Nauja TV3 laida „Aplink pasaulį su žvaigžde” per 7 minutes viską apvers aukštyn kojom
Parašė Zaliukas· May 15 2015 12:29:41
TV3 jau pasiruošusi sutikti karštą vasarą! Eteryje netrukus išsiskleis gražiausios vasaros programos, kurioms intensyviai ruošiasi ir naujosios eterio žvaigždės.

Visuomet stebinančioje ir įtraukiančioje televizijoje įdomybių pažerti žada ir visiškai naujas duetas, įnešiantis tikrai gausybę naujų vėjų. Tai vasariškai nusiteikę naujos TV3 laidos „Aplink pasaulį su žvaigžde“ vedėjai - Alfas Ivanauskas, žiūrovams puikiai pažįstamas dėl savo puikių kulinarinių sugebėjimų, ir televizijoje debiutuojanti charizmos nestokojanti žinoma keliautoja -Ingrida Navickaitė.

Abu jie užduoda klausimą: ar išdrįs Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždės čia ir dabar, vos per 7 minutes, priimti netikėtą pasiūlymą, kuris viską apvers aukštyn kojom? Jiems tereikės paimti bilietą ir leistis į avantiūrą!

„Kol kas galiu pasakyti tik tiek, kad jau dabar aišku, jog kiekvienam šio projekto dalyviui tai bus tikras šios vasaros nuotykis ir jį jie prisimins su geriausiomis emocijomis. O žiūrovai pamatys žvaigždes visiškai kitokiu kampu, kuris dažniausiai jiems yra nematomas", - sako vis dar kiek paslaptingai šypsodamasi Ingrida.

Jai antrina ir kolega. „Nėra nieko smagiau, kai gali labai užsiėmusį žinomą žmogų bent kelioms akimirkoms atitraukti nuo kasdienių rūpesčių. Žaviuosi asmenybėmis, kurios moka per 7 minutes taip sudėlioti savo darbus, kad turėtų laiko kitiems iššūkiams. Jeigu klaustumėte manęs - aš net neabejodamas sutikčiau ir pats leistis į tokią avantiūrą", - sakė kulinaras Alfas Ivanauskas.

Kokių provokacijų garsiems žmonėms pažers nuotaikinga ir spalvinga Alfo ir Ingridos pora? Kas laukia tų, kurie priims provokuojantį TV3 laidos „Aplink pasaulį su žvaigžde” vedėjų pasiūlymą ir ryšis viską palikę leistis į dar nepatirtus nuotykius?

Naujieji TV3 eterio veidai pažada - čia tikrai netrūks nei veiksmo, nei įdomybių, nei skonio, nei spalvų, nei atradimų ar išbandymų.

Karšti iššūkiai naujajame projekte „Aplink pasaulį su žvaigžde” jau nuo birželio 4 d. tik per TV3!