Iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje R. Kirilkinas išsiskyrė moterišku įvaizdžiu
Parašė Zaliukas· December 30 2015 21:30:06
Jau šeštadienį, sausio 2 dieną, 19.00 val. TV3 eteryje – išskirtinė šmaikšti televizijos veidų apdovanojimų ceremonija „TV3 Ouskarai“. Įspūdingame renginyje – gausus būrys žinomų žmonių. Jų tarpe – ir dainininkas Ruslanas Kirilkinas, persirengęs... moterimi.

Dainininkas pasirodė su pečius siekiančių plaukų peruku, ryškiu makiažu, aptemptais džinsais ir raudonais, gėlėmis dekoruotais aukštakulniais. Taip jis pasipuošė ne šiaip sau: iškilmingoje ceremonijoje Ruslanas atliko Rositos Čivilytės vaidmenį.

Kodėl? Todėl, kad Rosita – viena iš aktorių Ramūną Rudoką įkvepiančių moterų. Ramūnas – pretendentas į vieną iš „TV3 Ouskarų“ apdovanojimų. Ceremonijos vedėjui Andriui Rožickui pasiteiravus aktoriaus, kokios moterys jam daro įspūdį, R. Rudokas išvardijo net tris.

„Man patinka tokios moterys, kurios gali prispausti. Kaip žengteli link tavęs, taip ir prispaudžia iškart į kampą – nebegali išeiti. Iš tokių moterų yra Montserrat Caballe. Ji man daro įspūdį. Rosita Čivilytė – taip pat. Na, dar irgi, tokia vyrišku balsu dainuojanti Cher... Jų trio mane ne tik išvarytų iš proto, bet ir iš karto įvarytų į kampą“, – juokavo R. Rudokas, kurio pavardė įrašyta tarp pretendentų į Gražiausio aktoriaus titulą.

R. Rudoko juokai ceremonijos kūrėjų buvo priimti itin rimtai: filmavime pasirodė trys visos iškilios damos.

Šį šeštadienį „TV3 Ouskarai“ televizorių ekranuose sužibės ryškiausiomis spalvomis. Aštuoniose – Saldžiausios vedėjos, Karščiausio vedėjo, Gražiausio aktoriaus, Stipriausios aktorės, Specialiausio BUM efekto, Seksualiausio balso, Ištvermingiausio serialo ir Laidų Laidos – nominacijose varžysis kone 100 televizijos veidų.

Ceremonijoje – iki šiol nematyti, specialiai apdovanojimams sukurti muzikiniai kūriniai. Juos atliks žinomiausi šalies popmuzikos balsai: Marijus Mikutavičius, „Pop Ladies“, „4Roses“, Česlovas Gabalis, Irena Starošaitė ir kiti.

„TV3 Ouskarai“ – jau sausio 2-ąją 19.00 val. per TV3!