Netikėtumas žiūrovams: K. Krysko-Skambinė buvo perrengta tiesiog scenoje
Parašė Zaliukas· November 11 2015 15:53:29
Žiūrimiausios televizijos TV3 projekto „Didysis magijos šou“ dalyviai kiekvieną šeštadienį demonstruoja vis įspūdingesnius triukus. Projekto finalas – jau čia pat. Magiško šou žiūrovai šį šeštadienį pamatys ir itin pikantišką triuką. Vienas iš projekto dalyvių latvis Mr. Fox Kauno muzikinio teatro salėje susirinkusių žiūrovų akivaizdoje perrengs dainininkę Kariną Krysko-Skambinę.

„Projekte dalyvaujantis magas Mr. Fox kas kartą stebina visą kūrybinę komandą. Po kiekvienos laidos filmavimo mes klausiame vieni kitų, kas bus toliau. Ir kaskart Mr. Fox parodo vis kitokį ir dar įspūdingesnį triuką“, – pasakoja projekto prodiuseris Dominykas Kubilius.

Magiško projekto filmavime apsilankiusi balsingoji dainininkė K. Krysko-Skambinė, kuri atlieka projekto himną „Tu viską gali“, šįkart tapo įspūdingo Mr. Fox pasirodymo dalimi. Kol Karina dainavo, iliuzionistas scenoje rodė įvairius magiškus triukus, kol galiausiai vienu rankos mostu visų akivaizdoje pakeitė Karinos suknelę. Kaip tai įvyko, TV3 žiūrovai pamatys jau šį šeštadienį.

„Televizijoje dirbu daug metų ir esu visko matęs, tačiau jei atmintis neapgauna, dar tikrai nesu regėjęs, jog dainininkė sukneles keistų čia pat, scenoje, visų žiūrovų akivaizdoje“, – juokdamasis pasakoja D. Kubilius, o surimtėjęs priduria, jog TV3 žiūrovų laukia iš tiesų kerintis magijos pasirodymas.

Šį šeštadienį „Didžiajame magijos šou“ bus visko – ir kvapą gniaužiančių, ir pavojingų, ir juoktis priversiančių pasirodymų. Artėjant projekto finalui, kuriame nugalėtoją rinks tik TV3 žiūrovai, iliuzionistai kaip įmanydami stengiasi paruošti kuo įspūdingesnius numerius. Tik vienas iš jų taps nugalėtoju ir didžiuosis ne tik garbingu didžiojo mago titulu, bet ir gaus įspūdingą 10 000 eurų prizą, įsteigtą lošimų automatų salonų „Tete-a-tete“ kazino.

„Didysis magijos šou“ – šeštadieniais 19.30 val. per TV3!