TV6 ir TV8 žiūrovams – svarbi žinia apie pokyčius
Parašė Zaliukas· December 30 2014 22:38:19
UAB „TELE-3“ kitąmet ir toliau tęs bendradarbiavimą su visais didžiaisiais retransliuotojais Lietuvoje, tad žiūrovai galės mėgautis geriausiomis TV3, TV6 ir TV8 programomis. Metų pabaigoje vykstančiose derybose savo klientams retransliuojamų programų paketą nusprendė pakoreguoti tik bendrovė „Init“. Ji TV6 ir TV8 kanalus savo klientams siūlys skaitmeniniame paslaugų pakete.

„TV6 ir TV8 televizijos yra itin mėgstamos žiūrovų – TV6 yra itin populiari tarp vyrų, o TV8 – moteriškiausia ir ypač mėgstama vaikų. „Init“ paslaugas užsisakę žiūrovai buvo informuoti, kad norėdami ir toliau matyti šių televizijų programą, turės papildomai mokėti. Norime iš anksto įspėti savo žiūrovus dėl tokio netikėto retransliuotojo veiksmo. Kad išvengtų nepatogumų, žiūrovams rekomenduojame atitinkamai įvertinti galimybes rinktis kitų retransliuotojų paslaugas“, - sako UAB „TELE-3“ generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Dėl TV6 ir TV8 televizijų retransliavimo UAB „TELE-3“ yra sudariusi sutartis su TEO LT, Cgates, Lietuvos kabelinių televizijų asociacija (LKTA), Lietuvos interneto paslaugų teikėjų asociacija (LIPTA).

TV8 televizija pernai buvo sparčiausiai augusi televizija Lietuvoje, savo auditoriją išauginusi net 2,5 karto, o per šių metų 11 mėn. žiūrovų skaičių ūgtelėjo dar net 42 proc. Vyrų itin mėgstamas TV6 kanalas taip pat stabiliai auga ir per mėnesį vidutiniškai pasiekia 2 mln. žiūrovų.

TV6 ir TV8 televizijos priklauso TV3 televizijos šeimai.