Klinikos seselės sumišo nesuprasdamos, kas ištiko Stano: tiko ar flirto priepuolis?
Parašė Zaliukas· March 16 2015 14:55:31
Muzikantas, dainų kūrėjas Stano vis dažniau tampa žmogumi, dirbančiu „už kadro“. „Mano pagrindinė veikla, teikianti didžiausią džiaugsmą, yra muzikos prodiusavimas“, – prisipažįsta vis rečiau scenoje matomas žinomas vyras. Tiesa, jau netrukus televizijos žiūrovai Stano matys gerokai dažniau – jis atliko vaidmenį TV3 seriale „Rezidentai“, kur vaidino... patį save! O jau nuo šio sekmadienio TV3 didžiajame projekte „Chorų karai“ jis bus generolas, į pergalę vesiantis ypatingą chorą.

Stano pripažįsta – jeigu „Rezidentuose“ jam būtų tekę vaidinti ką nors kitą, o ne save, vargu ar jis būtų sutikęs. „Ko gero, būčiau nesutikęs vaidinti kokio kito vaidmens, nes jau esu ne kartą įsitikinęs, kad geriausiai galiu suvaidinti tik patį save. Kažkada, labai seniai, teko pavaidinti kine. Po filmavimo iškart supratau – vaidyba ne man“, – sako juokdamasis muzikos prodiuseris.

Dažnam atrodo, kad scenos žmonės – itin universalūs: tas, kuris dainuoja, gali ir vaidinti, ir atvirkščiai. Stano sutinka, jog scenos žmonės dažniausiai lavina savo gabumus įvairiose srityse, tačiau pats savęs tam būriui nepriskiria. „Kalbant apie aktorystę, niekada neturėjau jokių iliuzijų. Mano pagrindinė veikla – muzikos prodiusavimas. To tikrai neiškeičiau į nieką kita, nes šis darbas man teikia didžiausią džiaugsmą“, – tikina žinomas vyras.

„Taip taip, vaidinau save – Stano, TV3 projekto „Chorų karai“ generolą. Tiesa, kadangi tai komiškas serialas, mano personažui suteikta tam tikrų komiškų niuansų“, – sako šypsodamasis jis ir atskleidžia, jog teko suvaidinti tiko priepuolį, dėl kurio klinikos seselės sumišo kaip reikiant – dėl mirksinčios Stano akies jos pamanė, kad muzikos prodiuseris mirksėdamas bando jas suvilioti.

Stano – ne pirma kviestinė „Rezidentų“ žvaigždė. Tradicija kviesti žinomus žmones atlikti vaidmenis serialą lydi nuo pat pradžios. TV3 žiūrovai serijose jau išvydo Nataliją Bunkę, Vidą Blekaitį, Vitalijų Cololo, Gidoną Šapiro-Bilą ir daug kitų žvaigždžių. Kaip sekėsi vaidinti Stano, TV3 žiūrovai galės įvertinti jau šiandien, 21.00 val.

„Rezidentai“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3!