TV3 premjeros „Vilnius gyvai“ pristatyme – stebinantis mago pokštas R. Bružui
Parašė Zaliukas· August 28 2015 14:01:47
Apie naują TV3 projektą „Didysis magijos šou“ gandai ėmė sklisti dar šios vasaros pradžioje. Ilgai tylėję jo kūrėjai atskleidžia vis daugiau paslapčių. Neseniai visiems buvo pristatytas naujas vedėjų duetas – Vaida Skaisgirė ir Andrius Rožickas, o vakar vykusiame TV3 informacinės pramoginės laidos „Vilnius gyvai“ pristatyme buvo galima pamatyti ir vieną iš magiško projekto dalyvių.

Į „Vilnius gyvai“ pristatymą susirinko gausus žmonių būrys, tarp kurių buvo galima išvysti ne tik įspūdingo projekto „Didysis magijos šou“ vedėją bei prodiuserę V. Skaisgirę, bet ir vieną iš projekto dalyvių. Tai jaunas ir charizmatiškas iliuzionistas iš Vilniaus Algimantas Frankonis.

Po „Vilnius gyvai“ laidos vėdėjų Ievos Stasiulevičiūtės, Rimo Bružo ir Joringio Šato kalbos, scenoje netikėtai pasirodęs iliuzionistas atliko triuką, kuris salėje sukėlė ne tik teigiamas emocijas, bet ir daug juoko.

A. Frankonis sau į pagalbą pasikvietęs R. Bružą svečiams suplakė magišką kokteilį. Iliuzionistas parodė kaip tuščia gaiviojo gėrimo skardinė staiga tampa pilna. Savo triuku A. Frankonis sugebėjo sudominti net didžiausius magijos skeptikus, pasiglemždamas gausius salės plojimus.

A. Frankonio triukas – ne tik magiškas, bet ir itin šmaikštus. Iliuzionisto asistentu tapęs R.Bružas visų akivaizdoje buvo apgautas. Žiūrovai, išskyrus patį Rimą, galėjo bent iš dalies suprasti, kaip atliekamas triukas.

„Esu įsimylėjęs magiją. Savo pasirodymo metu stebėti besišypsančius bei nustebusius žmonių veidus man yra didžiausias malonumas. To ir siekiu kiekvieno triuko metu“, – prisipažino iliuzionistas.

„Didysis magijos šou“ – projektas, kokio šalies televizijų eteryje dar nebuvo. Projekte dalyvaus šeši charizmatiškiausi magijos meistrai iš Lietuvos bei užsienio. Kiekvienoje laidoje jie rodys įspūdingiausius savo triukus, kuriuos vertins kompetetinga komisija, Kauno muzikinio teatro salė, pilna žiūrovų iš visos Lietuvos, o vėliau – ir TV3 žiūrovai.
Parodyti kuo įspūdingesnius triukus magus masins ne tik lošimo automatų salonų „Tete-a-tete“ Casino įsteigtas įspūdingas piniginis prizas – 10 000 Eur, bet ir garbingas didžiojo mago titulas.

Stebuklingas, nenuspėjamas, įtraukiantis projektas „Didysis magijos šou“ – greitai per TV3!