Į ekranus sugrįžęs „Visi vyrai – kiaulės...” serialas pristato visai naują įvaizdį
Parašė Zaliukas· October 05 2016 15:14:24
Visų pamėgtas lietuviškas BTV serialas „Visi vyrai – kiaulės...2” grįžta su nauju įvaizdžiu. Šį sezoną serialo aktorės Toma, Agnė ir Gintarė kardinaliai pakeitė išvaizdą. Iš raudono, klastingo bei gundančio - į baltą, elegantišką ir santūrų įvaizdį. Prie naujojo sezono prisidėjo žinoma dizainerė - Ramune Piekautaitė, sukurdama išskirtines sukneles kiekvienai serialo pagrindinei veikėjai.

Antrasis serialo sezonas žada dar daugiau juoko bei naujų permainų gerbėjams. Trys draugės siekiančios vieno ir to paties - meilės. Tačiau beieškant to vienintelio, likimo keliai gali būti kur kas painesni nei merginos įsivaizdavo. Naujajame sezone Agnė (akt. Toma Vaškevičiūtė) susidurs su dar daugiau šeimos dramų bei meilės aistrų. Ar išbandymai skirti Agnei nepakeis jos noro būti su Rapolu (akt. Mindaugas Capas)? Ar gerokai vyresnis mylimasis tikrai jai?

Tuo metu Elena (akt. Agnė Šataitė) savo meilę bandys įrodyti Martynui (akt. Audrius Bružas). Bet ar to užteks siekiant pradėti išsvajotą šeimyninį gyvenimą? Na, o Goda (akt. Gintarė Latvėnaitė) dėl meilės pasiryžusi padaryti viską. Kaip toli ji išdrįs nueiti ir į kokias pinkles įsivels? Neatskiriamos trys draugės bus nublokštos likimo bei pamokytos gyvenimo pamokų.

Permainos įvyks ne tik personažų gyvenimuose, bet ir serialo, nuo šiol aktorių gretas papildys nauji veikėjai, kuriuos įkūnys visiems žinomi - Rimantė Valiukaitė, Kirilas Glušajevas, Agnė Grudytė bei Marius Čižauskas.

Atsinaujinusi aktorių grupė pasiruošusi nustebinti savo gerbėjus ir žada dvigubai daugiau meilės ir dvigubai daugiau juoko. Serialą žiūrėkite pirmadieniais - trečiadieniais 20.30 val. per BTV.

Kviečiame balsuoti:
Kuris „Visų vyrų – kiaulių“ įvaizdis jums patinka labiau?
1-ojo sezono, ryškus
2-ojo sezono, baltas