„2 Barai“ dalyvės klientus vilioja nusimesdamos drabužius
Parašė Zaliukas· June 30 2016 21:28:56
Realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ dalyvių dvyliktukas vos per savaitę įrodė, kad dėl pergalės jie pasiryžę beprotiškiausiems dalykams. Jau pirmąją savaitę projekto dalyviai demonstruoja drąsa ir visais būdais kovoja dėl geriausiųjų vardo. Gerdos Stiklickienės vadovaujamos baltosios angelų komandos merginos, norėdamos į savo barą greitkelyje privilioti kuo daugiau klientų, nepabūgo ir apsinuoginti.

Šį, ketvirtadienio, vakarą, 21.00 val. TV3 televizijos žiūrovų laukia itin intriguojanti ir karšta „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ laida, kurioje jie išvys „Angelų“ komandos merginas demonstruojančias savo grožybes. Simona, Sigita ir Viktorija drąsiai apnuogino savo biustus ir taip į barą viliojo visus greitkeliu Kaunas – Klaipėda važiuojančius keleivius. Iššaukiančiai apsirengusios merginos žadėjo klientų automobilius nuplauti nemokamai.

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ žiūrovai turės progą iki soties paganyti akis, nes atsipalaidavusios ir tik liemenėlėmis bei trumpais sijonais prisidengusios projekto dalyvės užkurs karštą pirtį. Net kolegoms vaikinams bus sunku susikaupti.

Šį vakarą realybės šou dvyliktuko laukia ne tik paskutinė savaitės darbo diena bare, bet ir tai, kas neišvengiama – pirmasis pliusų ir minusų vakaras. Šiandien paaiškės kas taps lyderiu, o kam gresia karštoji kėdė. Jau šį sekmadienį, iš mažiausiai apyvartos surinkusios komandos, net du dalyviai kausis išlikimo kovoje, o vienam jų – teks palikti šou.