Naujo serialo apie meilę aktorė Ž. Mardosaitė: „Tikrosios meilės dar nesu atradusi“
Parašė Zaliukas· June 01 2018 20:02:08
Jau visai netrukus, birželio pabaigoje, TV3 televizijos eterį užkariaus naujas, romantika ir linksmomis istorijomis intriguosiantis lietuvių serialas „Kam ta meilė?“. Į sudėtingą ir amžiną klausimą atsakymo ieško ne tik aktoriai, bet ir būsimi serialo žiūrovai: viena pagrindinių „Kam ta meilė?“ aktorių Žiedūnė Mardosaitė gegužę vykusioje tulpių žydėjimo šventėje žmones stebino romantika dvelkiančiais klausimais. Jau greitai pasirodysiantis komiškų situacijų ir romantikos kupinas serialas „Kam ta meilė?“ pasakos apie dvi visiškai skirtingas seseris ir jų meilės paieškas. Viena jų – Liucė, kuriai meilės reikalai neįkandami kaip aukštoji matematika.

Padėti rasti atsakymus į Liucei ramybės neduodančius klausimus leidosi pati ją įkūnysianti jaunosios kartos aktorė Žiedūnė Mardosaitė. Tulpių žydėjimo šventės metu lepinę vasariški orai ir šventiška nuotaika žmones nuteikė pozityviai ir atsakydami į aktorės klausimus „kam ta meilė?“, „kas ta meilė?“, daugelis dalinosi nuoširdžiomis mintimis. „Su žmonėmis viskas buvo labai aišku ir paprasta, juk šis klausimas yra kiekvieno mūsų širdyje. Mes nuolat su juo susiduriame. Tiesiog, kai žmogus būna užkluptas netikėtai, jam sudėtinga atsakyti greitai“, – įspūdžiais dalinosi aktorė.

Vietoje nenustygstanti Ž. Mardosaitė klausinėjo visus, kuriuos sutiko kelyje – jaunuolius, poras ir vienišius, šeimas ir daug gyvenime patyrusius senolius. „Jeigu meilė gera, tai ir gyventi smagu“, – švytinčiomis iš džiaugsmo akimis kalbėjo ne vieną meilę patyrusi 93-ečius metus skaičiuojanti senolė. „Jaunuoliai labiau kalbėjo apie tą pirmąjį, pradinį meilės etapą, kada esi susižavėjęs, kada jauti aistrą vienas kitam, jie meilę supranta taip. O kai šnekėjo žmonės, kurie meilėje gyvena jau trisdešimt metų ir daugiau, tai jau buvo šiek tiek kitaip.

Jie yra labiau patyrę, daugiau dalinosi pamokymais, kaip reiktų mylėti ir bendrauti, o ne gilinosi, kas ta meilė“, – įspūdžiais dalinosi Ž. Mardosaitė. Išklausiusi begalę įvairiausių atsakymų, aktorė pati į šį klausimą atsakyti dar nesiryžta. „Šis klausimas turbūt sudėtingiausias iš visų klausimų, kurie gali kilti. Meilė yra privaloma kiekvienam žmogui, o kas ji yra, prisipažinsiu, nežinau“, – samprotavo Ž. Mardosaitė. „Aišku, meilę esu patyrusi, aš kiekvieną dieną myliu. Myliu daug žmonių įvairiomis formomis ir tai nebūtinai tarp moters ir vyro, kas turbūt yra labiausiai trokštama meilė, kuri norėčiau, kad nutiktų ir man.

Aš, kaip ir mano personažas Liucė, ieškau meilės įvairiomis priemonėmis, iš įvairių skirtingų žmonių, su kuriais susiduriu gyvenime. Ieškau, kas yra tas mano žmogus, bet tos tikrosios meilės dar nesu atradusi“, – atviravo jauna aktorė. Naujas lietuvių serialas „Kam ta meilė?“ pasirodys visai netrukus, birželio pabaigoje. Intrigų, komiškų situacijų ir romantikos kupiname seriale persipins tėvų ir vaikų santykiai, draugystė bei meilės paieškos. Serialo centre – dvi visiškai skirtingos seserys, kurių gyvenimus desperatiškai stengsis sutvarkyti mama.

Pagrindinius serialo herojus įkūnys televizijos žiūrovų pamilti aktoriai bei kylančios, jaunos ir talentingos žvaigždės – Ramūnas Rudokas, Asta Baukutė, Andrius Paulavičius, Skaistė Anusevičiūtė, Žiedūnė Mardosaitė. Praeivių mintis apie meilę ir jos paieškas galite išvysti čia:„Kam ta meilė?“ – jau greitai per TV3!