Arnas Švilpauskas paliko „TV Pagalbos“ eterį: nemėgstu monotonijos
Parašė Zaliukas· July 02 2017 13:51:58
Ištikimiausi „TV Pagalbos“ gerbėjai, ko gero, jau spėjo pastebėti, kad „gelbėtojų“ būryje trūksta žurnalisto Arno Švilpausko. Pasirodo, žinomas vyras į savo gyvenimą nusprendė įpūsti naujų vėjų ir pakeitė darbą: „Nemėgstu užsisėdėti“, - aiškina jis.

Kasryt A. Švilpauskas skuba nebe į televizijos studiją, o į radiją. Darbo dienomis su klausytojais jis sveikinasi „Lietaus“ eteryje ir kartu su kolege veda „Ryto programą“.

„Radijo eteris buvo viena iš daugelio mano svajonių. Mėgstu kalbėti, o žinia, kad radijas ieško žmonių, mane iškart suintrigavo, todėl nusprendžiau sudalyvauti pokalbyje. Nauja patirtis, nauji įspūdžiai – tai visada mane inspiruojantys dalykai“, - priežastį, kodėl savo jėgas nusprendė išbandyti radijo eteryje aiškino A. Švilpauskas.

Atsidūręs naujoje darbo vietoje radijo laidų vedėjas beveik kasdien susiduria su klausimu „Ar nesunku keltis anksti ryte?“. Pasak Arno, tai – vienas didžiausių pliusų.

„Keliuosi apie 5 valandą ryto. Eteryje būnu prieš 6 valandą. Keltis yra lengva, jeigu vakare nueini anksčiau miegoti. Ryte visuomet išgeriu latte kavos puodelį. Dienomis kartais leidžiu sau pamiegoti pora valandų, bet tai būna labai retai. Atsakymas, į žmonių klausimą apie ankstyvą kėlimąsi, dažniausiai būna palydimas lengva pavydo gaidele, nes darbą baigiu 10 valandą“, - džiaugiasi vyras.

Paklaustas apie darbo minusus, Arnas randa tik vieną: „Gaila, kad 10 valandą pietauti nelabai randu kompanijos – visi dirba“, - šypsosi jis. O štai privalumų jis gali išvardinti bent kelis: „Tiesioginis ryšys su klausytoju, darbas komandoje, nenuobodus, aktyvus ir tiesioginis eteris. Labai džiaugiuosi radijo vadovybe, nuostabūs žmonės ir tikri profesionalai. Man labai sekasi gyvenime su vadovais, visi, su kuriais teko dirbti, buvo labai šaunūs žmonės“.

Tiesa, tai ne vienintelė veikla, kuria užsiima A. Švilpauskas. Be radijo, daugeliui simpatijas keliantis vyras veda renginius ar privačias šventes. Kalbėdamas apie ateities planus, televizijos Arnas neišsižada.

„Nuo televizijos toli nepabėgsiu ir toliau dirbsiu, tik už kadro. Gal atsiras ir pasiūlymų dirbti ekrane, to tikrai neišsižadu, tačiau „TV Pagalboje“ nebedirbsiu. Kuriame kanale, kokioje laidoje dirbsiu – parodys laikas. Radijas nėra laikina stotelė, labai tikiuosi čia dirbti bent penkerius metus. Ateityje labai svajoju suvaidinti kokiame seriale, sudalyvauti muzikiniame projekte, vesti TV laidą ir dar daug visokiausių minčių... Nemėgstu monotonijos. Ji ne man“, - tv3.lt atviravo A. Švilpauskas.