I. Stasiulytės parodijų objektu tapo „TV gelbėtoja“ G. Stiklickienė
Parašė Zaliukas· April 13 2016 14:15:53
Socialinės dokumentikos laidos „TV Pagalba“ žurnalistei Gerdai Stiklickienei šis periodas kupinas profesinės sėkmės. Žinoma moteris – geidžiama vakarėlių organizatorių, dažna televizijos laidų viešnia, naujienas apie ją atidžiai seka naujienų portalų ir žurnalų skaitytojai, jos veiklą socialiniame tinkle „Facebook“ palaiko daugiau nei 15 000 gerbėjų. Nieko nuostabaus, jog šviesiaplaukė gelbėtoja atsidūrė ir TV3 parodijų šou „Pakartok!“ kūrybinės komandos akiratyje.

Parodijuoti „TV Pagalbos“ žvaigždę teko kino, teatro ir televizijos aktorei Inetai Stasiulytei. Sužinojusi, jog įkūnys Gerdą, aktorė sakė, kad mokytis suvalkietiško akcento – tas pats, kas išmokti naują kalbą. „Noras pagelbėti ir viską padaryti kuo geriau yra Gerdos labai žavi savybė“, – laidoje jau šį, trečiadienio, vakarą 20.00 val. kalbės I. Stasiulytė.

Sunkiausia Inetai buvo perprasti gelbėtojos minčių eigą ir ją pajausti. Ką aktorė daro ieškodama personažo? „Stebiu žmogų ekrane, išjungusi garsą. Tada labai aiškiai matosi, koks žmogus yra“, – paslaptį, kaip pavyksta atkartoti kitų žmonių manieras, atskleidžia „Pakartok!“ aktorė.

TV3 žiūrovai naujausią „Pakartok!“ laidą išvys jau šį vakarą. Pati Gerda turėjo išskirtinę galimybę pamatyti šią parodijų šou laidą transliacijos išvakarėse. Žinoma moteris itin palankiai įvertino I. Stasiulytės darbą ir tikino, kad panašumai su „Pakartok!“ dalyvės sukurta Gerda ir tikrąja Gerda yra akivaizdūs.

„Ineta žiauriai į mane panaši“ – tokia buvo mano pirmoji reakcija. Labai malonu, kad mane parodijavo tokia talentinga ir mylima aktorė. Aš suprantu humorą, man buvo labai juokinga. Išvaizda – labai panaši, taip pat plaukai sugarbanoti, ta kepurė… Parodija labai patiko. Tik gal akcentas kiek per stiprus, bet normalu – juk parodijuojant tam tikros savybės yra suaštrinamos. Iš šono savęs nematai, įdomu pasižiūrėti, kai vaidina tave“,– kalbėjo Gerda.

Ji atpažino tam tikras situacijas, į kurias teko patekti gelbėjant žmones: „Atvykus į namus žmonės dažnai pasisodina ant sofos, pradeda glėbesčiuoti. Ypač dažnai tą daro nuo alkoholio apsvaigę asmenys.“

Gerda įsitikinusi – žmonėms, kuriuos scenoje parodijuoja „Pakartok!“ aktoriai, tikrai nėra dėl ko įsižeisti: „Tai linksmas šou, nemanau, kad kažkas norėtų kažką įžeisti. Man pačiai yra tekę „Lietuvos talentuose“ parodijuoti pop muzikos karalienę Džordaną Butkutę. Labai gerai man pasisekė ją pamėgdžioti, mane net pagyrė pati Džordana.“