Po kelionių grįžusios Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė parvežė istorijų apie žmones, kurie po patyčių padarė stulbinamas karjeras
Parašė Zaliukas· August 09 2016 22:44:18
Praėjusiame sezone sėkmingai startavusi stilingo bei pozityvaus gyvenimo būdo laida „Bus visko“ grįžta į LNK eterį su gausybe naujų istorijų, kurių Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė ieškojo visą vasarą keliaudamos po pasaulį. Merginos neslepia, kad kurti „Bus visko“ laidas jas paskatino noras nevaržomai keliauti. Merginos tvirtina, kad kelionės joms visuomet kėlė susižavėjimą ne dėl architektūrinių statinių ar istorijų monumentų, bet dėl sutiktų žmonių bei galimybės bendraujant pažinti skirtingas kultūras.

Antroji priežastis paskatinusi kurti „Bus visko“ laidas buvo svajonė turėti laidą su daug spalvų ir pozityvumo. „Mes norime įkvėpti savo žiūrovus tikėjimu, kad gyvenimas gali būti gražus. Praėjusiame sezone stengėmės parodyti istorijas žmonių, kurie, atrodytų, gimė su marškinėliais, tokių, į kuriuos, žvelgiant iš šalies, galėtų susidaryti įspūdis, jog jiems viskas gyvenime patiekta ant lėkštutės. Visi jie atskleidė savo sėkmės istorijas, pasakojo, kokį sunkų kelią teko nueiti tam, kad šiandien galėtų vadintis sėkmingais”, - pasakojo Gintarė tvirtindama, kad kiekvienas turi galimybę paversti savo gyvenimą tokiu, apie kurį visuomet svajojo.

Jei pirmajame sezone vyravo gerai apgalvota turinio koncepcija „from zero to hero” (red. past. nuo nulio iki herojaus), kalbėdamos apie naują „Bus visko“ sezoną merginos sako, kad šįkart kelionėse sutikti žmonės bei jų istorijos patys padiktavo naujame sezone siunčiamą žinutę. „Patyčios Lietuvoje tokios gajos, kad drąsiai būtų galima vadinti pastarojo meto socialiniu maru. Buvimas kitokiu garantuoja sunkią paauglystę, o gal net ir visą gyvenimą, tačiau pasaulyje kitoniškumas seniai pripažintas kaip viena didžiausių vertybių. Žmonės su kitokiu mąstymu diktuoja madas, kuria įrenginius, be kurių neįsivaizduojame savo kasdienybės ir valdo pasaulį“, - sako G. Gurevičiūtė.

„Tik parodydamas tikrąjį ir unikalų save gali pasiekti aukštumų ir būti pastebėtas itin konkurencingoje kasdienybėje. Tai patvirtina ir mūsų sutikti laidos herojai bei įspūdingos jų gyvenimo istorijos. Naujajame „Bus visko“ sezone bus galima pamatyti visko - nuo vaikystėje užguitos mergaitės, tapusios absoliučia mados ikona iki didžiulės verslo imperijos vadovo, kuris vidury susirinkimo pradeda šokti. Esame labai laimingos turėdamos galimybę savo žiūrovams parodyti galybę sėkmingų pavyzdžių, kurie tokiais tapo dėl savo kitoniškumo”,- sako Simona.

Tūkstančiai įkvepiančių valandų su stilingomis bei pačiomis spalvingiausiomis istorijomis - jau greitai „Bus visko“ per LNK.