TV3 Žinios pateikė rekordinių naujienų
Parašė Zaliukas· January 22 2015 12:39:54
Žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 ir toliau karaliauja reitingų viršūnėje – praėjusią savaitę ši televizija ir vėl buvo Nr.1. Preliminariais TNS LT duomenimis, ją savo jaukiam ir linksmam laisvalaikiui rinkosi daugiausia žiūrovų – net 17,6 proc. visų ir 22,6 proc. ekonomiškai aktyvių.

Viena mėgstamiausių laidų TV3 žiūrovų sąraše – objektyviosios TV3 Žinios. Praėjusią savaitę jos pasiekė rekordinį žiūrimumą, toli užnugaryje palikdamos visas kitas žinių laidas. Kasdien 18.30 val. rodomas TV3 Žinias įsijungė fantastiškai daug – net 31,4 proc. visų žiūrovų, o ekonomiškai aktyvių žiūrovų būrys dar įspūdingesnis – net 38,1 proc. Žiūrimiausios Lietuvoje buvo ir TV3 vakaro Žinios.

Geriausių laidų sąraše toliau žiūrovų simpatijas žeriasi ir didysis penktadienio filmas. Praėjusią savaitę TV3 rodytą „Nevykėliai po priedanga” įsijungė įspūdinga žiūrovų auditorija – net 22,4 proc. visų žiūrovų, o ekonomiškai aktyvių dar daugiau – 38,8 proc.!

Žiūrovai taip pat itin pamėgo savaitgaliais rodomą naująjį TV3 serialą „Gyvenimo bangos”. Intriguojančią istoriją šeštadienį žiūrėjo 14,3 proc. visų ir tiek pat procentų ekonomiškai aktyvių žiūrovų.

Kaip visuomet, žiūrovai žavėjosi ir spalvinguoju projektu „Šok su manimi”. Didysis projektas, nuolat pateikiantis daugybę įdomybių, prie TV ekranų šeštadienį pritraukė net 16,5 proc. visų žiūrovų. Televizijoje internete TV3 Play šis šeštadienio šou žiūrėtas daugiau nei 6500 kartų. Toliau auga ir šio projekto gerbėjų internete gretos – portale www.soksumanimi.lt jau yra užsiregistravę daugiau nei 43500 internautų!

TV3 televizija – Nr. 1 Lietuvoje jau 11 metų!