Į TV3 eterį sugrįžta R. Bagdzevičius: vėl vaidins kultiniame „Moterys meluoja geriau“
Parašė Zaliukas· August 05 2015 13:34:49
Į televizijos ekranus sugrįžta žiūrovų dievinamas TV3 kultinis serialas „Moterys meluoja geriau“. Kartu su jau pamėgtais ir intriguojančiais naujais personažais serialas šį rudenį žiūrovų namų duris atvers jau aštuntąjį kartą. Antrą sezoną „Moterys meluoja geriau“ serijose vaidinantis aktorius Rimantas Bagdzevičius džiaugiasi savo vaidmeniu ir ne pirmą kartą ištaria: „Man labai patinka vaidinti niekšus!“

Turtingą, meną kolekcionuojantį šeimos tironą seriale vaidinantis R. Bagdzevičius sako nesuprantantis, kodėl jam taip dažnai tenka vaidinti blogiečius. „Man labai patinka įsijausti į skirtingus, įdomius charakterius. Velniai žino, ar tokie vaidmenys patys pas mane ateina. Gal serialo scenaristai Edvinas Kalėda ir Daiva Vaitkevičiūtė, rašydami scenarijų, jau matė mane šiame vaidmenyje? Kad ir kaip buvo, man labai patinka daryti tai, ką jie rašo“, – šypsosi aktorius.

Nors R. Bagdzevičiaus personažas – rimtas meno kolekcionierius, aktorius pats tokios aistros sako neturintis. „Aš nebent bibliomanas, – kukliai nusišypso. – Tam, kad ką nors kolekcionuotum, reikia daug pinigų. Tai aš nebent cukrų ar degtukų dėžutes...“

Tiesa, aktorius prasitaria – iš senų apleistų pilių, dvarų ir bažnyčių jis į namus parsivežą po... plytą! „Turiu ir vieną iš XV amžiaus bažnyčios. Štai jau ir nebloga antikvarinė kolekcija!“ – juokiasi žinomas teatro ir kino aktorius.

Naujame „Moterys meluoja geriau“ sezone pasirodys ne tik žiūrovų mylimi personažai, bet ir nemažai naujų veidų. Inga Norkutė-Žvinienė, Džiugas Siaurusaitis, Vitalija Mockevičiūtė, Rimantas Bagdzevičius, Eglė Jackaitė, Justė Zinkevičiūtė ir būrys kitų puikių aktorių TV3 žiūrovus juokins jau rudenį.

Kultinio serialo aštuntojo sezono režisieriaus kėdė patikėta jaunam ir perspektyviam režisieriui Justinui Krisiūnui.

„Moterys meluoja geriau“ – jau greitai naujajame TV3 rudens sezone!