Vyras žemina žmoną, nes ji netinkamai gamina valgį
Parašė Zaliukas· February 07 2018 17:14:12
Į „TV pagalbą“ kreipėsi Neringa. Moteris žodžių nevynioja į vatą – ji nori skirtis su savo vyru ir nubraukti beveik du dešimtmečius bendro gyvenimo. Neringa tuos metus norėtų ištrinti iš atminties.

Į moters namus nuvykęs „TV pagalbos“ narys Edgaras Navickas sutiko abu sutuoktinius. Neringa netramdė ašarų. „Jis mane laiko šiukšlės vietoj. Esu jam kaip daiktas“, – skundėsi ji.

Kas nutiko, kad ši tvarkinga šeima byra? Artūras žmonos nemuša, uždirba pinigų, neieško kitų moterų. Neringa sako, kad yra kitų baisių dalykų, kurie gali suėsti šeimą. Vyras žmoną pavertė tarnaite, namų šeimininke, vaikų aukle. Neringa jau seniai nesijaučia moterimi ir mylima žmona.
„Neringa sako, kad už tai, jog Artūras neša į namus pinigus, o ji augina vaikus, tenka kęsti vyro pažeminimą. Jis esą įsivaizduoja, kad namų šeimininkės nieko neveikia. Kad namų ruoša, vaikų priežiūra ir visa kita nevargina ir kad apskritai to negalima prilyginti darbui. Be to, Artūras žmoną nuolat keikia bjauriais žodžiais“, – išklausęs Neringą, išvadą padarė Edgaras.

„Aš stengiuosi dėl Artūro, o jis į viską spjauna. Ir koneveikia mane. Vadina dvėseliena, sūtrauka. Aš patiriu psichologinį smurtą. Aš noriu mylėti ir būti mylima“, – guodėsi Neringa.

Artūras atviras – žmoną jis „ėda“ dėl to, kad ji negamina valgio, o jei gamina, tai ne taip, kaip jis norėtų.

„Panašu, kad Artūras su Neringa iš viso seniai kalbėjosi taip, kaip turi kalbėtis du suaugę žmonės. Ne priekaištauti vienas kitam, o kalbėtis. Gaila, bet kol kas jiems taip neišeina. Didžiausia problema yra ta, kad nė vienas – nei Neringa, nei Artūras pakankamai nesistengia. Moteris tenkina vyro įgeidžius ir yra labai nelaiminga, šis gi įsivaizduoja, kad jei uždirba pinigų, tai gali sau leisti bet ką. Net ir žmoną žeminti“, – stebėjosi Edgaras.

Akivaizdu, kad „TV pagalbos“ komandai reikia arba pasistengti sutaikyti vienas kitu nusivylusius sutuoktinius, arba padėti jiems gražiai išsiskirti. Kurį kelią pasirinks Neringa ir Artūras?

Žiūrėkite šiandien 16.30 val. laidoje „TV pagalba“ per TV3.