A. Jagelavičiūtės dešinioji ranka A. Kulitaitė debiutuos TV3 seriale
Parašė Zaliukas· December 30 2014 22:43:55
Kostiumų dailininkės, stilistės, TV3 projekto „Šok su manimi“ komisijos narės Agnės Jagelavičiūtės kolegė ir dešinioji ranka Agnė Kulitaitė nusprendė išsibandyti naują amplua. Stilistė, „StiliuSOS“ komandos narė A. Kulitaitė nusifilmavo komiškame medicinos seriale „Rezidentai“, kuris į eterį grįžta jau sausio 12 dieną ir TV3 žiūrovus džiugins pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val.

Merginai šis pasirodymas prieš filmavimo kameras – ne pirmas. Rudenį stilistė jėgas išbandė viešoje aktorių atrankoje. Nors Agnė sužibėjo ir paliko puikų įspūdį komisijai, pagrindinio vaidmens neiškovojo. Tiesa, tai nenumalšino merginos noro vaidinti. „Į „Videometros“ rengtą atranką patekau gan atsitiktinai. Iki paskutinės minutės labai bijojau ir svarsčiau ar eiti ant scenos. Pilna salė žmonių ir griežta komisija sukėlė daug baimės. Nesutinku su nuomone, jog man atrankoje nepasisekė. Kaip tik man pavyko. Nesvarbu, kad patekusi į finalą nebuvau išrinkta ta vienintele. Aš išlošiau perlipdama per savo baimes, nepasitikėjimą savimi. Peršokau per tą „baimės griovį“, kurį turime kiekvienas“, – pasakoja Agnė.

Merginos sėkmės įrodymas – kvietimas vaidinti TV3 seriale „Rezidentai“. Serialo kūrėjai turi smagią tradiciją: epizodinius vaidmenis kviečia kurti žinomus, charizmatiškus žmones. A. Kulikaitė buvo pasirinkta dėl jos asmeninių savybių – jaunatviškumo, dailumo ir drąsos.

Mergina, žavinti iškalba ir užsispyrimu, gyvenime turi ne vieną idealą. „Net neabejojau, kad vis tiek vaidinsiu. Jūs tik pagalvokit, garsi rusų poetė Ana Achmatova vienu metu dėl savo eilių buvo likusi viena, bet vis tiek savimi tikėjo. Mados revoliucionierė Coco Chanel buvo pašiepiama dėl skrybėlaičių, bet užkopė į mados olimpą. O mano mylima Audrey Hepburn norėjo būti šokėja, bet aktorės amplua. Visos jos tikėjo savimi – aš irgi tikiu. Kiekvieną dieną įpučiu sau pozityvaus tikėjimo, kuris yra pats stipriausias spyris eiti pirmyn. Tik dėl pozityvių minčių pritraukiame gerus dalykus. Kiekvienas esame savo gyvenimo dailininkas, tad turime pasistengti, kad jame nebūtų spalvų stygiaus“, – tikina stilistė.

Tikslo reikia siekti visais įmanomais būdais – toks galėtų būti Agnės moto. Mergina prisipažįsta – dėl aktorystės sutiktų suvaidinti net... medį. „Jei būtų pradedamas kurti serialas apie medžius, mielai suvaidinčiau. Būtų įdomu. Ąžuolo amplua man gal ir nelabai tiktų, bet kokią liepą ar drebulę galėčiau tikrai“, – šmaikštauja mergina.

O kaip į stilistės norą vaidinti reaguoja jos kolegė A. Jagelavičiūtė? „Agnė man yra ne tik kolegė, bet ir draugė, labai vertinu kone kiekviename žingsnyje jos palaikymą. Mano galvoje nuolat kirba pačios nutrūktgalviškiausios idėjos, todėl stebiuosi, kaip tas palaikymas vis neišsenka... “ – sako šypsodamasi jaunoji stilistė.

Koks vaidmuo teko žodžio kišenėje neieškančiai, vis labiau populiarėjančiai stilistei A. Kulitaitei? Kaip jai sekėsi su juo susidoroti? Atsakymai – jau nuo sausio 12 dienos pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. TV3 komiškame medicinos seriale „Rezidentai“!

„Rezidentai“ – nuo sausio 12 dienos pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3!