Serialo „Monikai reikia meilės“ daina – populiariausia Lietuvoje
Parašė Zaliukas· March 01 2019 17:39:29
Vos prieš kelis mėnesius LNK televizijos eteryje startavęs naujas serialas „Monikai reikia meilės“ akimirksniu pavergė šalies žiūrovų dėmesį. Populiariausius šalies aktorius subūrusi romantinė komedija tapo vienu žiūrimiausių serialų Lietuvoje, o specialiai jam sukurta ir grupės „69 Danguje“ atlikta titulinė daina – populiariausia Lietuvoje, ji karaliauja radijo stoties „Lietus“ top 20 viršūnėje.

„Mums yra garbė, kad daina skamba šiame seriale, ir jei atvirai, mūsų dainai tai yra pati geriausia reklama, nes šis serialas yra bene žiūrimiausias visoje Lietuvoje. Labai džiaugiuosi dėl to“, – šypsosi grupės „69 Danguje“ narė Nijolė Pareigytė. Žinoma moteris neslepia – jau pirmą kartą išgirdus naujos dainos „Man reikia meilės“ žodžius ir muziką, jie ją pavergė, o tai, pasak N. Pareigytės, pastaruoju metu būna itin retai. „Labai keistas dalykas vyksta su šia daina koncertuose. Paprastai naujoms dainoms prireikia nemažai laiko, kad žmonės jas priimtų, o ši daina iškart pateko į mūsų programą ir išstūmė kažkurią iš senesnių dainų. Žmonės labai šiltai į ją reaguoja, visi moka žodžius ir dainuoja kartu. Nežinau, ar tai serialo dėka, ar dėl to, kad daina yra labai gera. Matyt, visi faktoriai susidėjo į vieną“, – sėkmės paslaptis vardino N. Pareigytė.

Idėja sukurti titulinę dainą populiarius serialus, tokius kaip „Rimti reikalai“, kuriančios prodiuserinės kompanijos „Urbs TV“ prodiuseriui Andriui Urbanavičiui kilo dar tada, kai buvo aiškus tik naujojo serialo pavadinimas. Vos keli skambučiai muzikos prodiuseriui Egmontui Bžeskui ir komanda buvo aiški – hitu tapusios dainos muziką ėmė kurti atlikėjas Arvydas Martinkėnas-Vudis, o žodžius – žinomų dainų tekstų autorius Paulius Stalionis.

„Žiūrime kiekvieną seriją ir žinome visus personažus. Iš tikrųjų labai smagus serialas ir net ne dėl to, kad rašiau jam muziką, nors tai gal ir kažkiek prisidėjo. Man labai patinka siužetas ir noriu pagirti visą komandą už tokį kokybišką darbą“, ­– įspūdžiais dalijasi Vudis.

Neringa Varnelytė, Zigmantas Baranauskas, Skaistė Vievesė, Gintarė Latvėnaitė, Dainius Kazlauskas, Ramūnas Šimukauskas, Mantas Vaitiekūnas, Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė ir daugybė kitų žiūrovų pamiltų šalies aktorių komiškame seriale „Monikai reikia meilės“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 20.30 val. tik per LNK TV.