Pristatytos projekto „Šok su manimi“ poros ir vedėjas
Parašė Zaliukas· October 24 2014 13:15:32
Ketvirtadienio vakarą „Vilnius Grand Resort“ viešbutyje įvyko TV3 projekto „Šok su manimi“ pristatymas. Jo metu žiniasklaidos atstovams specialioje repeticijoje pirmuosius šokių žingsnius ant parketo su profesionaliais partneriais demonstravo „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, dainininkė Monika Linkytė, modelis Jolanta Leonavičiūtė, „X Faktoriuje“ išgarsėjęs dainininkas Martynas Kavaliauskas.

Repeticijų rezultatus taip pat rodė šuolių į vandenį čempionas Ignas Barkauskas, „TV pagalbos“ gelbėtoja Sandra Žutautienė, vestuvių organizatorius Remigijus Žiogas, interneto sensacija Monika Šalčiūtė, profesionalus modelis Simonas Pham, dainininkė Greta Lebedeva ir Raulis Mammadli-Agness.

Vakaro metu buvo atskleistas vienas iš „Šok su manimi“ vedėjų. Juo tapo Mindaugas Stasiulis. M. Stasiulis ne tik pristatė projekto poras, bet ir pasišaipė iš tų, kurie prastai pasirodė ir nepasiruošė repeticijai.

Daugeliui porų koją pakišo jaudulys R. Mammadli-Agness, šokanti su šokėju Justu Žilinsku, ant parketo jautėsi itin nedrąsiai. Nors M. Šalčiūtė yra šokėja, M. Stasiuliui teisinosi, kad tai nepadeda geriau pasirodyti. "Aš šoku go-go šokius, o ne sportinius", - sakė Monika.

Bene geriausiai pasirodė G. Lebedeva. Dainininkės partneris - garsus šokėjas Andrius Kandelis. Mergina ne kartą socialiniame tinklapyje ne kartą dalinosi repeticijų vaizdo įrašais taip parodydama, kad atsakingai ruošiasi projektui.