Šįvakar – „Auksiniai svogūnai“: bus paskelbtas linksmiausias Seimo pirmininkas ir stebuklingiausias metų skystis
Parašė Zaliukas· April 01 2016 15:17:03
Jau šįvakar 19.30 val. tiesioginiame TV3 televizijos eteryje griaudės tikras Rio de Žaneiro karnavalas. Spalvingoje „Auksinių svogūnų“ šventėje pasakų personažais taps garsios scenos žvaigždės, o ryškiausiai šiemet švietę politikai ir visuomenės veikėjai lips į sceną atsiimti kaip niekada gigantiškų, net tris kilogramus sveriančių, auksinių svogūnų statulėlių.

Ceremonijos autoriai tradiciškai išrikiavo dešimt nominacijų. Vienos jų autorystė priklauso naujienų ir pramogų portalo tv3.lt lankytojams – jie balsuodami sprendžia kas taps „Tautos balsu“.

„Auksiniuose svogūnuose“ šįvakar bus įvardintas „Linksmiausias metų Seimo pirmininkas“. „Iš visų buvusių ir esančių parlamento vadovų šiais metais labiausiai džiugino trys. Pirmiausia – dabartinė Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė. Be daugybės linksmų pasisakymų ji padarė ir labai svarbų atradimą apie Japonijos geografinę padėtį. Neatsiliko ir buvusi parlamento vadovė Irena Degutienė, kuri pašiurpo sužinojusi, jog minios lietuvių, užuot šventę Kovo 11-ąją, plūdo apsipirkti į Suvalkus“, − kandidates į statulėlę vardija humoro šventės rengėjai.

Tarp politikos ponių – Loretos ir Irenos – stos ir buvęs „vienas iš trijų“ Arūnas Valinskas, vos vienu pūstelėjimu antrąją Šv. Velykų dieną sukėlęs diskusijų bangą visoje Lietuvoje.

Pati garbingiausia „Auksinių svogūnų“ nominacija „Už viso gyvenimo nuopelnus“ įprastai įteikiama žmonėms, įnešusiems neįkainojamą indėlį ir palikusiems neišdildomą pėdsaką humoro apdovanojimų ir visos Lietuvos gyvenime. Ceremonijos autoriai prasitarė, kad šiemet ji atiteks žmogui, be kurio nebeįsivaizduojamas mūsų šalies politinis gyvenimas.

Prognozuojama, kad aršiausia dvikova iki paskutinės minutės vyks nominacijoje „Metų skyrybos“, kurioje kovos Viktoras Uspaskichas su Jolanta Blažyte bei Monika ir Andrius Šedžiai.

Tikrą brazilišką karštį iš ekrano spinduliuosiantys „Auksiniai svogūnai“ įvardins ir „Stebuklingiausią metų skystį“. Vieni iš pretendentų šioje kategorijoje – burnos skalavimo skystis, nuo kurio kyla promilės alkoholio matuokliuose ir magiškasis Druskininkų vandens parko vanduo, keliantis ne tik aistras, bet ir aukščiausio lygio bangas valstybiniu mastu.

„Auksiniai svogūnai 2016“ – šį, penktadienio, vakarą 19.30 val. tiesiogiai per TV3!