimame kieme ar darbe? O gal jums reikia tiesiog išradingos, geru humoro jausmu besivadovaujančios istorijos išklausytojos? Mes esame viskam pasiryžusios, galim net perduoti jūsų linkėjimus Prezidentui“, – lyg susitarusios ir naujiems iššūkiams pasiruošusios pranešime spaudai sako naujos TV3 laidos „Angelai“ merginos.

„Protingos, žaviomis šypsenomis apdovanotos, greitos, iššūkiams pasiruošusios ir svarbiausia – jūsų istorijų laukiančios merginos jau treniruojasi ir nekantriai akutėmis žybsi, kol pasirodys naujoje TV3 laidoje“, – naująsias angelų antrininkes pristato TV3 programų direktorius Jurgis Jefremovas.