Nauja penktokų klasė triūsia iš peties
Parašė Zaliukas· March 09 2008 03:30:28
Linksmame, visai šeimai skirtame TV3 žaidime „Penktokų iššūkis“ (17 val. 40 min.), kurį veda Andrius Rožickas, išsvajotą dešimties tūkstančių litų prizą pirmasis mėgino laimėti šiaulietis Donatas Urbanavičius.

32 metų staliui sekėsi neblogai, nors pasitaikė nelengvų klausimų. Pavyzdžiui, tokia matematinė užduotis - Pranas tverdamas tvorą tiesia linija įkasė dešimt stulpų. Atstumas tarp dviejų gretimų stulpų yra du metrai. Koks yra visos tvoros ilgis, neskaičiuojant stulpų pločio?

Donatas ilgai skaičiavo, kol nusprendė, kad atsakymas - 16 metrų. Ar tikrai taip, turbūt jau suskaičiavote, o jei ne - atsakymą sužinosite įsijungę televizorių.

Kita žaidimo dalyvė - 28 metų Evelina Atkočiūnienė. Vilniaus aukštesniojoje transporto mokykloje moteris yra įgijusi keleivių aptarnavimo technologo specialybę, šiuo metu yra bedarbė.

Ji sakė mokanti juoktis kaip ragana ir krutinti šnerves.

Daugiausia sunkumų Evelinai sukėlė su lietuvių kalba susijęs klausimas - kuris iš trijų panašių žodžių vienintelis rašomas be nosinės balsės. Ar Evelinai pavyko atsakyti teisingai?

Ir, žinoma, įdomu - kaip sekasi naujajai penktokų klasei?