M.A.M.A apdovanojimai, Pasiutę šunys ir šokių finalas sukėlė tikrą TV eterio audrą
Parašė Zaliukas· February 03 2015 21:47:39
Tiesioginiame TV3 eteryje triukšmingai nugriaudėję muzikos apdovanojimai M.A.M.A., sukėlę laviną atgarsių viešojoje erdvėje, praėjusį penktadienį įkaitino ir reitingų lenteles. Preliminariais TNS LT duomenimis, šį šou pažiūrėjo daugiausia žiūrovų iš visų – net 23,6 proc., o ekonomiškai aktyvių (15–49 m.) dar daugiau – 37,3 proc. Televizijoje internete TV3 Play didysis muzikos renginys iki šios dienos žiūrėtas dar daugiau nei 26 tūkst. kartų.

Reitingai rodo, kad po spalvingų apdovanojimų TV3 žiūrovai penktadienio vakarą tęsė su aštrius pojūčius garantavusiu siaubo realybės šou „Pasiutę šunys“. Paskutinė brangiausio televizijos projekto Lietuvoje serija, kurioje atlaikyti baimės išbandymus teko gražiosioms „Pinup girls“ narėms, prie ekranų pritraukė 16,8 proc. visų žiūrovų, o ekonomiškai aktyvių – net 25,6 proc.

Žiūrimiausiųjų sąraše kaip visuomet puikavosi ir „Šok su manimi“. Šeštadienio vakarą finalinės šio šou laidos transliacija susilaukė 14,5 proc. visų žiūrovų. TV3 Play finalinę laidą žiūrėjo dar ne mažiau kaip 14 tūkst. žmonių. Šokių projekte iš tiesų netrūko puikių emocijų ir gražių šokėjų kovų ant parketo, o geriausiųjų vardas atiteko dainininkui Martynui Kavaliauskui ir jo partnerei Renatai Gramauskaitei.

Staigmenų pažiro ir šį šou pamėgusiems bei aktyviai šokėjų poras palaikiusiems žiūrovams. Vienai laimingajai, Deimantei Petrauskaitei, atiteko 7 dienų kelionė į Los Andželą! Ją mergina laimėjo išgirdusi, kad tokią kelionę žiūrovams dovanoja pažinčių svetainė „Matchmillion.com“, ir suskubusi joje susikurti savo profilį. Kartu mergina turėjo bent kartą balsuoti už mėgstamą šokėjų porą portale www.soksumanimi.lt. Ir jau visai netrukus burtai lėmė jai vykti į įspūdingąjį Los Andželą.

„Negaliu patikėti, kad laimėjau galimybę nuskristi į Ameriką! Tai buvo taip netikėta, kad negaliu atsigauti iki šiol! Esu labai dėkinga „Matchmillion“ ir TV3 už šią galimybę savo gyvenime! Tikrai nesitikėjau, kad mėgstama laisvalaikio pramoga – žiūrėti šaunią TV laidą bei ieškotis draugų internete – gali suteikti šitokią laimę! Kelionės detalių dar neaptarėme, tačiau į JAV norėčiau vykti vasarą, pasibaigus mokslams. Su kuo? Dar nenusprendžiau...“ – šypsodamasi sakė Deimantė, kuri tiesioginio eterio metu kelionės antrąjį bilietą beveik padovanojo laidos vedėjui Mindaugui Stasiuliui.

Paklausta, kas padarė didžiausią įspūdį, „Šok su manimi“ žaidimo prizą laimėjusi mergina nedvejojo: „Pirmiausia – laimėjimas! Niekada nebuvau už Atlanto, todėl su nekantrumu lauksiu kelionės! Taip pat – apdovanojimo įteikimas tiesioginiame eteryje, kuomet gaudama prizą iš p. A. Perezo rankų maniau, kad širdis sustos arba iššoks laukan! Na, ir galiausiai – unikali galimybė nusifotografuoti kartu su mėgstamu dainininku Martynu Kavaliausku!” – užbaigė įspūdžius vardinti laimingoji Deimantė.

TV3 televizija – Nr. 1 Lietuvoje jau 11 metų!