„Didžiojo magijos šou“ vakarėlyje eterio žvaigždės prisidengė tik maudymosi kostiumėliais
Parašė Zaliukas· October 15 2015 13:10:09
TV3 žiūrovų simpatijas užkariavusio projekto „Didysis magijos šou“ dalyviai, vedėjai, komisijos nariai ir kūrėjai nusprendė atsipūsti. Premjera startavo itin sėkmingai, o jau parodytas pirmąsias tris laidas iki šiol pasižiūrėjo magiškas žiūrovų skaičius – 777 tūkstančiai. Po ilgų filmavimo valandų numalšinti streso ir jaudulio gausi magiško projekto komanda išsiruošė į miško apsuptyje įsikūrusią sanatoriją Birštone.

„Projektas jau įsisiūbuoja, labai džiaugiamės, jog „Didysis magijos šou“ pelnė žiūrovų simpatijas. Ir mes patys jaučiamės, kaip susidirbusi ir darni komanda. O po šio vakarėlio dar geriau pažinome vieni kitus“, – džiaugėsi vienas iš projekto prodiuserių Gediminas Juodeika.

Poilsiu sanatorijoje „Eglė“ mėgavosi visi projekto dalyviai magai, vedėjai Vaida Skaisgirė ir Andrius Rožickas, komisijos nariai Arūnas Valinskas bei „DiArchy“ duetas, prodiuseriai ir kiti kūrybinės komandos nariai. Pailsėti su kolegomis progos nepraleido ir TV3 serialo „Tobula kopija“ žvaigždė, aktorė Sandra Daukšaitė-Petrulėnė.

„Po kiekvieno filmavimo nuovargio tikrai netrūksta, tad sumanėme padaryti malonią staigmeną komandai ir pakviesti visus į „Eglę“. Planavome pasimaudyti, pabendrauti ir keliauti ilsėtis, bet vakarėlis užsitęsė iki paryčių. Laimei, ryte mūsų laukė masažai ir kiti SPA malonumai. Ir visų negandų, kurios užklumpa kitą dieną po vakarėlio, kaip nebūta“, – linksmai pasakojo G. Juodeika.

Projekte „Didysis magijos šou“ dalyvauja šeši magijos meistrai iš Lietuvos bei užsienio šalių. Tai lietuviai Algimantas Frankonis, Mario Tarasini, Nicholas Kin, Antonas Lavrentjevas ir iš užsienio atvykę – Jurijus Gavrilovas ir Mr. Fox. Kiekvienoje laidoje magai, rodydami įspūdingiausius savo triukus, kovoja ne tik dėl didžiojo mago titulo, bet ir dėl nemenko piniginio prizo – net 10 000 eurų, kurį nugalėtojui padovanos lošimų automatų salonų tinklas „Tete-a-Tete kazino“.

„Didysis magijos šou“ – šeštadieniais 19.30 val. per TV3!