A. Bružas, B. Latėnas ir M. Nedzinskas tapo kino filmų superherojais
Parašė Zaliukas· September 17 2014 19:08:17
Žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje jau šįvakar – ypatinga premjera. Nuo šiol trečiadieniais 21.00 val. žiūrovai stebės tikru egzaminu įžymybėms tapusį projektą „Aš – kino žvaigždė“. Kokius iš tiesų aktorinius sugebėjimus turi mūsų įžymybės, atskleis premjeros kūrėjai ir vedėjai, žinomi aktoriai Audrius Bružas, Martynas Nedzinskas ir Balys Latėnas.

Premjeros proga „Aš kino žvaigždė“ trijulė ir laidos prodiuseris Laurynas Narbutas šiandien Vilniaus senamiestyje žiniasklaidai pristatė projekto idėją. „La Crepe Terrasse“ lauko terasoje specialiai įrengtoje interaktyvioje mini kino aikštelėje premjeros kūrėjai kvietė įsiamžinti ir praeivius – kelioms akimirkoms tapti kino žvaigždėmis.

Filmų, kuriuos jau greitai išvysime TV3 eteryje („Rio“, „Madagaskaras 3“, „Magiškasis Maikas“, „Keršytojai“, „Beždžionių planetos sukilimas“, „007 operacija „Skyfall““ ir kt.), plakatų herojais tapo ir mielai pozavo ne tik susidomėjęs jaunimas, žiniasklaidos atstovai, bet ir patys aktoriai – A. Bružas, M. Nedzinskas ir B. Latėnas.

Šią interaktyvią pramogą buvo galima išbandyti ir prieš kelias savaites vykusiame TV3 televizijos naujojo sezono „Gera kartu“ atidaryme. Tada prie žaliojo ekrano pozavo žinomi eterio veidai, su specialia technologija atsirasdami ant garsiausių kino juostų plakatų.

Jau šį, trečiadienio, vakarą 21.00 val. žiūrovai išvys, kokius skirtingus, įžymybių aktorinius gabumus padėsiančius atskleisti scenarijus sugalvojo „Aš – kino žvaigždė“ kūrėjai. Manydami, jog dalyvauja rimtoje atrankoje į kino filmą, projekte dalyvavo TV3 orų pranešėjas Naglis Šulija, dainininkai Mantas Jankavičius, Svaras, Karina Krysko-Skambinė, Mia, Asta Pilypaitė, Vilija Matačiūnaitė, Andrius Rimiškis, humoristas Mantas Katleris, šokėja Eglė Straleckaitė, „Power Hit Radio“ laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė, galiūnas Vidas Blekaitis, prodiuseris ir „Lietuvos talentų“ teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas, šokėja Monika Šalčiūtė, baletmeisteris Jurijus Smoriginas, sporto komentatorius Robertas Petrauskas, laidų vedėjas Vitalijus Cololo ir kiti.

Kiekvienas jų labai stengėsi gauti vaidmenį kino filme ir atsidavę dirbo su atrankos režisierius vaidinančiais M. Nedzinsku ir B. Latėnu, besielgiančiais neprognozuojamai ir siūlančiais įgyvendinti netikėčiausias idėjas. Kaip vaidina R. Vyšniauskaitė ir V. Blekaitis, TV3 žiūrovai išvys jau šįvakar 21.00 val.

Premjera „Aš – kino žvaigždė“ – nuo rugsėjo 17 dienos trečiadieniais 21.00 val. per TV3!