Trečią žmoną „24 valandų“ žvaigždei Žilvinui Žitkui surado jo laidos herojė: pasiūlė savo dukrą
Parašė Zaliukas· February 12 2016 14:44:12
Televizijos žiūrovai išvys išskirtinius kadrus, kaip populiarios LNK laidos „24 valandos“ reporteris Žilvinas Žitkus pasipiršo savo mylimajai Ramunei, o naujoji Žilvino uošvė Vanda atskleis savo dukters ir Žilvino pažinties detales.

Penktadienio vakarą, 19 val. 30 min., LNK laidoje Vanda pasakos, kad ji susipažino su Žilvinu, kai jis filmavo laidą.

„Žilviną aš buvau mačiusį tik ekranuose. Nežinojau, kad jis neturi žmonos. Ir man net tokios minties nebuvo. Ir kai jis pasakė, kad neturi žmonos, tai papasakojau apie savo dukrą.“

Žilvinas atskleis, kad filmavimo metu su būsima uošve atvirai pasikalbėjo apie gyvenimą: „Buvo laisvo laiko ir pasikalbėjome apie savo santuokos problemas. Aš papasakojau atvirai savo santuokų kraitį. O ji sako, kad jos dailiai, lieknai ir protingai dukrai taip pat nesiseka meilėje. Tai, sakau, duokite man jos kontaktą Feisbuke.

Naujoji Žilvino žmona pasakos, kad po laidos filmavimo ji paskambino mamai paklausti, kaip sekėsi, ir sužinojo, kad ši rado jai vyrą.

„Po laidos aš jai paskambinau paklausti, kaip sekėsi filmavimas, o ji ir sako: „Aš suradau tau vyrą, ir jis toks protingas, toks atviras, toks nuoširdus, toks geras. Didelis, gražus, tau būtinai reikia su juo susipažinti.“ Ir aš jau žinojau, kad jis manęs ieškos ir skambins“, – pasakojo Žilvino žmona Ramunė.

„Kai sužinojau, kad eisiu į pasimatymą, tai norėjau sužinoti, kaip jis atrodo, nes, atvirai sakant, nežinojau, kas yra Žilvinas, ir susiradau jo nuotraukas Feisbuke, kurios manęs per daug nesužavėjo. Nebuvo svajonių jaunikis, bet galvojau, kad jeigu mama siūlo, vadinasi, tikrai geras žmogus“, – atviravo Žilvino žmona.

Žilvinas pripažins, kad jis niekada nebuvo moterų medžiotojas ir su laidos dalyvėmis niekada artimiau nebendraudavo: „Niekada gyvenime nebuvau „skylučių“ kolekcionierius. Aš visada buvau populiarus tarp moterų, dėl to man norėdavosi kažko tikro, todėl su laidų dalyvėmis nebuvau draugavęs, juolab Ramunės nepavadinsi laidos heroje.“

Po pirmojo pasimatymo Ramunė suprato, kad Žilvinas gali būti tas vienintelis: „Po pirmo pasimatymo draugei pasakiau, kad mes arba per tris mėnesius išsiskirsime, arba susituoksime“, – sakė Ramunė.

O vedybos atėjo greit – po trijų mėnesių Žilvinas pasipiršo Ramunei. „Šv. Valentino dienos proga nutariau pasipiršti. Nuvažiavome į stintų šventę ir iškeliavome į Latviją žvejoti. Užmetėme meškeres, o aš buvau padaręs auksinę žuvelę, kurios burnoje buvo žiedelis. Reikėjo, kad Ramunė pasitrauktų nuo meškerių ir aš tą žuvelę pritvirtinčiau“, – sakė Ž. Žitkus.

Žilvino žmona Ramunė teigė, kad pamačiusi žuvelę suprato, kad tai – lemtingoji diena.