Paskutinė šio sezono „Legendinių legendų“ laida vos nevirto tragedija: įkaitų drama ir priekabiavimo skandalas
Parašė Zaliukas· December 19 2017 14:59:06
„Tie, kurie liko nepakalbinti iš gyvųjų, vadinasi, anokios jūs legendos“, – tokiais žodžiais savo paskutinę sezono laidą baigė „Legendinių legendų“ vedėjai Orestas ir Džilda Vaigauskai. Paskutinėje sezono laidoje aplankę savo buvusius pašnekovus ir kitus laidų herojus, skandalingieji vedėjai vėl pasižymėjo paniką ir nerimą sėjančiais išsišokimais.

Su Juozu Erlicku prie Vilniaus Katedros susitikę Orestas ir Džilda ne tik išsiaiškino, kodėl kasmet per Kūčias mūsų sugalvoti norai neišsipildo, bet ir apsaugojo legendinį poetą nuo žvarbaus šaltuko: „Juozai, vaikščiokit normaliai, užsidengęs kakliuką, a jūs pablūdot, taigi peršalsit gerklę“, – sagstydama Juozo Erlicko paltą susirūpinusi kalbėjo Džilda. Su Egidijumi Sipavičiumi legendiniai vedėjai atsisveikino atlikdami lietuvių liaudies šokį rateliu, o aplankius Arūną Valinską jiems teko prisiminti ne visai malonias akimirkas iš Valinskų namuose vykusio baliuko.

Andrius Mamontovas buvo įtrauktas į laidos vedėjų planus drauge sudainuoti trio, o Vytautas Šustauskas saugiai praleistas per gatvę Džildai sustabdžius eismą Kaune. Tačiau sudėtingiausiai legendiniams vedėjams sekėsi susitikimai su Leonardu Pobedonoscevu ir Jurijumi Smoriginu. Leonardo šunelio Gabytės pagrobimo drama vos nesibaigė nelaime. Džilda pasisavino Leonardo šuniuką, o šiam pagrasinus sudaužyti firminius TV3 laidos „Legendinės legendos“ puodelius, paleido šunelį judrioje gatvėje. „Aš norėjau tik šuniuko paprasčiausiai, aš norėjau Kalėdom tik šunelio...“, – aimanavo Džilda.

Jurijus Smoriginas išreiškė nepasitenkinimą, kad laidoje buvo neparodyta didžioji dalis jo mirkimo vonioje. Po trumpo pokalbio su abiem vedėjais, Jurijus užsidarė su Džilda ir po keliolikos minučių moteris išėjo visiškai traumuota „Jisai man darė žvilgsnį, rudais antakiais kilnodamas, žydrom akim žiūrėjo į mane ir skleidė fluidus. Aš galvojau, kad tiesiog pabūsiu kambarėlyje su choreografu. Jis lapnojo mane akimis!“ – susijaudinusi pasakojo Džilda Vaigauskienė.

Kokius dar ankstesnių laidų herojus aplankys Vaigauskai ir kaip jiems seksis atsisveikinti su savo žiūrovais, žiūrėkite jau šį vakarą paskutinėje šio sezono „Legendinių legendų“ laidoje per TV3.

„Legendinės legendos“ – pirmadieniais 20 val. per TV3!